همه اعضای باشگاه بیایین پاسخ دهند............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arisa textile

عضو جدید
خب دیگه همه مثه شما نیستن

قرار نيس كه زن دوم فقط به خاطر آروم كردن دل يه عاشق باشه و جاي خالي زن و عشق مرد رو پر كنه مطمئن باش اين مردي كه توصيفش كردين شوهر هر كسي باشه عاشقش ميشه و خوشبختش ميكنه چون ثابت كرده كه عاشقه

Eastern Lady*

عضو جدید
آفرین. ولی برای آدمیزاد این حرفا بیشتر شعاره، یعنی دیگه هرکی رو دیدی انگار ندیدی؟؟!
زن دومی هم نباید که حتما دفعه اولش باشه ازدواج میکنه مسلما.

اگه عشق شعاره حرف منم شعاره

امیدوارم توقلب خانوم دومم عشق یکی دیگه موج بزنه

elono

کاربر فعال

شما از دوس دختر و دوس پسر خود چی درسی اموختی؟

من که دوس دختر ندارم
ولی از خانمهایی که اینجا دیدم و از طرز فکرشون استفاده بردم به این نکته رسیدم که چرا دین اسلام در جامعه بودن رو به اذلت نشینی ترجیح داده

بچه ها نمیخوام ترویج کنم این رابطه رو .. نه اصلا
ولی همین محیط که نه کسی رو میبینی و نه میشناسی میتونی خیلی چیزا از طرز تفکر طرف مقابل آگاه شد و بنظرم خیلی میتونه کمک کنه

بنظرم یه چیزا حرمت داره .. و بهتر شکسته نشه
قلبتون رو پاک و فقط برا یکی نگه دارین

حس نشون بدین .. ولی اون حس قشنگتون رو خرح کسی کنید که باهاش زیر یه سقف هستین
همیشه عاشق
همیشه عاقل
همیشه مهربون و لبخند بزنید
و خلاصه طوری باشید که اگر کسی شما رو دید با خودش بگه : "من خدای این آدم رو میخوام":redface:

راستی مواظب قدمهاتون باشید .. نکنه دلی رو بلرزونید که نتونید جمعش کنید

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جوری به این نتیجه رسیدین :|خو الآن اون زن گرفته ، چار روزه دیگه هم تو شوهر میکنی ! به نظرت این عشق بمونه واقعا درسته ؟ اینجوری که یه عمر خودتونو آزار میدین ...موافقم باهاتون ولی جدیدا یکی بهم ثابت کرد که نمیشه ! :smile:خانوما هم همینجورین :smile:________________________چقدر حرف زدین خو ! من تا صفحه 7 رو خوندم تازه !:D
دوستی به صحبت های تو همین باشگه با جنس مخالف میشه دوستی مجازی به تعبیری دوستی اجتماعی پس کسی مصون نیس بانو که بگه دوست نداشتم بیرون تو واقعیت با یه پسر میحرفی اینجا تو مجازی هم با یه پسر میحرفی جفتش داری با جنس مخالف میحرفی و تو اد لیستت قرار میدی یا همون لیست دوستان

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعواهتنو ببرید تو پیام خصوصی اینجا حاش نیست

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه عشق شعاره حرف منم شعاره

امیدوارم توقلب خانوم دومم عشق یکی دیگه موج بزنه

شما خیلی داری تند میریا...
ماها انسانیم...انسان یعنی نیاز...جنس مخالف هم نیاز محسوب میشه...از هر لحاظی که بگی...اگه اینطور نبود که میشدیم خدا...
ببین عزیزم یه وقتی میرسه که جز همین عشق زمینی هیچی برات نمیمونه...و اگه نداشته باشی زندگی هم برات مفهمومی نخواهد داشت...
اگه بتونی اون عشق الهی رو بدست بیاری که واقعا دمت گرم...(برا رسیدن به عشق الهی هم اول باید عشق زمینی رو درک کنی...)
جنس مخالف نیاز اصلیه یه آدمه...
خدا هم تو قرآنش از همین عشق صحبت کرده...پس شعار ندین که عشق وجود نداره...
قبول دارم این دوره هوس زیاد شده...اما این نیس که عشق اصلا نباشه....

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من فقط صفحه ی اول رو خوندم
اما جالبه خیلی مخالف این رابطه ها هستن و طوری ازش صحبت میکنن که آدم فکر میکنه هیچ کس از اینکارا انجام نمیده شما جامعه رو ببینی و با صحبتهایی که میشه مقایسه کنید
همیشه قرار نیست رابطه ی دختر و پسر با شکست همراه باشه میتونید جنس مخالف رو به عنوان یه دوست اجتماعی بپذیرید به شرطی که واقعا" براتون یه دوست اجتماعی باشه
آدم نیاز داره که برای ارضا ی احساساتش با جنس مخالف در ارتباط باشه ولی ارتباط معقول
من نظرات سونیا خانوم رو قبول دارم و جنس مخالف میتونه به آدم اعتماد به نفس بده

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بده بد...مختصر ومفید...آخرش ضربه ی بدی میخورین از من گفتن بود بعدا نگین نگفتم...:D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
اما جالبه خیلی مخالف این رابطه ها هستن و طوری ازش صحبت میکنن که آدم فکر میکنه هیچ کس از اینکارا انجام نمیده شما جامعه رو ببینی و با صحبتهایی که میشه مقایسه کنید
همیشه قرار نیست رابطه ی دختر و پسر با شکست همراه باشه میتونید جنس مخالف رو به عنوان یه دوست اجتماعی بپذیرید به شرطی که واقعا" براتون یه دوست اجتماعی باشه
آدم نیاز داره که برای ارضا ی احساساتش با جنس مخالف در ارتباط باشه ولی ارتباط معقول
بیگ لایک

Eastern Lady*

عضو جدید
شما خیلی داری تند میریا...
ماها انسانیم...انسان یعنی نیاز...جنس مخالف هم نیاز محسوب میشه...از هر لحاظی که بگی...اگه اینطور نبود که میشدیم خدا...
ببین عزیزم یه وقتی میرسه که جز همین عشق زمینی هیچی برات نمیمونه...و اگه نداشته باشی زندگی هم برات مفهمومی نخواهد داشت...
اگه بتونی اون عشق الهی رو بدست بیاری که واقعا دمت گرم...(برا رسیدن به عشق الهی هم اول باید عشق زمینی رو درک کنی...)
جنس مخالف نیاز اصلیه یه آدمه...
خدا هم تو قرآنش از همین عشق صحبت کرده...پس شعار ندین که عشق وجود نداره...
قبول دارم این دوره هوس زیاد شده...اما این نیس که عشق اصلا نباشه....
اشتباه برداشت کردین

من نگفتم کسی نیاز ب جنس مخالفش نداره

مشکل حل شد;)

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستی به صحبت های تو همین باشگه با جنس مخالف میشه دوستی مجازی به تعبیری دوستی اجتماعی پس کسی مصون نیس بانو که بگه دوست نداشتم بیرون تو واقعیت با یه پسر میحرفی اینجا تو مجازی هم با یه پسر میحرفی جفتش داری با جنس مخالف میحرفی و تو اد لیستت قرار میدی یا همون لیست دوستان

ببینید مسئله اینه که معلوم نیس اینجا راجع به چی بحث میشه :|

دوست دختر دوست پسر بودن با این دوستیای اجتماعی و مجازی فرق داره ، با دوستیای قبل ازدواج که برای آشناییهو زیر نظر خانواده هاس (که یکی از کاربرا فک کنم mahsa728 گفتن ) هم فرق داره ...

شما دارین راجع به چی بحث میکنید اونوخ ؟ :|

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

سلام !

آقا در اون حدش که اوکیه ! کی میگه بده ... اینجا هم هست دیگه ...

اون که بده دوستیه که توش احساس و دوست داشتن دخیل باشه ... فراتر از یه دوستیه معمولی ...

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید مسئله اینه که معلوم نیس اینجا راجع به چی بحث میشه :|دوست دختر دوست پسر بودن با این دوستیای اجتماعی و مجازی فرق داره ، با دوستیای قبل ازدواج که برای آشناییهو زیر نظر خانواده هاس (که یکی از کاربرا فک کنم mahsa728 گفتن ) هم فرق داره ...شما دارین راجع به چی بحث میکنید اونوخ ؟ :|
صفحه اول رو بخون من فقط یه سوال کردم همین

elono

کاربر فعال
سلام !

آقا در اون حدش که اوکیه ! کی میگه بده ... اینجا هم هست دیگه ...

اون که بده دوستیه که توش احساس و دوست داشتن دخیل باشه ... فراتر از یه دوستیه معمولی ...

بهشت پس کی میریم ؟!! :(

عاقا سخته حد قائل شد بین دوست داشتن :D
حرف من نیست .. حرف رسیدن به بهشتی هست که تو رو از این پل میخواد و صدا میکنه پس اگر میتونید و این حد رو رعایت کنید و به سعادت برسین:smile:

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صفحه اول رو بخون من فقط یه سوال کردم همین
چشم :D

حالا نمیشه توضیح بدین منظورتون کدومه ؟ :redface:
بهشت پس کی میریم ؟!! :(

عاقا سخته حد قائل شد بین دوست داشتن :D
حرف من نیست .. حرف رسیدن به بهشتی هست که تو رو از این پل میخواد و صدا میکنه پس اگر میتونید و این حد رو رعایت کنید و به سعادت برسین:smile:

من که بعد مرگم ! شمارو نمیدونم :D

بله آقا خیلی خیلی سخته ... ولی میشه به شرط اینکه دو طرف رعایت کنن ... که معمولا نمیکنن :razz:

به هر حال نمیشه اصن حرف نزد با جنس مخالف ... میشه اونجوری که ستاره غم گفتن رفتار کرد ولی متاسفانه اکثرا جنبه اشو ندارن ...:razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا