کلوپ طرفداران پرسپولیس

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

karimi912

عضو جدید
[h=1]پرسپوليسي شوم جواب اعتماد دايي را مي‌دهم[/h]
[h=2]علي لطيفي: پرسپوليس باشگاه خيلي بزرگي است که با وجود علي دايي بزرگتر هم شده است. مگر مي‌شود فوتباليستي در ايران دوست نداشته باشد در پرسپوليس حضور پيدا کند.[/h]
پس از مصدوميت مهرداد پولادي و عدم بهبود اين بازيکن و کمبود بازيکن در سمت چپ تيم پرسپوليس صحبتهايي مبني بر حضور علي لطيفي در برخي از رسانه ها و روزنامه ها شد براي همين با اين بازيکن سابق سايپا و صبا و فجر سپاسي تماس گرفتيم تا ماجراي رفتنش را از زبان خودش جويا شويم.

علي لطيفي در مصاحبه با سايت گل گفت: پرسپوليس باشگاه خيلي بزرگي است که با وجود علي دايي بزرگتر هم شده است.مگر مي‌شود فوتباليستي در ايران دوست نداشته باشد در پرسپوليس حضور پيدا کند. استقلال و پرسپوليس تيم‌هايي هستند که در ايران هر بازيکني دوست دارد در آن بازي کند.

لطيفي در ادامه گفت: اين که بعضاً گفته مي شود پرسپوليس جاي با تجربه هاست بايد بگويم من در عين جواني چندين سال است که در ليگ برتر حضور دارم و حتي سابقه بازي در جام باشگاه هاي آسيا را هم با تيم صبا دارم پس بي تجربه نيستم. فقط نياز دارم که علي آقا اين فرصت را به من بدهد تا خودم را به ايشان ثابت کنم. من توانايي اين را دارم که در پرسپوليس بازي کنم اما خب تصميم آخر را علي آقا مي گيرد.

بازيکن فصل قبل شهرداري تبريز و سايپا در پايان گفت: من علاقه ام را به پرسپوليس و علي دايي پنهان نمي کنم اما اگر هم اين اتفاق نيفتد ناراحت نمي شوم چرا که فوتبالم را در جايي ديگر ادامه مي دهم و در فرصتي دوباره شانسم را براي حضور در پرسپوليس امتحان مي کنم. من از 2تيم پيشنهاد دارم که بايد خيلي زود تصميم بگيرم البته کن بازيکن آزاد هستم و براي قرارداد بستن مشکلي ندارم.

karimi912

عضو جدید
[h=1]عليرضا حقيقي به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست[/h]
[h=2]عليرضا حقيقي به مدت نيم فصل به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.[/h]
عليرضا حقيقي سنگربان تيم ملي فوتبال کشورمان پس از جلسه نهايي با مسئولان باشگاه پرسپوليس، تاييد علي دايي و همچنين موافقت اوليه روبين کازاني‌ها به مدت نيم فصل به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

به گزارش فارس،وي به زودي قرارداد خود را در هيئت فوتبال استان تهران ثبت خواهد کرد.

حقيقي پيش از اين نيز از تيم پرسپوليس به روبين‌کازان منتقل شده بود.

karimi912

عضو جدید
کاروان تيم فوتبال پرسپوليس وارد مشهد شد

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس در قالب دو گروه وارد مشهد مقدس شد.

با تصميم علي دايي تيم فوتبال پرسپوليس براي زيارت حرم آقا امام رضا(ع) در دو گروه ساعت 12 و 16 بعد از ظهر ديروز عازم مشهد شد. کاروان اول شامل 17 نفر از اطرافيان تيم و کاروان دوم شامل بازيکنان و کادر فني پرسپوليس بودند. در شرايطي ساعت 17 و 40 دقيقه ديروز کاروان دوم پرسپوليس وارد مشهد شد که حدود 500هوادار با داشتن پلاکاردهايي در حمايت از علي دايي و پرسپوليس در فرودگاه حضور پيدا کردند و شعارهايي را عليه استقلالي‌ها سر دادند.

به گزارش فارس، پرسپوليسي‌ها با کمک نيروي انتظامي موفق به ترک فرودگاه شدند. اين تيم در هتل قصر زرين اسکان دارد و ديشب به ميزباني آستان قدس رضوي به زيارت حرم امام رضا(ع) رفتند. پرسپوليسي‌ها ساعت 8 و 30 دقيقه امروز صبح به تهران باز خواهند گشت.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کريم انصاري*فرد گفت: آقاي محترم شما که در جلسات ما يک ثانيه هم حضور نداشتيد با کلمه پول عوام*فريبي نکنيد.

کريم انصاري*فرد در جواب اظهارات مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: من هميشه گفته*ام و به آقايان محترم 100 بار ديگر مي*گويم خدا آن روز را نياورد که من بخواهم به خاطر پول به پرسپوليس پشت کنم، من هميشه رو راست و شفاف حرف*هايم را زده*ام.

به گزارش فارس، وي افزود: روابط عمومي محترم زحمت*کش باشگاه پرسپوليس شما که يک ثانيه در جلسات ما حضور نداشتيد نقل* قول*هاي دوستان را مطرح نکن و با آوردن کلمه پول به دنبال عوام*فريبي نباشيد من حرف*هايم را زده بودم و به هيچکس هم بي*احترامي نکرده بودم چون آرزويم سربلندي و موفقيت پرسپوليس است، حتي بدون انصاري*فرد.

وي افزود: به احترام علي دايي بزرگ، کسي که قلباً دوستش دارم، دوست ندارم در خصوص بقيه ماجراها و برخي موضوعات حرفي بزنم اما عزيزاني که اين حرف*ها را مي*زنيد مگر من بدون قرارداد حاضر نشدم دو بار به تمرين پرسپوليس بيايم؟ پس بهتر است از مطرح کردن برخي از مسائل خودداري کنيد و سعي نکنيد تا شأن و شئون را زير سوال ببريد، احترام پرسپوليس بر من واجب است اما به کسي اجازه نمي*دهم من را مقابل هواداران بزرگ اين تيم و سرمربي بزرگش قرار دهند. همچنين رويانيان که يکي از مديران لايق فوتبال است به من گفت دايي سه بار استخاره کرده و خوب در نيامده و من هم به حرف ايشان احترام گذاشتم پس بهتر است با اين حرف*ها کاري نکنيد که برخي مسائل ديگر مطرح شود.

انصاري*فرد در پايان گفت: من خداي ناکرده به دنبال تهديد و اين حرف*ها نيستم چون مطمئن باشيد يک روز برمي*گردم پيراهن پرسپوليس را مي*پوشم اما اجازه نمي*دهم تا من را روبه*روي اين تيم قرار دهند الان هم مي*گويم از خداي بزرگ مي*خواهم که بهترين نتايج را براي پرسپوليس شاهد باشم، من به عشق اين تيم ماندم اما قسمت نشد پرسپوليسي شوم ولي باز هم از هواداران مي*خواهم که مانند کوه پشت سر پرسپوليس باشند که ان*شاءالله اين تيم نتيجه بگيرد اما آقايان عزيز شما که در اين جلسه نبوديد در خصوص مسائل مختلف حرفي نزنيد. اينطور بهتر است.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهاجم پرسپولیس گفت: «دوست دارم دل هواداران را شاد كنم تا پنالتي بازي فينال جام*حذفي را فراموش كنند.»

اين روزها بحث كاپيتاني هادي نوروزي در پرسپوليس مطرح شده و بازيكنان هم به كاپيتاني او راي دادند. نوروزي بعد از علي*عسگر بيشترين سابقه را در پرسپوليس دارد و به همين خاطر بحث كاپيتاني او مطرح شده است. نوروزي پيش از اين در خصوص بازوبند كاپيتاني صحبتي نكرده بود تا حاشيه ديگري براي پرسپوليس درست نشود. او از بازيكنان مورد اعتماد علي دايي هم محسوب مي**شود و به همين دليل كاپيتاني او قطعي به نظر مي**رسد.

* وضعيت تمرينات چطور است؟

- خدا را شكر بي**سروصدا كارمان را انجام مي**دهيم و همه چيز خوب است. به نظر من امسال افراد كار بلدي در راس قرار دارند و به همين دليل هيچ مشكلي وجود ندارد و بدون حاشيه كارمان را مي**كنيم.

* اما بازيكنان پرسپوليس معتقدند. بعضي*ها براي پرسپوليس* حاشيه*سازي مي**كنند?

- بعضي*ها مي**خواهند عليه پرسپوليس حرف بزنند تا خودشان را آرام كنند. نمي**دانم هدف استقلالي*ها از گفتن اين حرف و حديث*ها چيست؟! اما هميشه همينطور است و پرسپوليس بدخواه زياد دارد. كساني هستند حاشيه*سازي مي**كنند اما مطمئن باشند به هدفشان نمي**رسند. آنها اينقدر حرف بزنند تا خودشان خسته شوند.

* پرسپوليس هنوز هم روزي 2 جلسه تمرين مي**كند. اين مسئله باعث نمي**شود براي بازي*هاي ليگ خسته باشيد؟!

- از فشار تمرينات كم شده و مثل روزهاي اول تمرينات سنگين انجام نمي**دهيم. 2 جلسه تمرين سرجايش است اما طبق برنامه*ريزي كارهاي سرعتي*مان را آغاز كرديم و فكر مي**كنم تا شروع ليگ به آمادگي برسيم.

* فصل بعد تو كاپيتان پرسپوليس هستي يا نه؟!

- هر از گاهي بحث كاپيتاني مطرح مي**شود نمي**دانم چرا اين مسئله براي بعضي*ها كه دوست دارند حاشيه درست كنند جذاب است!

* به هر حال هميشه مسئله كاپيتاني تيم بزرگ پرسپوليس مهم بوده؟

- من هيچ*وقت عقده بازوبند را نداشتم و سر مسئله كاپيتاني هم هيچ مشكلي ندارم.* آقاي دايي بايد در اين رابطه تصميم بگيرد و من هم تابع هستم.

* تو سابقه زيادي در پرسپوليس داري و واجد شرايط بستن بازوبند هستي، پس چرا از حاشيه*سازي حرف مي**زني؟

- اين سئوال را از كساني بپرسيد كه دوست دارند آرامش پرسپوليس را بر هم بزنند!

* بازيكنان مي**گفتند، در راي*گيري كه شده تو كاپيتان اول هستي؟

- اول از همه بگويم، ما در پرسپوليس خيلي صميمي هستيم و اين مسائل مشكلي را بوجود نمي**آورد. اگر بازيكنان گفتند، حتما راي*گيري شده اگر دايي صلاح بداند بازوبند را مي**بندم و مشكلي ندارم، هر بازيكن ديگري هم كه كاپيتان باشد به او احترام مي**گذارم.

* به خاطركاپيتاني مي**خواهي شماره 9 را بپوشي؟

- راستش اول مي***خواستم شماره 9 را بپوشم و حتي وقتي حقيقي مي**خواست اين شماره را بپوشد، بچه*ها به او گفتند، بخاطر من 11 را بپوشد... اما حالا نظرم عوض شده...

* يعني همان شماره 24 را مي**پوشي؟

- چند روز پيش با بچه*ها صحبت كردم و از چند نفر هم مشورت گرفتم همه به من گفتند، تو چند سال 24 پوشيدي، بهتر است باز هم همين شماره را بپوشي. من هم تصميم گرفتم باز 24 را بر تن كنم. به نظر من شماره شخصيت نمي**آورد و من بايد با بازي*ام خودم را ثابت كنم.

* چكي كه باشگاه به تو داده، نقد شده؟

- من چكي از باشگاه ندارم. اصلا با پرسپوليس سرمسائل مالي مشكل ندارم.

* چه ماشيني سوار مي**شوي؟

- من ماشين ندارم! آن وقت مسئولان استقلال مصاحبه مي**كنند كه پرسپوليسي*ها ماشين*هاي مدل بالا سوار مي**شوند.

* منظورت پورشه است؟

- اصلا پورشه چي هست؟! من كه مي***خواهم پژو 206 يا 207 بخرم!

* در تمرينات مشخص شده در چه پستي بازي مي**كني؟

- من كه در اين مدت سمت راست و چپ بازي مي**كنم علي دايي در سيستم 1-3-2-4 از من در اين پست*ها استفاده مي**كند. به احتمال زياد فصل آينده هم در همين پست بازي مي**كنم. خودم را آماده كردم كه خوب باشم.

* فصل بعد زياد گل مي**زني يا ...؟

- دوست دارم دل هواداران را شاد كنم تا پنالتي بازي فينال جام*حذفي را فراموش كنند. تمام تلاشم را مي**كنم گل*هاي مهم بزنم و در داربي هم به استقلال گل بزنم خودم هم گل زدن را خيلي دوست دارم.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازیکن ملی پوش پرسپولیس گفت: «همه خوبند، اما مي*خواهم فيکس پرسپوليس باشم.»

محمدرضا خانزاده بعد از دعوت به تيم*ملي و صعود به جام*جهاني انگيزه*هاي فراواني براي ليگ امسال دارد. اين بازيکن با آنکه در فصل گذشته زياد براي پرسپوليس بازي نکرد اما شديدا مورد توجه کارلوس کي*روش است.

* اوضاع و احوال چطور است؟

- خيلي*خوب، هرچند به علت دوره بدنسازي و انجام بازي*هاي دوستانه هنوز شرايط بدني*مان به شادابي لازم نرسيده اما انشاءاله تا شروع بازي*هاي ليگ به هماهنگي*هاي لازم خواهيم رسيد.

* واقعا فکر مي*کنيد امسال بتوانيد يک جام بگيريد؟

- به اميد خدا تمام فکرمان معطوف اين است بتوانيم قهرماني ليگ و جام حذفي را از آن خودمان کنيم. چند سال قبل با آمدن علي دايي پرسپوليس قهرمان جام حذفي شد. از سوي ديگر امسال تيم*مان کامل*تر از پارسال است. علاوه بر از دست دادن مهره*هاي نامي در جذب بازيکنان جوان موفق عمل کرديم و من مطمئنم با تلفيق بازيکنان جوان و باتجربه پرقدرت وارد عرصه رقابت*هاي ليگ خواهيم شد.

* گويا با نظر علي دايي به پرسپوليس آمدي؟

- اينطور نيست که با نظر علي*آقا به پرسپوليس آمده باشم. اتفاقا زماني که من به پرسپوليس آمدم شرايط راه*آهن بسيار نابه*سامان بود. در آن مقطع که اينجا آمدم علي آقا در آمريکا بود و تا پايان فصل نقل و انتقالات 12 ساعت بيشتر زمان نمانده بود. من هم در اردوي تيم*ملي اميد و خارج از کشور حضور داشتم به همين علت وقتي شنيدم دايي در راه*آهن ماندگار شده استرس شديدي گرفتم. چرا که در راه*آهن شاگرد ايشان بودم و مي*دانستم علي*آقا مي*داند از من چطور استفاده کند. به همين علت فکر مي*کنم بزرگ*ترين ريسک زندگيم را کردم. البته به توانايي*هاي خودم شک نداشتم با اين حال فکر مي*کردم علي*آقا صددرصد به پرسپوليس بيايد خوشبختانه و با کمک خدا توانستم اينجا موفق شوم و به تيم*ملي دعوت شوم.

* دايي گفته از تو بيشتر در دفاع راست استفاده خواهد کرد؟

- برايم فرقي نمي*کند کجا بازي کنم. قبلا هم علي آقا مرا در دفاع راست به ميدان مي*فرستاد.

* اما پارسال در دفاع مياني بازي مي*کردي؟

- من در دفاع مياني، دفاع چپ و راست بودم و در هر جا که بخواهند مشکلي براي بازي ندارم.

* مشخص نيست رويانيان در پرسپوليس بماند يا برود نظرت در اين مورد چيست

- درحال حاضر تيم بسيار خوبي داريم و سردار زحمات فراواني در پرسپوليس کشيده. او گلچيني از بازيکنان طراز اول و جوان را براي تيم جمع*آوري کرده و هيچ کم و کسري نگذاشته است. بايد پشتيبان شخصي که با خلوص نيت و تمام وجودش براي پرسپوليس کار کرده باشيم. چرا که همه از سردار راضي هستند و بايد در تيم بماند و به کارش ادامه دهد.

* از آنجا که ملي*پوش هستي قطعا توقع داري فيکس بازي کني؟

- هر بازيکني دوست دارد فيکس بازي کند و بنده هم از اين قاعده مستثني نيستم.

* چک خيلي از بازيکنان نقد نشده، تو هم جزو اين نفرات هستي؟

- فکر نمي*کنم. موعد پاس شدن چک*ها رسيده باشد. در اين مورد حرف چنداني ندارم و مطمئنم مشکلات مالي حل و فصل خواهد شد.

* در مورد تيم*ملي صحبتي نداري؟

- به هر حال يکي از بزرگترين و شيرين*ترين تجربه*ها و اتفاقات فوتبالي زندگي من صعود به جام*جهاني بود. اميدوارم موفقيت*هاي تيم*ملي تداوم داشته باشد و در جام جهاني نيز بتوانيم از حيثيت فوتبال کشورمان دفاع کنيم

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هافبک سابق پرسپولیس و تیم ملی با انتقاد از کامبوزیا گفت: چرا اجازه می*دهند افرادی وارد پرسپولیس شوند که آرامش را از این تیم بگیرند؟

مهرداد میناوند درباره ارزیابی خود از شرایط کنونی پرسپولیس پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر اظهار کرد: امیدوارم امسال پرسپولیس در آرامش کامل و به دور از حاشیه کارش را آغاز کند. در سال*های اخیر یک سری مسائل برای پرسپولیس حاشیه به وجود آورد که باعث شد این تیم دچار مشکلاتی شود اما امیدوارم امسال این*گونه نباشد.

وی ادامه داد: با این وجود همه می*دانند که امسال هم بحث*های مدیریتی پیش از آغاز فصل، تیم را دچار مشکل کرده و تمرکز بازیکنان و به*ویژه کادر فنی را بر هم زده است. نمی*دانم در حالی که مدت زیادی تا پایان کار این دولت باقی نمانده، چه الزامی است که حتما تغییرات مدیریتی در پرسپولیس انجام شود. این*که قرار است تغییراتی انجام شود یک بحث است اما این*که بعضی*ها به راحتی به خودشان اجازه می*دهند سرمربی و تیم پرسپولیس را دچار حاشیه کنند موضوع دیگری است.

بازیکن دهه 70 پرسپولیس و تیم ملی با اشاره به مصاحبه*های کامبوزیا گفت: من متاسفم که کار فوتبالمان به جایی رسیده که فردی که یک روز هم در فوتبال نبوده علیه علی دایی که سرمایه فوتبال ایران و آسیاست مصاحبه می*کند و الفاظی به کار می*برد که جز تاسف چیزی برای ما باقی نمی*ماند. این آقا را آورده بودند که عضو هیات مدیره شود و بعد هم مدیرعامل. اما هنوز چیزی نشده و در جلسه*ی اول شرکت نکرده شروع کرد به مصاحبه علیه باشگاه و از آن به بعد پشت سر هم با مصاحبه*های خود تیم را دچار مشکل کرد. این ماحصل ورود افراد غیرفوتبالی به فوتبال است.

میناوند ادامه داد: ایشان عنوان کرده که مربیان و بازیکنان در مسائل مدیریتی نباید دخالت کنند اما مربی تیم که پاسخگوی میلیون*ها هوادار است چطور می*تواند از تغییرات مدیریتی به راحتی بگذرد؟ او باید خودش را جای دایی بگذارد و حق بدهد که حضور سه مدیرعامل در دو ماه منطقی نیست و در این صورت آرامشی برای باشگاه باقی نمی*ماند. مردم ایشان را نمی*شناسند و پس*فردا اگر تیم نتیجه بگیرد یا نگیرد همه سراغ مربی و بازیکنان می*روند.

هافبک سابق پرسپولیس و اشتورم*گراتس اتریش در ادامه*ی انتقاد از کامبوزیا گفت: باعث تاسف است که این فرد می*گوید دایی را نمی*شناسد. آیا او می*خواهد با این حرف*ها دایی را به حرف بیاورد یا می*خواهد قدرت و شهامت خودش را به رخ بکشد؟ بهتر است ایشان به شطرنج بازگردد. باور کنید من برای احسان قائم*مقامی و امثال او که اسطوره شطرنج ایران هستند احترام قائلم اما این فرد را اصلا نمی*شناسم. چرا اجازه می*دهند فردی بیاید که با کارهایش آرامش پرسپولیس را بر هم بزند؟ فوتبال ما به کجا رسیده که ستاره*های آن خانه*نشین هستند و چنین افرادی می*خواهند وارد فوتبال شوند؟ هرچند که این بار هواداران و پیشکسوتان اجازه ندادند اتفاق بدی بیفتد.

وی ادامه داد: من از دایی خواهش می*کنم که جواب این افراد را ندهد. این فرد به اندازه*ی کافی با قرار دادن نامش کنار علی دایی خود را مطرح کرده است. واقعا برای فوتبالمان تاسف می*خورم. امروز یک فرد غیرفوتبالی علیه دایی مصاحبه می*کند و فردا هم افراد دیگری به خود اجازه می*دهند که علیه پیشکسوتان صحبت کنند. باید جلوی این جریان*ها ایستاد. آقای کامبوزیا! شما در حدی نیستی که راجع به پرسپولیس و دایی صحبت کنی. شما نمی*توانی آرامش را از این تیم بگیری. پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و آن*قدر بزرگ است که با صحبت*های افرادی مثل شما اتفاقی برایش نمی*افتد.

مهرداد میناوند در ادامه* درباره*ی وضعیت خود نیز گفت: اتفاقاتی افتاد که من در سن 28 سالگی از فوتبال خداحافظی کردم؛ در حالی که بیش از 70 بازی ملی داشتم، 5 جام قهرمانی در اتریش به دست آورده بودم و 29 بار در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته بودم. می* توانستم چندین سال دیگر در سطح اول فوتبال ایران بازی کنم. البته تا حدود زیادی خودم را مقصر می*دانم. با این حال الان حضور در کلاس*های مربیگری را شروع کرده*ام و در یک کلاس مدرک B در اهواز حاضر شده*ام. انگیزه*ی زیادی دارم و امیدوارم بستری فراهم شود که بتوانم در مربیگری هم حرفی برای گفتن داشته باشم. البته در این فوتبال اگر سابقه*ی زیادی هم داشته باشی پیدا کردن تیم سخت است و باید لابی*هایی داشته باشی که من هیچ*وقت اهلش نبوده و نیستم.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:باران چشمه :هنوز اتمام ماموریت رویانیان به ما اعلام نشده/ مخالفتی با حضور وی در پرسپولیس نداریم

رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هنوز هیچ نامه*ای مبنی بر پایان ماموریت رویانیان برای ما ارسال نشده است.

مهرعلی باران*چشمه پس از مصاحبه اخیر وزیر ورزش و جوانان مبنی بر اینکه نیروهای مسلح مخالف حضور محمد رویانیان در پرسپولیس است گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم اما تا زمانی که وزارت ورزش پایان ماموریت رویانیان را به ما اعلام نکند یعنی ایشان در کار خود در حال انجام وظیفه است. تا به این لحظه هیچ نامه*ای مبنی بر پایان ماموریت رویانیان به ما اعلام نشده است.

وی افزود: نه ما نامه*ای به وزارت ورزش داده*ایم که با حضور او در پرسپولیس مخالفیم و نه وزارت ورزش به ما نامه زده که ماموریت او در پرسپولیس رو به پایان است. تا زمانی که به ایشان در باشگاه پرسپولیس نیاز باشد انجام وظیفه می*کند در غیر این صورت ما در خدمت ایشان هستیم. البته ما باز هم اعلام می*کنیم مخالفتی با حضور ایشان در پرسپولیس نداریم.

فارس

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعوت رسمی باشگاه سائوپائولوی برزیل از رویانیان

پرسپولیس نیوز : پس از انعقاد قرارداد با باشگاه های مطرحی چون آث میلان ، رئال و آکادمی ترافیک برزیل این بار مدیر یکی از مطرح ترین تیم های برزیل از رویانیان دعوت کرده تا با سفر به این کشور اقدام به امضای تفاهم نامه کند.

داستان از این قرار است که چندی پیش دعوتنامه ای از سوی باشگاه سائوپائولوی برزیل به باشگاه پرسپولیس ارسال و از مدیرعامل این تیم برای حضور در این شهر زیبای سرزمین قهوه و بازدید از امکانات این باشگاه قدرتمند برزیلی دعوت شد و در آینده ای که خیلی هم دور نیست محمد رویانیان همراه با عبدالله تفرشی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدراسیستم پاسارگاد که حامی مالی باشگاه پرسپولیس است راهی این کشور می شوند تا ضمن بازدید از امکانات آن باشگاه تفاهم نامه خواهرخواندگی را نیز به امضا برسانند.

نکته جالب توجه این است که خسوس نایب رئیس باشگاه سائوپائولوی برزیل پرسپولیس را به خوبی می شناسد و از محبوبیت آن در بین هواداران فوتبال در آسیا به خوبی آگاه است و این سفر و انعقاد این تفاهم نامه به جهانی تر شدن پرسپولیس کمک می کند.

متن دعوتنامه ارسالی به این شرح است:

آقای رویانیان مدیر محترم باشگاه پرسپولیس
با سلام
مسرور می شویم در شهر زیبای سائوپائولو میزبان شما به عنوان مدیرعامل پرطرفدارترین تیم ایران باشیم.
با درود فراوان
خسوس نایب رئیس باشگاه سائوپائولو

تفرشی: به معنای واقعی از پرسپولیس حمایت می کنیم
مدیرعامل شرکت صدراسیستم پاسارگاد که حامی مالی باشگاه پرسپولیس است گفت: به معنای واقعی از پرسپولیس و هوادارانش حمایت می کنیم.
عبدالله تفرشی در رابطه با دعوت نایب رئیس باشگاه برزیلی از محمد رویانیان برای سفر به این کشور و بازدید از امکانات باشگاه سائوپائولو و انعقاد تفاهم نامه خواهرخواندگی ضمن بیان مطلب فوق افزود: این باشگاه برزیلی چندی پیش دعوتنامه ای به شرکت ما ارسال و طی آن از مدیرعامل پرسپولیس دعوت به عمل آورد و این دعوت در راستای همکاری های شرکت صدراسیستم پاسارگاد با باشگاه برزیلی است و در پی توافقی است که در آن حمایت باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس را به عهده گرفته ایم و حتما با همکاری آن باشگاه قدرتمند برزیلی گامی بلند برمی داریم و به جهانی شدن پرسپولیس و خانواده بزرگ سرخ کمک می کنیم.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیلسون جونیور کوره آ دروازه بان برزیلی پرسپولیس همچنان معتقد است تیمش مهم ترین شانس قهرمانی در فصل آینده است.

این بازیکن گفت: همه چیز عالی است. ما تمرینات خودمان را دنبال می کنیم و برای مان شرایطی که پیش آمده، مثل یک فرصت ایده آل است.برای مان

باید قدر این دقیقه ها را بدانیم، سخت تمرین کنیم و در بهترین شرایط ممکن پا به لیگ بگذاریم. برای من، هیچ چیز به این اندازه مهم نیست که تمرکز کنم و تمریناتم را پیش ببرم. من خودم را یک پرسپولیسی می دانم که باید برای رسیدن به هدف هایی که باشگاه دارد، با تمام وجود بازی کنم. اتفاقا با علی دایی نیز رابطه بسیار خوبی برقرار کرده ایم. البته من هیچ وقت با هیچ مربی مشکل نداشتم چون حرفه ای هستم و در فوتبال حرفه ای باید تابع کادر فنی باشی. ولی دایی شخصیت بسیار جالبی دارد و خیلی زود باهم ارتباط برقرار کردیم.

نیلسون راجع به رابطه اش با گلرهای دیگر هم گفت: همه آنها مثل برادرانم هستند. کسی نمی تواند رابطه مرا با دوستانم خراب کند. ما همیشه در کنار هم هستیم و کارمان را دنبال می کنیم.

از او پرسیدیم این روزها رضا محمدی مصاحبه هایی انجام می دهد که نشان دهنده انگیزه اش برای جانشینی توست که اضافه کرد: بله، اگر محمدی غیر از این حرف ها را به زبان بیاورد عجیب است. می دانم او می تواند آینده باشگاه پرسپولیس باشد و از همین رو برای انگیزه هایی که دارد، احترام زیادی قائلم ولی این را بدانید که من دوست ندارم شانس حضورم در ترکیب پرسپولیس را به کس دیگری بدهم. ما در تمام فصل باید با هم مبارزه کنیم، رفاقت کنیم و منتظر برنامه های کادر فنی باشیم. خیلی خوشحال می شوم ببینیم رضا محمدی یا حتی امیر عابدزاده بیایند و جای مرا بگیرند چون آنها جوان تر از من هستند ولی انگیزه ها هم اهمیت دارد. این شرایط برای من خیلی خوب است و لذت می برم که بقیه بازیکنان هم به دنبال مبارزه هستند. بدون شک چنین مساله ای، به نفع پرسپولیس تمام می شود چون بازیکنی وارد ترکیب خواهد شد که آماده تر و با انگیزه تر باشد.

سوال دیگرمان این بود که علیرضا حقیقی به پرسپولیس بازگشته است. آیا نگرانی نداری که او جانشین تو شود که گفت: به هیچ وجه. من ترس و نگرانی بابت رقابت ندارم و قطعا حق خودم را می گیرم. حقیقی هم باید بیاید و برای رسیدن به دروازه پرسپولیس مبارزه کند. شرایط همه مان قبل از شروع بازی یکسان خواهد بود و کادر فنی و شخص علی دایی است که می گوید چه کسی به میدان برود.

نیلسون در مورد احتمال قهرمانی تیمش نیز گفت: بله ما شانس مهمی برای قهرمانی هستیم و دیگر تیم ها باید این مساله را بدانند. پرسپولیس همیشه تیم بزرگی بوده و باید بزرگ بماند. می رویم و می جنگیم تا به بهترین امتیازات برسیم. شاید برای تان جالب باشد اگر بدانید که هیچ کس به اندازه من امیدوار به قهرمانی پرسپولیس در فصل آینده نیست. ما انگیزه و هیجان زیادی برای شروع بازی داریم و آرزو می کنیم هواداران هم شبیه ما باشند. ذهن من برای هر سوپرایزی آماده است و چه بهتر که این سوپرایز، قهرمانی مان باشد.

و آخرین سوال از گلر برزیلی پرسپولیس این بود که بازی با تراکتور و رویارویی با علی کریمی و کریم انصاری فرد را چطور می بینی؟ او در این مورد گفت: ما امروز تیم کامل و جوانی داریم. با همین تیم به لیگ می رویم، حالا چه فرقی دارد با کدام حریف بازی کنیم؟ هر تیمی که مقابل مان باشد، حتما تیم بزرگ و قابل احترامی است. نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم. البته قبول دارم بازی با تراکتور برای همه مان سخت خواهد بود ولی چاره دیگری به غیر از پیروزی و استارت پرقدرت برای مان باقی نمانده است. علی کریمی و کریم انصاری فرد هم بازیکنان و دوستان خوبی برای من بودند ولی حالا دیگر رقیب هستیم. من از هیچ بازیکن و مهاجمی نمی ترسم و طبق برنامه ای که از کادر فنی می گیرم، بازی خواهم کرد. ما یک چارچوب فنی خواهیم داشت و با بهترین ذهنیت و بهترین شرایط به میدان می رویم. مطمئن باشید آن قدر حرفه ای هستیم که از نام و نشان و بازیکنان هیچ تیمی هراسی نداشته باشیم. باید کار خودمان را انجام دهیم و حد تمرکزمان، بی نهایت باشد!

خبر انلاین

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فریدونی: طبق قانون 90 درصد آزادی متعلق به هواداران پرسپولیس است/ برای تقدیر از کریمی در حال تدارک هستیم

فریدونی: طبق قانون 90 درصد آزادی متعلق به هواداران پرسپولیس است/ برای تقدیر از کریمی در حال تدارک هستیم

پرسپولیس نیوز : رییس کانون هواداران باشگاه پرسپولیس گفت: قانون می گوید تیم
میزبان 90 درصد استادیوم را در اختیار دارد و ما هم آن را اعمال می کنیم.
حسین فریدونی درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برای تقدیر از علی کریمی در بازی چهارشنبه شب برنامه ای دارد یا نه عنوان کرد: کریمی در هر جا باشد یک پرسپولیسی است و به طور حتم هواداران هم او را از یاد نخواهند برد. به صورت کلی برنامه ما این است که از سوی باشگاه شانیت کریمی را حفظ کنیم. در همین زمینه در کانون هواداران هم تدارکاتی دیده شده است که طی روزهای آتی آن را بیان می کنیم.

وی درباره اینکه وضعیت سکوها و سهمیه دو تیم در بین طرفداران حاضر در ورزشگاه به کجا رسید گفت: ما در این زمینه تابع قانون هستیم. قانون می گوید تیم میزبان 90 درصد استادیوم را در اختیار دارد و ما هم آن را اعمال می کنیم. همانطوری که در تبریز 10 درصد به هواداران پرسپولیس تعلق می گیرد در آزادی 90 درصد جایگاه در اختیار ما خواهد بود.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رویانیان: هنوز کار کردن در پرسپولیس برایم سخت است/ خط حمله تیم بهتر از فصل گذشته است

محمد رویانیان از پیشنهاد مجدد دیناموکیف به رضا حقیقی خبر داد اما گفت: باید شرایط آنها را بررسی کنیم چون علی دایی موافق جدایی این بازیکن نیست.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره ابقای خود در این باشگاه اظهار کرد: ما در چند روز گذشته به خاطر مسائلی که ایجاد شده بود، ضررهای زیادی هم از جهت معنوی و هم از جهت مالی دادیم و از نظر عاطفی هم بازیکنان ما ضربه خوردند.

اتفاقی که داشت می*افتاد شکل بدی داشت، اما با تدبیر عباسی که شخصا وارد کار شد همه چیز حل شد و من باید از او تشکر کنم.

وی ادامه داد: من ماندم، اما هنوز هم برایم کار کردن در باشگاه مثل پرسپولیس سخت است. با این وجود از این که در آغاز لیگ حاشیه*ای بزرگ از تیم دور شد خوشحالم.

رویانیان درباره تعیین اعضای جدید هیات مدیره، گفت: ما در انتخاب اعضای جدید با وزارتخانه هماهنگ بودیم و وزیر ورزش هم طبق صحبت*هایی که انجام شد، آقای اکبری را به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره انتقال قرضی علیرضا حقیقی به این تیم، گفت: ما با مربی و مدیران روبین کازان صحبت کردیم و به آنها سه موضوع را پیشنهاد دادیم که یا حقیقی در روبین کازان بازی کند که این موضوع با توجه به حضور دروازه*بان اول تیم ملی روسیه در این تیم سخت بود. پیشنهاد دیگر ما این بود که حقیقی را به طور قرضی به یکی از تیم*های اروپایی بدهد و پیشنهاد سوم هم این بود که به ایران باز گردد و به مدت یک سال برای تیم*های ایرانی بازی کند. فکر می*کنم حضور او در لیگ ایران هم به خودش و هم به تیم ملی که شاید در جام جهانی به حقیقی نیاز پیدا کند کمک می*کند.

وی ادامه داد: در ابتدا باشگاه روبین کازان پیشنهاد داد که حقیقی به نفتچی آذربایجان و یا یک تیم ترکیه*ای برود و در مکاتبات خود با این باشگاه*ها شرط گذاشته بود که حقیقی به عنوان دروازه*بان اول بازی کند، اما آن دو باشگاه گفته بودند که نمی*توانیم به طور 100 درصد قول این کار را بدهیم، چرا که یک دروازه*بان دیگر داریم. به همین خاطر حضور او در پرسپولیس با تاخیر انجام گرفت و با موافقت دایی او را به تیم آوردیم.

رویانیان درباره پیشنهاد دیناموکیف به رضا حقیقی، گفت: مسئولان این باشگاه با حقیقی تماس گرفته بودند و او گفته بود که باید با مدیرعامل پرسپولیس صحبت کنید. من با آنها صحبت کردم و گفتم که پیشنهادتان را به صورت کتبی بفرستید تا شرایط را بررسی کنیم، با این حال تا الان چیزی به دست من نرسیده است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر پیشنهاد دیناموکیف خوب باشد احتمال دارد که حقیقی از پرسپولیس جدا شود، گفت: دایی به هیچ عنوان نمی*خواهد حقیقی را از دست بدهد. باید ببینیم شرایط دیناموکیف چگونه است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره رفتن انصاری فرد و قاضی از این تیم، گفت: از نظر من ما الان بهترین بازیکنان را در همه خطوط داریم. درست است که انصاری فرد و قاضی رفته*اند، اما من ایمان راسخ دارم که سید صالحی که سال گذشته دومین گلزن لیگ شد و در آسیا هم عملکرد خوبی داشت با سابقه درخشان خود می*تواند به پرسپولیس کمک کند. ضمن این که او یک بازیکن با اخلاق، *متدین و ارزشی است. او با وجود همه سختی*ها روزه*اش را می*گیرد، عاشق ولایت است و این برای من خیلی ارزش دارد.

وی افزود: سید صالحی از بهترین مهاجمان ایران است و در کنارش عباس زاده و شاکری که شاید امسال پدیده فوتبال ما باشند را هم داریم. هادی نوروزی هم که بازیکن با تجربه*ای است. هواداران بدانند که اگر انصاری فرد و قاضی رفته*اند، اما چهار بازیکن مطمئن در خط حمله داریم. به نظر من امسال خط حمله قوی*تری نسبت به سال گذشته داریم.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]صفحه غیر رسمی باستین شواین اشتایگر که از سوی طرفداران آلمانی این بازیکن اداره می شود، از علی کریمی یاد کرد.[/h]

به گزارش نامه، علی کریمی دو فصل در تیم بایرن مونیخ بازی کرد و به نظر می رسد آلمانی ها هنوز وی را فراموش نکرده اند.
صفحه غیر رسمی باستین شواین اشتایگر یکی از ستاره های تاثیرگذار بایرن و تیم ملی آلمان که از سوی طرفداران آلمانی این بازیکن اداره می شود، عکسی از پیراهن شماره 8 علی کریمی در بایرن منتشر و به این شیوه از کریمی یاد کرد.

جالب اینجاست که هواداران ایرانی کریمی پس از اطلاع از این اتفاق، به این صفحه مراجعه کرده و به کریمی ابراز علاقه کردند.

karimi912

عضو جدید
بسيج عمومي براي حفظ نكو ؛ خلعت را هم برمي گردانند؟

همه ارکان فوتبال ایران دست به دست هم دادند تا جواد نکونام راهی لیگ امارت نشود.

انتخاب نام خلیج ع ر ب ی برای لیگ باشگاههای امارات باعث ایجاد حساسیت فراوانی در فوتبال ایران شده و اهالی این رشته معتقدند که ارتباط فوتبال ایرانی با امارات برای صیانت از نام خلیج فارس قطع شود.
در همین راستا وقتی جواد نکونام ناامید از حل مشکلات مالی خود با باشگاه استقلال اعلام کرد که می خواهد به تیم شارجه برود و به پیشنهاد 1/5 میلیون دلاری این باشگاه اماراتی پاسخ مثبت بدهد، ابر و باد و مه و خورشید و فلک و ... خلاصه همه دست به دست هم دادند تا این انتقال صورت نگیرد؛ وزارت ورزش قول پرداخت بخشی از بودجه باشگاه استقلال را داد، فدراسیون ضمن ممنوع کردن حضور بازیکنان ایرانی در لیگ امارات ، این قول را به نکونام داد تا بخشی از مطالباتش را از محل درآمدهای سازمان لیگ پرداخت کند، عابر بانک استقلال (علی انصاری) هم به میدان آمد و در نهایت کاپیتان تیم ملی رضایت داد تا در فوتبال ایران و استقلال بماند.
این که همه برای یک بازیکن و ممانعت از حضور در لیگ امارات برای پاسداشت نام خلیج فارس بسیج می شوند در نوع خود بسیار جالب است ولی در عین حال این سوال پیش می آید چرا این هم نوایی در مورد محمدرضا خلعتبری رخ نمی دهد؟
خلعتبری قبل از انتخاب این نام برای لیگ امارات با عجمان قرارداده امضا کرده بود و حالا در برزخ بدی قرار گرفته است. خودش اعلام کرده که در هر تیمی که بتواند رضایت نامه اش از عجمان را بگیرد، حاضر است بازی کند. البته سپاهان برای گرفتن رضایت نامه این بازیکن از عجمان تلاش کرد ولی با توجه به حق فسخ 1/5 میلیون دلاری نتوانست به موفقیت برسد. چرا در مورد خلعتبری که او هم بازیکن تیم ملی است چنین بسیجی صورت نمی گیرد؟
امروز محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس در این باره گفته است : ما آمادگی این را داریم که اگر شرایط مهیا شود با کمک دولت، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال خلعتبری را با تمام تلاش جذب کنیم، حتی من از خود خلعتبری خواستم که به پرسپولیس بیاید و حالا باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.