[آثار هنری sevda66 ] - تابلوهای رنگ و روغن

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان.

با ایجاد این گالری تصمیم گرفتم یه سری از کارهای رنگ و روغنمو بذارم.

امیدوارم لذت ببرید و با ارائه ی نظراتون راهنمای کارهای بعدیم باشید.

ممنون

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تابلو شماره 6

تابلو شماره 6

متاسفم ازینکه این تصویر کیفیت خوبی نداره .ولی چون خودم دوسش داشتم حیفم اومد که هر چند با این کیفیت اینجا نذارمش .چون تابلوش در دسترسم نیست امیدوارم که به زودی حداقل عکس بهتری ازش به دستم برسه تا بتونم اینجا جایگزینش کنم.:gol:

Data_art

مدیر بازنشسته
سلام عزیز دلم
کارهات خیلی خوب بودن ولذت بردم
به نظر من شما کهتوانایی تشخیص رنگ و طراحی رو داری
بهتره بجای اینکه فقط ازروی نقاشی یا عکس کپی کنی یه سری کار هم انجام بدی که مدل زنده جلوت گذاشتی
یا در فضایی چیدمانی رودرست کردی و از روی اون نقاشی کنی و یا از طبیعت بکر ...

چون این جوری شما ذهن ودستت و.. قوی تر میشه . کپی از روی عکس و نقاشی هنرمندان خوبه ولی به شرطی که شمارو وابسته به خودش نکنه که دیگه نتونید از مدلی زنده که جلوی شما قرار گرفته حالامیخواد انسان باشه یا پرنده و... نقاشی کنید. ما به دانشجویان هنری در فضای آکادمیهم همین رومیگیم و از روز اول با مدل زنده و چیدمانی که جلوشون قرار میگیره کارمیکنیم تا دست وذهنشون قوی تر بشه.
شما در نهایت تمرینهنریت باید انقدر دست و ذهنت قوی شده باشه که هر وقت خواستی چیزی که تو ذهنت هسترو به شکل ذهنی بدون داشتن مدلی پیاده کنی و... و این امر در صورتی برای شما ایجادمیشه که تمرینت دو جنبه داشته باشه که بالا خدمت عرض کردم

انشالله همیشه موفق وسربلند باشی و شاهد کارهای خوبت باشیم.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیز دلم
کارهات خیلی خوب بودن ولذت بردم
به نظر من شما کهتوانایی تشخیص رنگ و طراحی رو داری
بهتره بجای اینکه فقط ازروی نقاشی یا عکس کپی کنی یه سری کار هم انجام بدی که مدل زنده جلوت گذاشتی
یا در فضایی چیدمانی رودرست کردی و از روی اون نقاشی کنی و یا از طبیعت بکر ...

چون این جوری شما ذهن ودستت و.. قوی تر میشه . کپی از روی عکس و نقاشی هنرمندان خوبه ولی به شرطی که شمارو وابسته به خودش نکنه که دیگه نتونید از مدلی زنده که جلوی شما قرار گرفته حالامیخواد انسان باشه یا پرنده و... نقاشی کنید. ما به دانشجویان هنری در فضای آکادمیهم همین رومیگیم و از روز اول با مدل زنده و چیدمانی که جلوشون قرار میگیره کارمیکنیم تا دست وذهنشون قوی تر بشه.
شما در نهایت تمرینهنریت باید انقدر دست و ذهنت قوی شده باشه که هر وقت خواستی چیزی که تو ذهنت هسترو به شکل ذهنی بدون داشتن مدلی پیاده کنی و... و این امر در صورتی برای شما ایجادمیشه که تمرینت دو جنبه داشته باشه که بالا خدمت عرض کردم

انشالله همیشه موفق وسربلند باشی و شاهد کارهای خوبت باشیم.

سلام بله کاملا درسته یکی از اشکالای آموزشیم این بوده اینجوری عادت شده ولی از کارای زنده هم یه کارایی انجام دادم ولی خب هنوز باید قویتر باشه . مرسی از کمکت:smile:

خیلی خیلی قشنگن وهنرمندانه... واقعا دستت دردنکنه

ممنون از لطفت:smile:

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خییییلی قشنگن!
فوق العاده ان!
واقعا لذت بردم!
خیلی خوب کشیدین;)
موفق باشید

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
واقعا كاراتون عاليه..... من از تابلو 3 و 4 و 5 بيشتر خوشم اومد.......دستتون درد نكنه.......:gol::gol::gol:

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو عاااااااموووووو فوتوشاپن...:D

(واقعا عالیــــــــــــــــــــــــــی بودن... ببخشید تشکر نداشتم...)

همتا خانوم

عضو جدید
اخه تو چی از تابلو رنگ و روغن میدونی نظر میدی؟ ههههههههههاخه مهندسی کشاورزی رو چه به نظر دادن راجع به تابلو رنگ و روغن ههههههههههه خخخخخخخخخخخخخ

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
sevda66

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-online.png

زيبا ست .....آثارتون .................................منتظر آثار بيشتري از شما ............در تالار هستيم................. درود بر شما دوستان ............

آخرین ویرایش:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو عاااااااموووووو فوتوشاپن...:D

(واقعا عالیــــــــــــــــــــــــــی بودن... ببخشید تشکر نداشتم...)
ممنون

sevda66

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-online.png

زيبا ست .....آثارتون .................................منتظر آثار بيشتري از شما ............در تالار هستيم................. درود بر شما دوستان ............

ممنون.
عمری باقی باشه و دستها یاری کنن حتما:smile: