کــــــــــــــار یابی برای مهندسین عمران

habibkoupal

عضو جدید
آقا من مهندس عمرانم با 10 سال سابقه تو تبریزم مایلم با شما همکاری کنم
09389751347

saman61

عضو جدید
سامان حمید فرزند عبدالحسین متولد 1361 شهرستان آبادان دارای همسر و یک فرزند فارغ التحصیل کارشناسی عمران سال 1388 و عضو سازمان نظام مهندسی خوزستان 6 ماه سابقه کار نقشه برداری در شرکت مسیل سازه کیان سال 1387 1/3/1388 تا 1/3/1389 شرکت کاوشگران شاخص آسیا - نصب و راه اندازی دستگاه های مخابراتی در استان خوزستان 6 ماه کار نقشه برداری در بنیاد مسکن آبادان 29/9/1390 تا 18/2/1391 شرکت توفیق کار جنوب - سرپرست کارگاه ساختمانی - واقع در کیلومتر 35 جاده اهواز ابادان ، شهر جدید شیرین شهر آشنا به برنامه های Auto cad , ARC GIS 1/8/1391 تا 28/12/1391 شرکت خاطر افروز بختیاری - احداث پروژه فاضلاب شهری ایذه - کمک سرپرست کارگاه 1/2/1392 تا 6/4/1392 – شرکت هیربد نیرو – تکنسین اجرایی – فاز 7 و 8 طرح توسعه نیروگاه رامین شماره تماس : 09169152081 ایمیل : sam.hamid61@gmail.com آماده همکاری با پیمانکاران ، کارفرمایان و دفاتر مشاور و فنی و مهندسی

leilinnn

عضو جدید
سلام دوست عزیز روزتون بخیر آیا این موقعیت کاری هنوز هم هست؟

leilinnn

عضو جدید
از دوستاني كه در آزمايشگاههاي مكانيك خاك فعاليت داشته اند و مايلند به صورت مشاوره اي با شركت سرو آزما (توليد كننده تجهيزات آزمايشگاهي) همكاري كنند رزومه كاري خود را براي ما ايميل بزنند...
sarvazma@yahoo.com
با تشكر...

سلام دوست عزیز
موقعیت کاری فوق هنوز هم هست؟

morteza2010

عضو جدید
بدنبال مهندسین رشته های معماری ، عمران ، برق ، مکانیک ، ترافیک میگردم و تمایل دارم از آنها در شرکت مهندسین مشاور بعنوان همکار یا شریک همکاری نمایم . درصورت تمایل با شماره ذیل تماس بگیر .03954241328 لعل گون یا به سایت : www.pgsco.org مراحعه کنید
اقا سایتت خرابه

anno domini

عضو جدید
سلام من دانشجوی عمران هستم میخوام کار یادبگیرم اگه کاری هست ممنون میشم بگید

panahi87

عضو جدید
کار در یک شرکت مشاور در حال توسعه
دانشجوی کارشناسی ارشد عمران - سازه از دانشگاه دولتی
علاقمند به همکاری در پروژه های طراحی سازه
ترجیحا مسلط به اتوکد
شرایط کار به صورت پاره وقت و پروژه ای می باشد.
ارسال مشخصات و سوابق و اطلاعات تماس به m.a.panahi@gmail.com

bx5a

عضو جدید
سلام
دانشجو سال سوم معماری.مسلط به اتوکد.
برای کاراموزی رایگان در تهران.

alireza66_85

عضو جدید
با سلام
مرکز ترجمه تخصصی فراترجمه جهت تکمیل کادر مترجمین خود در حال جذب تعدادی از مترجمین رشته عمران می باشد. در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم همکاری موجود در سایت و شرکت در آزمون مترجمی، به عنوان مترجم انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی پذیرفته شوید.
ارسال و دریافت سفارشات به صورت آنلاین می باشد و نیاز به مراجعه حضوری نیست.
نشانی سایت: www.faratarjome.ir

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدنبال مهندسین رشته های معماری ، عمران ، برق ، مکانیک ، ترافیک میگردم و تمایل دارم از آنها در شرکت مهندسین مشاور بعنوان همکار یا شریک همکاری نمایم . درصورت تمایل با شماره ذیل تماس بگیر .03954241328 لعل گون یا به سایت : www.pgsco.org مراحعه کنید

چرا نمیاد این سایت پس

siya121

عضو جدید
واقعا درسته.....

واقعا درسته.....

یک طراحی سایت در مورد کاریابی برای مهندسین عمران. که ما داریم سریعا به نتیجه میرسونیمش.