ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nimasareban

عضو جدید
فقط نمیدونم سازمان سنجش از کجا خبر داشته که سوالای سال 91ساخت اشتباه زیاد داشته وبچه ها درصدپایین میزنن و آخرین رتبه مجازی رو از2700 به 4500 ارتقاداده وازطرفی اگه تونسته پیش بینی کنه پس چرا امسال که سوالا ساده بوده ورتبه های ساخت واقعی شده چرا این رتبه مجازی رو به همون 2700کاهش نداده!!!!!!!!!!!!

پیشبینی نیست
بر اساس ظرفیت دانشگاه ها و آخرین فرد قبولی در سال قبل محاسبه میشه
این جور که من شنیدم ... x برابر آخرین رتبه ی قبولی در سال قبل میشه رتبه ی آخرین فرد مجاز در سال جاری، که با توجه به تغییر ظرفیت ممکنه بالا یا پایین بشه

راستی شما این رتبه ها و قبولی هایی که نوشتید مطمئن هستید که درسته؟
رتبه و قبولی های سال 89 رو ندارید؟

بچه ها یه سوال برای ریاضی نظر شما هم اینه که پارسه بخونم؟؟؟ حالا اگه ج.ابتون مثبته جزوه ی پاسه که تو اینترنت هست رو دانلود کنم و بخونم یا کتاب پارسه رو آخه حجم جزوه با کتاب خیلی متفاوته....آدم احساس مکینه کامل نیست

lanner

عضو جدید
پیشبینی نیست
بر اساس ظرفیت دانشگاه ها و آخرین فرد قبولی در سال قبل محاسبه میشه
این جور که من شنیدم ... x برابر آخرین رتبه ی قبولی در سال قبل میشه رتبه ی آخرین فرد مجاز در سال جاری، که با توجه به تغییر ظرفیت ممکنه بالا یا پایین بشه

راستی شما این رتبه ها و قبولی هایی که نوشتید مطمئن هستید که درسته؟
رتبه و قبولی های سال 89 رو ندارید؟
آره مطمئنم درسته برای همین رتبه دقیق نوشتم اگه میبینی بعضی رتبه ها با مکان قبولیش نمیخونه احتمالاطرف سهمیه یا شرایط خاص داشته مث رتبه 800 که رجایی قبول شده یا برعکسش چون مجبوربوده توشهرخودش تحصیل کنه چون شاغل بوده اجبارا با رتبه خوب شهرخودش زده
سال 89 رو به هیچ وجه نمیشه با امسال قیاس کرد چون ظرفیت پذیرش از 205 نفردر سال88به 192نفردرسال89 کاهش یافته که این بی سابقه بوده
سال88=205نفرظرفیت
سال89=192نفرظرفیت
سال90=253نفرظرفیت
سال91=285نفرظرفیت+20 نفرپردیس بین الملل
سال92=318نفرظرفیت+45نفرغیرانتفاعی وپیام نور+57نفرپردیس خودگردان
میبینی که امسال 126 نفرازسال89بیشتراین یعنی بیشترازیک سوم ظرفیت پس اصلا رو یک کفه ترازو نمیشه گذاشت

lanner

عضو جدید
بابا آبجی مکاترونیک دم شما گرم اومدی یهو جواب همه رو دادی
مخصوصا اون روزشمارو که منم یارم رفته بود;)

ایمان جان میشه کارنامه اولیه پارسالت بذاری لازم دارم همون کارنامه که درصد و ترازو رتبه توش هست؟؟

nimasareban

عضو جدید
بچه ها یه سوال برای ریاضی نظر شما هم اینه که پارسه بخونم؟؟؟ حالا اگه ج.ابتون مثبته جزوه ی پاسه که تو اینترنت هست رو دانلود کنم و بخونم یا کتاب پارسه رو آخه حجم جزوه با کتاب خیلی متفاوته....آدم احساس مکینه کامل نیست
به نظر واقعا کتاب های پارسه مسخرس به نظرم اگر جزوش خوبه جزوه شو دانلود کنو بخون! خرج اضافی نکن شما بلاخره باید کتاب های آقاسی رو بخری حداقل جلد 2شو مجبور میشی که بخری واسه این که 3 ماه به کنکور نیاز به تست های غیر طبقه بندی داری
من اگر امسال کنکور داشتم یه جزوه سبک پیدا میکردم ترجیها جزوه آقاسی و در کتارش مثال ها و تمرین های کتاب آقاسی رو حل میکردم بعد تموم شدن جزوه و مثال های کتاب تست های جلد 2ی کتاب آقاسی رو میزدم قطعا نتیجه میگیری! یه سر به سایت مسعود آقاسی بزن و برنامه ی خوندن کتاباشو دانلود کن!

nimasareban

عضو جدید
آره مطمئنم درسته برای همین رتبه دقیق نوشتم اگه میبینی بعضی رتبه ها با مکان قبولیش نمیخونه احتمالاطرف سهمیه یا شرایط خاص داشته مث رتبه 800 که رجایی قبول شده یا برعکسش چون مجبوربوده توشهرخودش تحصیل کنه چون شاغل بوده اجبارا با رتبه خوب شهرخودش زده
سال 89 رو به هیچ وجه نمیشه با امسال قیاس کرد چون ظرفیت پذیرش از 205 نفردر سال88به 192نفردرسال89 کاهش یافته که این بی سابقه بوده
سال88=205نفرظرفیت
سال89=192نفرظرفیت
سال90=253نفرظرفیت
سال91=285نفرظرفیت+20 نفرپردیس بین الملل
سال92=318نفرظرفیت+45نفرغیرانتفاعی وپیام نور+57نفرپردیس خودگردان
میبینی که امسال 126 نفرازسال89بیشتراین یعنی بیشترازیک سوم ظرفیت پس اصلا رو یک کفه ترازو نمیشه گذاشت
آره درسته دمت گرم فقط به نظرت رتبه های بین 300-400 کجا قبول میشن؟ تهران میارن؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر واقعا کتاب های پارسه مسخرس به نظرم اگر جزوش خوبه جزوه شو دانلود کنو بخون! خرج اضافی نکن شما بلاخره باید کتاب های آقاسی رو بخری حداقل جلد 2شو مجبور میشی که بخری واسه این که 3 ماه به کنکور نیاز به تست های غیر طبقه بندی داری
من اگر امسال کنکور داشتم یه جزوه سبک پیدا میکردم ترجیها جزوه آقاسی و در کتارش مثال ها و تمرین های کتاب آقاسی رو حل میکردم بعد تموم شدن جزوه و مثال های کتاب تست های جلد 2ی کتاب آقاسی رو میزدم قطعا نتیجه میگیری! یه سر به سایت مسعود آقاسی بزن و برنامه ی خوندن کتاباشو دانلود کن!
سلیقه هرکس برای ریاضی عمومی فرق داره و طرف باید هردو کتاب معتقدی و اغاسی رو ببینه و یکیشو انتخاب کنه
جزوه دست نویس این دو و تمام تست های ریاضی کنکورهای گذشته در رشته های مختلف تو تایپیک جزوات دست نویس هستش و نیازی به خرید جلد 2اغاسی نیست

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز

واسه انتخاب بین اغاسی یا معتقدی جزوه ها
واسه خوندن بدون شک کتاب

jayali

عضو جدید
سلام من جامداتی هستم از الان دارم برای کنکر 92 می خونم
بهتره چه درسهای رو اول بخونم و کدوم ها رو اخر بخونم؟
اولین کنکورمه یکم راهنمای کنید لطفا

lanner

عضو جدید
آره درسته دمت گرم فقط به نظرت رتبه های بین 300-400 کجا قبول میشن؟ تهران میارن؟

شرایط امسال خیلی بهتر از سال 90هست ونزدیک به سال 91 میشه البته نه به خوبیه91 این رومیشه از رو آخرین رتبه مجازی سال91 وسال 92 هم فهمیدکه از4515 درسال91 به 4325درسال 92کاهش یافته مطمئننااحتمالی که سنجش بره پارسال وامسال داده بی حساب کتاب نیست
یاد ندارم عکس بذارم وگرنه از رو اون مثال بهتر متوجه میشدی

کارنامه سال 91 آقای معصومی
1-گرایش ساخت=4487 (تراز)- 1807 (رتبه)
4-گرایش مهندسی پزشکی= 3466 (تراز)- 3388 (رتبه)
8-گرایش مکاترونیک= 3152 (تراز)- 3865(رتبه)

کارنامه سال 92خودم
1-گرایش ساخت=4512 (تراز)-1085(رتبه)
4-گرایش مهندسی پزشکی=3457(تراز)-3346(رتبه)
8-گرایش مکاترونیک=3156(تراز)- 3778(رتبه)

3تا گرایشی که مثال میزنم ساخت براشون ضریب داره واینکه تراز گذاشتم که بدونی معدل و سختی وآسونی سوالا تراز شده وتاثیر خودش رو تو تراز و رتبه گذاشته .سیستم تراز اینجوریه که همه درصدا رونمودار میره و به هردرصدیه ترازی تعلق میگیره مثلاممکنه یه سال سوالا ساده باشه 50درصدتراز7000بگیره ویکسال سخت باشه 35درصدتراز7000بگیره واین ترازه درصدای هردرس جمع میشه وتراز کل گرایش بدست میادکه براساس اون تراز رتبه هرداوطلب بدست میادمثه جریان معدل میمونه که هیچوقت معدل 17 امیرکبیر وبامعدل 17 غیرانتفاعی برابر نمیدونن ومعدلارو در یک ضریب ضرب میکنن تا ارزش واقعی هرمعدل معلوم بشه ینی دارن همون کار سختی آسونی سوالارو اعمال میکنن این یعنی شما میتونی بگی 35درصدساخت امسال با 35درصدساخت پارسال برابرنیست ولی نمیتونی بگی ترازامسال وپارسال وبه تبع اون رتبه های امسال و پارسال برابر نیست چون سختی سوالا تراز شده بعدرتبه بدست اومده .اگه رتبه های امسال وسال قبلش نشه تاحدودی قیاس کرد که سنجش نمیتونه آخرین رتبه مجازی هر سال حساب کنه.اینا صحبتایی بود که مشاور سنجش و دانش به من گفت.

حالا ببین تراز گرایش 4و8 هردو داوطلب بالاچقدبه هم نزدیک به همون نسبت رتبشونم بهم نزدیکه وتو گرایش ساخت هم باتراز بهتر اختلاف 800 رتبه ای ایجاد شده .همون تاثیری که درس ساخت تو گرایش 4و8 گذاشته به تبع رو گرایش 1 هم گذاشته این یعنی تاثیرترازای پارسال تورتبه تا حدودی مث امسال بوده ورتبه های امسال تاحدودی شبیه به رتبه های پارسال خواهدبودهمینطور که آخرین رتبه مجازی امسال تاحدودی شبیه به پارساله.

باوجود این صحبتا بالای 90 درصد شما تهرانی ولی هیچ چیز قطعی نیست بایدامیدواربود و دعا کرد.

87682111

عضو جدید
سلام من جامداتی هستم از الان دارم برای کنکر 92 می خونم
بهتره چه درسهای رو اول بخونم و کدوم ها رو اخر بخونم؟
اولین کنکورمه یکم راهنمای کنید لطفا

البته به کنکور 92 یه کم دیر رسیدی داش. ولی کلا اکثر بچه ها تابستون با ریاضی عمومی شروع می کنن. من خودم با دینامیک و مقاومت شروع کردم.

ممنونم از راهنماییت

واسه انتخاب بین اغاسی یا معتقدی جزوه ها
واسه خوندن بدون شک کتاب

اول از هم اینکه ممنونم که جواب میدی و راهنمایی میکنی...اما متوجه حرف آخرت نشدم*(واسه انتخاب بین اغاسی یا معتقدی جزوه ها
واسه خوندن بدون شک کتاب)* من واقعا نمیدونم واسه ریاضی باید چیکار کنم؟؟؟پارسه(کتاب یا جزوه)؟ آغاسی؟؟؟ یا....باز هم سپاس..........

pooooooya

کاربر فعال
سلام دوستان کسی میدونه اخرین رتبه قبولی پارسال مکاترونیک چند بوده یا اینکه بالاترین رتبه ای که از دوستان و اشنایان شنیدید که قبولشده چند بوده و یا اینکه معمولا توی چه رنجی واسه قبولی رتبه می خواد اخه امسال ظرفیت مکاترونیک چندین برابر شده

lanner

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه اخرین رتبه قبولی پارسال مکاترونیک چند بوده یا اینکه بالاترین رتبه ای که از دوستان و اشنایان شنیدید که قبولشده چند بوده و یا اینکه معمولا توی چه رنجی واسه قبولی رتبه می خواد اخه امسال ظرفیت مکاترونیک چندین برابر شده

پارسال خبر ندارم ولی
مکاترونیک سال 90
4399-بین الملل زاهدان
3633- بین الملل شریف
2147-روزانه زاهدان
1720-روزانه اراک
1628-شبانه تبریز
.
.
.
اینادیگه رتبه های کف بود

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از هم اینکه ممنونم که جواب میدی و راهنمایی میکنی...اما متوجه حرف آخرت نشدم*(واسه انتخاب بین اغاسی یا معتقدی جزوه ها
واسه خوندن بدون شک کتاب)* من واقعا نمیدونم واسه ریاضی باید چیکار کنم؟؟؟پارسه(کتاب یا جزوه)؟ آغاسی؟؟؟ یا....باز هم سپاس..........

خواهش ببین واسه درس ریاضی باید کتاب بخونی یا کلاس بری اگه خیلی ضعیفی
پس بیخیال جزوه
حالا بین اغاسی و معتقدی باید خودت انتخاب کنی چون من میتونم با صد دلیل ثابت کنم معتقدی خوبه و یکی دیگه با صد دلیل ثابت کنه اغاسی
در کل اگر پایه خوبی داری معتقدی اما اگه نیاز به توضیح زیاد داری اغاسی خوبه
موفق باشی

nimasareban

عضو جدید
شرایط امسال خیلی بهتر از سال 90هست ونزدیک به سال 91 میشه البته نه به خوبیه91 این رومیشه از رو آخرین رتبه مجازی سال91 وسال 92 هم فهمیدکه از4515 درسال91 به 4325درسال 92کاهش یافته مطمئننااحتمالی که سنجش بره پارسال وامسال داده بی حساب کتاب نیست
یاد ندارم عکس بذارم وگرنه از رو اون مثال بهتر متوجه میشدی

کارنامه سال 91 آقای معصومی
1-گرایش ساخت=4487 (تراز)- 1807 (رتبه)
4-گرایش مهندسی پزشکی= 3466 (تراز)- 3388 (رتبه)
8-گرایش مکاترونیک= 3152 (تراز)- 3865(رتبه)

کارنامه سال 92خودم
1-گرایش ساخت=4512 (تراز)-1085(رتبه)
4-گرایش مهندسی پزشکی=3457(تراز)-3346(رتبه)
8-گرایش مکاترونیک=3156(تراز)- 3778(رتبه)

3تا گرایشی که مثال میزنم ساخت براشون ضریب داره واینکه تراز گذاشتم که بدونی معدل و سختی وآسونی سوالا تراز شده وتاثیر خودش رو تو تراز و رتبه گذاشته .سیستم تراز اینجوریه که همه درصدا رونمودار میره و به هردرصدیه ترازی تعلق میگیره مثلاممکنه یه سال سوالا ساده باشه 50درصدتراز7000بگیره ویکسال سخت باشه 35درصدتراز7000بگیره واین ترازه درصدای هردرس جمع میشه وتراز کل گرایش بدست میادکه براساس اون تراز رتبه هرداوطلب بدست میادمثه جریان معدل میمونه که هیچوقت معدل 17 امیرکبیر وبامعدل 17 غیرانتفاعی برابر نمیدونن ومعدلارو در یک ضریب ضرب میکنن تا ارزش واقعی هرمعدل معلوم بشه ینی دارن همون کار سختی آسونی سوالارو اعمال میکنن این یعنی شما میتونی بگی 35درصدساخت امسال با 35درصدساخت پارسال برابرنیست ولی نمیتونی بگی ترازامسال وپارسال وبه تبع اون رتبه های امسال و پارسال برابر نیست چون سختی سوالا تراز شده بعدرتبه بدست اومده .اگه رتبه های امسال وسال قبلش نشه تاحدودی قیاس کرد که سنجش نمیتونه آخرین رتبه مجازی هر سال حساب کنه.اینا صحبتایی بود که مشاور سنجش و دانش به من گفت.

حالا ببین تراز گرایش 4و8 هردو داوطلب بالاچقدبه هم نزدیک به همون نسبت رتبشونم بهم نزدیکه وتو گرایش ساخت هم باتراز بهتر اختلاف 800 رتبه ای ایجاد شده .همون تاثیری که درس ساخت تو گرایش 4و8 گذاشته به تبع رو گرایش 1 هم گذاشته این یعنی تاثیرترازای پارسال تورتبه تا حدودی مث امسال بوده ورتبه های امسال تاحدودی شبیه به رتبه های پارسال خواهدبودهمینطور که آخرین رتبه مجازی امسال تاحدودی شبیه به پارساله.

باوجود این صحبتا بالای 90 درصد شما تهرانی ولی هیچ چیز قطعی نیست بایدامیدواربود و دعا کرد.

ممنون
خدا کنه!
اگر اینجور که شما میگید باشه یعنی مثل پارسال باشه من روزانه قبول میشم؛
این چیزی که شما میگید کاملا درسته ولی برای درس ریاضی که همه میزنند! اگر ریاضی سخت باشه معدل میاد پایین تراز درصدهای خوب میره بالا! واسه درس ساخت که معمولا 1 دهم شرکت کننده ها به این درس جواب میدن از نظر سازمان سنجش درس سختی به حساب میاد چون بیشتر شرکت کننده ها پاسخ ندادن! پس یک تست کلی تراز رو بالا و پایین میبره پس سختی و آسونی ساخت تولید بر روی تراز تاثیر نداره اگرم داشته باشه تاثیر خیلی کمی داره یعنی 35 درصد همون ترازی رو میسازه که پارسال میساخته واسه همینم هست که تخمین رتبه ی مهستان که بر اساس پارسال تخمین میزد این همه دقیق پیشبینی کرد! اما چیزی که من میگم اینه امسال که از نظر ما ساختیا ساخت تولید راحت تر بوده تراز ها همه بالا و رتبه های ساختی ها خیلی خوب شده مثلا اگر پارسال ساختیا 1 نفر تراز بالای X رو داشت الان 20 نفر موفق شدن همچین ترازی رو بگیرن! واسه همین من میتونم واسه شما حداقل 20 نفرو اسم ببرم که رتبشون کمتر از 500 شده در حالی که پارسال من خودم به شخصه فقط 3-4 نفرو میشناختم که زیر 1000 آورده باشن! اصلا رتبه ی خوب نداشتیم بچه های ساخت پارسال میدونن من چی میگم

yohanblack43

عضو جدید
کدوم دانشگاه قبول میشم؟؟

کدوم دانشگاه قبول میشم؟؟

سلام دوستان.من تو گرایش طراحی کاربردی رتبم 2108و تبدیل انرژی 2400آوردم و می خوام حتما روزانه قبول شم.چون شهریه شبانه برام خیلی زیاده.به نظرتون تو دانشگاههای زیر احتمال قبولی تو کدومش برام بیشتر.لطفا کمکم کنید اگه روزانه قبول نشم میخوام برم سربازی .همشون دوره ی روزانه هستن. 1 - دانشگاه گيلان -رشت || تبديل انرژي 2 - دانشگاه بوعلي سينا-همدان ||تبديل انرژي 3 - دانشگاه شهيدباهنركرمان ||تبديل انرژي 4 - دانشگاه شهركرد || تبديل انرژي 5- دانشگاه رازي كرمانشاه || تبديل انرژي 6 - دانشگاه شهيدچمران اهواز || تبديل انرژي 7 - دانشگاه هرمزگان -بندرعباس || تبديل انرژي 8- دانشگاه ياسوج || تبديل انرژي 9 - دانشگاه سمنان || تبديل انرژي 10 - دانشگاه يزد || تبديل انرژي 11 - دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || تبديل انرژي 12 - دانشگاه شاهرود || تبديل انرژي 13 - دانشگاه صنعتي بابل || تبديل انرژي 14 - دانشگاه صنعتي سهندتبريز || تبديل انرژي 15 - دانشگاه اروميه || تبديل انرژي 16 - دانشگاه صنعتي اروميه || تبديل انرژي 17 - دانشگاه كاشان || طراحي كاربردي 18 - دانشگاه گيلان -رشت || طراحي كاربردي 19 - دانشگاه شهيدباهنركرمان || طراحي كاربردي 20 - دانشگاه شاهرود || طراحي كاربردي 21 - دانشگاه شهيدچمران اهواز || طراحي كاربردي 22 - دانشگاه صنعتي بابل || طراحي كاربردي 23 - دانشگاه بوعلي سينا-همدان || طراحي كاربردي 24 - دانشگاه بوعلي سينا-همدان || طراحي كاربردي 25 - دانشگاه صنعتي بابل || طراحي كاربردي 26 - دانشگاه صنعتي بابل || طراحي كاربردي 27 - دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان || تبديل انرژي 28 - دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || تبديل انرژي 29 - دانشگاه بيرجند || تبديل انرژي 30 - دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || تبديل انرژي 31 - دانشگاه ياسوج || طراحي كاربردي 32 - دانشگاه شهركرد || طراحي كاربردي 33 - دانشگاه رازي كرمانشاه || طراحي كاربردي 34 - دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز || تبديل انرژي 35 - دانشگاه صنعتي جندي شاپوردزفول || تبديل انرژي 36 - دانشگاه زنجان || طراحي كاربردي 37 - دانشگاه سمنان || طراحي كاربردي 38 - دانشگاه يزد || طراحي كاربردي 39 - دانشگاه خليج فارس بوشهر || طراحي كاربردي 40 - دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || طراحي كاربردي 41 - دانشگاه صنعتي قم || طراحي كاربردي 42 - دانشگاه صنعتي سيرجان | طراحي كاربردي 43 - دانشگاه ملاير || طراحي كاربردي 44 - دانشكده فني ومهندسي گلپايگان || طراحي كاربردي 45 - دانشگاه كردستان || طراحي كاربردي 46 - دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان || طراحي كاربردي 47 - دانشگاه صنعتي سهندتبريز || طراحي كاربردي 48 - دانشگاه صنعتي سهندتبريز || طراحي كاربردي 49 - دانشگاه اروميه || طراحي كاربردي 50- دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || طراحي كاربردي 51 - دانشگاه بيرجند || طراحي كاربردي 52 - دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار ||طراحي كاربردي

آخرین ویرایش:

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام دوستان.من تو گرایش طراحی کاربردی رتبم 2108و تبدیل انرژی 2400آوردم و می خوام حتما روزانه قبول شم.چون شهریه شبانه برام خیلی زیاده.به نظرتون تو دانشگاههای زیر احتمال قبولی تو کدومش برام بیشتر.لطفا کمکم کنید اگه روزانه قبول نشم میخوام برم سربازی .همشون دوره ی روزانه هستن. 1 - دانشگاه گيلان -رشت || تبديل انرژي 2 - دانشگاه بوعلي سينا-همدان ||تبديل انرژي 3 - دانشگاه شهيدباهنركرمان ||تبديل انرژي 4 - دانشگاه شهركرد || تبديل انرژي 5- دانشگاه رازي كرمانشاه || تبديل انرژي 6 - دانشگاه شهيدچمران اهواز || تبديل انرژي 7 - دانشگاه هرمزگان -بندرعباس || تبديل انرژي 8- دانشگاه ياسوج || تبديل انرژي 9 - دانشگاه سمنان || تبديل انرژي 10 - دانشگاه يزد || تبديل انرژي 11 - دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || تبديل انرژي 12 - دانشگاه شاهرود || تبديل انرژي 13 - دانشگاه صنعتي بابل || تبديل انرژي 14 - دانشگاه صنعتي سهندتبريز || تبديل انرژي 15 - دانشگاه اروميه || تبديل انرژي 16 - دانشگاه صنعتي اروميه || تبديل انرژي 17 - دانشگاه كاشان || طراحي كاربردي 18 - دانشگاه گيلان -رشت || طراحي كاربردي 19 - دانشگاه شهيدباهنركرمان || طراحي كاربردي 20 - دانشگاه شاهرود || طراحي كاربردي 21 - دانشگاه شهيدچمران اهواز || طراحي كاربردي 22 - دانشگاه صنعتي بابل || طراحي كاربردي 23 - دانشگاه بوعلي سينا-همدان || طراحي كاربردي 24 - دانشگاه بوعلي سينا-همدان || طراحي كاربردي 25 - دانشگاه صنعتي بابل || طراحي كاربردي 26 - دانشگاه صنعتي بابل || طراحي كاربردي 27 - دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان || تبديل انرژي 28 - دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || تبديل انرژي 29 - دانشگاه بيرجند || تبديل انرژي 30 - دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || تبديل انرژي 31 - دانشگاه ياسوج || طراحي كاربردي 32 - دانشگاه شهركرد || طراحي كاربردي 33 - دانشگاه رازي كرمانشاه || طراحي كاربردي 34 - دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز || تبديل انرژي 35 - دانشگاه صنعتي جندي شاپوردزفول || تبديل انرژي 36 - دانشگاه زنجان || طراحي كاربردي 37 - دانشگاه سمنان || طراحي كاربردي 38 - دانشگاه يزد || طراحي كاربردي 39 - دانشگاه خليج فارس بوشهر || طراحي كاربردي 40 - دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || طراحي كاربردي 41 - دانشگاه صنعتي قم || طراحي كاربردي 42 - دانشگاه صنعتي سيرجان | طراحي كاربردي 43 - دانشگاه ملاير || طراحي كاربردي 44 - دانشكده فني ومهندسي گلپايگان || طراحي كاربردي 45 - دانشگاه كردستان || طراحي كاربردي 46 - دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان || طراحي كاربردي 47 - دانشگاه صنعتي سهندتبريز || طراحي كاربردي 48 - دانشگاه صنعتي سهندتبريز || طراحي كاربردي 49 - دانشگاه اروميه || طراحي كاربردي 50- دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || طراحي كاربردي 51 - دانشگاه بيرجند || طراحي كاربردي 52 - دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار ||طراحي كاربردي

طراحی کاربردی شهرای کوچیک شانستون بالاست. سال 90 با 2200 روزانه سنندج بدون سهمیه قبولی داشته.

مکاترونیک8282

عضو جدید

فقط همینا رو زدین؟ گرایشای دیگه، شبانه ها؟ شبانه واقعا بد نیست شرایطش درصد زیادیشو وام میدن بقیش رو هم حتی با تدریس خصوصی می تونین در بیارین

مکاترونیک8282

عضو جدید

پارسال با 2100 شب سهند قبولی داشتن

yohanblack43

عضو جدید
کدوم دانشگاه قبول میشم؟؟لطفا کمک کنید!

کدوم دانشگاه قبول میشم؟؟لطفا کمک کنید!

سلام دوستان.من تو گرایش طراحی کاربردی رتبم 2108و تبدیل انرژی 2400آوردم و می خوام حتما روزانه قبول شم.چون شهریه شبانه برام خیلی زیاده.هر چند شبانه هم زدم اما الان پشیمونم.به نظرتون تو دانشگاههای زیر احتمال قبولی تو کدومش برام بیشتر.لطفا کمکم کنید اگه روزانه قبول نشم میخوام برم سربازی.در مورد روزانه ها نظر بدید لطفا.
1 - 33076 || دانشگاه گيلان -رشت || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
2 - 33038 || دانشگاه بوعلي سينا-همدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
3 - 33054 || دانشگاه شهيدباهنركرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
4 - 33052 || دانشگاه شهركرد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
5 - 33047 || دانشگاه رازي كرمانشاه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
6 - 33055 || دانشگاه شهيدچمران اهواز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
7 - 33078 || دانشگاه هرمزگان -بندرعباس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
8 - 33079 || دانشگاه ياسوج || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
9 - 33049 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
10 - 33080 || دانشگاه يزد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
11 - 33042 || دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
12 - 33051 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
13 - 33064 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
14 - 33067 || دانشگاه صنعتي سهندتبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
15 - 33036 || دانشگاه اروميه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
16 - 33060 || دانشگاه صنعتي اروميه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
17 - 32948 || دانشگاه كاشان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
18 - 32950 || دانشگاه گيلان -رشت || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
19 - 32919 || دانشگاه شهيدباهنركرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
20 - 32916 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
21 - 32920 || دانشگاه شهيدچمران اهواز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
22 - 32928 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
23 - 32899 || دانشگاه بوعلي سينا-همدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
24 - 32898 || دانشگاه بوعلي سينا-همدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
25 - 32929 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
26 - 32930 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
27 - 33050 || دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
28 - 33077 || دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
29 - 33039 || دانشگاه بيرجند || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
30 - 33046 || دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
31 - 32954 || دانشگاه ياسوج || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
32 - 32917 || دانشگاه شهركرد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
33 - 32913 || دانشگاه رازي كرمانشاه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
34 - 33056 || دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
35 - 33065 || دانشگاه صنعتي جندي شاپوردزفول || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || روزانه
36 - 32914 || دانشگاه زنجان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
37 - 32915 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
38 - 32955 || دانشگاه يزد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
39 - 32910 || دانشگاه خليج فارس بوشهر || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
40 - 32903 || دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
41 - 32941 || دانشگاه صنعتي قم || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
42 - 32935 || دانشگاه صنعتي سيرجان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
43 - 32952 || دانشگاه ملاير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
44 - 32895 || دانشكده فني ومهندسي گلپايگان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
45 - 32949 || دانشگاه كردستان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
46 - 32953 || دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
47 - 32933 || دانشگاه صنعتي سهندتبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
48 - 32934 || دانشگاه صنعتي سهندتبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
49 - 32896 || دانشگاه اروميه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
50 - 32951 || دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
51 - 32900 || دانشگاه بيرجند || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
52 - 32909 || دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
53 - 33114 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
54 - 33115 || دانشگاه كاشان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
55 - 33116 || دانشگاه گيلان -رشت || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
56 - 33099 || دانشگاه شهيدباهنركرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
57 - 33083 || دانشگاه بوعلي سينا-همدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
58 - 33094 || دانشگاه زنجان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
59 - 33097 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
60 - 33003 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
61 - 33004 || دانشگاه كاشان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
62 - 33005 || دانشگاه گيلان -رشت || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
63 - 32977 || دانشگاه شهيدباهنركرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
64 - 32978 || دانشگاه شهيدچمران اهواز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
65 - 33118 || دانشگاه هرمزگان -بندرعباس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
66 - 33119 || دانشگاه ياسوج || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
67 - 33093 || دانشگاه رازي كرمانشاه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
68 - 33100 || دانشگاه شهيدچمران اهواز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
69 - 33095 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
70 - 33120 || دانشگاه يزد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
71 - 33088 || دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
72 - 33098 || دانشگاه شهركرد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
73 - 33081 || دانشگاه اروميه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
74 - 33105 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
75 - 33085 || دانشگاه بين المللي امام خميني /ره /-قزوين || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
76 - 33108 || دانشگاه صنعتي سهندتبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
77 - 33096 || دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
78 - 33084 || دانشگاه بيرجند || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
79 - 33092 || دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || نوبت دوم
80 - 32960 || دانشگاه بوعلي سينا-همدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
81 - 32962 || دانشگاه بين المللي امام خميني /ره /-قزوين || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
82 - 33008 || دانشگاه ياسوج || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
83 - 32975 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
84 - 32985 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
85 - 32959 || دانشگاه بوعلي سينا-همدان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
86 - 32976 || دانشگاه شهركرد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
87 - 32972 || دانشگاه رازي كرمانشاه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
88 - 32973 || دانشگاه زنجان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
89 - 32974 || دانشگاه سمنان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
90 - 33009 || دانشگاه يزد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
91 - 32965 || دانشگاه تحصيلات تكميلي صنعتي وفناوري پيشرفته كرمان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
92 - 32993 || دانشگاه صنعتي سيرجان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
93 - 32956 || دانشكده فني ومهندسي گلپايگان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
94 - 33007 || دانشگاه ملاير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم
95 - 32961 || دانشگاه بيرجند || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || نوبت دوم

pooooooya

کاربر فعال
سلام دوستان این کارنامه نهایی پارسال رتبه 3450 پارساله اگه بقیه دوستان هم لطف کنند که کارنامه های نهایی پارسالشونو به همراه ذکر دقیق رتبه بزارن به نتیجه های خوبی خواهیم رسیدCapture.PNG2.jpg

پیوست ها

• gggggg.jpg
    gggggg.jpg
    22.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

lanner

عضو جدید
ممنون
خدا کنه!
اگر اینجور که شما میگید باشه یعنی مثل پارسال باشه من روزانه قبول میشم؛
این چیزی که شما میگید کاملا درسته ولی برای درس ریاضی که همه میزنند! اگر ریاضی سخت باشه معدل میاد پایین تراز درصدهای خوب میره بالا! واسه درس ساخت که معمولا 1 دهم شرکت کننده ها به این درس جواب میدن از نظر سازمان سنجش درس سختی به حساب میاد چون بیشتر شرکت کننده ها پاسخ ندادن! پس یک تست کلی تراز رو بالا و پایین میبره پس سختی و آسونی ساخت تولید بر روی تراز تاثیر نداره اگرم داشته باشه تاثیر خیلی کمی داره یعنی 35 درصد همون ترازی رو میسازه که پارسال میساخته واسه همینم هست که تخمین رتبه ی مهستان که بر اساس پارسال تخمین میزد این همه دقیق پیشبینی کرد! اما چیزی که من میگم اینه امسال که از نظر ما ساختیا ساخت تولید راحت تر بوده تراز ها همه بالا و رتبه های ساختی ها خیلی خوب شده مثلا اگر پارسال ساختیا 1 نفر تراز بالای X رو داشت الان 20 نفر موفق شدن همچین ترازی رو بگیرن! واسه همین من میتونم واسه شما حداقل 20 نفرو اسم ببرم که رتبشون کمتر از 500 شده در حالی که پارسال من خودم به شخصه فقط 3-4 نفرو میشناختم که زیر 1000 آورده باشن! اصلا رتبه ی خوب نداشتیم بچه های ساخت پارسال میدونن من چی میگم

من اطلاعاتم زیاد دقیق نیست شایدهمینطورکه شما میگیدباشه ولی به 2تا کارنامه پایین یه نگاه بنداز هر2مال خودمه یکی 90یکی 92تقریبا درصدام مث همن درسته رتبه ساخت بهتر شده بهمون نسبت طراحی و تبدیلمم بهتر شده طراحی و تبدیل که توش ساخت تاثیرگذار نیست ولی اونام بهتر شده .بره همین میگم امسال از90 بهتره ضمن اینکه 65 نفر افزایش ظرفیت امسال نسبت به 90 تعداد کمی نیست اگه سال 91رو اصلا بذاریم کنار وملاکمون سال 90 باشه من فک میکنم تا 900-950آخرین قبولیه شبانه باشه سال 90 تا 700 قبول شده ینی امسال با65 نفرافزایش ظرفیت آخرین فردقبول 200نفربیشتر نمیشه؟
خير​
3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي:
1215276​
2-شماره داوطلب:​
مجموعه مهندسي مكانيك​
نام رشته امتحاني اول​
1267​
4-کد رشته امتحاني اول:​
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :​
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي
آخرين رتبه مجاز در سهميه در بين علاقمندان پيام نور وغيرانتفاعي​
رتبه داوطلب در سهميه در بين علاقمندان پيام نور و غير انتفاعي​
نتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعي
آخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعي​
رتبه کل داوطلب بدون سهميه​
رتبه کل داوطلب در سهميه​
نمره کل​
گرايش​
مجاز​
2707​
1492​
1485​
4556​
1​
مجاز​
11610​
9817​
9739​
2369​
2​
مجاز​
11015​
10401​
10298​
2304​
3​
مجاز​
7314​
4356​
4331​
3359​
4​
مجاز​
9700​
8105​
8052​
2587​
5​
مجاز​
7057​
7000​
6954​
2658​
6​
مجاز​
10513​
8093​
8041​
2564​
7​
مجاز​
7411​
5315​
5283​
3061​
8​
غير مجاز​
1861​
2056​
2046​
4077​
9​
13/35​
7- معدل موثر :
مجاز مي باشيد
6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:​
نمره به درصد​
نام درس​
26/67​
زبان عمومي وتخصصي
22/81​
رياضيات /رياضي عمومي 1و2-معادلات ديفرانسيل /
سفيد​
حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات
3/33​
جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/
سفيد​
ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -دي
30/00​
ساخت وتوليد
سفيد​
مباني بيومكانيك 1و2
سفيد​
دروس پايه پزشكي

بلي 3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 5529475 2-شماره داوطلب:
مجموعه مهندسي مكانيك نام رشته امتحاني اول:1267 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعيرتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور و غير انتفاعينتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميه رتبه کل داوطلب در سهميه نمره کل گرايش
مجاز 4570 1085 مجاز 4325 1091 1085 4512 1
مجاز 11588 7024 مجاز 11187 7059 7024 2447 2
مجاز 12784 7383 مجاز 12910 7418 7383 2308 3
مجاز 7440 3346 مجاز 7232 3364 3346 3457 4
مجاز 6659 6083 6055 2617 5
غير مجاز 5557 5652 5625 2661 6
مجاز 8562 6239 6208 2591 7
مجاز 7653 3778 مجاز 7576 3799 3778 3156 8
غير مجاز 1879 1895 غير مجاز ***4025 9

۱۳/۳۵7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس