تاپیک ویژه دکترای 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

انیشتن

عضو جدید
درود
کتاب ریاضی مهندسی استاد کریمی از نصیر
گرچه برای کنکور ارشد نوشته شده منتها به قول خود استاد تمام تستهای ریاضی مهندسی کنکور دکتری قبلی رو پوشش داد
منبع مرجع هم جفری یا کریزیک
مرسی واقعا یکم نا امید شدم مگه من دختر شدم نبایس دگترا بخونم اون از خونواده میگن چرا پسر نشدی اینا هم ایجوری گریم درومد

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی واقعا یکم نا امید شدم مگه من دختر شدم نبایس دگترا بخونم اون از خونواده میگن چرا پسر نشدی اینا هم ایجوری گریم درومد
بله باید بخونن منم دخترم و دکترا شرکت کردم مصاحبه هم دادم تازه یکم هم امید دارم قبول شم خودتو دست کم نگیر و اعتماد به نفس داشته باش خیلی مهمه برای مصاحبه

انیشتن

عضو جدید
بله باید بخونن منم دخترم و دکترا شرکت کردم مصاحبه هم دادم تازه یکم هم امید دارم قبول شم خودتو دست کم نگیر و اعتماد به نفس داشته باش خیلی مهمه برای مصاحبه
مرسی عزیزم همیشه پسرا حسودن تو دانشگاه وکلاس هم حسادت می کنن مکانیک پیوسته 20 شدم داشتن منفجر میشدن مغزم از صدتاپسر بهتره

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم همیشه پسرا حسودن تو دانشگاه وکلاس هم حسادت می کنن مکانیک پیوسته 20 شدم داشتن منفجر میشدن مغزم از صدتاپسر بهتره
اینو که باهات موافقم منم زمان دانشجویم تک دختر کلاس بودم ی بار استاد کلی ازم تعریف کرد سکشن بعد شروع کردن به اذیت کردن

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
کتاب ریاضی مهندسی استاد کریمی از نصیر
گرچه برای کنکور ارشد نوشته شده منتها به قول خود استاد تمام تستهای ریاضی مهندسی کنکور دکتری قبلی رو پوشش داد
منبع مرجع هم جفری یا کریزیک

ضمن تایید فرمایش دوست و استاد گرامیم باید بگم بعضی از سوالهای دکترای امسال از سطح ارشد هم پایین تر بود و اکثر(اگر نگم همه ی) سوالای دکترای امسال رو میشد با کتاب کریمی زد

انیشتن

عضو جدید
ضمن تایید فرمایش دوست و استاد گرامیم باید بگم بعضی از سوالهای دکترای امسال از سطح ارشد هم پایین تر بود و اکثر(اگر نگم همه ی) سوالای دکترای امسال رو میشد با کتاب کریمی زد[/QUOT
أره من اومدم سوالای دکترا رو جواب دادم مکانیک پیوستش خیلی آسون بود

انیشتن

عضو جدید
ضمن تایید فرمایش دوست و استاد گرامیم باید بگم بعضی از سوالهای دکترای امسال از سطح ارشد هم پایین تر بود و اکثر(اگر نگم همه ی) سوالای دکترای امسال رو میشد با کتاب کریمی زد
شما کلید سوالات دکترادارین لطف بکنین بدین بهم؟

almatra2

عضو جدید
نیاز به حمایت کننده برای چاپ 2 تا مقاله
یکی isi و یکیش هم isc هست
در عوض اسم شما رو تو مقاله اضافه میکنم

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور دکترای 92 و مصاحبه ها به پایان رسید بر اساس آخرین خبر ها دانشگاه ها تا اوایل مرداد ماه جهت ارسال نمرات مصاحبه فرصت دارن که احتمالاً این فرصت تا اواسط مرداد ماه هم برای برخی دانشگاهها تمدید شود. پیش بینی می شود که اواسط شهریور نتایج کامل اعلام می شود.

دوستانی که قبول شدن بهشون تبریک می گم و هر چند دانشگاه بنده به نامردی ردم کرد، ولی برای سایر دوستان دکتر 92 آرزوی موفقیت دارم.

اینم جهت انبساط خاطر دوستان رد شده.

PhD-comic-May12.jpg

پیوست ها

• phd.jpg
    phd.jpg
    17.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Reza753

اخراجی موقت
کنکور دکترای 92 و مصاحبه ها به پایان رسید بر اساس آخرین خبر ها دانشگاه ها تا اوایل مرداد ماه جهت ارسال نمرات مصاحبه فرصت دارن که احتمالاً این فرصت تا اواسط مرداد ماه هم برای برخی دانشگاهها تمدید شود. پیش بینی می شود که اواسط شهریور نتایج کامل اعلام می شود.

دوستانی که قبول شدن بهشون تبریک می گم و هر چند دانشگاه بنده به نامردی ردم کرد، ولی برای سایر دوستان دکتر 92 آرزوی موفقیت دارم.

مشاهده پیوست 159963

سلام،شما یعنی هم ازدواجو بد میدونی و هم تحصیلاتو؟؟؟

انیشتن

عضو جدید

مشاهده پیوست 159963

غصه نخور فدای سرت.

rahim raki

عضو جدید
سلام دوستان. میخوام برای دکتری 92 چه ازاد و چه سرارسری امتحان بدم. چه منابعی باید بخونم؟ کجا میتونم منابع رو گیر بیارم؟;)

navid8776

عضو جدید
برای دکترا تبدیل انرژی میشه منابع خوب رو معرفی کنید؟
ریاضی مهندسی کریمی واسه دکترا مناسبه؟
سیالات و ترمو چی؟

sami bayati

عضو جدید
برای دکترا تبدیل انرژی میشه منابع خوب رو معرفی کنید؟
ریاضی مهندسی کریمی واسه دکترا مناسبه؟
سیالات و ترمو چی؟

به نظر من ریاضی مهندسی مدرسان بهترین کتاب برای دکترای الکترونیکه چند تا از سوالات امسال عینأ ازین کتاب اومده بود انتهای کتاب هم سوالاته دکترای 91 رو حل کرده در مورد سیالات و ترمو فکر میکنم کتابه منبع بخونی بهتر باشه امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم .

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ریاضی مهندسی مدرسان بهترین کتاب برای دکترای الکترونیکه چند تا از سوالات امسال عینأ ازین کتاب اومده بود انتهای کتاب هم سوالاته دکترای 91 رو حل کرده در مورد سیالات و ترمو فکر میکنم کتابه منبع بخونی بهتر باشه امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم .
منم شنیدم که مدرسان بهترینه اما خودم از ریاضی مهندسی سنجش و دانش استفاده کردم و راضی هم بودم. البته واقعیت اینه که سوالات ریاضی مهندسی دکتری امسال و سال پیش بیشتر شبیه مباحث ریاضی بود که در مقالات هست و فکر می کنم پیدا کردن شبیه برای این سوالات اونم در کتاب های کنکور سخت باشه.

آخرین ویرایش:

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام دوستان، برای الاستیسته و مکانیک محیط پیوسته آزمون دکتری طراحی کاربردی چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟ ممنون

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان از اونجایی که بنده یه سری نذر ها کرده بودم که اگر دکتری قبول شدم ادا کنم الان وقتش رسیده که عمل کنم بنابراین دوستانی که در رابطه با آزمون دکتری سال بعد که برخی میگن میشه 93 و بعضی ها هم بهش 92 میگن سوال دارن همین جا بپرسن تا انشاالله به جوابهاشون برسن ، فقط لطفاً سوالات تخصصی کنکور رو نپرسین چون نمی تونم وقت روشون بزارم، فقط سوال های کلی در مورد مصاحبه، کیفیت و ... آزمون رو در خدمتم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.