لطفأ مرد باشید نه نر.......!!!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرد بودن واقعی اینه که روی مردونگیت بمونی و آبروی مرد و مردونگی رو نبری!!

مردونگی اینه که تایپکی نزنی و مردونگی رو با مزخرفات امروزی مقایسه نکنی!!!

مردونگی بعنی اینکه اونقد مرد باشی تا همیشه رو انسانیت خودت بمونی...

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرد بودن واقعی اینه که روی مردونگیت بمونی و آبروی مرد و مردونگی رو نبری!!

مردونگی اینه که تایپکی نزنی و مردونگی رو با مزخرفات امروزی مقایسه نکنی!!!

مردونگی بعنی اینکه اونقد مرد باشی تا همیشه رو انسانیت خودت بمونی...

چه جالب؟؟؟؟که با این کار آبروی مرد و مردونگی میره ؟؟
لابد زیاد تو جو جامعمون نیستین شما؟؟؟؟
همین مزخرفاتی که میگین رو اگه کسی بهش توجه کنه و این کارا رو نکنه و باهاش افتخار نکنه یه مرد تمام عیاره امروزیه .....

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب؟؟؟؟که با این کار آبروی مرد و مردونگی میره ؟؟
لابد زیاد تو جو جامعمون نیستین شما؟؟؟؟
همین مزخرفاتی که میگین رو اگه کسی بهش توجه کنه و این کارا رو نکنه و باهاش افتخار نکنه یه مرد تمام عیاره امروزیه .....

از ماست که بر ماست

نمیدونم این چه اصراریه این چنروز هرچی تایپیک زده میشه همش دم از بی بندو باری و رابطه و .... و زده میشه
خیلی چیزا وجود داره
اما دلیل نمیشه همش از بدی پسرا یا دخترا بگیم

اگه مردونگی رابطه ی ... من مرد نیستم!! کی گفته این مردونگیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ که ما بیایمو بگیم پس ما مرد نیستیم!!

آدم آشغالی که هر روز یا هر هفتش مشغول این کثافت کاریاشه اصن چی تو وجودش مونده که بخواد نطق هم بکنه؟؟ و بشینه بگه مردونگی اینه یا اون؟؟؟؟

مردونگی رو باید با مردا حرف زد

مذکر بودن و ریش و پشم دادن که مردونگی نیست!!!

بعدشم اگه بی بند وباری زیاد شده یکی از دلایلشم عادی جلوه دادن این کاراست

که مقصر خودمونیم!!!!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرکسی مسئول کارای خودش و سرنوشت خودشه:

کسی که عنوان مهندسی رو یدک میکشه

خیر سرش دانشجوی ارشد و دکتراس

اصن چطوری حاضره مثلا بشینه پای قلیون و مثه پیرمردا و پیرزنای قدیم قل قل راه بندازه!!!!

اینجوری اصن ارزشی میمونه که بیای دربازه مردونگی حرف بزنی...

هر حرفیو باید اهلش زد!

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرکسی مسئول کارای خودش و سرنوشت خودشه:

کسی که عنوان مهندسی رو یدک میکشه

خیر سرش دانشجوی ارشد و دکتراس

اصن چطوری حاضره مثلا بشینه پای قلیون و مثه پیرمردا و پیرزنای قدیم قل قل راه بندازه!!!!

اینجوری اصن ارزشی میمونه که بیای دربازه مردونگی حرف بزنی...

هر حرفیو باید اهلش زد!

خیلی از همین دانشجوها و مهندسین و دکترامون بیشتر از مردم عادی دارن این کارا رو میکنن ....

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از ماست که بر ماست

نمیدونم این چه اصراریه این چنروز هرچی تایپیک زده میشه همش دم از بی بندو باری و رابطه و .... و زده میشه
خیلی چیزا وجود داره
اما دلیل نمیشه همش از بدی پسرا یا دخترا بگیم

اگه مردونگی رابطه ی ... من مرد نیستم!! کی گفته این مردونگیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ که ما بیایمو بگیم پس ما مرد نیستیم!!

آدم آشغالی که هر روز یا هر هفتش مشغول این کثافت کاریاشه اصن چی تو وجودش مونده که بخواد نطق هم بکنه؟؟ و بشینه بگه مردونگی اینه یا اون؟؟؟؟

مردونگی رو باید با مردا حرف زد

مذکر بودن و ریش و پشم دادن که مردونگی نیست!!!

بعدشم اگه بی بند وباری زیاد شده یکی از دلایلشم عادی جلوه دادن این کاراست

که مقصر خودمونیم!!!!

اینجا از بدی شخص خاصی صحبت نمیشه کلیت رو باید درنظر گرفت .... درسته که همه اینطور نیستن اما همه هم خوب نیستن....
و اینکه جناب مهندس موقع نظر دادن کسی رو مخاطب قرار ندین .....

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی از همین دانشجوها و مهندسین و دکترامون بیشتر از مردم عادی دارن این کارا رو میکنن ....

100درصد
هرچی بدبختیه از همین دانشگاه ها شروع میشه
چه اعتیادش
چه بی بندوباریش

دانشجوهم دانشجوهای قدیم و قبل... که پسرا طبق ترمی که داشتن رنگ کت و شلواراشون فرق میکرد
دخترام رنگ کت و دامن یا لباسای دیگشون

نه الان که...

کلا همه چی برعکس شده

جالا این کارا از قبل برنامه ریزی شده باشه رو من نمیخوام بهش فکر کنم چون جوابشو میدونم

عادی جلوه دادن خیلی چیزا به ضرر خودمون تموم میشه

الان حتی بچه های ابتدایی هم دنبال مزاحمت جنس مخالفن

چرا؟؟؟؟
چون علاوه بر بقیه ی چیزا خودمون و حرفای خودمون و پدرومادرای امروزی که امثال خودمونیم هم تاثیر گذاشته و روشونو باز میکنه

این خیلی خوبه که آدم یه چیزایی رو بدونه و بفمه اما نه هرچیزی و نه بیش از اندازه

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه مردونگی رابطه ی ... من مرد نیستم!! کی گفته این مردونگیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ که ما بیایمو بگیم پس ما مرد نیستیم!!!

این مردونگیه چون نمیخوای آبروی کسی رو ببری..
چون هم و غمت اینه که مبادا به ناموس کسی تجاوز شه.... این مردونگیه چون آغوش زن واست حرمت داره....
پس مردونگی چیه اگه این نیست؟؟؟؟؟؟

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مرد بودن به بالا بودت تعداد 3x هست من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به کافه نشستن و قلیون کشیدن و عکس داشتن با لیوان مشروب بر میگرده من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به اینه که تو جمع های پسرونه خاطرات3x هرکی بیشتر بود و هرکی راحت تر تن و بدن دختر مردم رو نقل و نبات کرد تو مجلس من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به اینکه دوست دخترات خرجت رو بکشن و این برات افتخار باشه شرمنده اخلاقت بازم من مرد نیستم .

من مرد شدم , که بتونم آبرویی رو از ریختن
نجات بدم .
من مرد شدم که تکیه گاه یه آدم ضعیف تر از
خودم باشم .
قدرت مرد بیشتر از جولون دادن خالی توو رختخوابه ...

سلامتی همه اونایی که مرد هستن نه نر......
عالی بود - سپاس:gol:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجا از بدی شخص خاصی صحبت نمیشه کلیت رو باید درنظر گرفت .... درسته که همه اینطور نیستن اما همه هم خوب نیستن....
و اینکه جناب مهندس موقع نظر دادن کسی رو مخاطب قرار ندین .....

من کسی رو مخاطب قرار ندادم و اگه سو تفاهم شده معذرت میخوام

منظور من همون شخص بی بندوباریه که بشینه و از مردونگی بگه و ما بخوایم در جواب اون بگیم ما مرد نیستیم.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مردونگیه چون نمیخوای آبروی کسی رو ببری..
چون هم و غمت اینه که مبادا به ناموس کسی تجاوز شه.... این مردونگیه چون آغوش زن واست حرمت داره....
پس مردونگی چیه اگه این نیست؟؟؟؟؟؟

معلومه که مردونیگه شامل همه اینا میشه
شما انگار منظور حرفای منو نگرفتی...

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من که اصلاً متن جالبی نیست دوست من :gol:

مگر الان کسی مردونگی رو در کارهایی می بینه که در متن نقض شدن؟!

راستش من به جای مردها، از این متن ناراحت می شدم!

پ ن : نظر شخصی خودم رو گفتم و اگر ابهامی نداره علاقه ای به بحث در این زمینه ندارم.

آخرین ویرایش:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه واسه تعدادی مردانگی این مدلی شده حالا ی سری زیر ابی میرن و لو نمیدن!!!!!!!بعضی هام که افتخارشونه

farzan66

عضو جدید
یه سوال
چرا مردا هی میگن ما ذاتا اینجوریم یا اونجوریم ....
با حجاب مخالفتی ندارم و نمی خوام بحثشو باز کنم ولی بزرگترین دلیل مخالفت مردا با بی حجابی اینه که خودشون تحریک نشن ! ایا اینم جزء مردونگیه؟ واقعا برام سواله!
یا مثلا کسی که با دیدن بی حجابی ها کانون گرم خانوادش بهم میریزه جزء مردها حساب میشه؟

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمین به مرد بودنت نیاز داره …

مرد باش . مردونه حرف بزن . مردونه بخند . مردونه عشق بورز …

مردونه گریه کن ، مردونه ببخش ….

مرد باش ، نه فقط باجسمت ، بانگاهت ، با احساست ، با آغوشت …

مردباش و هیچوقت نامردی نکن

مخصوصا برای کسی که به مردونگیت تکیه کرده و باورت کرده مرد باش​

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال
چرا مردا هی میگن ما ذاتا اینجوریم یا اونجوریم ....
با حجاب مخالفتی ندارم و نمی خوام بحثشو باز کنم ولی بزرگترین دلیل مخالفت مردا با بی حجابی اینه که خودشون تحریک نشن ! ایا اینم جزء مردونگیه؟ واقعا برام سواله!
یا مثلا کسی که با دیدن بی حجابی ها کانون گرم خانوادش بهم میریزه جزء مردها حساب میشه؟

اینکه هر کسی نسبت به حجاب چقد حساس یه مقوله دیگه است... مسئله اینه که حجاب میتونه یه فاکتور ویژه برای یه نفر باشه اما برای یه نفر دیگه اینطور نیست....
بحث اصلی اینه که هرکسی که انسانیت داره لزومی نداره به خاطر بی حجابی یه خانم بلافاصله به فکر این باشه که براش مزاحمت ایجاد کنه.......

farzan66

عضو جدید
اینکه هر کسی نسبت به حجاب چقد حساس یه مقوله دیگه است... مسئله اینه که حجاب میتونه یه فاکتور ویژه برای یه نفر باشه اما برای یه نفر دیگه اینطور نیست....
بحث اصلی اینه که هرکسی که انسانیت داره لزومی نداره به خاطر بی حجابی یه خانم بلافاصله به فکر این باشه که براش مزاحمت ایجاد کنه.......

ممنون از پاسختون ... اخه مسئله ی من اینه که تو جامعه ای که همه از هر حیث ادعای مردونگی میکنن تا بحث حجاب پیش میاد یه گارد خاصی میگیرن !
اینو دیگه همه فکر کنم میدونیم . مخصوصا تو جمهوریه اسلامی
حالا من سوالم اینه :
که این رسم مردونگیه که بگن خانوما چی بپوشن چی نپوشن چون مردا تحریک نشن !
من یاد گرفتم حجاب داشته باشم تا تو جامعه محفوظ باشم . ولی مردی که با بی حجابیه کسی تزلزل پیدا کنه جزء اون مردهای واقعی که نام بردید هست؟
مزاحمت ایجاد کردن که از قضیه مردونگی که هیچ از انسانیت به دوره !

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از پاسختون ... اخه مسئله ی من اینه که تو جامعه ای که همه از هر حیث ادعای مردونگی میکنن تا بحث حجاب پیش میاد یه گارد خاصی میگیرن !
اینو دیگه همه فکر کنم میدونیم . مخصوصا تو جمهوریه اسلامی
حالا من سوالم اینه :
که این رسم مردونگیه که بگن خانوما چی بپوشن چی نپوشن چون مردا تحریک نشن !
من یاد گرفتم حجاب داشته باشم تا تو جامعه محفوظ باشم . ولی مردی که با بی حجابیه کسی تزلزل پیدا کنه جزء اون مردهای واقعی که نام بردید هست؟
مزاحمت ایجاد کردن که از قضیه مردونگی که هیچ از انسانیت به دوره !

خواهش میکنم...
این که بگیم یه خانوم چی بپوشه چی نپوشه رسم مردونگی نیست... مردونگی اینه که در هرصورت شخص احترام به دیگری رو وظیفه خودش بدونه حالا طرف هرجور میخواد باشه و هر سلیقه ای هم که داره به خودش مربوطه....
مردی که با بی حجابی تزلزل کنه فقط ظاهر یه مرد رو داره تازه ظاهرشم شاید خیلی شبیه مردا نباشه.... این فقط داره اسم یه مرد رو یدک میکشه...
مردونگی واقعی اینه که نباید حرمت مردونه خودت رو به خاطر ویژگیهای ظاهری و پوششی یه فرد دیگه زیر پا بذاری ......

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مسعود جان درود واقعا همینطوره..ولی کم لطفی نکنید هنوزم همچین مردایی هست

سلام ... خواهش میکنم دوست من....
نمیگیم که نیست 100% هست حق با شماست ... این فقط یه تلنگر به کسانی است که مردونگی رو در اینا میبینن...

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالییییییییییییییییییییییی بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووددددددددددددددددددددددددد...

beso

اخراجی موقت

اگه مرد بودن به کافه نشستن و قلیون کشیدن و عکس داشتن با لیوان مشروب بر میگرده من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به اینه که تو جمع های پسرونه خاطرات3x هرکی بیشتر بود و هرکی راحت تر تن و بدن دختر مردم رو نقل و نبات کرد تو مجلس من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به اینکه دوست دخترات خرجت رو بکشن و این برات افتخار باشه شرمنده اخلاقت بازم من مرد نیستم .

نجات بدم .
خودم باشم .

داریم؟؟؟؟

مردم داریم؟؟؟؟ واقعا داریم؟؟؟؟

X P R E S S

عضو جدید

نجات بدم .
خودم باشم .

زنده باد

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش مسعود من فقط اومدم بگم فردین زنده است....و مردانگی هنوز نمرده......فردین اسوده بخواب زیرا امثال تو هنوز منقرض نشدن در حال انقراضن.......خخخخخخخخخخ

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داش مسعود من فقط اومدم بگم فردین زنده است....و مردانگی هنوز نمرده......فردین اسوده بخواب زیرا امثال تو هنوز منقرض نشدن در حال انقراضن.......خخخخخخخخخخ

بیگ لاااااااااااااااااایک ..........
زنده باشی مرد..........