رفع اشکال | زبان عمومی و تخصصی ارشد معماری

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]بچه ها این هم جالبه چون تلفظ داره و مثالها رو داره من دوستش دارم و کلماتی رو که می خونید تو یک کادر کوچک به مرور نشون میده و به نوعی مجبورتون می کنه مرورشون کنید ... گفتم شاید دوست داشته باشید امتحان کنید
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نرم افزار آموزش ۵۰۴ لغت ضروری مکالمه زبان انگلیسی – Essential Words 504 v7.7[/h]
۵۰۴ Essential Words نرم افزاری برای یادگیری ۵۰۴ لغت ضروری مکالمه به زبان انگلیسی می باشد. ضرورت یادگیری زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست و برای این یادگیری نیز روش ها و ابزارهای متنوعی وجود دارد که یکی از آنها یادگیری ضروری ترین واژه های موجود در این زبان است. نرم افزار ساده و کم حجم ۵۰۴ واژه ضروری مکالمه زبان انگلیسی برای آشنا کردن شما با رایج ترین و ضروری ترین واژه ها در این زبان بیگانه طراحی شده و دارای امکاناتی نظیر نمایش لغات همراه با ترجمه و مترادف، تلفظ لغات، پشتیبانی از افزودن لغات جدید با قابلیت پشتیبان گیری از این لغات، ایجاد لغتنامه شخصی و اشتراک آن با دیگران، ایجاد و درج فایل صوتی برای تلفظ لغات با صدای انسان، جستجوی آسان و سریع لغات، نمایش لغات در بازه های زمانی به صورت متناوب، قابلیت اجرا در تمامی نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیت سیستم عامل ویندوز و … می باشد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار ۵۰۴ Essential Words:
- لغات مربوطه به همراه ترجمه و مترادف آن لغات
- قابلیت تلفظ لغات به صورت صوتی
- قابلیت اضافه کردن لغات جدید به دیتا بیس و همچنین پشتیبان گیری از لغات جدید اضافه شده
- قابلیت استفاده مجدد از لغات جدید اضافه شده به لغت نامه
- امکان جستجوی آسان لغات و کلمات به صورت انگلیسی و فارسی
- نمایش لغات در سیستم ترای ویندوز به صورت زمان بندی شده، با این قابلیت در هر چند دقیقه یک لغت به صورت تصادفی برای کاربر به نمایش در خواهد آمد
- ایجاد تغییرات فراوانی در نحوه ی نصب و پیکربندی برنامه در نسخه ی جدید
- بهینه سازی بسیاری از قسمت های برنامه و افزایش سرعت برنامه به صورت نسبی
- رفع مشکلات نسخه های قبلی به طور کامل و روان تر و راحت تر اجرا شدن برنامه
- و …
دانلود از لینک مستقیم – (نسخه ۳۲ بیتی)
دانلود از لینک مستقیم – (نسخه ۶۴ بیتی)
پسورد: ندارد
منبع: ملی دانلود

rozo

عضو جدید
سلام من دارم زبان تخصصی، کتاب رستگار پور رو میخونم ولی مشکل دارم ، کسی میدونه که آیا راهنماش هست یا نه؟!!!! پیدا نکردم:(

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند سوال از دوستانی که از نرم افزار jmemorize استفاده میکنم داشتم واسه بهتر یادگیری کلمات در زبان ؟؟؟؟

1- به جزء 12 لغتی که هر درس( 504 ) داره نیازی هست از متن درس هم لغات مهم رو در بیاریم و بخونیم؟

2- چند ساعت قبل از اون ساعتی که قراره در نرم افزار به سوالات جواب بدید دیگه نمیخونید؟

3- مثلا اگه امروز قراره درس 2 رو بخونید روی درس قبلی(1) هم مرور میکنید ؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چند سوال از دوستانی که از نرم افزار jmemorize استفاده میکنم داشتم واسه بهتر یادگیری کلمات در زبان ؟؟؟؟

1- به جزء 12 لغتی که هر درس( 504 ) داره نیازی هست از متن درس هم لغات مهم رو در بیاریم و بخونیم؟

2- چند ساعت قبل از اون ساعتی که قراره در نرم افزار به سوالات جواب بدید دیگه نمیخونید؟

1- بهتره برای درک بهتر معنی کلمات، توی کتاب جملات و مثالها رو هم بخونید و اگر متن آخر هر درس هم خونده بشه عالیه ولی کلمات داخل مثالها و متن فقط در حدی که بتونید معنی جمله رو درک کنید مهمه (البته این نظر شخصی منه)

2- من اصلا ساعت خاصی در نظر نمیگیرم و هر زمان آمادگی داشته باشم می خونم تا زمانی که لغتی برای مرور باقی نمونه (البته برای من تعداد لغتهایی که جدیده خیلی زیاد نیست) و در کنار اون از نرم افزار IDictionary هم که استفاده می کنم (که همینجا ضمیمه کردم)

3- من همه رو با هم میخونم

راستی یک سوال شما تنظیمات برنامه رو روی تابع نمایی گذاشتید؟

mahyar21

عضو جدید
1- بهتره برای درک بهتر معنی کلمات، توی کتاب جملات و مثالها رو هم بخونید و اگر متن آخر هر درس هم خونده بشه عالیه ولی کلمات داخل مثالها و متن فقط در حدی که بتونید معنی جمله رو درک کنید مهمه (البته این نظر شخصی منه)

2- من اصلا ساعت خاصی در نظر نمیگیرم و هر زمان آمادگی داشته باشم می خونم تا زمانی که لغتی برای مرور باقی نمونه (البته برای من تعداد لغتهایی که جدیده خیلی زیاد نیست) و در کنار اون از نرم افزار IDictionary هم که استفاده می کنم (که همینجا ضمیمه کردم)

3- من همه رو با هم میخونم

راستی یک سوال شما تنظیمات برنامه رو روی تابع نمایی گذاشتید؟
بهترین متد همون تابع نمایی هست که روش لایتنر هم بر همین اساسه.
1-2-4-8-16

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

1-بله حتما لغات داخل متن رو هم حفظ کنید که تو ازمونا میاد
2-دیگه وقتی درسی رو تموم میکنیئد میرید سراغ نرم افزار اون درس پس دیگه با برنامه نرم افزار باید کار کنید و قبلش نخونید
3-این روش برا همه درسا خیلی خوبه که موقع خوندن درس جدید یه مرور رو بخش قبل داشته باشید مخصوصا تاریخ که فراره

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پیوست ها

• 1.zip
    7.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

qazal.

عضو جدید

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون میشم بگی چجوری ازینا استفاده کنم. اینارو با چه برنامه ای مینویسی؟ واسم شلوغه یکم
خب اینارو تو خود نرم افزار jmemoriz مینویسم اگه نداری پریسا جان تو پستای قبلی هم لینک دانلود و هم نحوه استفادشو گفته

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها 1100 واژه با
Essential Words for the TOEFL Farsi
یکی هستش؟؟؟؟؟؟
یکی لطفا بگه این منبع تافلی که میگن چی هستش..اسمشو بگین بریم بگیریم

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها 1100 واژه با
یکی هستش؟؟؟؟؟؟

نه Essential Words for the TOEFL با 1100 فرق میکنه. تافل در حدود 450 لغته که چندتا لغت با 504 مشترک داره. ولی لغات 1100 خیلی متفاوته.

arcdoc

اخراجی موقت
بچه ها 1100 واژه با
یکی هستش؟؟؟؟؟؟
عشقم....اسنشیال تافل رو فوکوس کن.....فعلا به 1100 احتیاجی نداری......تافل خیلی مهمتره....زودتر تموم کن برو سراغ سوالا سال گذشته.....زودتر که میگم یعنی تا مهر.....باید 504 و تافل رو خونده باشی....

qazal.

عضو جدید
خب اینارو تو خود نرم افزار jmemoriz مینویسم اگه نداری پریسا جان تو پستای قبلی هم لینک دانلود و هم نحوه استفادشو گفته

جی ممورایزو دارم. فعلا ازش استفاده نکردم. اینارو اگه بریزم تو جی ممورایز ازین حالت شلوغی درمیاد و فقط لغتارو نشون میده؟ نمیدونم واسه شما هم اینطوری نشون میده یا نه . ببین این شکلیه:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="no" ?>
- <Lesson>
- <Category name="همه">
<Deck />

- <Deck>
- <Card AmountLearnedBack="0" AmountLearnedFront="0" Backside="گذشته wear(پوشیدن)" DateCreated="24-Jul-2013 19:45:28" DateExpired="25-Jul-2013 19:47:09" DateModified="24-Jul-2013 19:45:28" DateTested="24-Jul-2013 19:47:09" DateTouched="24-Jul-2013 19:47:13" Frontside="wore" TestsHit="1" TestsTotal="1">
<Side />

<Side />

</Card>

- <Card AmountLearnedBack="0" AmountLearnedFront="0" Backside="نمونه ، الگو" DateCreated="24-Jul-2013 19:44:42" DateExpired="25-Jul-2013 19:47:09" DateModified="24-Jul-2013 19:44:42" DateTested="24-Jul-2013 19:47:09" DateTouched="24-Jul-2013 19:47:15" Frontside="typical" TestsHit="1" TestsTotal="1">
<Side />

<Side />

</Card>

- <Card AmountLearnedBack="0" AmountLearnedFront="0" Backside="لباس" DateCreated="24-Jul-2013 19:45:52" DateExpired="25-Jul-2013 19:47:09" DateModified="24-Jul-2013 19:45:52" DateTested="24-Jul-2013 19:47:09" DateTouched="24-Jul-2013 19:47:21" Frontside="costume" TestsHit="1" TestsTotal="1">
<Side />

<Side />

</Card>

- <Card AmountLearnedBack="0" AmountLearnedFront="0" Backside="کراوات" DateCreated="24-Jul-2013 19:46:10" DateExpired="25-Jul-2013 19:47:09" DateModified="24-Jul-2013 19:46:10" DateTested="24-Jul-2013 19:47:09" DateTouched="24-Jul-2013 19:47:22" Frontside="tie" TestsHit="1" TestsTotal="1">

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جی ممورایزو دارم. فعلا ازش استفاده نکردم. اینارو اگه بریزم تو جی ممورایز ازین حالت شلوغی درمیاد و فقط لغتارو نشون میده؟ نمیدونم واسه شما هم اینطوری نشون میده یا نه . ببین این شکلیه:
خب عزیزم اینا قشنگ دسته بندی شدن و فرمتش تو نرم افزار خونده میشه

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست که بتونه یه راهنمایی بکنه که چطور میتونیم زبان رو بخونیم که مفیدتر باشه و تو ذهن بمونه .

یه روش خوب و کارآمد:confused:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست که بتونه یه راهنمایی بکنه که چطور میتونیم زبان رو بخونیم که مفیدتر باشه و تو ذهن بمونه .

یه روش خوب و کارآمد:confused:
از رئژوش تيك 8 (كتاب گاج)استفاده كن
من استفاده كردم جواب داد

يه درخواستي دارم
كسي هست سي دي كتاب 504 لغت رو داشته باشه تلفظ لغات كه هر درس يه فايل mp3 داره رو بزاره اينجا؟
من خودم ترجمه دانشوري ندارم سي دي تلفظشم بصورته فلشه اصلا حال نميكنم باهاش

نميشه جلو عقب ببرمش
كسي ميتونه كمك كنه؟

آخرین ویرایش:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من استفاده كردم جواب داد

يه درخواستي دارم
كسي هست سي دي كتاب 504 لغت رو داشته باشه تلفظ لغات كه هر درس يه فايل mp3 داره رو بزاره اينجا؟
نميشه جلو عقب ببرمش
كسي ميتونه كمك كنه؟

ممنونم از توضیحاتتون

من سی دی رو همراه با کتاب تازه خریدم ولی اصلا بهش نگاه نکردم:D

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من استفاده كردم جواب داد

يه درخواستي دارم
نميشه جلو عقب ببرمش
كسي ميتونه كمك كنه؟

میشه بگی چقدر معمولا زمان میبره که یاد بگیری؟ این روش بهتره یا نرم افزار جی مموریز؟؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میشه بگی چقدر معمولا زمان میبره که یاد بگیری؟ این روش بهتره یا نرم افزار جی مموریز؟؟؟؟

http://shop.gaj.ir/?page=shop/flypa...85940160&PHPSESSID=pdu1djcch7fs5ed5o1gmtu93l2

http://shop.gaj.ir/?page=shop/flypa...9f1cf3d9&PHPSESSID=pdu1djcch7fs5ed5o1gmtu93l2

اين دو تا نياز هست
والا اوليش كه من خوندم حدود 100 روز و اگه ميخاي كه ذهنت در زبان از حالت غير فعال به فعال در بياد بايد برعكسشم بخوني يني فارسيشو ببيني انگليسيشو بگي كه براي كنكور همون معني كافيه
البته من نميدونم در زبان در چه سطحي هستي
و خودم از جي مموراي استفاده نكردم
اينو بگم كه جلد نارنجيش لغاتش خيلي خوبه ،درسته كه در مقطع سوم و دوم دبيرستان كلمات ابكيه اما فوق العاده كتاب خوبي هست مخصوصا براي من كه زبانم 0 بود
جدي؟سي ديش هم خريدي؟ سي دي كدوم جلد رو؟چن خريدي؟چي تو شداره؟

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://shop.gaj.ir/?page=shop/flypa...85940160&PHPSESSID=pdu1djcch7fs5ed5o1gmtu93l2

http://shop.gaj.ir/?page=shop/flypa...9f1cf3d9&PHPSESSID=pdu1djcch7fs5ed5o1gmtu93l2

اين دو تا نياز هست
والا اوليش كه من خوندم حدود 100 روز و اگه ميخاي كه ذهنت در زبان از حالت غير فعال به فعال در بياد بايد برعكسشم بخوني يني فارسيشو ببيني انگليسيشو بگي كه براي كنكور همون معني كافيه
البته من نميدونم در زبان در چه سطحي هستي
و خودم از جي مموراي استفاده نكردم
اينو بگم كه جلد نارنجيش لغاتش خيلي خوبه ،درسته كه در مقطع سوم و دوم دبيرستان كلمات ابكيه اما فوق العاده كتاب خوبي هست مخصوصا براي من كه زبانم 0 بود
جدي؟سي ديش هم خريدي؟ سي دي كدوم جلد رو؟چن خريدي؟چي تو شداره؟

سی دی 504 لغات رو همراه با کتاب شد 11000

بالا