گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی معماری

ماژیک

عضو جدید
ببین این پیرامید منو گول زد
با احساساتم بازی کرد
حالا داره همه رو منحرف میکنه از بحث
معلوم نیست با کوروش زیر میزی چی بهم گفتن که منو یکه و تنها توی این شهر غریب ول کرده رفته

از طرف ستاد ازدواج و طلاق
پایان جلسه اعلام میشود

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
با احساساتم بازی کرد
معلوم نیست با کوروش زیر میزی چی بهم گفتن که منو یکه و تنها توی این شهر غریب ول کرده رفته

من؟؟ کی؟؟ من عاضق توام HOTT

:surprised::surprised::surprised::surprised: شما به این کار می گین گروهی کار کردن ؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised::surprised:
نه خب منظورم اینکه نهایتاً اینکه گروهی مقالات ارائه بشه هیچ ضرری نداره و این یک روشه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
با احساساتم بازی کرد

من؟؟ کی؟؟ من عاضق توام HOTT

:surprised::surprised::surprised::surprised: شما به این کار می گین گروهی کار کردن ؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised::surprised:
نه خب منظورم اینکه نهایتاً اینکه گروهی مقالات ارائه بشه هیچ ضرری نداره و این یک روشه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا hot چه زیر میزی خبری نبود یه توافق پلیدی صورت گرفت فقط بین ما
منم هستم واسه مقاله و فقط تعدا رفت بالای فکر کنم چند گروه بشیم وشروع کنیم از فردا خوب باشه نظرتون چیه؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم واسه مقاله و فقط تعدا رفت بالای فکر کنم چند گروه بشیم وشروع کنیم از فردا خوب باشه نظرتون چیه؟

soh-rab

عضو جدید
از اونجایی که من هم بچه با حالیم اسم من هم ته مقاله تون بنویسید ضرر نداره شاید یه روز آدم مهمی شدم

soh-rab

عضو جدید
از اونجایی که من هم بچه با حالیم اسم من هم ته مقاله تون بنویسید ضرر نداره شاید یه روز آدم مهمی شدم

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین پاتو بکش بیرون

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین پاتو بکش بیرون

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی ماژیک اگه پول داشتم خودم میرفتم خارج درس میخوندم به خدا با این نوناشون:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی ماژیک اگه پول داشتم خودم میرفتم خارج درس میخوندم به خدا با این نوناشون:biggrin:

soh-rab

عضو جدید

خدا بگم به زمین گرم بزنتت تایپیک رو از رونق انداختی

به یکی گفتم خدا به زمین گرم بزنتت طرف الان در سواحل آنتالیا در حال آفتاب گرفتن فکر کنم با خدا سوئ تفاهم شده

امیدوارم برای تو سو ئ تفاهم نشده باشه

soh-rab

عضو جدید

خدا بگم به زمین گرم بزنتت تایپیک رو از رونق انداختی

به یکی گفتم خدا به زمین گرم بزنتت طرف الان در سواحل آنتالیا در حال آفتاب گرفتن فکر کنم با خدا سوئ تفاهم شده

امیدوارم برای تو سو ئ تفاهم نشده باشه

soh-rab

عضو جدید
بد بخت بچه های فردا که این تایپیک رو می بینند از بس که باید بخونن و بخندن دیگه به سحری نمی رسن

soh-rab

عضو جدید
بد بخت بچه های فردا که این تایپیک رو می بینند از بس که باید بخونن و بخندن دیگه به سحری نمی رسن

بالا