مشکلات اینترنتی

rel!ance

کاربر فعال
سلام دوست خوبم ...
منم از طریق موبایل به نت وصل میشم و مشکل شما رو هم دارم ..
من میام و هر وقت به این مشکل برخوردم گوشیم رو خاموش و روشن می کنم ...
سلام
خوب این که خیلی بده! مخصوصا که گوشی من فلتی کشویی هست اگه مرتب خاموش روشن بشه فلتش میسوزه
باید یه راه حلی باشه.

*مینا*

کاربر فعال شیمی
سلام
خسته نباشید
راستش چندتا فایل درست کردم که می خوام توی نت بذارمشون برای فروش ، می خوام طوری باشه که کاربر وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنه اول هزینه اش رو پرداخت کنه بعد توانایی دانلود کردن براش فعال بشه ، مثل چیزی که تو این لینک هست -->
چه طوری می تونم همچین چیزی داشته باشم؟
توی وبلاگ میشه؟ یا باید سایت داشته باشم؟
و بقیه موارد....
ممنون:smile:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
راستش چندتا فایل درست کردم که می خوام توی نت بذارمشون برای فروش ، می خوام طوری باشه که کاربر وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنه اول هزینه اش رو پرداخت کنه بعد توانایی دانلود کردن براش فعال بشه ، مثل چیزی که تو این لینک هست -->
و بقیه موارد....

سلام . به نظرم ی راه داره
شما ی گزینه قرار بدید برای پرداخت پول به صورت آنلاین وقتی پرداخت کردن از خریدار درخواست کنید 4 عدد اخر کارتشو به شما اس ام اس کنه ( این گزینه رو به بانکی وصل کنید)
و شما رمز فایلو در اختیارش بذارید تا بتونه فایلو دانلود کنه

سایت های خوبی برای رمز گذاری بر روی فایل
پرشین گیگ و پیکو فایل

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام
ایمیل من دچار مشکل شده و نمی تونم چیزی send کنم ارور زیر رو میده
ممنون میشم اگه لطف کنید راهنماییم کنید
متشکرم

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیییلام به دوستان...
میگم چی میشه ک مسنجر ییهویی قط میشه دیگه وصلم نمیشه؟؟از دیروز مسنجرم قطه..اصابمو خرد کرده اصا یه وضیااا

mohammad.2

عضو جدید
سلام
برای اولین بار با لپ تاپ ویندوز 7 با ساکس به اینترنت وصل شدم ولی یکدفعه ارتباطم با اینترنت به کلی قطع شد و هر چی میزنم کانکت بشه وصل نمیشه مشکل چیه؟
قبل از این با اینترنت کار میکردم و مشکلی هم نداشتم اما به محض اتصال با پروکسی اینترنت قطع شد
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Unline

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
و بقیه موارد....

سلام

سیستم های فروش آنلاین مشکلاتی دارند - بهتره روی وبلاگ قرارش ندید - روی یک سایت - یک نرم افزار فروش آنلاین که در اینترنت موجوده و میتونید بخرید - نصب کنید و محصولاتتون رو از اون سریق بفروشید

فقط باز هم عرض می کنم - امنیت خرید اینترنتی تضمین نمیشه - گرچه افراد بسیار محدودی از مشکلاتش با خبرند - منتها ممکنه یکی از همون افراد خریدار شما باشه

ضمنا این یک پروسه ی قانونی هست - باید برای فروش محصولاتتون مجوز داشته باشید وگرنه ممکنه براتون مشکل ایجاد بکنه

موفق باشید

shahineng

عضو جدید
e@ مشکلات اینترنتی خود را اینجا بیان کنید @e

e@ مشکلات اینترنتی خود را اینجا بیان کنید @e

دوستان خوب، بی زحمت یه چند تا سایت v.p.n که پشتیبانی خوبی داشته باشه برام ایمیل کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

maresa2

عضو جدید
معني اين متن

معني اين متن

باسلام خسته نباشي
توكامبيوترم متني است نميدانم خودم ساختم اصلا اين متن جيه ازدوستان عزيز اطلاعاتي دارند خواهشمندم كمكم كنيد:Wireless settings network name(SSID):nazemi network key(WEP/WPA key):85e27e71t17t82p9cc18bd5 key provided Automaticly (902.1x):0 network authentication type :open

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
باسلام خسته نباشي
توكامبيوترم متني است نميدانم خودم ساختم اصلا اين متن جيه ازدوستان عزيز اطلاعاتي دارند خواهشمندم كمكم كنيد:Wireless settings network name(SSID):nazemi network key(WEP/WPA key):85e27e71t17t82p9cc18bd5 key provided Automaticly (902.1x):0 network authentication type :open

با سیستم خود به اینترنت وایرلس وصل شدید؟
این پیغام برای اینترنت وایرلس هست
قسمت دوم کلید یا رمز شبکه هست یعنی برای اتصال به شبکه وایرلس یک رمز میتونی تعریف کنی یا اتوماتیک وارد بشی
توجه کنید این یوزر نیم پسورد نیست موقعی که شبکه وایرلس وصل شد یک رمز در تنظیمات مودم درست شده
قسمت اخر هم برای جست جو شبکه وایرلس هست یعنی شبکه ای پیدا شده یا نه

avdokich15253

عضو جدید
سلام من برنامه دانلود منیجر نصب کردم ولی الان دوباره از من رمز میخواهد ودیگر نمی توانم به کل دانلود کنم چه کار باید انجام دهم .ممنون

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من برنامه دانلود منیجر نصب کردم ولی الان دوباره از من رمز میخواهد ودیگر نمی توانم به کل دانلود کنم چه کار باید انجام دهم .ممنون
سلام .

از طریق لینک زیر میتوانید آخرین نسخه این نرم افزار را، به همراه فایل Patch آن دانلود کنید.

لینک

به آموزش نصبی که در لینک توضیح داده شده است توجه کنید. موفق باشید.

علی6

عضو جدید
من 2 روزه سرعت باز شدن صفحه هام تو اینترنت خیلی اومده پایین آیا امکان داره ویروسی شده باشم ؟آنتی ویروسم آپدیت نیست ، آخه دوستام بهم گفته بودن اگه از مرورگر گوگل کروم یا فایر فاکس استفاده می کنی مشکلی نداره ویروسی نمیشی

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 2 روزه سرعت باز شدن صفحه هام تو اینترنت خیلی اومده پایین آیا امکان داره ویروسی شده باشم ؟آنتی ویروسم آپدیت نیست ، آخه دوستام بهم گفته بودن اگه از مرورگر گوگل کروم یا فایر فاکس استفاده می کنی مشکلی نداره ویروسی نمیشی
سلام

بله امکانش هست از ویروسی شدن سیستم باشد.

اینکه امنیت فایرفاکس یا کروم نسبت به اکسپلورر بیشتر است دلیل بر ویروسی نشدن سیستم نمیباشد.

توصیه میکنم آنتی ویروس خود را آپدیت کنید!

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام کسی میتونه بهم بگه چرا فایر فاکسی که تازه نصب کردم نمیزاره فیسبوک کامل نشون داده بشه هر کاریش کردم درست نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

LePetitPrince

عضو جدید
سلام.حدود يك سال پيش يه كسي كه مطمئنم از آشناهاي خودمه شرع كرد به مزاحمت اينترنتي.البته الان خيلي وقته ازش خبري نيست اما من هنوزم تو اين فكرم كه كار كي بوده.از رو ايميل هايي كه برام فرستاده ميشه چيزي فهميد؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.حدود يك سال پيش يه كسي كه مطمئنم از آشناهاي خودمه شرع كرد به مزاحمت اينترنتي.البته الان خيلي وقته ازش خبري نيست اما من هنوزم تو اين فكرم كه كار كي بوده.از رو ايميل هايي كه برام فرستاده ميشه چيزي فهميد؟

بعضی سایت ها هستن که اگه هدر ایمیل رو بهشون بدی اطلاعاتی بهت میدن. البته امتحان نکردم

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

از طریق رنج IP شخص مورد نظر و Header ایمیل میتوانید تشخیص دهید.

سلام کسی میتونه بهم بگه چرا فایر فاکسی که تازه نصب کردم نمیزاره فیسبوک کامل نشون داده بشه هر کاریش کردم درست نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

شاید احتیاج به آپدیت دارد و یا اینکه فلش پلیر ندارید و ... .

با گوگل کروم امتحان کنید.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلن تو اين چيزا وارد نيستم.ميشه بگين بايد چيكار كنم؟و اينكه چه چيزهايي رو ميتونم بفهمم
از طریق آدرس IP شخص مورد نظر میتوانید به موقعیت جغرافیائی ای که شخص برای شما ایمیل ارسال میکرده، پی ببرید.

برای به دست آوردن IP راه های مختلفی است.

اگر هنوز به آن شخص دسترسی دارید میتوانید فریبش دهید و به یک صفحه ای که توسط خودتان مدیریت میشود هدایتش کنید و بعد از طریق مثلا یک شمارشگر یا آمارگیر بازدید کننده که ساده ترین راه است؛ IP شخص را داشته باشید.

از طریق چت آنلاین یاهو هم امکان به دست آوردن IP هست که فکر میکنم با رد و بدل کردن یک فایل و با دستور netstat در command prompt، یا نرم افزارهائی مرتبط (در گوگل جستجو کنید هست) میتوانید.

بعد از به دست آوردن IP، سایتهائی هستند که موقعیت جغرافیائی را مشخص میکنند که مثلا کدام کشور و یا شهر است. از آمارگیر http://www.histats.com هم میتوانید در این رابطه کمک بگیرید. (با عضویت)

از طریق header ایمیل هم این "لینک" بسیار دقیق توضیح داده است.

موفق باشید.

mona_69

عضو جدید
سلام
دوستان من یه مدته نمی تونم فیس بوکو با فری گیت باز کنم!!!!نه از اکسپلورر میشه نه از فایرفاکس....نمیدونم مشکلش چیه.........البته فقط فیس بوک اینجوری نیس.ولی با این حال بعضی از سایتهای ف.ی.ل.ت.ر باهاش راحت باز میشن...لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه.........ممنون :gol:

آخرین ویرایش:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من یه مدته نمی تونم فیس بوکو با فری گیت باز کنم!!!!نه از اکسپلورر میشه نه از فایرفاکس....نمیدونم مشکلش چیه.........البته فقط فیس بوک اینجوری نیس.ولی با این حال بعضی از سایتهای ف.ی.ل.ت.ر باهاش راحت باز میشن...لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه.........ممنون :gol:
سلام

با یک نرم افزار دیگر و مرورگر گوگل کروم تست کنید. مثلا نرم افزار psiphon.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه بگین از هدر ایمیل چطور باید IP رو بدست بیارم؟
در لینکی که در پست #624 درج کردم، کاملا توضیح داده شده است.

در هر صورت؛

اگر از سرویس یاهو استفاده میکنید از این طریق: ایمیل مورد نظر را باز کنید، از قسمت action به view full header بروید و عدد مقابل عبارت X-Originating-IP: آی پی فرستنده است.

LePetitPrince

عضو جدید
در لینکی که در پست #624 درج کردم، کاملا توضیح داده شده است.

در هر صورت؛

اگر از سرویس یاهو استفاده میکنید از این طریق: ایمیل مورد نظر را باز کنید، از قسمت action به view full header بروید و عدد مقابل عبارت X-Originating-IP: آی پی فرستنده است.

فکر نکنین من اون لینک رو نخوندم.اتفاقن کامل خوندمش. اون سایت که لینک معرفی کرد از خود هدر ایمیل استفاده میکنه ولی مشخصات شهر رو نمیده فقط میگه ایرانه.از همین روشی که شما گفتین IP رو بدست آوردم و از سایت های دیگه ای استفاده کردم.ولی وقتی IP هایی رو میزنم که مطمئنم برا ایرانه(ایمیل هایی که خودم از یه اکانتم به اکانت دیگه م فرستادم بدون استفاده از فیلترشکن) ، بهم موقعیت جغرافیایی ایرلند رو میده!و جای اون مزاحمم هم میگه آمریکاست.اولش گفتم حتمن از فیلترشکن استفاده کرده.اما وقتی بقیه رو اشتباه داد فکر کردم روش من برا بردست آوردن IP اشتباهه.ولی خب شما هم همین روش رو گفتین الان.

بازم راهنمایی دارین؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر نکنین من اون لینک رو نخوندم.اتفاقن کامل خوندمش. اون سایت که لینک معرفی کرد از خود هدر ایمیل استفاده میکنه ولی مشخصات شهر رو نمیده فقط میگه ایرانه.از همین روشی که شما گفتین IP رو بدست آوردم و از سایت های دیگه ای استفاده کردم.ولی وقتی IP هایی رو میزنم که مطمئنم برا ایرانه(ایمیل هایی که خودم از یه اکانتم به اکانت دیگه م فرستادم بدون استفاده از فیلترشکن) ، بهم موقعیت جغرافیایی ایرلند رو میده!و جای اون مزاحمم هم میگه آمریکاست.اولش گفتم حتمن از فیلترشکن استفاده کرده.اما وقتی بقیه رو اشتباه داد فکر کردم روش من برا بردست آوردن IP اشتباهه.ولی خب شما هم همین روش رو گفتین الان.

بازم راهنمایی دارین؟
همانطور که قبلا هم اشاره کردم، میتوانید از شمارشگر سایت http://www.histats.com استفاده کنید.

به این صورت که شخص را به صفحه ای که خودتان مدیریتش میکنید (مثلا یک صفحه از وبلاگ) لینک بدهید و بعد از طریق کنترل پنلی که در این سایت دارید میتوانید موقیعت جغرافیایی شخص را که نهایتا شهر است مشاهده بفرمائید. فراموش نکنید که کد شمارشگر را در صفحه درج کنید.

از طریق این "سایت" هم میتوانید از روی آی پی شخص، موقعیت جغرافیایی، اطلاعات ISP را ببنید. (آی پی مورد نظر را در قسمت جستجو -بالا سمت راست- وارد کنید)

گویا نرم افزاری هم با این کاربرد موجود است مثل Wandering IPs. ولی بنده تجربه ی استفاده از این نرم افزار را ندارم. اگر برایتان مقدور است امتحانش کنید.

پ.ن:
1. مسئله تشخیص اطلاعات جغرافیایی آی پی کمی نیازمند وقت است. همانطور که عرض کردم ممکن است شخص با یک آی پی مجازی باشد و ... میتوانید وقت بگذارید و مرتب فرد را زیر نظر بگیرید تا بالاخره موفق شوید مچش را بگیرید. :smile:

2. ناگفته نماند که میتوانید از پلیس فتا هم کمک بگیرید.

بالا