ایا پسرها با دوست دختر خود ازدواج میکنن و بالعکس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو دلیل مدرک و سندتون چیه؟؟!!!(شوخی):D
اما کنجکاو شدم!

پسر به اون مودبی صاف واستاده
یه دختره اومده داره مخشو میزنه :D

نشان دهنده ی این که فقط پسرا فکر این نیستن که مخ دخترا رو بزنن
به اندازه ی پسرا دخترا هم مخ پسرا رو میزنن
چی شد:D

قانع شدی

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
4
منم موافقم..... ای بدم میاد ازین خواستگاریا که پسره هنو آدمو ندیده و فقط چون بابا مامانش گفتن پامیشه میاد:|

خوب میره اونجا میبینه
با چشم دیدن چیو میبینه فقط قیافه رو

خشگل ترین دختر دنیا هم باشه وقتی باهاش سازگار نباشی به چه دردی میخوره

مریمs

عضو جدید
خانواده پیشنهاد رو میدن پسر هم انتخواب میکنه دیگه:D

معمولا مادرا تو فکرن همیشه
دخترا رو زیر نظر دارن میدونن چی ب چیه
تازه نسبت شناخت بهتری هم دارن

ولی خدایی به نظرم آقا پسرا باید خودشون دختررو انتخاب کنن که تا آخرش پاش وایستن.....

*سالومه*

عضو جدید
پسر به اون مودبی صاف واستاده
یه دختره اومده داره مخشو میزنه :D

نشان دهنده ی این که فقط پسرا فکر این نیستن که مخ دخترا رو بزنن
به اندازه ی پسرا دخترا هم مخ پسرا رو میزنن
چی شد:D

قانع شدی
بله بله!!
نه قانع نشدم مدل موی پسره رو نگاه بخون تا ته:D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب میره اونجا میبینه
با چشم دیدن چیو میبینه فقط قیافه رو

خشگل ترین دختر دنیا هم باشه وقتی باهاش سازگار نباشی به چه دردی میخوره

الان بابا مامانه گفتن دیگه یعنی سازگاره؟؟!!
به نظر من باید حداقل یکی دوجا دیده باشتش دختره رو ، باهاش برخورد داشته باشه...............دیگه انقدرم سنتی نباشه خواستگاری !!!!

مریمs

عضو جدید
به نظر من باید حداقل یکی دوجا دیده باشتش دختره رو ، باهاش برخورد داشته باشه...............دیگه انقدرم سنتی نباشه خواستگاری !!!!
آره خدایی.........

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

میره با دختره حرف میزنه سازگار بود که بود نبود میرن یکی دیگه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بستگی به شرایط و محل زندگی که هرکس توش زندگی میکنه هم داره نمیشه یه طرفه نگاه کرد

شاید طرف واقعا نتونه اینجوری که من میگم انتخواب کنه

انتخواب که مطمئنا نمیکنه...... انتخاب میکنه:D

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستی بین پسر و دختر اشتباهه خیلی اشتباهه من دلیلامو میگم اگه غلط بود ممنون میشم بگین:
1.امکان رسیدن بهم خیلی کم میشه و در بعضی مواقع بهم نمیرسن
2.انتظارات از هم میره بالا
3.شک کردن ها شروع میشه
4.احترامات از بین میره
5.احساس یا غریزه ی مورد نیاز برای بعد ازدواج قبل ازدواج تخلیه شده و چیزی برای بعد ازدواج نمیمونه و روزها باهمدیگر تکراری میشه
اینا دست به دست هم میدن و که دونفری که قبل ازدواج برای هم میمردن یا به هم نمیرسن یا وقتی به میرسن به راحتی به چیزای الکلی درگیر می شوند ودر بیشتر مواقع کار به طلاق و اینجوری چیزا کشیده میشه

حتی 1مورد از اینا برای ما اتفاق نیوفتاده

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوستی بین دو جنس مخالف اشتباهه من هم مثل شما دارم تو این جامعه زندگی می کنم و در این دانشگاهها رفت و اومد کردم منم از تو این خیابون رد میشم منم رفتارها رو می بینم من از زندگیهایی خبر دارم که به خاطر غلط شروع شدن همیشه تهدید به تموم شدنه .من نمیدونم شما چه باوری دارید و حتی نمیدونم شما خانومید یا آقا فقط فکر میکنم دارید افکار خودتون رو توجیح می کنید و به کرسی بنشونید مواردی که توسط آرش 4 ذکر شد رو مرور بفرمایید امیدوارم قبول کنید که تند میرید.

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
اینکارو شما دارید میکنید

hamid_diba

اخراجی موقت
دوستی پسر و دختر همه چیزش مزخرفه مثلا دوست میشن که چی بشه اخرش شکست جز عده ی معدودی

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
باید دید هدف از دوستی چیه !
من خودم به شخصه هدفم از دوستی ازدواج بود . بعد از دو سال هم هیچ مشکلی با هم نداشتیم و خدارو شکر همه چیز داره به خوبی پیش میره ! ;)
البته بگم من همون اولش تمام حرفامو زدم !

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم به شخصه هدفم از دوستی ازدواج بود . بعد از دو سال هم هیچ مشکلی با هم نداشتیم و خدارو شکر همه چیز داره به خوبی پیش میره ! ;)

خداروشکر ایشالا شما هم خوشبخت بشین

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی 1مورد از اینا برای ما اتفاق نیوفتاده

حتی ریاضیات هم استثنا داره....همون ازدواج سنتی هم 50-50 موفق خواهد بود و در یک رابطه دوستی (واژه ی دیگه ای برای بیان کردنش پیدا نکردم) خیلی چیزها تاپیر گذاره...به نظر من اگه سن دو طرف به سنی رسیده باشه که بتونن منطقی و به قول معروف پخته تر انتخاب کنن و رابطشون رو شکل بدن خیلی هم موفق خواهد بوود..ولی اگه رو بچه گی و احساس تصمیم می گیرن.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که با هم ازدواج کردیم خیلی هم خوشبختیم.دو تا بچه ی گلم داریم.دوسشون دارم.هم آقامو هم بچه هامو.

آخی:smile: تبریک می گم بهتوووووون ..امیدوارم که روز به روز خانواده گرمتری رو داشته باشین و هیچ وقت مشکلی نداشته باشین..انشالا.. که نی نی هاتونم موفق باشند..
شما که تجربه داشتین و تونستین یه رابطه موفق رو داشته باشین اگه پیشنهاد یا روشی واسه داشتن یه زندگی خوب دارین ممنون میشیم واسه ما هم بگین...لطف می کنین:gol::gol::gol:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
تحقیق درباره خیانت همسران منبع: نیویورک تایمز (مهمترین قسمت تحقیق توسعه شخصی self*expansion هست برای غلبه بر عدم تعهد)

که کمترین ارتباطی به گذشته افراد نداره و بیشتر ژنتیکی و شخصیتی هست!!! که حتی قابل آموزش هست و به کمترین حد ممکن می رسه!
این چند تحقیق دانشگاهی و قابل استناد هست!
هی از خیابون و همسایه و خاله قزی و ... آمار ندین!

اینم توجیه روانشناسی خیانت خانوم ها که بازم کمترین ارتباطی به گذشته و دوستی ها نداره یه کلمه هم اشاره نشده!!

اما متنی که به دوستی اشاره شده با نگاه مثبت , و توسعه و رشد شخصی

+یه تست مفید

نظر شخصی و زندگی شخصی آدمها نمی تونه برا یه جامعه الگو باشه؛ حداقل یه ذره اطلاعاتتون رو بالا ببرین و دنبال سر و کله زدن با بقیه نباشین!

والسلام...

آخرین ویرایش:

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
اینکه پسرا با دوست دختراشون ازدواج کنن یانه بستگی به معرفتشون و صد البته شرایط خاص پسر و دختر داره.اگه دوستی یه رابطه سالم باشه( در حد همون دوستی ونه بیشتر)،این رابطه میتونه مشمول یه شناخت واسه ازدواج بشه ولی اگه طرفین با هر بار عوض کردن لباس،دوستاشون هم عوض بشه مسلما واسه زندگی مشترک غیرقابل اعتمادن(چه دختر و چه پسر) و همون بهتر که این ازدواج سر نگیره.

و امیدوارم هر کی با دوست،غیر دوست،فامیل و آشنا و غریبه و خلاصه همه جوره ازدواج میکنه خوشبخت باشه...

"ALPHA"

کاربر ممتاز
پارادوکس فانی روابط

پارادوکس فانی روابط

"ALPHA"

کاربر ممتاز
پیش بینی آخر و عاقبت رابطه دوستی!= جواب تاپیک

پیش بینی آخر و عاقبت رابطه دوستی!= جواب تاپیک

Dorsa*

عضو جدید
اول بگم با آقای MP3 شدیدا موافقم و البته اصلا انتظار نداشتم یه آقا همچین نظری داشته باشه :w27:
به نظر من رابطه دختر و پسر فقط اگر به قصد ازدواج باشه توجیه پذیره و البته این رابطه وقت داره
اوناییکه از مهدکودک شروع میکنن به دوست و دوست بازی (البته منظورم از مهدکودک ترم های اول دانشگاست ! ) که مسلما قصد و نیت دیگه ای دارن و دوستیهاشونم سر کاریه
ولی وقتی دختر و پسر به سن معقولی رسیده باشن اصلا ازدواج بدون آشنایی و علاقه اولیه معنی نداره
اما با نظر elli کاملا مخالفم به نظر ایشون خانوم هستن و همچین حرفی زدن چه برسه به پسرها
این ذهنیت اصلا درست نیست که کلهم اجمعین دخترها حتما دوست پسر دارن در مورد پسرها نظر قطعی نمیتونم بدم ولی حکمی هم صادر نمیکنم

20112

عضو جدید
میشه دوستانی که میان در این زمینه نظر میدن سنشون رو هم لطف کنن بگن ...........
این پیشنهادم بخاطر اینه که تو هر رنج سنی نظرات شاید تغییر کنه مثلا کسی که سنش پایینتره ممکنه نظرش این باشه که حتی یه رابطه ی دوستی ساده در حد حرف زدن با جنس مخالف هم درست نیست ولی همین شخص شاید تا یه سنی به این حرف خودش عمل کنه ولی از یه سنی به بعد نیاز درونی آدم و تنهایی باعث بشه که یه ارتباط سالم و دوستانه در حد صحبت کردن با جنس مخالفش داشته باشه البته با رعایت تمام مسائل........کسانی که سنشون بالاتره معمولا اینقدر عقلشون میرسه که مثل بچه عمل نکنن و حد و حدود یه رابطه سالم رو میفهمن و رعایت میکنن و حتی شاید این ارتباط منجر به ازدواج خیلی خوب و موفقی هم بشه............ولی در رابطه یا سنین پایین چون روابط ممکن سمت و سوش به بیراهه بره نطر نمیدم..............
لطفا تمام شرایط رو توی جامعه در نظر بگیرین بعد مخالفت یا موافقت کنین...........ممنون میشم...........
تو جامعه ما به دلیل تورم بالا و بیکاری پسرا اکثرا تمایلی برای ازدواج واسشون نمیمونه و شاید اون رو در دراز مدت بهش فکر میکنن این حرفم قابل توجه اونایی هستش که بطور کلی میگن این روابط رو قبول ندارن و باید منتظر یه آدم با اسب سفیدش موند تا تشریف بیاره خونشون و خواهش کنه که بهش فکر کنن............................نه که پیدا نمیشه میشه ولی خیلی کم ...............
رابطه سالم خصوصا در سنین بالاتر باعث آشنایی و گاهی ایجاد علاقه بین افراد و علاقه باعث میشه که شخص بتونه با شرایط طرفش بهتر کنار بیاد و نتیجه یه ازدواج موفق بشه..............
نطره خودمو گفتم و قصد توهین به هیچ کس ندارم .........

hawjin_rasouli

عضو جدید
آخی:smile: تبریک می گم بهتوووووون ..امیدوارم که روز به روز خانواده گرمتری رو داشته باشین و هیچ وقت مشکلی نداشته باشین..انشالا.. که نی نی هاتونم موفق باشند..
شما که تجربه داشتین و تونستین یه رابطه موفق رو داشته باشین اگه پیشنهاد یا روشی واسه داشتن یه زندگی خوب دارین ممنون میشیم واسه ما هم بگین...لطف می کنین:gol::gol::gol:
بنظر من تنها چیزی که با عث میشه یه رابطه به ازدواج البته نه صرفاً ازدواج بلکه تشکیل زندگی شیرین و خوب ختم بشه اینه که دوست پسرت یا بلعکس واقعا اونی باشه که میخوای.یعنی با خودت رو راست باشی،یه جوری نشه که چون دوسش داری هزار تا تبصره و ماده جور کنی که بمونه. با خودت بگی این ایرادی که داره اشکال نداره، اون یکی رو بیخیال و این رفتارش از رو عشق به منه و .......چشاتو نباید ببندی.اگه حتی کوچکترین مشکلی داری حل بشه نه اینکه بیخیال بشید.نذاری گم بشی.نذاری رابطه واسه ات تعیین تکلیف کنه.
باید که خود خود خودت باشی.بیشتر از هر کسی هم خودتو دوست داشته باشی و چون خودتو دوست داری به خاطر دلت هم که شده تا پای جونت پا عشقت واستی.
ضمناً من به یه چیزی ایمان دارم اونم اینه که وقتی واسه خواستت اگر و اما نیاری یعنی هرچی بشه باز اون کسی که میخوای اون باشه.یعنی مال همید.خدا هم نه نمیاره.
امیدوارم که همه
یه زندگی پر از عشق رو تجربه کنن.اون موقع آدم هر روز جوون تر و شاداب تر و زیباتر میشه.
اون موقع است که میتونه به تموم دنیا عشق بده.اون موقع است که دنیا پر از اعتماد و ارامش میشه.

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز

عالیه .
خب درستش همینه خودت باشی وشناخت درست بدست بیاری مشکلی دیگه ای نخواهد بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا