استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه باید تا آخر ماه نتایج رو بزنن. واقعا خیلی سخته باورش که نخوان اینکار رو بکنن!
تا همینجا هم که منتظر بودن به نظرم به خاطر نتایج آزمون گاز بوده. کسایی که تو گزینش و طب صنعتی گاز بخوان مردود بشن، تو نفت هم مردود میشن. پس باید دیگه نتایج رو بزنن !
احتمالا کسایی که جزو قبول شدگان نهایی گاز هستن دیگه تو این یکی قبول نمیشن.

هیچ ربطی به هم ندارند.... بیشتر برا این نمیزنن که این آزمون یه جورایی خارج از برنامه بوده براشون.....با این سیاست های عجیب هم فعلا مناطق نفت خیز ایران در حد پایینی تولید داره ....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آزمون نفت 92 هم مثه آزمون نفت 92 فرمالیته بوده و 98 درصد کسایی که قبول میشن قبل از ثبت نام میدونن استخدام شده هستن!
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
به جز جرم و عملیات همه ی درصدام بالای نود هستن ولی میدونم قبول نیستم.بخدا حتی منتظر نتیجشم نیستم.چون آزمون گاز رو که نتیجشو دیدم فهمیدم فیلممون کردن.
خوش بحال اونایی که قبول شدن و پارتی دارن به ما چه!
ولی امیدوارم واسه نفت حداقل بگن رتبه و نمرمونو و درصدامونو.اصن بگن نمرمونو ولی ردمون کنن حتی اگه باید قبول میشدیم!

جنایتکار

اخراجی موقت
آزمون نفت 92 هم مثه آزمون نفت 92 فرمالیته بوده و 98 درصد کسایی که قبول میشن قبل از ثبت نام میدونن استخدام شده هستن!
به جز جرم و عملیات همه ی درصدام بالای نود هستن ولی میدونم قبول نیستم.بخدا حتی منتظر نتیجشم نیستم.چون آزمون گاز رو که نتیجشو دیدم فهمیدم فیلممون کردن.
ولی امیدوارم واسه نفت حداقل بگن رتبه و نمرمونو و درصدامونو.اصن بگن نمرمونو ولی ردمون کنن حتی اگه باید قبول میشدیم!

میگم پیگیر نشدی؟که نمرتو بکش بیرون؟چرا پیگیر نمیشه؟برو پیگیر بشو! آب که از سرت گذشته از چی میترسی مرد/؟

Saeed_kh

عضو جدید

وحید 3شنبه بیو بوشهر میتونی اونجا هم پیگیری کنی
3شنبه بیو میخیم جر گتی راس کنیم :دی

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید 3شنبه بیو بوشهر میتونی اونجا هم پیگیری کنی
3شنبه بیو میخیم جلد گتی راس کنیم :دی

عامو من اگه بیام اعصاب ندارم دو سه نفرو میکشم از مسئولینو اونوقت کار شما هم خراب میشه.
منو کتبی هم قبول نکردن باز شما خوبه یه مرحله رفتین جلو!

Korosh_Sepehri

عضو جدید
سلام دوستان
اولا از کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده تشکر میکنم
ثانیا : پانا نیوز یه خبر از
تعلیق اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران زده اینم لینکش :

آخرین ویرایش:

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی تو آزمون شرکت نفت بهران شرکت کرده؟

MANO TO

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت... در آخرین روزهای فعالیت دولت دهم ؛
۱۳۹۲/۴/۱۶

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران تعلیق شد؟ 10:23

با گذشت حدود 2.5 ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و باوجود وعده اعلام نتایج آزمون کتبی در مدت دو هفته، همچنان بیش از 128 هزار شرکت کننده منتظر اعلام نتایج هستند.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کل کشور در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه در 3 نوبت برگزار شد و بنا به گفته کمیته برگزاری آزمون قرار بود تصحیح اوراق آزمون از بعد از برگزاری آخرین آزمون آغاز شده و طی حداقل 10 روز کاری و در نهایت تا دو هفته به اطلاع شرکت کنندگان برسد.

با این وجود اعلام نتایج ابتدا به خرداد ماه، سپس اوایل تیر ماه و در نهایت اواسط نخستین ماه تابستان موکول شد که با وجود فرارسیدن 15 تیرماه به نظر می رسد دیگر کاسه صبر شرکت کنندگان این آزمون لبریز شده و خواستار اعلام هرچه سریعتر نتایج شده اند.

بر این اساس تعداد زیادی از کاربران پانانیوز خواستار پیگیری این موضوع شده اند که برای نمونه یکی از این شرکت کنندگان آورده است: " لطفا شما پیگیری کنید که چرا نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت اعلام نمی‌شود؟ زیرا در دفترچه استخدامی درج شده بود نیمه اول خرداد، نیمه اول تمام شد و در سایت آزمون اعلام کرده‌اند اواخرخرداد که آن هم به پایان رسیده است.

همه می دانیم اگر به صورت سنتی و با دست هم اوراق صحیح می‌شدند تا کنون باید نتایج اعلام می شد؛ هر چه طولانی تر می شود شائبه‌هایی در اذهان عمومی به وجود می آید. لطفاپیگیری کنید"

با برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و طی مراحل گزینشی در نهایت 2676 نیروی متخصص برای فعالیت در شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت انتخاب می شوند که از این تعداد 667 نفر سهمیه فرزندان معظم شهدا (25درصد از کل سهمیه) و 134 نفر فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهایتا 1841 نفر از برگزیدگان آزمون اخیر انتخاب می شوند.

از میان 128 هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع کاردانی، 87 هزار و 464 نفر در مقطع کارشناسی، 9832 نفر داوطلب کارشناسی ارشد، 439 نفر دکترای درمانی و 82 نفر دارای دکترای تخصصی هستند. همچنین از میان شرکت کنندگان6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا بوده اند.

این تعداد داوطلب در 5 رسته شغلی به رقابت پرداختند: رسته اداری، مالی و بازرگانی با 19 هزار و 801 داوطلب، رسته تعمیرات 26 هزار و 488 داوطلب، رسته تولید 24 هزار و 396 داوطلب، رسته عملیات حفاظتی 708(HSE) داوطلب و در رسته مهندسی علوم که بالاترین تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است 53 هزار و 672 داوطلب حضور داشتند.

از میان شرکت‌های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب 835 تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب 751 داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو در سطح شرکت ملی نفت ایران قرار گرفته است.

MANO TO

عضو جدید
من فکر میکنم یه جورایی تا الان طول کشیده منطقی باشه چون:

-آزمون شرکت گاز با 56هزار شرکت کننده در تاریخ 17 اسفند برگزار شد که نتایجشو 8 اردیبهشت زدن که تقریبا 1ماه و 21 روز طول کشیده
-آزمون شرکت نفت با 130 هزار شرکت کننده(بیش از 2 برابر) در تاریخ 6 اردیبهشت برگزار شد که تا امروز 2ماه و 11 روز طول کشیده که اگه یه تناسب ببندیم باید به نسبت داوطلب ها 3 ماه و 11 روز طول بکشه که 1 ماه دیگه مونده.
-در ضمن آزمون نفت آزمون روانشناختی هم داشت ولی گاز نداشت که جداگانه بعدا گرفت که این هم بی تاثیر نیست ....

MK264

کاربر بیش فعال
فکر کنم بخشی از پول یارانه رو دولت از این جور آزمونها درمیاره.

Korosh_Sepehri

عضو جدید

-آزمون شرکت گاز با 56هزار شرکت کننده در تاریخ 17 اسفند برگزار شد که نتایجشو 8 اردیبهشت زدن که تقریبا 1ماه و 21 روز طول کشیده
-آزمون شرکت نفت با 130 هزار شرکت کننده(بیش از 2 برابر) در تاریخ 6 اردیبهشت برگزار شد که تا امروز 2ماه و 11 روز طول کشیده که اگه یه تناسب ببندیم باید به نسبت داوطلب ها 3 ماه و 11 روز طول بکشه که 1 ماه دیگه مونده.
-در ضمن آزمون نفت آزمون روانشناختی هم داشت ولی گاز نداشت که جداگانه بعدا گرفت که این هم بی تاثیر نیست ....
اگه همه کار هاشون انقدر دقیق بود خیلی خوشحال میشدیم . والا به خدا

MANO TO

عضو جدید
این دیگه فکر کنم مثل گاز نباشه که لیست بده قبول یا مردود هرکسی باید مشخصات و شماره داوطلبی شو بزنه

baaroon

عضو جدید
این پاتوقو قبول دارین ؟
قبل صبحانه بعد صبحانه قبل ناهار بعد ناهار قبل شام بعد شام در هنگام شام در هنگام خواب ...

.به پايگاه اينترنتي آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران خوش آمديد
شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.
نکات مهم در خصوص آزمون کتبی
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد. 2- نتايج آزمون كتبي و اسامي پذيرفته شدگان در اواسط تیر ماه 92 اعلام مي گردد.

mohsenv21

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران تعلیق شد؟ 10:23

با گذشت حدود 2.5 ماه از برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و باوجود وعده اعلام نتایج آزمون کتبی در مدت دو هفته، همچنان بیش از 128 هزار شرکت کننده منتظر اعلام نتایج هستند.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کل کشور در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه در 3 نوبت برگزار شد و بنا به گفته کمیته برگزاری آزمون قرار بود تصحیح اوراق آزمون از بعد از برگزاری آخرین آزمون آغاز شده و طی حداقل 10 روز کاری و در نهایت تا دو هفته به اطلاع شرکت کنندگان برسد.

با این وجود اعلام نتایج ابتدا به خرداد ماه، سپس اوایل تیر ماه و در نهایت اواسط نخستین ماه تابستان موکول شد که با وجود فرارسیدن 15 تیرماه به نظر می رسد دیگر کاسه صبر شرکت کنندگان این آزمون لبریز شده و خواستار اعلام هرچه سریعتر نتایج شده اند.

بر این اساس تعداد زیادی از کاربران پانانیوز خواستار پیگیری این موضوع شده اند که برای نمونه یکی از این شرکت کنندگان آورده است: " لطفا شما پیگیری کنید که چرا نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت اعلام نمی‌شود؟ زیرا در دفترچه استخدامی درج شده بود نیمه اول خرداد، نیمه اول تمام شد و در سایت آزمون اعلام کرده‌اند اواخرخرداد که آن هم به پایان رسیده است.

همه می دانیم اگر به صورت سنتی و با دست هم اوراق صحیح می‌شدند تا کنون باید نتایج اعلام می شد؛ هر چه طولانی تر می شود شائبه‌هایی در اذهان عمومی به وجود می آید. لطفاپیگیری کنید"

با برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و طی مراحل گزینشی در نهایت 2676 نیروی متخصص برای فعالیت در شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت انتخاب می شوند که از این تعداد 667 نفر سهمیه فرزندان معظم شهدا (25درصد از کل سهمیه) و 134 نفر فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهایتا 1841 نفر از برگزیدگان آزمون اخیر انتخاب می شوند.

از میان 128 هزار و 871 داوطلب آزمون، 31 هزار و 54 نفر در مقطع کاردانی، 87 هزار و 464 نفر در مقطع کارشناسی، 9832 نفر داوطلب کارشناسی ارشد، 439 نفر دکترای درمانی و 82 نفر دارای دکترای تخصصی هستند. همچنین از میان شرکت کنندگان6901 تن خانم و 121 هزار و 970 تن آقا بوده اند.

این تعداد داوطلب در 5 رسته شغلی به رقابت پرداختند: رسته اداری، مالی و بازرگانی با 19 هزار و 801 داوطلب، رسته تعمیرات 26 هزار و 488 داوطلب، رسته تولید 24 هزار و 396 داوطلب، رسته عملیات حفاظتی 708(HSE) داوطلب و در رسته مهندسی علوم که بالاترین تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است 53 هزار و 672 داوطلب حضور داشتند.

از میان شرکت‌های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب 835 تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب 751 داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو در سطح شرکت ملی نفت ایران قرار گرفته است.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی خوشم میاد بعضیا منتظر نتایجن!!!!
شرکت گاز به من یکی ثابت کرد که این آزمونا کشکن و اصن هییییییییییییییییییییییچ ربطی به آزمون نداره قبول شدن آدم.

abdol1987

عضو جدید
یعنی خوشم میاد بعضیا منتظر نتایجن!!!!
شرکت گاز به من یکی ثابت کرد که این آزمونا کشکن و اصن هییییییییییییییییییییییچ ربطی به آزمون نداره قبول شدن آدم.

نه اینجوری ها هم نیست، اکثر دوستان من بدون هیچ پارتی و سهمیه ای قبول شدند. بعضی ها قبول نشدند. شرکت نفت هم نتایج رو میزنه ولی بعد عید فطر. شاید هم کلا تعلیق کنه چون مجلس این استخدامی ها رو خلاف قوانین دونسته.

baaroon

عضو جدید
نه اینجوری ها هم نیست، اکثر دوستان من بدون هیچ پارتی و سهمیه ای قبول شدند. بعضی ها قبول نشدند. شرکت نفت هم نتایج رو میزنه ولی بعد عید فطر. شاید هم کلا تعلیق کنه چون مجلس این استخدامی ها رو خلاف قوانین دونسته.

خداکنه به مناسبت حلول ماه رمضان بزنن

Korosh_Sepehri

عضو جدید
اتفاقا من فکر میکنم تنها راهی که قانون برای جذب نیرو برای دولت پیش بینی کرده همین باشه : جذب از طریق آزمون عمومی

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببین دوست من حتی یه نفر رو پیدا نمیکنی که بدون سهمیه قبول شده باشه!
الکی شایعه نکن.آره یه دو سه نفری رو به قید قرعه بدون سهمیه اسمشون توی قبول شده ها میزنن که برن تبلیغ کنن که آقا ما بدون سهمیه قبول شدیم و تو امتحانای بعدی هم مردم شرکت کنن.
بخدا همش دروغه.همش.
باورت میشه؟؟؟
اگه راست باشه نمره هارو اعلام میکردن.

hadishs

عضو جدید
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد.
2- داوطلبان گرامي ضمن عرض پوزش به جهت تاخير ايجاد شده در اعلام نتايج آزمون استخدامي بدينوسيله به اطلاع مي ر ساند نتايج آزمون مذكور پس از اخذ مجوزهاي قانوني اطلاع رساني خواهد گرديد.

دیگه نگفتن کی میزنن. خدا میدونه کی اعلام بشه!

Korosh_Sepehri

عضو جدید
1- به اطلاع شركت كنندگان در آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران مي رساند كليه اطلاع رساني در خصوص آزمون صرفاً از طريق همين پايگاه اينترنتي صورت مي پذيرد.
2- داوطلبان گرامي ضمن عرض پوزش به جهت تاخير ايجاد شده در اعلام نتايج آزمون استخدامي بدينوسيله به اطلاع مي ر ساند نتايج آزمون مذكور پس از اخذ مجوزهاي قانوني اطلاع رساني خواهد گرديد.

دیگه نگفتن کی میزنن. خدا میدونه کی اعلام بشه!
فکر کنم عملا این طور که نوشتن جواب آزمون به ابدیت موکول شد . یعنی آخر الزمان

آخرین ویرایش:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم عملا این طور که نوشتن . جواب آزمون به ابدیت موکول شد . یعنی آخر الزمان

نه آقا امام زمان ممکنه بیاد .... اما نتایج ؟:|
در جواب اون دوستمون که میگه همه بدون سهمیه اند ....آره راست میگه سهمیه هم اثر نداره ....فقط پارتی
آقا من به چشم دیدم ....دوستای دور و بر خودم دارم میبینم دیگه ....هممون هم داریم میبینیم نیازی به بحث نداره ....من دیدم کسی رو که معدلش به حد نصاب نرسیده بود ..دیدم کسی رو که پایان نامه اش دفاع نکرده بود ...دیدم کسی رو که اخراج شد از دانشگاه .... اونجایی که این 3 تا قبول شدند 5 تا سهمیه میخواستا ....میخوای بازم بگم ؟؟؟

rejex

عضو جدید

چرا همیشه تعداد شرکت کننده ی آزمون شرکت گاز کمتر از شرکت نفته؟مگه شرکت نفت چی داره که شرکت گاز نداره؟؟!!

hadishs

عضو جدید
چرا همیشه تعداد شرکت کننده ی آزمون شرکت گاز کمتر از شرکت نفته؟مگه شرکت نفت چی داره که شرکت گاز نداره؟؟!!

تعداد استخدامیش بیشتره! تو مناطق مختلفی هم استخدام داره، برای همین افرد بومی بیشتری شرکت میکنن. وگرنه از نظر حقوق و مزایا مشابه هستن.
در ضمن تبلیغات آزمون نفت خیلی بیشتر بود. از تلویزیون ملی هم پخش شد.

آخرین ویرایش:

rejex

عضو جدید
تعداد استخدامیش بیشتره! تو مناطق مختلفی هم استخدام داره، برای همین افرد بومی بیشتری شرکت میکنن. وگرنه از نظر حقوق و مزایا مشابه هستن.
در ضمن تبلیغات آزمون نفت خیلی بیشتر بود. از تلویزیون ملی هم پخش شد.

به نظر من با آماری که گرفتم ، شرکت گاز بهتر هم هست از نظر کار.شرکت نفت فلات قاره خوبه بقیش ی جورایی محیط کارگری داره(مثل ملی حفاری).مناطق نفت خیز هم هست اما حقوقش کمه

بالا