کلوپ آبیدلان.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال؟؟؟
به نظر شما این بازیکنایی که گرفتیم تا الان واسه آسیا مناسبه؟؟؟؟؟
مثلا با نکبت واحدی و قاضی می خوایم بریم جلو الاهلی وایسیم؟؟؟؟؟
والا در مورد نیکبخت حرفی ندارم ولی اگه قاضی تو اوج باشه خیلی مفید میتونه واقعا بشه
مهمترین خبری که من منتظرم اینه که آندو قرارداد ببنده با اس اس که تیم تکمیل میشه
الانم جدیدا به جای جباری یه بازیکن صربستانی اوردن که امشب هم بازی کرده بود و میگن که بازیکن خیلی خوبیه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم تو مرجع خبری استقلال خدایش پرنده پر نمیزد حالا چرا نمیدونم:mad:
اونجا میرفتم باهاشون همکاری میکردم:biggrin:
یه چیز تو مایه های عامل نفوذی
:cool:

میبینم از روزی که برگشتی خیلی فعالی :D
اسفند دود کن ، زود

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترکیب امشب استقلال
سید حسین حسینی، حنیف عمران زاده، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، علیرضا واحدی نیکبخت، سیاوش اکبرپور، پژمان نوری، گوران لاوره (از دقیقه 75 جاجا)، محمد قاضی، محمد مهدی نظری (از دقیقه 52 فرهاد مجیدی) و آرش برهانی (از دقیقه 80 پژمان منتظری)

خبرگزاری فارس نوشته دینامو کیف با تیم اصلیش بازی کرده، اکبرپور هم دقیقه 92 اخراج شده

این واحدی که ثابت بازی کرده ؟؟ 90 دقیقه :razz:البته گویا یار کم داشتیم ;)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا در مورد نیکبخت حرفی ندارم ولی اگه قاضی تو اوج باشه خیلی مفید میتونه واقعا بشه
مهمترین خبری که من منتظرم اینه که آندو قرارداد ببنده با اس اس که تیم تکمیل میشه
الانم جدیدا به جای جباری یه بازیکن صربستانی اوردن که امشب هم بازی کرده بود و میگن که بازیکن خیلی خوبیه

خیالت راحت میبنده خودش به من قل داده.........:biggrin: ولی به نظر من بازیکن طراح باید هم زبون باشه..... چون ارتباط کلامی تو زمین خیلی مهمه خدا کنه این جوری که میگی باشه.......حداقل کاش آرش افشین و میگرفتن .............اصلا من نمی فهمم وقتی نوید کیا هست جباری رو می خوان چیکار؟؟؟؟
نمی دونم چرا این تراز های مالی رو برسی نمی کنن که هر تیمی مال مملکت رو به باد فنا نده.........

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی خبر ندارین؟؟
اخه چرا؟؟؟
ینی سرمربیتون بوده هــــــــــــــــــــــــــا!!!!!:razz:
:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیکبخت ذخیرست بابا ، پاهای این بنده خدا بیگ زاده رو باید از طلا بگیریم در مقایسه با نیکبخت
قاضی اما یه درجه تخفیف داره و طفلک بازیکن بدی نیست که ولی خوب فرهاد و آرش آماده باشن که خیلی خوب میشه

در کل از نظر من تیم امسال ناخالصی زیاد داره........تو تیم استقلال هم همیشه غیرت حرف اول رو زده.........که امسال چک های حلج فتل الله داره واسه استقلال غیرت می خره........ من که چشم آب نمی خوره........ولی امیدوارم این بازیکانایی که اومدن ستون پنجم نباشن که به ستاره سوم نرسیم.........

رستم دستان

عضو جدید
استقلال 2-1 دیناموکیـــــــف اوکراین
گل ها رو آرش برهانـی و فرهاد مجیدی زدن

جباری باشه یا نباشه استقلال همیشه قهرمانه
اسقلال جباریو جباری کرد آیا واقعا تیمای دیگه تحمل این همه مصدومیت پیاپی بازیکنی رامیکشن ؟؟؟؟جباری بدون استقلال هیچه اونواستقلال بزرگ کرده وبااستقلال بزرگ شده خوب شد که رفت ما عاشق استقلال میخوایم نه حاشیه ساز

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا چخبره ها؟؟؟؟؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکونام بابا شد .

نکونام بابا شد .

جواد نکونام دقایقی پیش پدر شد. کاپیتان تیم ملی به احتمال فراوان نام پسرش را آریان می‌گذارد. او از امروز صبح در بیمارستان به انتظار تولد فرزندش نشسته بود.
نکونام که در ماه های گذشته ، بارها گل هایش را به پسر در راهش تقدیم کرده بود.
گل هایی که به تیم قطری در لیگ قهرمانان آسیا برای استقلال زده بود و گل هایی که به تیم ملی لبنان در تهران زد را با گذاشتن توپ در لباسش ، به پسر در راهش تقدیم کرده بود. کاپیتان جواد ، این روزها منتظر است تا استقلال چک 700 میلیون تومانی اش را نقد کند و آن وقت قرارداد او با آبی ها وارد دومین سالش شود.

.

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلاااااااااااااااااااااااااام بهههه همگي....:D
امروز يههههههههه آبيدل بههههههههه دنيا اومدههههههههه فكر كنم اون بالا فرشتههههههههههه ها ديپرتش كردن دليلش رو همتون خوووووووووب
ميدونين از دستش كلافههههههههههه شدن تحملش سختهههههههههه ولي غيرممكن نيست ....:D
اگهههههههه خواستين بهش تبريك بگيد...
:eek: :D

دوست عزيز همهههههههه ي نوشته هاي بالا شوخي بود تولدت مبااااااااااااااااااااارك....:D

:Dاستقلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال قهرمانههههههههههه....:D

آخرین ویرایش: