لطفأ مرد باشید نه نر.......!!!

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=5]اگه مرد بودن به بالا بودت تعداد 3x هست من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به کافه نشستن و قلیون کشیدن و عکس داشتن با لیوان مشروب بر میگرده من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به اینه که تو جمع های پسرونه خاطرات3x هرکی بیشتر بود و هرکی راحت تر تن و بدن دختر مردم رو نقل و نبات کرد تو مجلس من مرد نیستم .

اگه مرد بودن به اینکه دوست دخترات خرجت رو بکشن و این برات افتخار باشه شرمنده اخلاقت بازم من مرد نیستم .

من مرد شدم , که بتونم آبرویی رو از ریختن
نجات بدم .
من مرد شدم که تکیه گاه یه آدم ضعیف تر از
خودم باشم .
قدرت مرد بیشتر از جولون دادن خالی توو رختخوابه ...

سلامتی همه اونایی که مرد هستن نه نر......
[/h]

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تو درود بر شرفت

مرد ینی ایثار وجوانمردی گذشتن ازبالاترین وبارزشترین چیز خود وفنا کردن خود برای دیگری در راه حق ودرست...

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
ولی انقدر که تاپیک در مورد مرد و مردانگی و چشم پاکی و این ها زده میشه یواش یواش داره به آدم تلقین میشه که مرد وجود نداره یا تعداش کمه

بخدا ما که اطرافمون از این جور آدما کم میبینیم... البته بستگی داره با چه جور آدمایی رفت و آمد کنی.. خوب من اگه برم پیش دوستای ملحمون بشینم 50 درصدش بحث اینهاست.. تو دوستان دانشگاههم 20 درصدش.. تو فامیل 5 درصد.. تو دوران دانش آموزی 70 درصد...تو مساجد 1 درصد

اون هایی هم که اینکارو انجام میدن تو اطرافمون کسی نمیگه که مردانگی اینهاست و مثلا قلیون کشیدن یا به قول شما 3x داشتن مردانگیه

ولی خوب امیدوارم این تاپیک به اون تعداد محدود آدم که مردانگی رو در این چیزا میبینن تلنگیری وارد بشه و مرد بشن.. البته افکار و ذات یک نفر رو نمیشه تغییر داد.. اونم تو فضای اینترنت

-anjel-

عضو جدید
سپاااااااس.
بسی جای خوشحالی و امیدواریه که هنوز چنین تفکرایی و چنین مردایی پیدا میشه.........
:gol:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی
ولی انقدر که تاپیک در مورد مرد و مردانگی و چشم پاکی و این ها زده میشه یواش یواش داره به آدم تلقین میشه که مرد وجود نداره یا تعداش کمه

بخدا ما که اطرافمون از این جور آدما کم میبینیم... البته بستگی داره با چه جور آدمایی رفت و آمد کنی.. خوب من اگه برم پیش دوستای ملحمون بشینم 50 درصدش بحث اینهاست.. تو دوستان دانشگاههم 20 درصدش.. تو فامیل 5 درصد.. تو دوران دانش آموزی 70 درصد...تو مساجد 1 درصد

اون هایی هم که اینکارو انجام میدن تو اطرافمون کسی نمیگه که مردانگی اینهاست و مثلا قلیون کشیدن یا به قول شما 3x داشتن مردانگیه

ولی خوب امیدوارم این تاپیک به اون تعداد محدود آدم که مردانگی رو در این چیزا میبینن تلنگیری وارد بشه و مرد بشن.. البته افکار و ذات یک نفر رو نمیشه تغییر داد.. اونم تو فضای اینترنت

اره خوب نمیشه افکارو تغییر داد واقعأ ...
منم امیدوارم مؤثر باشه.....

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااااای مرسی.کاش همممممه ی پسرا میشد اینو بخونن

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم هرچی مرده گرم که سعی میکنه یه کوچولو به این متن فکر کنه!!!فقط فکر!