کلوپ آبیدلان.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به عنوان رییس فعلیه کلوپ اعلام میکنم
که پرچم با افتخار بالا میباشد

خوش به حالت رئیس شدی:cry:

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجتبي جباري صبح امروز با عقد قراردادي يک ساله به تيم سپاهان پيوست و از همين رو باشگاه استقلال اعلام کرد هواداران نگران اين موضوع نباشند.

به نقل از فارس،اين باشگاه اعلام کرد: فتح‌الله زاده کارش را بلد است و در نقل و انتقالات تبحر دارد. مطمئنا او مي تواند يک بازيکن خارجي بزرگ را طي چند روز آتي به تهران بياورد و براي عقد قرارداد با او صحبت کند.

هوادارن استقلال بدانند فتح الله زاده به فکر آن‌ها است و ظرف چند روز آتي يک بازيکن خارجي جانشين جباري خواهد شد.

علي اميري معاون باشگاه استقلال اين موضوع را تاييد کرد......

استقلال هميشه قهرمانه حالا جباري هر جا بخواد بره..........چيزي كه زياده بازيكن اونم از جباري بهتر

پرچم بالاست.

`

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم رفتن از استقلال بی غیرتی نیست
ولی امیدوارم تا رفت بیرون برامون شاخ نشه که من استقلالی نیستم و این تیم محبوب من نبود همون اولش و از این حرفا...اون موقع است که دیگه ارزششو از دست میده و نباید دیگه پاشو بذاره تو استقلال

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جباری بازیکن خوبی بود و واقعا هم زحمتای زیادی کشید
حالا که دلش با استقلال نیست همون بهتر که رفت
حالا باشگاههای عربی برن آدم درک میکنه(واقعا اونجا چن برابر گیرشون میاد)اما اینکه برن تیمای حریف واقعا نامردیه
اسم نیکبختم نیارید چون اصلا در حد پستامون نیست

استقلال همیشه قهرمانه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا چرا ناراحتی؟؟؟
تو هم یه روز رییس میشی
فعلا کفشای منو واکس بزن تا بعدا هم خدا کریمه:دی

به این گرمای خوزستان کفشم میپوشی تو!:D
خدا همیشه بزرگه
من تا حالا کفشای خودمم واکس نزدم;)

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صادقی: استقلال در همه جای دنیا طرفدار دارد/ به جز قهرمانی لیگ به موفقیت در آسیا فکر می‌کنیم

*تمرینات استقلال در اوکراین چطور سپری می‌شود؟
ما هر روز دو نوبت تمرین می‌کنیم و همه تمرینات هم موثر و با برنامه دنبال می‌شود. کادرفنی برنامه‌ریزی خود را برای کسب آمادگی بیشتر تیم در اوکراین انجام داده‌اند تا در اردو همه تمرینات‌مان را طبق برنامه و زیرنظر کادرفنی برگزار کنیم.
*شنیدیم هوای کیف هم خیلی مطلوب است؟
نه فقط آب و هوا بلکه امکانات اردوی ما همه مطلوب است تا هیچ مشکلی در کیف نداشته باشیم. همه بچه‌های تیم از وضعیت اردو رضایت کامل دارند و می‌توانم بگویم تمرین در این شرایط آب و هوایی واقعا دلچسب و بهترین اردو را سپری می‌کنیم، هر چند سخت و فشرده باشد.
*استقبال ایرانیان مقیم اوکراین از شما چطور بود؟
خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از ما داشتند. واقعا آدم وقتی به خارج از کشور سفر می‌کند بیشتر متوجه می‌شود که استقلال در همه جای دنیا طرفدار دارد و فقط در ایران نیست که طرفداران فوتبال به تیم ما علاقه زیادی دارند. این استقبال باعث شد ما با روحیه و انگیزه بیشتری تمرین کنیم.
*بازی با دیناموکیف را چطور می‌بینید؟
این بازی خیلی می‌تواند به ما کمک کند. ما با یک تیم خوب و شناخته شده باید سه‌شنبه بازی کنیم که جدا از شناخت بیشتر نقاط ضعف و قوت‌مان در کسب آمادگی بیشتر تیم هم می‌تواند تاثیرگذار باشد. سعی می‌کنیم از این بازی استفاده لازم را ببریم. قطعا هدف در این بازی کسب نتیجه نیست و بلکه شناخت بیشتر از تیم است تا کادرفنی در آن به خواسته‌هایش برسد.
*چه فصلی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنید؟
هنوز تا شروع فصل فاصله زیادی داریم اما هیچ فصلی هم نیست که استقلال در‌آن هدفی جز قهرمانی داشته باشد. ما جدا از اینکه هدف‌مان قهرمانی در لیگ است به موفقیت در آسیا هم فکر می‌کنیم. هر چند کار خیلی سختی پیش رو داریم اما با این اتحاد و یکدلی که من در تیم‌مان می‌بینم فکر می‌کنم بتوانیم فصل خیلی خوبی را تجربه کنیم، هر چند اعتقاد دارم به استقلال به عنوان نماینده فوتبال ایران در آسیا باید توجه بیشتری شود.

برهانی: شرایط اردویمان بسیار خوب است/از بازی با دیناموکیف می‌توانیم نهایت استفاده را ببریم

*اردوی استقلال چه طور سپری می‌شود؟ خوشبختانه شرایط خیلی خوب است و محل خوبی را برای اردوی خود انتخاب کرده‌ایم. کیف از لحاظ آب‌ و هوایی شرایط مطلوبی دارد، امکانات هتل ما هم خیلی خوب و مناسب است تا هیچ مشکلی نداشته باشیم.
*از تمرینات استقلال چه خبر؟ به آمادگی لازم دست پیدا کردید؟
خوشبختانه تمرینات هم با نظم و جدیت خاصی دنبال می‌شود. همه بچه‌ها در این اردو با انگیزه هستند و روحیه خیلی خوبی داریم. با اضافه شدن بقیه بچه‌های تیم که در یکی،‌ دو روز آینده به اوکراین می‌آیند تمرینات ما با جدیت بیشتری سپری می‌شود تا استقلال در اوکراین به دنبال کسب ‌آمادگی خود باشد.
*قرار است یک بازی تدارکاتی هم با دیناموکیف انجام دهید، این دیدار را چه طور ارزیابی می‌کنی؟
همیشه بازی‌های دوستانه به کسب آمادگی و شناخت بیشتر نقاط ‌ضعف و قوت تیم کمک می‌کند، دیناموکیف هم یک تیم شناخته شده و آماده است و به همین دلیل ما می‌توانیم از برگزاری این بازی نهایت استفاده را ببریم تا با آمادگی بیشتر به تهران برگردیم.
*تمرینات سخت و فشرده شما را خسته نکرده؟
خوشبختانه تمرینات ما اگر سخت هم برگزار می‌شود در کنار آ‌ن روحیه و انگیزه کافی هم در بین بچه‌ها دیده می‌شود. در کنار تمرینات سخت، تیم طراوت خود را هم دارد تا همه از این وضعیت راضی باشیم. هدف ما این است که در اوکراین آمادگی خود را دو برابر کنیم تا بتوانیم بعد از بازگشت به ایران پرقدرت وارد مسابقات شویم.
*از شرایط خودتان چه خبر؟
خوشبختانه شرایط خودم هم خوب است، برای فصل ‌جدید خیلی انگیزه دارم و دوست دارم یکی از بهترین‌ فصل‌های خود را سپری کنم به همین دلیل با جدیت تمرین می‌کنم تا بتوانم در فصل جدید به عنوان یک بازیکن آماده برای استقلال به میدان بروم.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هواداران نگران نباشند، فتح‌الله‌زاده کارش را بلد است/ یک بازیکن بزرگ را جانشین جباری می‌کنیم
باشگاه استقلال اعلام کرد: فتح‌الله زاده کارش را بلد است و در نقل و انتقالات تبحر دارد. مطمئنا او می تواند یک بازیکن خارجی بزرگ را طی چند روز آتی به تهران بیاورد و برای عقد قرارداد با او صحبت کند. هوادارن استقلال بدانند فتح الله زاده به فکر آن‌ها است و ظرف چند روز آتی یک بازیکن خارجی جانشین جباری خواهد شد.
اردوی استقلال در شوک جدایی جباری
قبل از شروع تمرین بدنسازی استقلال، خبر جدایی مجتبی جباری و پیوستن او به سپاهان به اردوی آبی پوشان رسید.
بسیاری از بازیکنان استقلال که فکر می کردند این بار هم غائله جباری و باشگاه مثل همیشه با خوبی و خوشی ختم به خیر می شود از شنیدن خبر حضور او در سپاهان شوکه شدند. بسیاری از بازیکنان از این موضوع ابراز ناراحتی کردند و اظهار امیدواری کردند مجتبی هنوز قراردادش را امضا نکرده باشد تا بتواند به استقلال برگردد.
در این میان واکنش امیر قلعه نوعی که چندان موافق جدایی جباری نبود در نوع خود جالب بود. او بعد از چند لحظه سکوت به اطرافیان خود گفت: حتما خودش صلاحش را بهتر می داند.
حاضران در اردوی استقلال می گویند اکثر بازیکنان و حتی اعضای کادر فنی از این تصمیم جباری شوکه شدند.
بیانی: جباری را قبول دارم اما دلش با استقلال نبود/ امیدوارم تیموریان و نکونام به استقلال برگردند
شاهرخ بیانی در مورد شرایط استقلال، گفت: تیم وضعیت خوبی دارد بازیکنان در حال حاضر در ارودی اوکراین به سر می‌‌برند البته تیم هنوز کامل نشده و دو سه نفر دیگر تا یکشنبه به اردو اضافه خواهند شد. یک مسابقه دوستانه بسیار مفید مقابل دیناموکیف اوکراین که از تیم‌های بزرگ اروپای شرقی است داریم این مسابقه‌ای است که تا به حال تیم‌های ایرانی انجام نداده‌اند و می‌توانند به ما کمک کنند. امیر قلعه‌نویی خودش این سفر را جور کرده و مطمئنا به استقلال کمک خواهد کرد.
وی در مورد بازیکنانی که تاکنون استقلال جذب کرده است، اظهار داشت: استقلال امسال کار سختی دارد. ما امسال به جمع 8 تیم آسیا آمده‌ایم و باید از اعتبار فوتبال ایران و استقلال دفاع کنیم نفراتی که جذب شدند در پازل تاکتیکی قلعه‌نویی قرار دارند. پژمان نوری، محمد قاضی، مهدی نظری و احمد جمشیدیان نفرات بسیار خوبی هستند. دو بازیکن خارجی نیز قرار است جذب شود و انشاءالله اگر تیموریان و نکونام نیز باز گردند تیم ما وضعیت خوبی پیدا می‌کند. پیشکسوت استقلال در مورد رفتن مجتبی جباری اظهار داشت: جباری بازیکن بزرگی است و از لحاظ فوتبالی کیفیت بالایی دارد. او خودش دلش با تیم نبود و شخصا از رفتن این بازیکن ناراحتم به هرحال اتفاقی است که افتاده و امیدوارم جباری در تیم آینده‌اش موفق باشد. بیانی در مورد اینکه قلعه‌نویی اعلام کرده در ایران بازیکنی با کیفیت جباری وجود ندارد، اظهار داشت: فوتبال همین است وقتی بازیکنان بزرگ از تیم می‌رود باید سعی کنیم نفرات جدید و جوانی را جایگزین آنها کنیم به شخصه به فوتبال جباری اعتقاد دارم اما او هم‌اکنون به سپاهان رفته و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. وی در پایان گفت: امیدوارم آندرانیک تیموریان و نکونام نیز به استقلال بازگردند تا از حضور این نفرات نیز بتوانیم استفاده کنیم و استقلال در رقابت‌های پیش‌رو به موفقیت برسد

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماجرای لکسوس

امیر حسین دیروز به دفترم آمد و گفت چقدر پول می دهی؟ گفتم از تو انتظار دارم که به من وقت بدهی.به این جدیدها پول بدهم بعد. او هم سفید امضا کرد.فتح الله زاده افزود:معرفت او را که دیدم، لکسوس خودم را به او دادم.
من با این ماشین به دفتر رئیس جمهوری می رفتم. مثل بعضی‌ها نیستم که با پراید به محل کارشان بروند و با ماشین لنکروز در جاده‌های شمال ویراژ بدهند.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چک برگشتی

مدیرعامل استقلال همچنین درباره چک‌های برگشتی‌اش به طنز گفت: بازیکن باید با چیزی حال کند. بازیکنان پرسپولیس با پورشه و بازیکن استقلال با چک‌های برگشتی من حال می‌کنند!

جلوی طرح هزار میلیاردی ما را گرفتند

مدیرعامل استقلال با اشاره به برنامه های اقتصادی خود خاطر نشان کرد:سیم کارت "بلوسل" استقلال را چندی پیش طراحی کردیم اما اجازه ندادند که آن را راه بیندازیم.منتظریم تا دوستان جدید بیایند و این طرح را به آنان ارائه دهیم.

وی افزود:بخشی از مخابرات جلوی این طرح را گرفت.بقیه می توانند از این کارها بکنند و ما نمی توانیم.اگر این طرح راه می افتاد هزار میلیارد تومان عایدی باشگاه بود.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد:یک بار دولت 100 میلیارد بدهد پس از 10 سال پس بگیرد.من سردمدار خصوصی سازی در ایران هستم.ما گفتیم که اول استقلال و پرسپولیس را خصوصی کنید چون به جای رسیده ایم که می توانیم درآمدزایی کنیم.

بمب نخریدیم اما بمب ها را حفظ کردیم

فتح‌الله‌زاده همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا امسال دیگر بمبی منفجر نکرده است؟ افزود: یک زمان بمب نداریم و می‌خریم، اما امسال ما بمب‌هایمان را نگه داشته‌ایم و الان تعمیر و گریس کاری می‌کنیم. امسال بدهی‌های زیادی داشتیم. من استعفا دادم و 10 روز سر کار نرفتم، اما دیدم که هیچ کس جلو نمی‌آید، سپس دیدم که اگر کسی جای من را بگیرد، می‌گوید فتح‌الله‌زاده تیم را رها کرد و رفت. ما اگر تیم را دوست نداشتیم ماشین و چک‌هایمان را نمی دادیم. الان با توجه به حکم یکی از قضات اموالم باید توقیف گردد. البته اگر بگردند اموالی پیدا نمی‌کنند. همه‌اش اموات است! با این حال من اعلام می‌کنم که 90 درصد بازیکنان 90 تا 100 درصد پولشان را گرفته‌اند. دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد. من حتی 37 هزار دلار از رویانیان قرض کرده بودم که آن را برگرداندم.

شرمنده پرویز مظلومی هستم

فتح‌الله‌زاده در خصوص مصاحبه پرویز مظلومی در یکی از سایت‌ها گفت: احتمالا سایت مدال‌نیوز، پدال‌نیوز بوده که علیه من گاز داده و مطلب نوشته است، اما از شوخی گذشته فداکاری که مظلومی در حق ما انجام داد کمتر مربی نشان داد. من شرمنده پرویز مظلومی هستم و او بالای 300 میلیون از ما طلبکار است.

اگر به زندان بروم رویانیان به ملاقاتم می آید
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور قاضی، نوری و نیکبخت که قبلا در پرسپولیس بازی می‌کردند، گفت: آقای رویانیان که مدیر پرسپولیس است ناراحت نیست چرا شما ناراحتید؟
مجری برنامه ورزش و مردم گفت: من به خاطر چک‌هایی که به این بازیکنان می‌دهید ناراحتم که فتح‌الله‌زاده پاسخ داد: شما ناراحت نباش، اگر به زندان بروم رویانیان به ملاقاتم می‌آید البته هر چه می‌گردند از من اموال پیدا نمی‌کنند و همه‌اش اموات است.

mahz

کاربر حرفه ای
چک برگشتی

مدیرعامل استقلال همچنین درباره چک‌های برگشتی‌اش به طنز گفت: بازیکن باید با چیزی حال کند. بازیکنان پرسپولیس با پورشه و بازیکن استقلال با چک‌های برگشتی من حال می‌کنند!

جلوی طرح هزار میلیاردی ما را گرفتند

مدیرعامل استقلال با اشاره به برنامه های اقتصادی خود خاطر نشان کرد:سیم کارت "بلوسل" استقلال را چندی پیش طراحی کردیم اما اجازه ندادند که آن را راه بیندازیم.منتظریم تا دوستان جدید بیایند و این طرح را به آنان ارائه دهیم.

وی افزود:بخشی از مخابرات جلوی این طرح را گرفت.بقیه می توانند از این کارها بکنند و ما نمی توانیم.اگر این طرح راه می افتاد هزار میلیارد تومان عایدی باشگاه بود.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد:یک بار دولت 100 میلیارد بدهد پس از 10 سال پس بگیرد.من سردمدار خصوصی سازی در ایران هستم.ما گفتیم که اول استقلال و پرسپولیس را خصوصی کنید چون به جای رسیده ایم که می توانیم درآمدزایی کنیم.

بمب نخریدیم اما بمب ها را حفظ کردیم

فتح‌الله‌زاده همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا امسال دیگر بمبی منفجر نکرده است؟ افزود: یک زمان بمب نداریم و می‌خریم، اما امسال ما بمب‌هایمان را نگه داشته‌ایم و الان تعمیر و گریس کاری می‌کنیم. امسال بدهی‌های زیادی داشتیم. من استعفا دادم و 10 روز سر کار نرفتم، اما دیدم که هیچ کس جلو نمی‌آید، سپس دیدم که اگر کسی جای من را بگیرد، می‌گوید فتح‌الله‌زاده تیم را رها کرد و رفت. ما اگر تیم را دوست نداشتیم ماشین و چک‌هایمان را نمی دادیم. الان با توجه به حکم یکی از قضات اموالم باید توقیف گردد. البته اگر بگردند اموالی پیدا نمی‌کنند. همه‌اش اموات است! با این حال من اعلام می‌کنم که 90 درصد بازیکنان 90 تا 100 درصد پولشان را گرفته‌اند. دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد. من حتی 37 هزار دلار از رویانیان قرض کرده بودم که آن را برگرداندم.

شرمنده پرویز مظلومی هستم

فتح‌الله‌زاده در خصوص مصاحبه پرویز مظلومی در یکی از سایت‌ها گفت: احتمالا سایت مدال‌نیوز، پدال‌نیوز بوده که علیه من گاز داده و مطلب نوشته است، اما از شوخی گذشته فداکاری که مظلومی در حق ما انجام داد کمتر مربی نشان داد. من شرمنده پرویز مظلومی هستم و او بالای 300 میلیون از ما طلبکار است.

اگر به زندان بروم رویانیان به ملاقاتم می آید
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور قاضی، نوری و نیکبخت که قبلا در پرسپولیس بازی می‌کردند، گفت: آقای رویانیان که مدیر پرسپولیس است ناراحت نیست چرا شما ناراحتید؟
مجری برنامه ورزش و مردم گفت: من به خاطر چک‌هایی که به این بازیکنان می‌دهید ناراحتم که فتح‌الله‌زاده پاسخ داد: شما ناراحت نباش، اگر به زندان بروم رویانیان به ملاقاتم می‌آید البته هر چه می‌گردند از من اموال پیدا نمی‌کنند و همه‌اش اموات است.

تو این چندساله هم خیلی وقتا جباری رو بخاطر مصدومیت نداشتیم الان هم فکر میکنیم باز مصدوم شده 2 سال نیست باید از رفتن کسانی ناراحت باشیم که بدون حاشیه و گردن کلفتی درخدمت تیم باشند نه اینکه دنبال جنجال درست کردن باشند . الان که رفته سپاهان مثل بره سرش رو میندازه پایین و فقط فوتبال بازی میکنه اما تو استقلال ادعای بزرگی میکرد

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه پس...چون هوا گرمه پامو میکنم تو کلمن آب و راه میرم

نه بابا این کارو نکنی یه وقت
آبه جوش میاد بدتر پاهات میسوزه
یخ که میدونی چیه؟!! بذار تو پلاستیک پاهاتو با اون ببند که اذیت نشی:confused::D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا این کارو نکنی یه وقت
آبه جوش میاد بدتر پاهات میسوزه
یخ که میدونی چیه؟!! بذار تو پلاستیک پاهاتو با اون ببند که اذیت نشی:confused::D

نه فقط تو میدونی چیه
داشتم موتور میروندم.اون رفیقمو که گفتم شبیهته دیدم تو خیابون.
ولی احمد خداییش کلش داغونه...موهاش بدجوری ریختن...سه تا سوراخ بذاری وسط کلش دقیقا میشه عین نارگیل

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه فقط تو میدونی چیه
داشتم موتور میروندم.اون رفیقمو که گفتم شبیهته دیدم تو خیابون.
ولی احمد خداییش کلش داغونه...موهاش بدجوری ریختن...سه تا سوراخ بذاری وسط کلش دقیقا میشه عین نارگیل

تا رفیقتو دیدی سرتو برگردوندی که به کله ی اون بخندی که با کله خوردی زمین:biggrin::biggrin::biggrin:

با 3 تا سوراخ میشه شبیه بولینگ نه نارگیل

معلومه نارگیلم ندیدی
عب نداره
خدا بزرگه:biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا رفیقتو دیدی سرتو برگردوندی که به کله ی اون بخندی که با کله خوردی زمین:biggrin::biggrin::biggrin:

با 3 تا سوراخ میشه شبیه بولینگ نه نارگیل

معلومه نارگیلم ندیدی
عب نداره
خدا بزرگه:biggrin:

من نارگیل ندیدم؟؟؟
موقعی که من نارگیل میخوردم تو با کاروانهای سیاحتی دورود میرفتی بندرعباس تا با نارگیلا عکس بگیری
سه تا سوراخ داره دیگه...په صد تا داره؟؟ نکنه شما به ابکش میگین نارگیل؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نارگیل ندیدم؟؟؟
موقعی که من نارگیل میخوردم تو با کاروانهای سیاحتی دورود میرفتی بندرعباس تا با نارگیلا عکس بگیری
سه تا سوراخ داره دیگه...په صد تا داره؟؟ نکنه شما به ابکش میگین نارگیل؟
اوه اوه
پس بگو
هی با خودم میگفتم خدایا این سعیده قیافش چقد آشناس
نگو بالا درختا تو بندر دیدمت

نوش جان:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه
پس بگو
هی با خودم میگفتم خدایا این سعیده قیافش چقد آشناس
نگو بالا درختا تو بندر دیدمت

نوش جان:D

دمت گرم..یعنی من میمونم؟؟ یه دفعه میگفتی شامپانزه...خوب حالا نگفتی کرکس
بالا صخره ها میرم.رو درخت نه
2012-10-25 15.03.42.jpg

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سعید یادت باشه ...... گرمکن آبی تنت باشه;)

نه بابا...درسته نمیتونن سهمیه بگیرن...ولی برا گرم کردن خو بدرد میخورن
اینو از طرف اداره بابامینا (مخابرات) مفتی دادن به کارمندا...بدبختا لنگیا کارشون جایی رسیده مفت مفت دارن بین مردم پخششون میکنن