استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

وحیدوحید

عضو جدید
منصور جان کسی به اینجور سوالات جواب نمیده :) دلیلش رو خودت باید بدونی چرا ;)
من که به شخصه تا آخرش پای spgc میمونم و بش وفادارم :smile:

من هم با رامین موافقم.
فقط در مورد کشورهای خارجی باید بگم که امیدوارم باز هم آقای زنگنه وزیر نفت بشه و شرایط رو مثل زمان قدیم کنه. یعنی جوری بشه که اگر هم کسی تصمیم به رفتن داشت خیلی واسش صرف نداشته باشه ;)

ali_spgc

عضو جدید
ميگم ممكنه كسي رو تو گزينش رد كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟

يه بنده خدايي ميگفت از اين تعداد كه قبول شدن يه سري ها هم به مرحله طب صنعتي نميرسن...
راس ميگن
؟

وحیدوحید

عضو جدید
ميگم ممكنه كسي رو تو گزينش رد كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟

يه بنده خدايي ميگفت از اين تعداد كه قبول شدن يه سري ها هم به مرحله طب صنعتي نميرسن...
راس ميگن
؟

ببینم شما عضو گروهک های سیاسی بودی قبلا؟ یا کلا فعالیت سیاسی داشتی؟ سابقه زندان رفتن داری؟ سابقه شرارت داری؟ تا حالا دعوایی کردی که بزنی یکی رو آش و لاش کنی و بعد کارت به کلانتری بکشه و واست پرونده تشکیل بدن؟ توی دانشگاه به خاطر مسائل سیاسی به حراست احضار شدی و واست پرونده درست کردن؟
اگه جواب یکی از این سوال های من مثبت باشه شاید رد بشی! (تازه اونم شاااااااااید...)

mansour.mm20

عضو جدید
بچه ها برا اینکه یک بهونه واسه حرف زدن داشته باشیم بیایید بگید چرا شرکت گاز پارس جنوبی رو به عنوان شغل آیندتون انتخاب کردید؟
دوسدارید توی پارس جنوبی بعد ها به چه پست و مقامی برسید؟
و اینکه اگه در اینده مثلا از طرف قطر پترولیم یا بریتیش پترولیم با اون حقوق ها و مزایای نجومیشون (مثلا حقوق 15 هزار دلار در ماه) پیشنهاد کار دریافت کنید چکار میکنید؟میرید یا میمونید؟

من پارس جنوبی SPCGرو انتخاب کردم چون میخاستم در هر چیزی بهترین باشم.و بهترین انتخابو داشته باشم.
SPCGیکی از بزرگترین شرکت های
شناخته شده و معتبر در سطح منطقه است
و
البته مزایا و حقوق بالاش و موقعیت اجتماعی و امنیت شغلی هم یکی از دلایل انتخاب من بود.
من دوسدارم رئیس یک قسمت یا بخش تعمیرات بشم ومطمنم بهش دست خواهم یافت چون وقتی به کاری عشق و علاقه داری در اون زمینه پیشرفت خواهی کرد.

درمورد کار در خارج هم ترجیح میدم بمونم و به کشورم و مردمم خدمت کنم. مگر اینکه شرایط به گونه ای رقم بخوره که مجبور باشم spcg رو ترک کنم

almatra2

عضو جدید
از مناطق کسی خبر نداره
من که امروز من زنگ زدم گفتن بعد از اتمام گزینش خودمون خبرت میکنیم

mansour.mm20

عضو جدید
بچه ها برا اینکه یک بهونه واسه حرف زدن داشته باشیم بیایید بگید چرا شرکت گاز پارس جنوبی رو به عنوان شغل آیندتون انتخاب کردید؟
و اینکه اگه در اینده مثلا از طرف قطر پترولیم یا بریتیش پترولیم با اون حقوق ها و مزایای نجومیشون (مثلا حقوق 15 هزار دلار در ماه) پیشنهاد کار دریافت کنید چکار میکنید؟میرید یا میمونید؟

هرکی دوست داشت جواب بده...
نترسید بابا مامور گزینش نمیاد نظراتون رو بخونه
:biggrin:

hadishs

عضو جدید

هرکی دوست داشت جواب بده...
نترسید بابا مامور گزینش نمیاد نظراتون رو بخونه
:biggrin:

من کلا اینکه چه تفاوتی بین spgc، pogc، nigi، nioc، و شرکت نفت و گاز پارس و نفت خیز جنوب و فلات قاره و اروندان و مناطق مرکزی و صد تا شرکت دیگه هست، رو نمیدونستم. چند بار بچه ها خواستن برام توضیح بدن اما علاقه ای نداشتم. فقط میخواستم نفت قبول بشم! حتی به شرکت گاز فکر هم نمیکردم! فرقی برام نداشت کدوم شرکت، فقط نفت!
امتحان گاز هم بیشتر برام دستگرمی برای نفت بود. اما خوب زد و قبول شدم و الان میفهمم spgc خیلی خیلی بهتر از بقیه شرکت هاست! حداقل اینطور نشون میده.
در مورد پست و مقام که کلا فکر نمیکنم. تا 2-3 سال اول که هیچ ارتقای شغلی نداریم. بعدش هم ... خدا میدونه!
من یکم آرمانگرام! کشورای عربی که صد سال سیاه نمیرم! مثلا برم اونجا که بهشون کمک کنم نفت و گاز مشترک با ایران رو بکشن؟ ترجیح میدم خودکشی کنم!
شرکتای چند ملیتی هم خدا میدونه.
فعلا بیشتر دوست دارم 2-3 سال اول تموم بشه، یه تجربه ای پیدا کنیم، بعدش شخصا دوست دارم اون وقت اضافه ای که دارم رو تو یه شرکت خصوصی ایرانی باشم. مشاوری چیزی
البته خیلی رویاپردازانه بود اینا ;)

sandis

عضو جدید

والا رفتن اونجا هم به این سادگی ها هم نیست من خودم ثبت نام کردم اونجا مثل اینکه خودشون میان مصاحبه تو ایران تو هتل ولی اونا هم زرنگن فقط افرادی رو استخدام می کنن که حداقل 10 تا 15 سال سابقه کار داشته باشن حقوقش رو هم زده بود 12 هزار دلار یعنی به دلار الان حسابش کنی اگه 3000 بگیریمش میشه 36 میلیون تومان

Saeed_kh

عضو جدید
والا رفتن اونجا هم به این سادگی ها هم نیست من خودم ثبت نام کردم اونجا مثل اینکه خودشون میان مصاحبه تو ایران تو هتل ولی اونا هم زرنگن فقط افرادی رو استخدام می کنن که حداقل 10 تا 15 سال سابقه کار داشته باشن حقوقش رو هم زده بود 12 هزار دلار یعنی به دلار الان حسابش کنی اگه 3000 بگیریمش میشه 36 میلیون تومان

برادر یکی از دوستام که توی دانشگاه خلیج مهندسی شیمی خونده بود
یه مشکل واسه تاورشون پیش اومده بود که هر وقت دماش میرفت بالا جوش میاورد و سیالشون سرازیر میشد همه نظرای متفاوتی میدادن تا اینکه ایشون فقط گفت بیاین ارتفاع سرریزش رو بیشتر کنید و با اینکار مشکل حل شد و الان ایشون فقط بخاطر همین نظرشون توی انگلیس کار میکنند البته این حرف واسه وقتیه که ایران تحریم نبود و شرکتهای خارجی اینجا کار میکردند
پس قطر و انگلیس و آمریگا رفتن الکی نیست باید نظر کارشناسانه بدی آلبته میون شما یه شایسته سالاری هست شاید اون رفت

برادرانی که از مخ بودن خودشون و شلیسته سالاری خودشون صحبت میکنن بدونید مخ بودن به این که توی آزمونی که میگید 60000 نفر شرکت کردند نیست که از این تعداد هم حدود 50000 نفرش سیاهی لشکر بودند و اون 10000 نفر هم همشون مهندسی شیمی نبودند

وحیدوحید

عضو جدید
من کلا اینکه چه تفاوتی بین spgc، pogc، nigi، nioc، و شرکت نفت و گاز پارس و نفت خیز جنوب و فلات قاره و اروندان و مناطق مرکزی و صد تا شرکت دیگه هست، رو نمیدونستم. چند بار بچه ها خواستن برام توضیح بدن اما علاقه ای نداشتم. فقط میخواستم نفت قبول بشم! حتی به شرکت گاز فکر هم نمیکردم! فرقی برام نداشت کدوم شرکت، فقط نفت!
امتحان گاز هم بیشتر برام دستگرمی برای نفت بود. اما خوب زد و قبول شدم و الان میفهمم spgc خیلی خیلی بهتر از بقیه شرکت هاست! حداقل اینطور نشون میده.
در مورد پست و مقام که کلا فکر نمیکنم. تا 2-3 سال اول که هیچ ارتقای شغلی نداریم. بعدش هم ... خدا میدونه!
من یکم آرمانگرام! کشورای عربی که صد سال سیاه نمیرم! مثلا برم اونجا که بهشون کمک کنم نفت و گاز مشترک با ایران رو بکشن؟ ترجیح میدم خودکشی کنم!
شرکتای چند ملیتی هم خدا میدونه.
فعلا بیشتر دوست دارم 2-3 سال اول تموم بشه، یه تجربه ای پیدا کنیم، بعدش شخصا دوست دارم اون وقت اضافه ای که دارم رو تو یه شرکت خصوصی ایرانی باشم. مشاوری چیزی
البته خیلی رویاپردازانه بود اینا ;)

من هم در مورد آزمون گاز مثل تو فکر میکردم :biggrin:
آرمانگراییت رو هم دوست دارم واقعا! البته پایبندی به این آرمان ها هم کار هر کسی نیست :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بزارین حالا قبول بشیم بعد دوره خدمتمون که اونجا تموم شد و ادای دین کردیم بعدش تصمیم میگیریم کجا بریم. زودتر از 7 سال که چون تعهد میدیم اصلا نمیشه جای دیگه رفت !! میشه؟؟

baaroon

عضو جدید
یه مشکل واسه تاورشون پیش اومده بود که هر وقت دماش میرفت بالا جوش میاورد و سیالشون سرازیر میشد همه نظرای متفاوتی میدادن تا اینکه ایشون فقط گفت بیاین ارتفاع سرریزش رو بیشتر کنید و با اینکار مشکل حل شد و الان ایشون فقط بخاطر همین نظرشون توی انگلیس کار میکنند البته این حرف واسه وقتیه که ایران تحریم نبود و شرکتهای خارجی اینجا کار میکردند
پس قطر و انگلیس و آمریگا رفتن الکی نیست باید نظر کارشناسانه بدی آلبته میون شما یه شایسته سالاری هست شاید اون رفت

برادرانی که از مخ بودن خودشون و شلیسته سالاری خودشون صحبت میکنن بدونید مخ بودن به این که توی آزمونی که میگید 60000 نفر شرکت کردند نیست که از این تعداد هم حدود 50000 نفرش سیاهی لشکر بودند و اون 10000 نفر هم همشون مهندسی شیمی نبودند

خلیج همیشه فارس

loooooop

عضو جدید

واقعا برات متاسفم که خلیج فارس رو ننوشتی .من میتونم همین رو بگم. یکم غیرت ایرانی داشته باش

Saeed_kh

عضو جدید

من معذرت میخوام
اصلاح میکنم خلیج فارس

Yadavaran

عضو جدید
یه پیامی دوباره چند دقیقه پیش بهم اومد نمی دونم براتون بخونمش یا نه در مورد استخدامی هست
آقا جان این پیامک امشب از شرکت گاز اومد خووو
با سلام
پیرو اطلاع رسانی قبلی معرفی جنابعالی به گزینش انجام پذیرفته لذا پیگیری تا تاریخ 22 مرداد ضرورتی ندارد هرگونه نیاز به حضور تاقبل از تاریخ مذکور اطاع رسانی خواهدشد
ستاد جذب نیروی انسانی .

Yadavaran

عضو جدید
با سلام
پیرو اطلاع رسانی قبلی معرفی جنابعالی به گزینش انجام پذیرفته لذا پیگیری تا تاریخ 22 مرداد ضرورتی ندارد هرگونه نیاز به حضور تاقبل از تاریخ مذکور اطاع رسانی خواهدشد
ستاد جذب نیروی انسانی .
ساعت 20:14

وحیدوحید

عضو جدید
بچه ها امروز خبر رسید که به یکی دیگه از آدرس هایی که داده بودم هم رفتن واسه تحقیق. این یکی آدرس واسه همکار بابام بود. روزی که تحقیق رفتن رو دقیق نمیدونم اما فکر کنم روزش با روزی که محل زندگی قبلیم رفته بودن یکی بوده

baaroon

عضو جدید
با سلام
ستاد جذب نیروی انسانی .
مگه قبلا اطلاع رسانی کردن؟ چی گفته بودن؟

وحیدوحید

عضو جدید
بابا بزارین حالا قبول بشیم بعد دوره خدمتمون که اونجا تموم شد و ادای دین کردیم بعدش تصمیم میگیریم کجا بریم. زودتر از 7 سال که چون تعهد میدیم اصلا نمیشه جای دیگه رفت !! میشه؟؟

شدنش که میشه. فقط باید یه مقداری پول به شرکت پرداخت کنی :)

Yadavaran

عضو جدید
شدنش که میشه. فقط باید یه مقداری پول به شرکت پرداخت کنی :)

آقا جان هنوز نرفتین داخل فکر فرار هستید . چه ازشرکت گاز بهتر خو راستی من یکم اضافه وزن دارم باید ماه مبارک روزه بگیرم طب صنعتی گیر ندند خووراستی کسی میدونه شرکت نفت بهران کارش چطور هستش . من تا مهر نمی تونم بیکار بمونم حتما باید برم یک جا کار کنم خووو . شرکت نفت بهران میخاد کارشناس تولید استخدام کنه من دوشنبه مصاحبه دارم واسه نفت بهران خو .خووووو

mansour.mm20

عضو جدید
چه خبر بچه ها؟شایعه جدیدی چیزی نداریم؟
بنظرتون آموزشی کجاست؟ واسه من بهترین حالتش شیرازه یا عسلویه... خبری در این باره دارید بزارید.

hadishs

عضو جدید
چه خبر بچه ها؟شایعه جدیدی چیزی نداریم؟
بنظرتون آموزشی کجاست؟ واسه من بهترین حالتش شیرازه یا عسلویه... خبری در این باره دارید بزارید.

چرا؟ خدایی چرا؟
ساحل محمود آباد بودی تا حالا؟ اگه بودی حالا فرض کن، اون ساحل تمیز تمیز باشه! کمپ نفت تو محمود آباد همچین جاییه!
بعد فرض کن دم غروب اونجا بشینی لب ساحل، چندتا شیشه دلستر (لول) هم بغلت باشه!
خداااااااااااااااااااااااااااااا

بالا