سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Риал Краесис

عضو جدید
سلام

دوستان ، می خوام وارد یه سایت بشم ، با این ارور مواجه می شم

Forbidden

You don't have permission to access /forum/forum.php on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مشکل از دیتابیسه؟

فکر کنم ای پیتون مسدود شده یا سایت از این سایتاست که با ایران و ای پی ایران مشکل داره.

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

دوستان ، می خوام وارد یه سایت بشم ، با این ارور مواجه می شم

Forbidden

You don't have permission to access /forum/forum.php on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مشکل از دیتابیسه؟

اگه بتونی ادرس سایت رو بزاری میشه دقیق تر گفت

sft

عضو جدید
با توجه به نوع پارتیشن بندیت که با گرفتن properties میتونی اونو متوجه بشی دانلود کن.

ببخشید کسی میدونی با این نرم افزار get databackاونجا ک باید درایو رو مشخص کنیم باید از روی حجم داده دشه تشخیص بدیم درایو چی هس!!..ولی حجمایی ک این نرم افزار از درایوا نشون میده مطابقت نداره با حجم درایو های خودم!!!!!!!!!!!!!:surprised:چجوریاست؟؟

Риал Краесис

عضو جدید
ببخشید کسی میدونی با این نرم افزار get databackاونجا ک باید درایو رو مشخص کنیم باید از روی حجم داده دشه تشخیص بدیم درایو چی هس!!..ولی حجمایی ک این نرم افزار از درایوا نشون میده مطابقت نداره با حجم درایو های خودم!!!!!!!!!!!!!:surprised:چجوریاست؟؟

والا من با این کار نکردم ولی قاعدتا باید اسم درایو هارو بزنه دیگه خوب نگاه کن اگه نتونستی یه عکس از همون قسمت بزار شتید بتونم راهنمایی کنم.

sft

عضو جدید

والا من با این کار نکردم ولی قاعدتا باید اسم درایو هارو بزنه دیگه خوب نگاه کن اگه نتونستی یه عکس از همون قسمت بزار شتید بتونم راهنمایی کنم.

Untitledaxxx.jpg

پیدا کردم درایو cرو بعدش pictureرو مسیر جدید دادم ک توش کپی کنه...ولی متاسفانه همون عکسایی ک رو خودم سیستم به صورت پیش فرض بودا دوبار برگردوند1!:(اونا پیدا نشدن!!

Риал Краесис

عضو جدید
مشاهده پیوست 158152

پیدا کردم درایو cرو بعدش pictureرو مسیر جدید دادم ک توش کپی کنه...ولی متاسفانه همون عکسایی ک رو خودم سیستم به صورت پیش فرض بودا دوبار برگردوند1!:(اونا پیدا نشدن!!

نمیدونم چی بگم گذاشتین کل درایو رو بگرده؟
من فکر کنم از اون یکی که گفتم استفاده کنید بهتر باشه.

rel!ance

کاربر فعال

فکر کنم ای پیتون مسدود شده یا سایت از این سایتاست که با ایران و ای پی ایران مشکل داره.

سلام
نه فکر نمیکنم این مواردی باشه که شما میگین.
احتمال زیاد سرور سایتشون ضعیف است و در بعضی مواقع که فشار زیادی بهش وارد میشه قطع میشه.
اگه چند مدت دیگه مجدد سعی کنن احتمالا میشه وارد اون سایت شد.

آخرین ویرایش:

shaparak_7

عضو جدید
من دیشب رو یه پی سی آنتی ویروس نود 5 رو نصب کردم اما وقتی ریست شد عکس دکستاپ رفت و کلا مشکی شد. (به اینترنت وصل نبود) و پیغام این نسخه ویدوز واقعی نیست رو دسکتاپ اومد.

وسوال بعدیم اینه که یه فلش ویروسی هم بود که با این آنتی ویروس اسکن کردم اما نمیتونم ویروسشو پاک کنه. دو تا پوشه هم تو فلش مونده که هیچ جوری نمیره. پاک نمیشه .فرمت هم کردم بازم مونده

Риал Краесис

عضو جدید
من دیشب رو یه پی سی آنتی ویروس نود 5 رو نصب کردم اما وقتی ریست شد عکس دکستاپ رفت و کلا مشکی شد. (به اینترنت وصل نبود) و پیغام این نسخه ویدوز واقعی نیست رو دسکتاپ اومد.

وسوال بعدیم اینه که یه فلش ویروسی هم بود که با این آنتی ویروس اسکن کردم اما نمیتونم ویروسشو پاک کنه. دو تا پوشه هم تو فلش مونده که هیچ جوری نمیره. پاک نمیشه .فرمت هم کردم بازم مونده

اگه چند تا پست بالا تر رو بخونید ابزاری برای کرک کردن یا همون قانونی کردن ویندوز 7 گذاشتم.
وفایل های توی فلشتون هم اسمشون چیه چون یه سری فایل سیستمی هست که حتی هنگامی کف فلش رو فرمت هم بکنید باز هم ساخنه میشن.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

یه لپ تاپ که خوب باشه تا قیمت 2 میلیون تومن به نظرتون چه مارک و مدلی هست؟!

میشه سونی گرفت که خیلی مشخصاتش پایین نباشه!!

والا هدفم فقط اینه که بشه باهاش رفت تو نت و بازی های کم حجم انجام داد(بازی هایی که خودشون هم 100-150 مگ بیشتر نیستن).... کار خاصی(مثلا کارای مهندسی و ...) نمیخوام ازش

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام

یه لپ تاپ که خوب باشه تا قیمت 2 میلیون تومن به نظرتون چه مارک و مدلی هست؟!

میشه سونی گرفت که خیلی مشخصاتش پایین نباشه!!

والا هدفم فقط اینه که بشه باهاش رفت تو نت و بازی های کم حجم انجام داد(بازی هایی که خودشون هم 100-150 مگ بیشتر نیستن).... کار خاصی(مثلا کارای مهندسی و ...) نمیخوام ازش
این صفحه رو مشاهده کنید...
http://www.digikala.com/?Page=List&Products=Notebook&MIN=1500000&MAX=2000000&SortBy=Exist
و پیشنهاد بنده :
http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Notebook&Product=Notebook-Fujitsu-LifeBook-AH-532-J

fahimeh_n

عضو جدید
سلام
من جدیدا ویندوز عوض کردم و آنتی ویروس هم نصب کردم ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم تقریبا 10 یا 15 دقیقه اصلا نمیتونم کار کنم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

سلام

ممنونم

الان تشکرم تموم شده به موقع تشکر میزنم

;)
این که شما پیشنهاد دادید خودتون داشتید یا از نزدیک باهاش کار کردید؟

از نظر فن و گرم کردن چطوره؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من جدیدا ویندوز عوض کردم و آنتی ویروس هم نصب کردم ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم تقریبا 10 یا 15 دقیقه اصلا نمیتونم کار کنم

سلام

یعنی چی؟ یعنی ویندوز گیر میکنه؟

میتونه از رم باشه

khalaj_mohsen

عضو جدید
سلام. چند روزه ویندوز win 7 Enterprise 64bit رو نصب کردم. دی وی دی ویندوز مال 2 یا 3 سال پیش بود. بعد از آپدیت شدن حالا یه والپیپر مشکی گذاشته و گوشه پاییین سمت راست، نوشته:
Windows 7
build 7600
This copy of Windows in not genuine
برا رفع مشکل از (Windows Loader (version 2.2.1 استفاده کردم ولی پیغام زیر رو میده و نمیتونه جنیون کنه:
1.png
پایان‌نامم مونده و همین ویندوز عوض کردن کلی وقتمو گرفت. دیگه نمیتونم دوباره نصب کنم تو رو خدا یه راه حل خوب بدین که genuine بشه.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سلام

احتمالا آنتی ویروس یا نرم افزارهای دیگری که نصب کرده اید، برای سیستمتان سنگین است، Ram و CPU را درگیر میکند.

برنامه های اضافه را حذف کنید و یا از برنامه های سبک تری استفاده کنید. مثلا به جای Adob Reader میتوانید از Foxit Reader استفاده کنید و ... .

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. چند روزه ویندوز win 7 Enterprise 64bit رو نصب کردم. دی وی دی ویندوز مال 2 یا 3 سال پیش بود. بعد از آپدیت شدن حالا یه والپیپر مشکی گذاشته و گوشه پاییین سمت راست، نوشته:
Windows 7
build 7600
This copy of Windows in not genuine
برا رفع مشکل از (Windows Loader (version 2.2.1 استفاده کردم ولی پیغام زیر رو میده و نمیتونه جنیون کنه:
مشاهده پیوست 158312
پایان‌نامم مونده و همین ویندوز عوض کردن کلی وقتمو گرفت. دیگه نمیتونم دوباره نصب کنم تو رو خدا یه راه حل خوب بدین که genuine بشه.
سلام

برای 32 بیتی که معمولا جواب میدهد.

برنامه های کرک دیگر را تست کنید. سرچ کنید هست مثل Remove watt.

اگر موفق نشدید ویندوز را آپدیت کنید سپس کرک کنید. البته اگر عجله دارید توصیه نمیکنم.

khalaj_mohsen

عضو جدید
سلام

برای 32 بیتی که معمولا جواب میدهد.

برنامه های کرک دیگر را تست کنید. سرچ کنید هست مثل Remove watt.

اگر موفق نشدید ویندوز را آپدیت کنید سپس کرک کنید. البته اگر عجله دارید توصیه نمیکنم.
ممنون. اون برنامه Removewat که گفته بودین رو دربارش سرچ کردم و دیدم که ظاهرا Enterprise رو ساپورت نمی‌کنه. اونطور که دستم اومد نسخه‌ی enterprise ویندوز سون از این لحاظ دردسر ساز هست و برنامه‌های فعال‌ساز معروف باهاش مشکل دارن. یه سایتی رو پیدا کردم که گفته بود فعال‌سازی به نام Windows Loader Xtreme Edition داره که مخصوص win7 enterprise هست. بعد از دانلود این نرم‌افزار دیدم که چند تا آپشن داشت مثل تمدید ماهانه‌ی فعال‌سازی یا 6ماهه و ... . 6ماهه تو کامپیوترم کار نکرد. اما ظاهرا 1ماهه کار کرد، فکر کنم منظورش اینه که هر ماه این نرم‌افزار عملیات فعال‌سازی رو انجام می‌ده. بعد از دو بار ری‌استارت شدن خودبه‌خود ویندوز وقتی ویندوز اومد بالا دیگه خبری از Windows in not genuine نبود. تا حالا که مشکلم ظاهرا حل شده. اما اگه دوباره به مشکل خوردم مزاحمتون میشم. اگه دوستان نظری داشتن خوشحال می‌شم بشنوم. تشکر.

MOEM

عضو جدید
سلام من یه سیستم قدیمی دارم میخام به اینترنت متصل بشم ولی کارت لن رو نمیشناسه در صورتی که در همون پورت مودم و گرافیک شناسایی میشه ویندوز هم نصب کردم نشده

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من یه سیستم قدیمی دارم میخام به اینترنت متصل بشم ولی کارت لن رو نمیشناسه در صورتی که در همون پورت مودم و گرافیک شناسایی میشه ویندوز هم نصب کردم نشده

اگه cd مین بردتون رو داشته باشین میتونین نصبش کنین مگر این که لن مشکل داشته باشه

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون. اون برنامه Removewat که گفته بودین رو دربارش سرچ کردم و دیدم که ظاهرا Enterprise رو ساپورت نمی‌کنه. اونطور که دستم اومد نسخه‌ی enterprise ویندوز سون از این لحاظ دردسر ساز هست و برنامه‌های فعال‌ساز معروف باهاش مشکل دارن. یه سایتی رو پیدا کردم که گفته بود فعال‌سازی به نام Windows Loader Xtreme Edition داره که مخصوص win7 enterprise هست. بعد از دانلود این نرم‌افزار دیدم که چند تا آپشن داشت مثل تمدید ماهانه‌ی فعال‌سازی یا 6ماهه و ... . 6ماهه تو کامپیوترم کار نکرد. اما ظاهرا 1ماهه کار کرد، فکر کنم منظورش اینه که هر ماه این نرم‌افزار عملیات فعال‌سازی رو انجام می‌ده. بعد از دو بار ری‌استارت شدن خودبه‌خود ویندوز وقتی ویندوز اومد بالا دیگه خبری از Windows in not genuine نبود. تا حالا که مشکلم ظاهرا حل شده. اما اگه دوباره به مشکل خوردم مزاحمتون میشم. اگه دوستان نظری داشتن خوشحال می‌شم بشنوم. تشکر.

این فایل ضمیمه رو راست کلیک کنید و run as administrator رو بزنید و بعد ویندوز خودتون رو انتخاب کنید و بقیه مراحل رو پیش برید ظاهرا که برای 64 بیتی جواب میده

پیوست ها

• activate.rar
    1.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sadic

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم رمز عبور ایمیل رو چطور میشه عوض کرد؟

Arman 512™

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم رمز عبور ایمیل رو چطور میشه عوض کرد؟

* در ابتدا وارد سایت یاهو و بعد ایمیل خودتون بشین
* بعد بالا سمت چپ ایمیل روی اسمتون کلیک کنید
* از منوی باز شده گزینه Account info کلیک کنید

* امکان دارد یاهو یکبار دیگر از شما پسورد بخواهد و شما پسورد را وارد کنید
* در پنجره باز شده روی گزینه Change your password کلیک کنید

* در این مرحله ابتدا رمز فعلی خود را وارد کنید

* و در دوکادر دیگر رمز جدیدی که میخواهید داشته باشید را وارد کنید
* در انتها روی دکمه Save کلیک کنید و تمام.

rel!ance

کاربر فعال
سلام
برنامه کی ام پلیرم برای تماشای فیلم زیرنویسها را نمایش نمیده. روی هاید و شو سابتایتل هم که کلیک میکنم فایده نداره. برنامه ویندوز مدیا کلاسیک هم زیرنویس را نشان نمیده.
کسی میدونه باید چکار کنم یا از چه برنامه دیگه ای استفاده کنم؟

بالا