ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

akbar159

عضو جدید
توی آموزشی فرقی نداره که امریه کجا باشی من امریه آموزش و پرورش هستم

سختیش که نسبت به حالت عادی کمتره که؟درسته؟
یعنی سربازی که امریه نباشه مثل شما آموزشی نداره...کلا میخوام سر در بیارم...ممنون میشم توضیح بدین

mahde1818

عضو جدید
شما که امریه گرفتی،بعد از ظهرا بیکاری؟؟؟آخه من شنیدم آنایی که امریه میگیرن صبحا کار میکنن بعد از ظهرا بیکارن!!تقریبا مثل یه کارمند...
حالا نمیدونم چرا شما با این که امریه گرفتی شدی تفکیک زباله کن؟؟؟؟!!!!عجیبه!!!
با مدرک لیسانس و فوق لیسانس و دکترا شما رو نیشابور اعزام می کنند اینجا از همه کشور هستن شمالی تهرانی جنوبی و خراسان بلوچ .......... بعدش هم شما باید اول 56 روز آموزشی برید بعد برید توی آموزش و پرورش

akbar159

عضو جدید
با مدرک لیسانس و فوق لیسانس و دکترا شما رو نیشابور اعزام می کنند اینجا از همه کشور هستن شمالی تهرانی جنوبی و خراسان بلوچ .......... بعدش هم شما باید اول 56 روز آموزشی برید بعد برید توی آموزش و پرورش

حتی اگه متاهلم باشم؟؟؟!!!!نزدیک تر نیست؟؟
آهان.....پس اول آموزشیتو انجام میدی(که کارت فقط همونه دیگه)......بعد آن میای آموزش و پرورش.....خب حالا وقتی آموزش و پرورش آمدی باز لباس سرباز تنته یا شبیه یه کارمند عادی آنجا معلمی میکنی؟

mahde1818

عضو جدید
سختیش که نسبت به حالت عادی کمتره که؟درسته؟
یعنی سربازی که امریه نباشه مثل شما آموزشی نداره...کلا میخوام سر در بیارم...ممنون میشم توضیح بدین
آموزشی فرقی نداره چی باشی می خواد سرباز صفر باشی یا فوق دکترا داشته باشی همین آش و همین کاسه فکر کردی میان برای امریه های آموزش و پرورش کارمند استخدام می کنن که سلف رو تمیز کنن نخیر توی پادگان از این خبر ها نیست ضمنا تفکیک زباله یعنی اینکه من جای سطل اشغال وایمیستم و به کسایی که اونجا هستن می گم مثلا نون اضافه رو توی این سطل بریزید اضافه غذا رو توی اون سطل معمولا نیاز نمیشه دستمون رو توی سطل اشغال کنیم :biggrin: ولی بازم به هر حال با این کارا می خوان غرورت رو بشکنن.

mahde1818

عضو جدید
حتی اگه متاهلم باشم؟؟؟!!!!نزدیک تر نیست؟؟
آهان.....پس اول آموزشیتو انجام میدی(که کارت فقط همونه دیگه)......بعد آن میای آموزش و پرورش.....خب حالا وقتی آموزش و پرورش آمدی باز لباس سرباز تنته یا شبیه یه کارمند عادی آنجا معلمی میکنی؟
نیشابور - یزد -کرج - کرمانشاه هر کدوم نزدیک تر باشی همون جا می ندازند البته این دوره نمی دونم چرا از تهران و شمال هم اینجا هستن(شاید ظرفیت کرج پر شده ) به متاهلی کاری ندارن بعد آموزشی هم لباس آدمیزاد می پوشی

akbar159

عضو جدید
نیشابور - یزد -کرج - کرمانشاه هر کدوم نزدیک تر باشی همون جا می ندازند البته این دوره نمی دونم چرا از تهران و شمال هم اینجا هستن(شاید ظرفیت کرج پر شده ) به متاهلی کاری ندارن بعد آموزشی هم لباس آدمیزاد می پوشی

اگه من متاهل باشم بعد آموزشی دیگه منو ارجاع نمیدن که یه جای نزدیک(مثلا شهر خودم) بیفتم؟؟خداییش یه رحمی یه چیزی.....متاهل باشیم که نمیشه راه دور بریم....بعضیا میگن متاهل باشی راه نزدیک میفتی....ولی شما؟؟

آخرین ویرایش:

mahde1818

عضو جدید
اگه من متاهل باشم بعد آموزشی دیگه منو ارجاع نمیدن که یه جای نزدیک بیفتم؟؟خداییش یه رحمی یه چیزی.....متاهل باشیم که نمیشه راه دور بریم....بعضیا میگن متاهل باشی راه نزدیک میفتی....ولی شما؟؟
شما اطلاعاتت توی ضمینه امریه خیلی کمه اینجا هم تاپیک ارشد 92 هست فکر کنم از این بیشتر در این مورد صحبت کنم داد بقیه در بیاد. برای امریه اول باید بری آموزش و پرورش استان بعد اونا می گن شما کجا افتادین یعنی شما محل خدمتون رو همون اول خودتون مشخص می کنید بسته به امتیازتون اگه سوالی دیگه ای دارید بیاد در یاهو

akbar159

عضو جدید
شما اطلاعاتت توی ضمینه امریه خیلی کمه اینجا هم تاپیک ارشد 92 هست فکر کنم از این بیشتر در این مورد صحبت کنم داد بقیه در بیاد. برای امریه اول باید بری آموزش و پرورش استان بعد اونا می گن شما کجا افتادین یعنی شما محل خدمتون رو همون اول خودتون مشخص می کنید بسته به امتیازتون اگه سوالی دیگه ای دارید بیاد در یاهو

ممنون تا حدودی دستگیرم شد......همین که یه امیدهایی هست نزدیک بیفتم خودش خیلیه......دنبال کاراش میرم.......اگه سوال داشتم شاید مزاحمتون شدم تو پیغام خصوصی.....موفق باشید

m.r.devil

عضو جدید
من الان سرباز نیروی انتظامی هستم. با لیسانس مکانیک شدم راننده تویوتا وانت! میدونم بعد ارشد باید دوباره برگردم همین ارگان! شاید اون موقع بشم راننده سمند!

سلام من دوهفته از آموزشیم گذشت بچه ها توی آموزشی پدرتون در می اد من با لیسانس مکانیک مامور تفکیک زباله هستم کلا تحقیر زیاد می شید تازه اینجایی که من هستم می گن بهترین پادگان کشور هست وای به روز بقیه

به به دنیا چقدر گلستونه واقعا امید به زندگی مخصوصا تو جوونا خیلی زیاد شده:confused:
لابد تا ما بخایم بریم خدمت میفرستنمون آسایشگاه کودکان بچه داری کنیم
چقد خوبه که ماها سربازی داریما نه؟؟:smile:

ممنون تا حدودی دستگیرم شد......همین که یه امیدهایی هست نزدیک بیفتم خودش خیلیه......دنبال کاراش میرم.......اگه سوال داشتم شاید مزاحمتون شدم تو پیغام خصوصی.....موفق باشید
دوست عزیز برو اینجا شاید به دردت بخوره:مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
شما انگار خیلی بهت بد گذشته خیال میکنی بقیم به همون سختی میرن. البته کلا سخته ولی یکی از دوستان من پدافند سمنان افتاده بود کلا وقتی برگشت سفید و تپل شده بود و میگفت ارشد و لیسانس ها از بقیه جدان ضمن اینکه کارایی که الان شما داری میکنی رو میگفت صفرا انجام میدن ولی درکل شانسیه
در ضمن 01 تهران رو فکر کنم کلا به گوشت نخورده اونجا معروفه به هتل تهران به جز روزای اول بقیش راحتیه من خودم کی از دوستانم اونجاس امریه های نفت هم اونجا آموزشی میبینن بقیه هم به کمک بند پ میرن اونجا سرباز معلم ها هم یا خاتمی یزد یا هاشمی نیشابور و یا کرمانشاه بسته به موقعیت سکونت

ahmadpalan

عضو جدید
سلام . من ( احمد )احتمال زیاد ترم مهر 92 دانشجوی ارشد مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه چمران میشم . از دوستان اگه کسی مکانیک ارشد یا هر رشته ارشد دیگری که مثل من تازه میخوان چمران اهواز مشغول به تحصیل بشن لطفا جهت آشنایی (و احیانا در آینده همکاری برای مشکلات خوابگاه و این چیزا ...) با ایمیل ahmkk70@gmail.com (یا پست توی همین تاپیک ) با من تماس بگیرند .

آخرین ویرایش:

mahde1818

عضو جدید
شما انگار خیلی بهت بد گذشته خیال میکنی بقیم به همون سختی میرن. البته کلا سخته ولی یکی از دوستان من پدافند سمنان افتاده بود کلا وقتی برگشت سفید و تپل شده بود و میگفت ارشد و لیسانس ها از بقیه جدان ضمن اینکه کارایی که الان شما داری میکنی رو میگفت صفرا انجام میدن ولی درکل شانسیه
در ضمن 01 تهران رو فکر کنم کلا به گوشت نخورده اونجا معروفه به هتل تهران به جز روزای اول بقیش راحتیه من خودم کی از دوستانم اونجاس امریه های نفت هم اونجا آموزشی میبینن بقیه هم به کمک بند پ میرن اونجا سرباز معلم ها هم یا خاتمی یزد یا هاشمی نیشابور و یا کرمانشاه بسته به موقعیت سکونت
هاشمی نژاد رو هم می گفتن هتل باغرود مطمئن باش هیچ جا هتل نیست چون یه سری آموزش ها هست که باید حتما انجام بشه مثل درس تاکتیک که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه با یه کوله 30 کیلویی با اسلحه و کلاه آهنی که وزنش 3 کیلو هست باید توی آفتاب بدوی.مطمئن باش واسه یه آسایشگاه امریه یه سرباز صفر نمی یاد کار انجام بده چون درجه اون از شما بالاتره توی اموزشی شما درجت از سرباز صفر هم کمتره

god.fsl

عضو جدید
سلام
من الان ترم6 مکانیک ساخت و تولید رو تمام کردم و 119واحد پاس کردم تا حالا با معدل کل 16.6!:) میخام واسه ارشد شروع کنم بخونم.میشه راهنماییم کنید؟ گرایش و رشته خودم رو برم؟ یا مدیریت بخونم بهتره؟ واسه مکانیک ساخت و تولید پکیج کدوم موسسه بهتره؟ پارسه؟مدرسان شریف؟
ممنون

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام
من الان ترم6 مکانیک ساخت و تولید رو تمام کردم و 119واحد پاس کردم تا حالا با معدل کل 16.6!:) میخام واسه ارشد شروع کنم بخونم.میشه راهنماییم کنید؟ گرایش و رشته خودم رو برم؟ یا مدیریت بخونم بهتره؟ واسه مکانیک ساخت و تولید پکیج کدوم موسسه بهتره؟ پارسه؟مدرسان شریف؟
ممنون
سلام بهتره زحمت بکشی این تاپیک ها رو به دقت مطالعه کنی پاسخ پرسش هاتو کامل میگیری
[h=3]ارشد 93 [/h][h=1]ارشد 92 [/h]تاپیک جزوات ارشد ساخت و تولید
منابع پیشنهادی برای کنکور کارشناسی ارشد مکانیک
[h=3]تاپيك آزمون هاي آزمايشي[/h]

Reza753

اخراجی موقت

سلام،میتونین بگین بند پ منظورتون چیه؟من زیاد اطلاعات در زمینه سربازی ندارم،ممنون میشم راهنمایی کنین
برای سرباز معلم،کرج هم هست که فک کنم برای نخبه ها هست

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام،میتونین بگین بند پ منظورتون چیه؟من زیاد اطلاعات در زمینه سربازی ندارم،ممنون میشم راهنمایی کنین
برای سرباز معلم،کرج هم هست که فک کنم برای نخبه ها هست
اختیار دارید بند پ رو که همه جا کاربرد داره نه فقط امریه و سرباز معلمی کلا تو مملکت ما بدون بند پ هیج کاری جلو نمیره
بند پ : جناب آقای پارتی محترمم!
ولی نه همه میتونن برن کاری به نخبه بودن نداره

Reza753

اخراجی موقت
اختیار دارید بند پ رو که همه جا کاربرد داره نه فقط امریه و سرباز معلمی کلا تو مملکت ما بدون بند پ هیج کاری جلو نمیره
بند پ : جناب آقای پارتی محترمم!
ولی نه همه میتونن برن کاری به نخبه بودن نداره

سلام،واقعا؟؟:D
خوب چکاری بود یه دفعه میگفتین پارتی:)
برای خودتون قانون ساختینا:)،دیدم همه جا اینو میگن،هر چی این ور و آنو گشتم قانونی به عنوان بند پ پیدا نکردم:surprised:دیگه از شما پرسیدم..
به هر حال ممنون

mahde1818

عضو جدید
سلام،واقعا؟؟:D
خوب چکاری بود یه دفعه میگفتین پارتی:)
برای خودتون قانون ساختینا:)،دیدم همه جا اینو میگن،هر چی این ور و آنو گشتم قانونی به عنوان بند پ پیدا نکردم:surprised:دیگه از شما پرسیدم..
به هر حال ممنون
توی تعیین محل آموزشی بند پ اثری نداره اونا خودشون سعی می کنن شما رو جای نزدیک بندازند ولی اگه ظرفیت نباشه شما به جای دیگه ای اعزام میشید توی مراحل گرفتن امریه هم بند پ خیلی به کار می یاد من خودم چندین بار استفاده کردم البته الان پشمونم که اومدم امریه !!!همون معمولی خدمت کنید راحت تر هستید اولا که 3 ماه اضافه خدمت می کنید ثانیا اگه کسری داشته باشید حساب نمیشه ثالثا ممکنه شما رو به یه ده کوره اعزام کنن که از صد تا پادگان بدتره! من خودم افتاده بودم سپاه اگه از اسفند رفته بودم تا مهر 7 ماه خدمت کرده بودم 9 ماه هم که کسری دارم این میشد 16 ماه دو ماه هم که بسیج دارم این میشه 18 ماه یعنی بعد از ارشد 3 ماه می رفتم و تموم میشد!:(

Reza753

اخراجی موقت
توی تعیین محل آموزشی بند پ اثری نداره اونا خودشون سعی می کنن شما رو جای نزدیک بندازند ولی اگه ظرفیت نباشه شما به جای دیگه ای اعزام میشید توی مراحل گرفتن امریه هم بند پ خیلی به کار می یاد من خودم چندین بار استفاده کردم البته الان پشمونم که اومدم امریه !!!همون معمولی خدمت کنید راحت تر هستید اولا که 3 ماه اضافه خدمت می کنید ثانیا اگه کسری داشته باشید حساب نمیشه ثالثا ممکنه شما رو به یه ده کوره اعزام کنن که از صد تا پادگان بدتره! من خودم افتاده بودم سپاه اگه از اسفند رفته بودم تا مهر 7 ماه خدمت کرده بودم 9 ماه هم که کسری دارم این میشد 16 ماه دو ماه هم که بسیج دارم این میشه 18 ماه یعنی بعد از ارشد 3 ماه می رفتم و تموم میشد!:(

سلام،خیلی اشتباه کردی،بیشتر بررسی میکردی...
تو که میگی 9 ماه کسری داشتی،خیلی اشتباه کردی،بعد ارشدم دیگه نمیتونی مثل سرباز معمولی بری؟منظورم دیگه امریه رو بیخیال بشی و مثل یه سرباز معمولی خدمت کنی تا بتونی از کسری هات استفاده کنی؟باز اگه امریه شرکت نفت بودی میگفتیم یه سابقه کاری درست و حسابی داری ولی امریه آموزش و پرورش سابقش زیاد بدرد رشته مکانیک نمیخوره،فقط خوبیش اینه که در حین خدمت راحتی،میای خونه،اگه متاهل باشی این طور امریه ها خوبه.
خب حتما قسمتت بود

مکاترونیک8282

عضو جدید
هاشمی نژاد رو هم می گفتن هتل باغرود مطمئن باش هیچ جا هتل نیست چون یه سری آموزش ها هست که باید حتما انجام بشه مثل درس تاکتیک که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه با یه کوله 30 کیلویی با اسلحه و کلاه آهنی که وزنش 3 کیلو هست باید توی آفتاب بدوی.مطمئن باش واسه یه آسایشگاه امریه یه سرباز صفر نمی یاد کار انجام بده چون درجه اون از شما بالاتره توی اموزشی شما درجت از سرباز صفر هم کمتره

یا قمر بنی هاشم مگه میخوان سامورایی تربیت کنن!!! :w20:

crb7

عضو جدید
سلام دوستان
واسه ریاضی مهندسی و معادلات چه کتابایی غیر از گاج و کتاب معتقدی خوبن؟
اصلا این کتاب گاج خوب هست ؟ واسه ریاضی مهندسی چی ؟
اینم بگم که من سال دیگه ارشد دارم و میخوام انشالله امسال تابستون ریاضی رو ببندم

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام دوستان
واسه ریاضی مهندسی و معادلات چه کتابایی غیر از گاج و کتاب معتقدی خوبن؟
اصلا این کتاب گاج خوب هست ؟ واسه ریاضی مهندسی چی ؟
اینم بگم که من سال دیگه ارشد دارم و میخوام انشالله امسال تابستون ریاضی رو ببندم
ریاضی مهندسی فقط کتاب مهندس کریمی انتشارات خواجه نصیر خوب هست وقتتو صرف کتابای دیگه نکن. معادلات فقط گاج و ریاضیات غیر اینای که گفتی آغاسی هم خوبه
یا قمر بنی هاشم مگه میخوان سامورایی تربیت کنن!!! :w20:
شما خانم ها که از زیرش دررفتین خدارو شکر کنید کره شمالی نیست وگرنه شمام باید سامورایی می شدید!!!

dma

عضو جدید
استرس مزخرفی دارم ! کلا اعصاب ندارم این روزا برا نتایج:w06: دیالوگای هر روزم که چندین دفعه تکرار میکنم : یعنی روزانه تهران قبول میشم؟ آره بابا آخه با رتبه 100ساخت قبول میشی دیگه :| امسال رتبه ها واقعی شده احتمالن شبانه قبول میشی :| پول شبانه ندارم :| اگه شبانه قبول شم چه غلطی بکنم :| و در آخر به این عمل میپردازم :w18: !!!!!! گرفتاری شدیم به خدا بابا سریع اعلام کنید دیگه یه گلی به سرمون بگیریم :mad: پیشنهاد میکنم دوستان تو این 3 ماهه اگه پایه باشید تیم تشکیل بدیم باهم رو مقاله کار کنیم. من هم ساختیم هم جامداتی رو هر دو علاقه دارم. علاقمم : ارتعاشات، ساندویچ پنل، کامپوزیت، FGM، SMA هست. در زمینه انواع قالب های صنعتی هم کار کردم. دوستان اگه پایه هستید که بسم الله ...

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
استرس مزخرفی دارم ! کلا اعصاب ندارم این روزا برا نتایج:w06: دیالوگای هر روزم که چندین دفعه تکرار میکنم : یعنی روزانه تهران قبول میشم؟ آره بابا آخه با رتبه 100ساخت قبول میشی دیگه :| امسال رتبه ها واقعی شده احتمالن شبانه قبول میشی :| پول شبانه ندارم :| اگه شبانه قبول شم چه غلطی بکنم :| و در آخر به این عمل میپردازم :w18: !!!!!! گرفتاری شدیم به خدا بابا سریع اعلام کنید دیگه یه گلی به سرمون بگیریم :mad: پیشنهاد میکنم دوستان تو این 3 ماهه اگه پایه باشید تیم تشکیل بدیم باهم رو مقاله کار کنیم. من هم ساختیم هم جامداتی رو هر دو علاقه دارم. علاقمم : ارتعاشات، ساندویچ پنل، کامپوزیت، FGM، SMA هست. در زمینه انواع قالب های صنعتی هم کار کردم. دوستان اگه پایه هستید که بسم الله ...
بله موافقم بهتره ازاین زمان باقی مونده استفاده کنیم. اتفاقا مهندس پایان نامه کارشناسی من ساخت FGM بود 4 تا نمونه آهن-مس به صورت شیت ساختیم و اتفاقا مقالشو تهران ارائه دادم ولی علاقه دارم ادامه بدم شما FGM رو تئوری کارکردی یا ساختی؟به چه روشی؟ من متالورژی پودر کردم اطلاعات خواستی داخل وبلاگم هست.
در زمینه جوش اصطکاکی هم به تازگی وارد شدم وقصد دارم ارشد رو این موضوع کار کنم.

• Like
واکنش ها: dma

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله موافقم بهتره ازاین زمان باقی مونده استفاده کنیم. اتفاقا مهندس پایان نامه کارشناسی من ساخت FGM بود 4 تا نمونه آهن-مس به صورت شیت ساختیم و اتفاقا مقالشو تهران ارائه دادم ولی علاقه دارم ادامه بدم شما FGM رو تئوری کارکردی یا ساختی؟به چه روشی؟ من متالورژی پودر کردم اطلاعات خواستی داخل وبلاگم هست.
راجع جوش های مقاومتی هم کار کن خیلی میتونی توش پیشرفت کنی؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
راجع جوش های مقاومتی هم کار کن خیلی میتونی توش پیشرفت کنی؟
بله اتفاقا دیروز استارت جوش مقاومتی آلومینیوم-مس رو زدم. این دو فلز چون رسانایی بالایی دارند خیلی سخت به این روش جوش میخورن

• Like
واکنش ها: dma

dma

عضو جدید
پیام خصوصی دادم بهتون

سلام بر دوستان
کسی میدونه من که عضو موسسه پارسه نیستم چه جوری میتونم کتاباشو گیر بیارم؟ ظاهرا فروش آزاد نداره و فقط به کسایی که تو آزمون شرکت کردن میده :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا