کی بشینه روی صندلی داغ ؟؟!! ( رای گیری لیست دوم ) ( I - *ِِِِِِِِ ريال_ ) !!

کی بشینه روی صندلی داغ ؟؟!! ( رای گیری لیست دوم ) ( I - *ِِِِِِِِ ريال_ ) !!

• 3ctor

رای: 94 41.8%
  • dordoone

رای: 23 10.2%
  • superst@r

رای: 91 40.4%
  • AinOs

رای: 22 9.8%
  • persian_land

رای: 89 39.6%
  • ghazal1991

رای: 28 12.4%
  • "Dezire"

رای: 28 12.4%
  • mina12345

رای: 21 9.3%
  • smooth criminal

رای: 32 14.2%
  • sanaz_panel

رای: 21 9.3%

• مجموع رای دهندگان
    225
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخخخخ
احسان و کامران پایا پای میرن جلو

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمیت یک پیشنهاد. ...چون تقلب شده نتیجه رو از پایین به بالا برو ....یعنی اول اونایی که رای هاشون پایین بشینن روی صندلی .....
به جان خودم این راست میگه.. اینطوری عدالت هم رعایت میشه
خخخخخخ
احسان و کامران پایا پای میرن جلو
اینا همش دست های پشت پرده است

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دو هیچ عقبیم...
(ینی ی همچین دختر خودشیرین کنی هستم من برای باباییم.
)
ااا من تقلب نکردم...شهاب...ببین چ میگن؟؟؟؟

سوگند میخورم فقط با این یوزر ب شهاب رای دادم......:(
شهاابیان؟؟؟؟؟این کارا از تو بعیده مادر...خو قشن بیشین رو صَن دَلی...

ن اصن درباره مصوم نااایسی این حرفا درست نیس اصن نمیدونه تقلب چیه :دی
الان نایس من تو نامش نمیبینم..جریان چیه؟؟؟؟؟هان؟دوسدارم پاسخ بدی..شویا گویا واضح

نمیدونم مغز کدوم حیووون رو خوردم که نشستم تا اینجا همه حرفای بچه هارو خوندم.....:biggrin:...ولی به نظره من فقط یه نفر راضی بود که بشینه رو صندلی و بقیه ناراضی....حمید خان باید رضایت طرف هم داشته باشه...نامردیه شهاب یا کامران رو به زور بشونیم رو صندلی.....

نَن جون فدات شه که اینقَده بااستهدادی...بَلتی رنگ فونت عوض کنه..همشون از خداشونه..اونایی که رایاشون زیاده الکی کلاس میزارن...هزار تا نذر و نیاز کردن اونا رای بیارن.نمیبینی ننه؟؟؟؟؟؟

1.تایید میشه کلا تقلبی نداریم توی این انتخابات ...تو این انتخابات من سعی کردم تقلب رو حذف کنم

2.???????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3.حرفای خوبی میزنی ولی دلیلی نمیبینم :D

fi ldo,hsjl di vhd stdn4. ای باباااااا .... میخواستم یه رای سفید هم بزارم که بچه ها اگه نمیخوان رای بدن حداقل به اون بدن به عنوان رای به نظام مدیریتی مدیریت شعف انگیز شگفت آور و متحیر کننده و فوق العاده ی تالار معزز و پهناور زنگ تفریح ... که پر بود نشد :d

5.آقا رایا 300 تا شد بگین که شروع کنیم صندلیارو حله حله :D
1. انتخاباتت با گوزینه هاش تو حلقومم..تقلب نداش؟؟؟؟؟؟الان مثال حمیت به تاپیک نظرسنجی همانند مَثَل بقال به ماست ترشه...
امیدوارو منظورمو گویا رسونده باشم...
2.اینجوری علامت سوال گذاشتی اون دوتای وسطی همدیگرو میخورنا..میگن مثه دو قطبه آهن ربا نباید دهناشون سمته هم باشه (منو بابت جسارتم ببخش
)
3.جمله سه رو هم به کام یجونم گفتی..حال درسته باهاش قهرم ولی دلیلی نداره بزارم باهاش بد بحرفیا..گفته باشم

4.خوب کردی نزاشتی اصن خدا با تو یار بود...میدونی چرا؟؟؟؟؟/اون وقت تعداد رآی آ صفر میشد کی حوصله داشت گریه تورو بیبینه...نه ویرایش میشه کی دل داش اصن.

5.اوووووووووو تا 300 تا بزنیش بره پی کارش..چون باید تو تابستونی حداقل سه چهارتا بزنی دیگه...

دیگه عرضی ندارم...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کی بهنام خان شدی کچل؟؟؟؟؟؟
.
.
.
یاااااااااااااااااااس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

ازوقتی بابایی من شد!!!!!!

حمیت یک پیشنهاد. ...چون تقلب شده نتیجه رو از پایین به بالا برو ....یعنی اول اونایی که رای هاشون پایین بشینن روی صندلی .....
سخنی از ایران زمین....

دردونهههههههههههههههههههههه......................;)

فدات شم تو عخشه منی پری.....مرسی گلی..

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه تو تابستون به صورت فشرده برگزار بشه دونفر دونفر بشینن؟:huh:

miss.x0000

عضو جدید
حمید این همه جنجال را انداخته که بگه رای گیری داره در محیط سالم انجام میشه، کلک آخرش هر کیو خودت بخوای میشونی رو صندلی که....................

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نَن جون فدات شه که اینقَده بااستهدادی...بَلتی رنگ فونت عوض کنه..همشون از خداشونه..اونایی که رایاشون زیاده الکی کلاس میزارن...هزار تا نذر و نیاز کردن اونا رای بیارن.نمیبینی ننه؟؟؟؟؟؟

تازه یاد گرفتم ننه:D

خوب این احسان و کامران و شهاب که دارن در صدر حرکت میکننن....همه اشون میگن نمیان:(

ایول نن جون:w15:

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
چه رقابت تنگاتنگ و نفس گیریه بین سکتور و پرشین :دی

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه یاد گرفتم ننه:D

خوب این احسان و کامران و شهاب که دارن در صدر حرکت میکننن....همه اشون میگن نمیان:(

ایول نن جون:w15:
فدات شم...ساده نباش مثه نن جون..همه که مثه ما نیستن..هی کلاس الکی میزارن بقیه فک کنن این چی هستن و ال و بل..بعد بهشون رای بدن با هم سر نشستن رو صندلی دعوا میفتن
چه رقابت تنگاتنگ و نفس گیریه بین سکتور و پرشین :دی

بووووس..دلم تنگ شده بود واستآ

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فدات شم...ساده نباش مثه نن جون..همه که مثه ما نیستن..هی کلاس الکی میزارن بقیه فک کنن این چی هستن و ال و بل..بعد بهشون رای بدن با هم سر نشستن رو صندلی دعوا میفتن

بووووس..دلم تنگ شده بود واستآ

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar425742_1.gifدردونه
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar425742_1.gif
دردونه
دردونه
دردونه

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینو میگی دون دون .. به جان خودم من حاضرم رای آوردم .. احسان یا شهاب یا هر کی دوست داشت بیاد بشینه جای من با کمال میل استقبال میکنیم .. الان هم که اینجیایم به خاطر احترام به کسایی که تشریف میارن اینجا و رای میدن .... مهم دور هم بودنه ..... من که گفتم اولش من به رای بقیه احترام میزارم و حمید هم صندلی رو برپا کنه میام و مشگلی نیست ولی اگه قبول کنه که کسی دیگه ای بشینه من مشگلی ندارم ..... نه کلاسی تا حالا برای کسی گذاشتم و نه هم میزارم ...اصن حمید بیا هر کی اول شد نوبتش رو بده به دوردونه .....

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو میگی دون دون .. به جان خودم من حاضرم رای آوردم .. احسان یا شهاب یا هر کی دوست داشت بیاد بشینه جای من با کمال میل استقبال میکنیم .. الان هم که اینجیایم به خاطر احترام به کسایی که تشریف میارن اینجا و رای میدن .... مهم دور هم بودنه ..... من که گفتم اولش من به رای بقیه احترام میزارم و حمید هم صندلی رو برپا کنه میام و مشگلی نیست ولی اگه قبول کنه که کسی دیگه ای بشینه من مشگلی ندارم ..... نه کلاسی تا حالا برای کسی گذاشتم و نه هم میزارم ...اصن حمید بیا هر کی اول شد نوبتش رو بده به دوردونه .....

منم موافقم ...اصلا سه نفر اول شورایی انتخابب کنند که کی بشینه ...به هرحال اختیارات حمیت باید کم بشه :))......
بعدم سکتور فیلم بازی نکن ...اول شدی میشینی :))....فقط من اول بشم نمیشینم :cool:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
لحظات نفس گیر....
.
.

شمارش معکوس...
.
.

چه کسی بر روی این صندلی میشیند
.

.
.
3ctor
.
.
Persian_land
.
.
:que:

شما چ میگوئید؟؟؟؟؟

با شمائم دوست عزیز....
.
.
آیا سر در گم مانده اید؟؟؟

آیا به شایعات دامن میزنید؟؟

آیا خود را عقل کل میدانید؟؟

آیا از انتخاب این دونفر متعجبید؟؟

آیا فکر میکنید فرد دیگری این دو نفر راحذف میکند؟؟

با ما تماس بگیرید...

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حالا...ایش بدم میاد آدم یه پستی میزنه همه میان با کلاس گذاتشن ج میدن...ایییییش

شوخی بودآ..بعدشم اول بشی باید بشینی...صوبت موبتم نباشه..بُگُفته باشم

من الکی که آخر نشدم...که نشینم دیگه...
منم موافقم ...اصلا سه نفر اول شورایی انتخابب کنند که کی بشینه ...به هرحال اختیارات حمیت باید کم بشه :))......
بعدم سکتور فیلم بازی نکن ...اول شدی میشینی :))....فقط من اول بشم نمیشینم :cool:
what?????

مگه دست توئه؟؟؟؟؟؟/میشونیمت..یا تحریم..

AinOs

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ايشششش با اين پيشنهادت عاقا اصن اينو زودتر بنشونيدش :w07:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشقتونممممممممممممممممممم....3 تا رای دیگه به شهاب بدین ..حلله

وضعیت
موضوع بسته شده است.