به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقایون چیزی هم دارن که بخوان بهش بنازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته که ناز کردن برای خانوماس ولی فاکتور های زیادی در ما وجود داره که میتونیم به اونا بنازیم ولی نمیکنیم:smile:

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
البته که ناز کردن برای خانوماس ولی فاکتور های زیادی در ما وجود داره که میتونیم به اونا بنازیم ولی نمیکنیم:smile:

اوهو.....فاکتورهای زیادی در ما وجود داره!!!!!!!!!!!!!!میشه بگید مام بدونیم؟؟؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهو.....فاکتورهای زیادی در ما وجود داره!!!!!!!!!!!!!!میشه بگید مام بدونیم؟؟؟

چرا نمیشه مثلا اینکه ما انتخاب میکنیم ما تصمیمای حساسو میگیریم ما خوش تیپیم ما همونجوری که هستیم خودمونو نشون میدیم وفاداریم پول برامون اهمیت کمی داره...
بازم بگم؟؟؟؟؟

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم تریم فاکتور اینه که وقتی خدا خواست زن رو بیافرینه از گل زیر بغل مرد زن رو آفرید....بعلههههههه

:eek:شما باز رفتی سراغ منابع نامعتبر!کی گفته خدا زن رو از گل پهلوی مرد آفریده؟؟!!؟!؟؟این تو ادیان دیگه که تحریف شده میگن.شما دیگه چراااااا؟

heartbroken

عضو جدید
:eek:شما باز رفتی سراغ منابع نامعتبر!کی گفته خدا زن رو از گل پهلوی مرد آفریده؟؟!!؟!؟؟این تو ادیان دیگه که تحریف شده میگن.شما دیگه چراااااا؟

این حقیقته میتونی از تو قرآن پیداش کنی....میتونی به سایت مرجع تقلید خودت مراجعه کنی و ازش اینو سوال بپرسی......نمیدونم شما ها چرا نمیخواهین قبول کنین....:w16:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حقیقته میتونی از تو قرآن پیداش کنی....میتونی به سایت مرجع تقلید خودت مراجعه کنی و ازش اینو سوال بپرسی......نمیدونم شما ها چرا نمیخواهین قبول کنین....:w16:

میشه آیه شو بگین؟من تو قرآن همچین چیزی ندیدم.برعکس این دیدگاه مسیحیا هست.و اتفاقا نقد همین موضوع رو خیلی از علمای اسلامی گفتن و تاکید کردن که صحیح نیست.حالا باز من میرم سوال میکنم.

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بالا سرت خلق نشده که بهت حکم کنه
از زیر پات هم خلق نشده که له ش کنی
از کنار قلبت آفریده شده مایه ارامشت باشه که کمک دستت باشه همراهت باشه
واقعا از اینکه همچین تفکری داری اونم تو این سایتی که مثلا روشن فکرا توش عضون متاسفم برات

heartbroken

عضو جدید
از بالا سرت خلق نشده که بهت حکم کنه
از زیر پات هم خلق نشده که له ش کنی
از کنار قلبت آفریده شده مایه ارامشت باشه که کمک دستت باشه همراهت باشه
واقعا از اینکه همچین تفکری داری اونم تو این سایتی که مثلا روشن فکرا توش عضون متاسفم برات

شرمنده اتم دختر خانم من چیز بدی نگفتم ...من برا تو متاسفم که اینقدر ذهن و فکرت محدوده که حاضر نمیشی صفحان این تاپیک رو دونه به دونه بخونی و نظر بدی.....بعدش هم من نه زیر پام لهش کردم نه بهش حکم دادم فقط یه کل کل ساده اس والا همه میدونن زن مایه آسایش و آرامش مرده .......متاسفم برا خودت با این طرز فکرت

heartbroken

عضو جدید
میشه آیه شو بگین؟من تو قرآن همچین چیزی ندیدم.برعکس این دیدگاه مسیحیا هست.و اتفاقا نقد همین موضوع رو خیلی از علمای اسلامی گفتن و تاکید کردن که صحیح نیست.حالا باز من میرم سوال میکنم.

عزیزم اینو معلم دینی مون یه زمانی میگفت :D و تو میتونی از مرجع تقلیدت بپرسی .....;)

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده اتم دختر خانم من چیز بدی نگفتم ...من برا تو متاسفم که اینقدر ذهن و فکرت محدوده که حاضر نمیشی صفحان این تاپیک رو دونه به دونه بخونی و نظر بدی.....بعدش هم من نه زیر پام لهش کردم نه بهش حکم دادم فقط یه کل کل ساده اس والا همه میدونن زن مایه آسایش و آرامش مرده .......متاسفم برا خودت با این طرز فکرت
اینم حرف من نیس نقل قول از پروفسور الهی قمشه ایه در پاسخ به تفکرات سایر ادیان نسبت به زن
اگه میخوای متاسف باشی برا آقای الهی قمشه ای متاسف باش!!!

heartbroken

عضو جدید
منظورتون از کل کل این بود؟؟؟
گل زیر بغل؟؟؟
موفق باشید.

ههههههههه تو اولین باریه تو این تاپیک اومدی ولی از همین اولین بار میشه فهمید چه کاره ای؟واقعا اخلاق مضخرفی داری..............من منظورم به اون با جنبه هایی بود که اینجا میان واسه کل کل نه کی مثل تو

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههههههههه تو اولین باریه تو این تاپیک اومدی ولی از همین اولین بار میشه فهمید چه کاره ای؟واقعا اخلاق مضخرفی داری..............من منظورم به اون با جنبه هایی بود که اینجا میان واسه کل کل نه کی مثل تو
چقدر مودب!!!
به کل کلتون ادامه بدید موفق باشید.

heartbroken

عضو جدید
چقدر مودب!!!
به کل کلتون ادامه بدید موفق باشید.

با قدرت هم ادامه میدیم .....یه نصیحت اگر این اخلاقت باشه خیلی زود تو جامعه شکسته میشی....تو میدونی که گرگ زیاده جایی برای آهوی مهربون نیست.موفق باشی

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
با قدرت هم ادامه میدیم .....یه نصیحت اگر این اخلاقت باشه خیلی زود تو جامعه شکسته میشی....تو میدونی که گرگ زیاده جایی برای آهوی مهربون نیست.موفق باشی

واااای خدا گول خوردن حوا تموم شد حالا بحث رسید به دنده ی چپ مرد:biggrin:

• Like
واکنش ها: K.T

masoud612

عضو جدید
به همون گلی که شما گفتی ..میگن خانوما از دنده ی چپ مرد خدا بوجود اوردتشون:surprised:

حالا دیدید مردا به چی افتخار میکنن..... به فداکاری شون پی بردید..... به اینکه قسمتی از زیبایی های بی نهایتشونو به زنها دادند حالا شما بگید ما زیباتریم ، اینم از ما دارید :d:biggrin:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا دیدید مردا به چی افتخار میکنن..... به فداکاری شون پی بردید..... به اینکه قسمتی از زیبایی های بی نهایتشونو به زنها دادند حالا شما بگید ما زیباتریم ، اینم از ما دارید :d:biggrin:

عجبا.......:razz:این قضیه همش برمیگرده به احساس:D

• Like
واکنش ها: K.T

hamid_diba

اخراجی موقت
من که به تیپم

پونز گذاشتنم

ضایع کردن هم دانشگاهیام

و نمره دوازده ریاضی