به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

suniya2012

عضو جدید
دوست عزیز، توراتو... رو ول کن. از قران بگو. اصلا شاید من اشتباه کنم. شما منو قانع کن

عزیز دلم اون توراتی که میگی ولش کن یا حتی انجیل جز کتاب های اسمانین حالا جدای از تحریف هایی که شدن...من تا اونجاییکه یادمه چند سال پیش دنبال این قضیه بودم کتابای زیادی خوندم چه از احادیث گرفته چه دایره المعارف ها...و در نهایت قبولش کردم...

کتاب آسمانی بودن، دیگه نیستن! کتابی که تحریف شده رو نمیشه اسمشو گذاشت اسمانی. شما مدرک بیار برای من فقط از قران، احادیثم ولش کن. ممنون

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیامبر خدا بوده،اما ایا معصوم هم بوده؟جایی ذکر شده حضرت ادم معصومه؟;)
الان جمله اخرت یعنی چی؟بالاخره با کی موافقی؟:دی

کسی که خدارو احساس کنه میتونه کسه دیگه ایو بیشتر دوست داشته باشه؟؟ نبی خدا بوده این یه واقعیته که ادم هم از حوا گول خورده...جمله اخرم برا سونیا بود که اینکه اول حوا به وسیله شیطون گول خورده درسته...

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا خدا به همسر شما هم صبر بده:D
دیگه کسی فروردینی نیس؟؟بچه ها خجالت نکشید بگید:D

برای چی این حرفو میزنی؟من با دخترا مشکل خاصی ندارم،بهم بگو فک کن برادرتم،جون من بگو:redface:
من فقط با جوراب شلواری مشکل دارم!!!

suniya2012

عضو جدید
حالا با اینکه تو باید اثبات میکردی من یه جمله میگم:
اگه ادم مقصر بود شما رو زمین چکار میکنین؟(یا باید قبول کنی شما هم مقصر بودین یا باید عدالت خدا رو ببری زیر سوال.حالا بفرما.:D)

عزیزم!!! شما دیگه چرا؟!!! منکه از اولم گفتم ، تو قران گفته شده هردو با هم چیدن نه اینکه شیطان حضرت حوارو گول بزنه و....اینا همش داستانه که خومون درست کردیم

unknown VII

عضو جدید
کسی که خدارو احساس کنه میتونه کسه دیگه ایو بیشتر دوست داشته باشه؟؟ نبی خدا بوده این یه واقعیته که ادم هم از حوا گول خورده...جمله اخرم برا سونیا بود که اینکه اول حوا به وسیله شیطون گول خورده درسته...

خب پس من و شما بحثی نداریم دیگه................بحث ما فقط سست بودن پیامبر بود که فهمیدید اینطور نیست،حضرت ادمیامبر بوده اما معصوم نبوده...............یه خطایی هم انجام داده.;)

karimi912

عضو جدید
بگم؟؟؟:cry:من...من واقعا متاسفم .ما همه تلاشمونو کردیم.فقط دعا کنید:cry::D

بگو ديگه بابا
انگار ميخواد كشف يه فرمول شيميايي ناشناخته رو لو بده
اطلاعات داري بده ما هم ياد بگيريم، زكات علم در آموزش اونه
ديدي تو گفتي آرايش ميكني من راهنماييت كردم نكن واسه پوستت خوب نيست. خوب بود منم نميگفتم دو سال ديگه پوستت بد ميشد؟
بگو ديگه كشتيمون

لیختن اشتاین

عضو جدید
نه بابا ..مث اینکه اینجا اسپم ازاده ..برید کنار که دارنده طلای المپیک داره میاد./....
اقا منم بازی...
راستی سلام...
خبرک مبرک نییییی

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای چی این حرفو میزنی؟من با دخترا مشکل خاصی ندارم،بهم بگو فک کن برادرتم،جون من بگو:redface:
من فقط با جوراب شلواری مشکل دارم!!!
والااا من تو طالع شما نحسی میبینم:d :whistle:تو زندگیه هرکی پا بزارید بهشت باشه تبدیل به جهنم میشه:dدست به طلا بزنی جلبک میشه.اصلا بری تو زندگی هرکی طرف بدبخت میشه میچسبه به لایه اوزون:biggrin:
ااااا ......بگو دیگه.....زنم که چیزیش نمیشه؟؟؟

نه.چیزیش نمیشه.فقط جوراب شلواری پاشه.problem????

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بگو ديگه بابا
انگار ميخواد كشف يه فرمول شيميايي ناشناخته رو لو بده
اطلاعات داري بده ما هم ياد بگيريم، زكات علم در آموزش اونه
ديدي تو گفتي آرايش ميكني من راهنماييت كردم نكن واسه پوستت خوب نيست. خوب بود منم نميگفتم دو سال ديگه پوستت بد ميشد؟
بگو ديگه كشتيمون

اصلا به من چه.مگه من فالگیرم:cool: شوخی میکردم.ایشالا همگی خوشبخت و عاقبت به خیر شید.ما رفتیم.شب همگی به خوشی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والااا من تو طالع شما نحسی میبینم:d :whistle:تو زندگیه هرکی پا بزارید بهشت باشه تبدیل به جهنم میشه:dدست به طلا بزنی جلبک میشه.اصلا بری تو زندگی هرکی طرف بدبخت میشه میچسبه به لایه اوزون:biggrin:

نه.چیزیش نمیشه.فقط جوراب شلواری پاشه.problem????

بی مزه:razz:
اصلا من به این حرفا اعتقادی ندارم....من به خدا اعتقاد دارم...وجدان دارم......یه دریا احساسم.....تحصیل کردم هستم فقط بیکارم همین که انم درست میشه:)خب دیگه دخترا مگه چی میخوان؟:redface:

karimi912

عضو جدید
اصلا به من چه.مگه من فالگیرم:cool: شوخی میکردم.ایشالا همگی خوشبخت و عاقبت به خیر شید.ما رفتیم.شب همگی به خوشی

زنگ ميزني فرار ميكني؟
مگه ما با هم شوخي داريم؟
در ضمن نميدونستيد بدونيد؛ فرورديني ها عاشق ترين مردان

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسین بپا نیوفتی از بالا منبر:D
من صب کلاس دارم.شب خوش.بای

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسین پستت کوووووووووووش؟!؟!؟من خودم دیدمش!!!کجااا رفت؟!؟!؟:surprised:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا.چشام در اومد.
خداحافظ همگی.
آق کریمی شمام برو بخاب پسرم.واسه متولدین فروردین خوب نیس شب زنده دار باشن:D

masoud612

عضو جدید
خانوما برن دیگه برنگردننننننننننننننننن .......صلوات بلند..............کف دست هوووراااااااااااااا:biggrin:

mor1360

عضو جدید

karimi912

عضو جدید
شب همگي خوش

اينم واسه عقشم كه چهار ساله در به درشم:

روزی ميرسد كه با لبخند تو بيدار ميشوم
اين روز هر زمان كه ميخواهد، باشد
فقط باشد...

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهتر بود مینوشتی ما به چیمون ننازیم؟!اصلا نازی ناز کن که نازت یک سرو نازه!(ناز در اینجا استعاره از کلیه اقایون هستش!):D