بدویید بیاید چه سر و صداییه!پارتی گرفتیم تولد مجید عزیز(jahan pahlevan)همتون دعوتید.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشه گلم روز قشنگه ب دنیا اومدنتو با دل و جون بهت تبریک میگم....

امیدوارم معنیه این پیاممو درک کرده باشی:redface:

بببببلللللله کاملا درک کردم.........یعنی خواهر معصومه من برگشته به باشگاه........ با این اوصاف جشن دو تا شد.........

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به تولدتون آبی ببخشید یعنی مبـــــــــارک :D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم ی تبریک فنتستیک از طرف فنتستیک!
اینا یادگاریه ها!در حفظ و نگهداری آن کوشا باش!

الان سر و صداست اینو بشین وقتی تولدت تموم شد بخون!

فنتستیک عزیز صد بار نگفتم من انگلیش حالیم نیست؟؟؟؟؟ لطفا یکی رو بزار اینجا برای من ترجمه کنه..........

دست گلت درد نکنه.........این یادگاریت رو میزنم به دیوار اتاقم.........تا بسوزن اونایی که هیچ یادگاری ازت نداشتن و ندارن و نخواهند داشت........
این جمله تقدیم به مرحوم مغفور..........!!!!!!!!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقا من نفر اول تبریک بگم :دی
داداش مبارکه
ایشالا همیشه سالم و خندون باشی ...
داداش دمت گرم خیلی آقایی.........آبیدلان همیشه اول هستند.........شما هم که ته آبیدلانی.......... خیلی ممنون به همچنین.........شما هم درسایه امام زمان موفق و پیروز باشی....
آبیدل عزیز تولدت مبارک...
من فکر میکردم خیلی بزرگتر باشه ها...
چه جالب...
ایشالا 100 سال دیگه تولد 123 سالگیتون رو جشن بگیریم با کلی نوه و نتیجه دور و برتون و هیچی از کیک تولد بهتون نرسه!
دست درد نکنه همشهری............
بابا کجاشو دیدی تازه صورتم از سنم هم کمتر می زنه به قل بعضیا بیبی فیسم..........نکنه تو هم مثل بعضی ها فکر کردی مثل مجریای شبکه قران چون حرف میزنم سنم باید زیاد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
قربون دستت 123 سالگی که دیگه کیک نمی دن حلوا میزنن..........:biggrin:
دور زا شوخی خیلی ممنون که اومدی ایشالا تو شادیاتون جبران کنیم...........
انگاری خودش نیست که
منم تبریک میگم ، ایشالله همیشه شاد و موفق باشی
هستم غریبه آشنا لطف کردی اومدی..........به امید قهرمانی عشقمون..............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر داداش پهلوان عزیزم
تولدت مبارک
آبی دل.
انشاله که هزاران سال زنده و پیروز باشی و به امید
پیروزی استقلال در جام باشگاههای آسیا بخاطر داداش مجید آبی دل
دوست عزیزم از شما هم ممنونم که اطلاع رسانی کردیدو دعوتمون کردین

سلام داداش خیلی نوکرم......ممنون که اومدی.........ان شاالله پیروزی استقلال تو همه عرصه ها از آسیا گرفته تا لیگ و جام حذفی و جام باشگاه های جهان...........
ایشالا سال دیگه پرسپولیس هم سال دیگه واسه نایب قهرمانی و صعود به آسیا موفق باشه........فقط به عشق دادش محمد خودم.......
با امید حق تعالی شما هم درکنار خانواده خوبت موفق و سربلند باشی........سیات بالا سرشون باشه......
زهرا خانوم که واقعا لطف کرده دستش درد نکنه......تو منت گذاشتی که اومدی..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانومی ..چه جشن مفصلی گرفیا دستت دردنکنه..پذیرایی عالییی:D

مجید اقا ایشالا به هرچی میخوای برسی ...:gol::gol::gol:

مرسی از دعوت
ممنون الناز جان زحمت کشیدی.......ان شاالله جبران کنم.......این زهرا خانوم یه پا خودش دی جی حالا این جا رو نکرده........متخصص برگزاری انواع جشن ها مهمانی ها مراسم عقد ازدواج و پارتی های(الله اکبر).......همراه با تهیه شام می باشد.......... کارش خیلی درسته.......خخخخخخخخ
بازم ممنون که اومدی ابجیه پرسپولیسیه من............

سلام بر غيورتري آبي دل باشگاه.
تولدتون رو صمیمانه تبریک عرض می کنم.پاینده باشید مهندس.

درود بر با معرفت ترین دختر باشگاه که در زمان غیبت صغرای من منو از یاد نبرد............
لطف کردی خانوم مهندس ایشالا مدرک دکتری تو بگیری..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جانممم ببین تولد کیه

تولدت مبارکککککک

اینم کادوی من امیدوارم خوشت بیاد

خیلی مخلصیم آبجی الهام.........خیلی ممنون مثل همیشه با سلیقه..........خیلی هم قشنگ و عالی بود.........راضی به زحمت نبودم........ولی تا فردا شب باید کلید آپارتمان بدی هااااا.............:biggrin:

fantastic girl

عضو جدید
فنتستیک عزیز صد بار نگفتم من انگلیش حالیم نیست؟؟؟؟؟ لطفا یکی رو بزار اینجا برای من ترجمه کنه..........

دست گلت درد نکنه.........این یادگاریت رو میزنم به دیوار اتاقم.........تا بسوزن اونایی که هیچ یادگاری ازت نداشتن و ندارن و نخواهند داشت........
این جمله تقدیم به مرحوم مغفور..........!!!!!!!!!
دیگه تریپ تواضع نیا!!تو همش میگی اینگیلیشت بده ماشالا وا3 خودت دیکشنری هستی از نوع گویا!!
درمورد جمله دومت واقعا نمیدونم چی بگم!!
:redface:

:redface:
نه
بعدا به وقتش و به جاش میگگگگگگگگگگگگگگگگم!!!خودت میدونیییییییییییییییییییی!!!

میگم ضایع نکنه می میره.........باز میگه نننننننههههههه............... دست گلت درد نکنه عجب کیکای خشگلی همه رو از لادن گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟
کیک فوتبالیه رو که عشقه..........ولی من دست پخت خودتو دوست دارم...........کسی به این کیک سیاهه دست نزنه فقط خودم می خوام بخورم.........عزیزم فقط نسوخته که؟؟؟؟؟؟:biggrin:
اخه من اهل ضایع کردنم یا اون عباس!البته کلا پسرا ضایع کردنشون ی مزه دیگست!بلانسبت صاب تولد:D
نخیر فقط گلبن و ضیافت!با لادن حال نمیکنم!اون اخریه مال ضیافته ها دیگه اشنا بودیم سفارشی زده!
مرسیییییییییییییییییی عزیزم نوش جونت
خیالت راحت نسوخته فقط جزغاله شده:D

کلا آدمو دست نندازه میمیره........خدا بگم چیکارت نکنه همینه میگم 2-3 روزه فکم درد میکنه نگو اینجا باصورت رفتم تو زمین..........
به به عجب تی شرت قشنگی.......دست گلت درد نکنه.......خدا خیرت بده مادر به موقع خریدی.......
خودایی فیت تنت شده ها!تن خورش خوبه!

وای خدای من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه خبر اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی این همه رفیق دارم من تو باشگاه؟؟؟؟؟؟؟ بابا دمتون گرم!!!!!!!!!!!!!
زززززززززززززهههههههههرررررررررررررررااااااااااااااااااااا خیلی ماهی به خدااااااا دمت گرم..........بی نهایت ممنونتممممممم
اصلا نمی دونم چطوری تشکر کنم..........عجب برنامه ای..........عجب جشنی........ ترکوندیییی فقط همینو می تونم بگم............ امام علی و حضرت زهرا پشت و پناهت باشن....... زیر سایه امام زمان به اون هدف قشنگت برسی..........
خواهش میکنم عزیزم
قابلی نداشت ادمی که این کارو براش کردم ارزششو داره!;)
ارزو میکنم برات:
همیشه لبخند بر لبانت

عشق در قلبت

لطف در نگاهت

محبت در چهره ات

بخشش در رفتارت
و حق در زبانت جاریباشد

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدش مبارررررررررررک....ایشالا همیشه سالم و سلامت و موفق باشه......:gol:
خیلی ممنون دست شما درد نکنه ایشالا تن درست و پیروز و شاد کام باشید........

تفلت مبارک داداش موفق باشی:biggrin:
لطف کردی بچه محل......... تو هم پیروز و موفق بشی......زیر سایه امام زمان.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به تولدتون آبی ببخشید یعنی مبـــــــــارک :D

دست شما مرسی......ببخشید یعنی درد نکنه..........آبی که هم مبارکه هم تبارک..........
دمت گرم اومدی مرسی آبیدل
سلام خوشومدی به سلامتی از سفز برگشتی
ویلا تو شمال باشه یا آپارتمان فرحزاد؟
خیلی ممنون جات خالی بود.........شکر خدا بدک نبود........
دست گلت درد نکنه شمال که هست........فرحزادم مال خز و خیلاست..........محله چیپ گردای تهرانه..........خخخخخخخخ
حالا که داری زحمت می کشی یه ویلا کیش بگیر می خوایم با برو بکس بریزیم اون جا یه حالی ببریم........خخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم
خیلی ممنون که اومدی:w27:
دستتم درد نکنه بخاطر اینهمه پست قشنگ!بسشه خفه میشه ها:D
آره خواهر جونم خیلی زحمت کشیدی دست گلت درد نکنه..............
پستا رو داره تو باشگاه می زاره تو حلقم نمی زاره که خفه شم!!!!!!!!
خدا روشکر بازم به فکر سلامتیم هیتید..........:biggrin:
تـــــولدت مبارکا هر جا که هستی داداش
بهترین ها رو برات آرزومندم:gol::gol:
به همچینین داداش........ایشلا شما هم زیر سایه ائمه به همه آروز های قشنگت برسی.........
تولدت مبارک باشه دوست آبیدلم
ایشالله به همه آرزوهاتون برسید و براتون بهترین ها رو آرزو میکنم
:gol::gol::gol::gol:
دست شما هم در نکنه سارا خانوم این آروزی منه از ته دلم.........
ایشالا همیشه فقط گل خنده از بردای پیاپی عشقمون رو صورت هر آبیدلی که تو این کره خاکی هست بشینه........

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست شما مرسی......ببخشید یعنی درد نکنه..........آبی که هم مبارکه هم تبارک..........
دمت گرم اومدی مرسی آبیدل

خیلی ممنون جات خالی بود.........شکر خدا بدک نبود........
دست گلت درد نکنه شمال که هست........فرحزادم مال خز و خیلاست..........محله چیپ گردای تهرانه..........خخخخخخخخ
حالا که داری زحمت می کشی یه ویلا کیش بگیر می خوایم با برو بکس بریزیم اون جا یه حالی ببریم........خخخخخخ

کیش.....میخوای یه کشتی هم بهت بدیم؟؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یه کیک خوشمزه از طرف من که کیک کم نیاد:D
توووولللللدددتتتت مموووووبااااااررررککککککک.......:w32:

مشاهده پیوست 157390
دست شما درد نکنه چه به موقع آخه یکی از کیکاش اختصاصی بود.........من بردم واسه خودم......... خدا خیرت بده........
تولدتون مبارک آقا مجید......

پیروز باشید
:gol:
ممنون آقا وحید دست شما درد نکنه..........لطف کردید.........
تولدت مبارک دوست خوبم

اینم کادوت... تند نریا... پلیس ماشینو میخوابونه

به به دست شما درد نکنه خدا خیرت بده کاشکی زودتر میاوردی.......امروز این پرایده صافمون کردااااااااا..............:biggrin:
چقدرم قشنگه از بس در داره آدم یاد این شلوار 6 جیبا میافته.........:biggrin:
تولدت مبارک آبیدل ..

هر کجا هستی زمان و نیاز تو باشی .. :gol:

خیلی ممنون عجب دعای قشنگی..........
من برات دعا می کنم همیشه و همه جا خدای زمان و بی نیازی با تو باشه تو عزیزو آبی دلم.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجید جان تولدت مبارک
بهترین هارو براتون آرزو می کنم
ممنون هادی جان لطف کردی............به همچنین زیر سایه حق تعالی.........
کیش.....میخوای یه کشتی هم بهت بدیم؟؟؟

دست گلت درد نکنه آبجی جون..........تو یه جت اسکی هم بدی من راضیم......... خودم می رم و میام.......:biggrin:

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون هادی جان لطف کردی............به همچنین زیر سایه حق تعالی.........دست گلت درد نکنه آبجی جون..........تو یه جت اسکی هم بدی من راضیم......... خودم می رم و میام.......:biggrin:
حالا تا فرداشب ببینیم چی میشه....خخخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا مجید گل تولدت حسابی موبارک باشه ایشالا زودی ب ارزوهای قشنگ برسی داداشم
سلام آقا شهاب با معرفت.........آقا ما دورا دور حواسمون بهت هستاااااااا..............ارادت خاصی به واسطه مصن نفله و خواهر معصومه زهرای عزیز داریماااااااااااااا........به همچنین توی عزیز انش الله پاینده و برقرار باشی..........
حالا تا فرداشب ببینیم چی میشه....خخخخخخخخخ

دست گلت درد نکنه...........شب بخیر آبجی جونم...........منتظرماااااااا رنگ جت اسکیم ابی باشه بی زحمت............خخخخخخخ

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدشون مبارک
دستشون درد نکنه...........

سلام.مرسی که دعوتم کردید.تولدت مبارک اقا مجید.

سلام خیلی لطف کردی دوست عزیز افتخار دادید
تولدت مبارک آبیدل....
ایشالا ب همه ی آرزوهای خوبتون برسین.....
:gol:
ممنونم من همه آروز هام خوبه.........ایشالا به همش برسم..........ولی قبلش شما برسی که همچین دعای خوبی رو برام کردی............

تولدت مبارک دوست عزیز :cap:
:w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40:
به به دوست خودم ماندو عزیز زحمت کشدی برادر..........دست گلت درد نکنه........

تولدت مبارک آبی دل عزیز:gol::gol::gol:

لطف کردی اومدی........ایشالا عروسیت جبران کنم آبیدل...........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقااااااااااااااااااااااا من تشکرام تموم شده
اخی به شهاب رسید تشکرا پرید:D

مجییییییییییییییییید؟؟؟
حالا خوبه شهاب مهمون از طرف من دعوت شده‍!!اسم همه رو میگه جز اونیکه دعوت کرده!:D
همین الان بر پیجش ببین کارت دعوت از طرف منه!اصن بخاطر من اومده نه تو:w02:

من که از اول تشکر نداشتم هر چی هم داشتم ازتو کردم...........خخخخخخخخخخخ
عزیزم خون جلو چشاتو گرفته ها برو ببین نوشته بودم............
صد با گفتم تو نه شما..........ریپیت عه گین........... به خاطر من اومده نه شماااااااا...............

fantastic girl

عضو جدید
من که از اول تشکر نداشتم هر چی هم داشتم ازتو کردم...........خخخخخخخخخخخ
عزیزم خون جلو چشاتو گرفته ها برو ببین نوشته بودم............
صد با گفتم تو نه شما..........ریپیت عه گین........... به خاطر من اومده نه شماااااااا...............
خودمممممممممممم بعدش فهمییییییییییییییییدم
حالا بذار ی رستوران گرون وقتی انداختمت میفهمی تو یا شما!
اینا یادت باشه هااااا!ی شومایی بهت نشون بدم!:D

مسکراااااات میارممممممممممممما زیاد بهم گیر بدیااااااااااا

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرف خودش کوجاس؟
بو و بلنگی ازش نی!!!!!!!!!!!!

نکنه خودش رفته یه جا دیگه
طرف اومده داداش....... پس رو برو آماده باش...........
دمت گرم این کمر یا فنره؟؟؟؟؟ زحمت کشیدی آقا پوریا.........دوستان خبر دادن ما قبلا با هم دوست بودیم..........ولی من به دلیل حافظه درخشانم.........به قل بعضیا حافضه برتر یادم نیست........ ولی مرسی که اومدی این همه هم خودتو به زحمت انداختی راضی نبودم..........

این واسه اون بابایی که تولدشه

دیگه شرمنده پول توجیبم نبود دوس دختره رو برده بودیم بیرون مثه این جنگلیا غارتمون کرد

خخخخخخخخخخخخخ
شوخیدم gf lessم

بازم دست گلت درد نکنه ولی من بابا نشدم............ولی اینقدی که تو گفتی دارم احساس مسئولیت میکنم..............:biggrin:
واسه کیکام مرسی ایشالا مهمونا بخورن و حالشو ببرن.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودمممممممممممم بعدش فهمییییییییییییییییدم
حالا بذار ی رستوران گرون وقتی انداختمت میفهمی تو یا شما!
اینا یادت باشه هااااا!ی شومایی بهت نشون بدم!:D

مسکراااااات میارممممممممممممما زیاد بهم گیر بدیااااااااااا
عزیزم با مقدسات شوخی نکن تو که می دونی و هر کی رو بخوام مهمون کنم خونه پرش زاپاتاست..........پس جوش بی خود نزن........رستوران نون پنیر می برم همه رو حالشو ببرن.......
ععععععععععععععععععععهههههههههههه
مسکرات بیاری........خودم حکم اعدامتو صادر میکنم.......... از اولم من مجوز این پارتی رو صادر کردم به شرط اینکه مسکرات و مخدرات نباشه........ گفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟ گگگگگگگفتم یا نگففتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گگگگگگگگگگگگگگگگگفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کیک

بخوریدو بلمبانید ولی اصراف نکنید

هر کدومو که دوس دارین بخورین..مایه داریه دیگه

این گلاس ها چیه این بقله کیکه؟؟؟؟؟؟ دقیقا نفهمیدم؟؟؟؟؟؟ آب شنگولیه قرمزه؟؟؟؟؟؟ حیف که خودت تو زندانی وگرنه همین الان با زهرا فرستادمون زندان تا دیگه از اینا اینجا نیاری.....
ینی اون شامو از دماغشون میکشم بیرون اگه راس باشه:surprised:
نه دوست گلم..........من آخرین باری که برو بکس و بردم شام بیرون برمیکرده به 10000 سال قبل از میلاد مسیح........
ولی یه سوال دارم......... مگه شما جراح زیبایی بینی هستی که شامتو از دماغ مردم می کشی بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
خیالت راحت داداش به سفارش زهرا خانوم شما جزو صدر لیست نون و پنیر خورایی...........از الان جات محفوظه.........