تست هوش های جالب تصویری

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یک تست هوش بسیار جالب است . شما باید بتوانید در این تصویر صورت یک مرد را بیابید .
پزشکان معتقدند اگر بتوانید در عکس ظرف ۳ ثانیه صورت مردی را در میان دانه های قهوه پیدا کنید ، نیمکره راست مغز شما ، بهتر از افراد دیگر پرورش یافته است . اگر بین ۳ ثانیه تا یک دقیقه طول بکشد ، نیم کره راست مغز شما به صورت عادی پرورش یافته است . اگه بین یک دقیقه تا سه دقیقه طول بکشد ، یعنی سمت راست مغز شما کند عمل می کند و باید پروتئین بیشتری مصرف کنید . اگر هم بعد از سه دقیقه هنوز نتوانستید آن را پیدا کنید ، پیشنهاد می شود بیشتر به دنبال انجام اینگونه تست ها باشید تا آن بخش از مغزتان قوی تر شود .

اگر نتوانستید تصویر ذکر شده را بیابید می توانید روی اینجا کلیک کنید تا تصویر مورد نظر را بیابید .

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس زیر رو ببینید و بگید ستون های این خونه چه جوری بنا شده؟ به نظر سوال سختی است ولی جوابش بسیار بسیار ساده است. [h=1]

[/h]

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این تست هوش، تصویر ۹ انسان مخفی شدن. با پیدا کردن ۶ تصویر در این تست هوش،میتونی از داشتن یه هوش معمولی خیالتون راحت بشه. اگه تصویر هفتمی رو پیدا کردی متوجه میشی هوشت از حد معمول بالاتره و اگه در این تست هوش تصویر هشتمی رو پیدا کردی خیالت از داشتن یه هوش تقریبا خوب تخت تخت بشه و اگه نهمی رو پیدا کردی باید بهت تبریک بگیم چون تو از دسته افراد خیلی باهوش به حساب میایی.

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کنید, تو این تصویر چندتا حیوون هست ؟ اگر بتوانید ۲۵ حیوان را پیدا کنید نشان از هوش سرشار شماست. فراموش نکنید شما تنها ۱ دقیقه فرصت دارید تا هر ۲۵ حیوان را نام ببرید.

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برخی از تست‌ های هوش و استعداد ، علاوه بر آن‌ که منشأ علمی دارند ، نتایج جالب ، آموزنده و حتی سرگرم‌ کننده‌ ای نیز در پی دارند . در تست هوشی که پیش روی شماست ، کاربر هم با کارکرد بخش‌های چپ و راست مغز خود آشنا می‌ شود و هم این‌ که درمی‌ یابد که آیا نیم‌ کره چپ مغزش که ریاضیات و منطق را مدیریت می‌کند ، قوی‌ تر است یا نیم‌ کره راست آن که مسئول هنر و رنگ‌ ها و احساسات است ؟!
حالا شما ببینید که در تقابل این دو نیم‌ کره ، کدام طرف را برنده می‌ دانید ؟!

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنان که تصویر را در حال چرخش به سمت عقربه ی ساعت میبینید، از نیمکره ی راست مغز استفاده میکنید
وچنانکه در خلاف عقربه های ساعت ببینید ، از نیمکره ی چپ مغز خود استفاده میکنید
حال اگر بتوانید: در دو جهت مشاهده کنید ضریب هوشی شما بالای 160 میباشد

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چنان که تصویر را در حال چرخش به سمت عقربه ی ساعت میبینید، از نیمکره ی راست مغز استفاده میکنید

:surprised:من چرخش اینو خلاف جهت عقربه های ساعت میبنم
:eek:داداشم میتونه ب هر2چهت ببینه!!!!!!!:surprised:

آخرین ویرایش:

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یک تست هوش بسیار جالب است . شما باید بتوانید در این تصویر صورت یک مرد را بیابید .
پزشکان معتقدند اگر بتوانید در عکس ظرف ۳ ثانیه صورت مردی را در میان دانه های قهوه پیدا کنید ، نیمکره راست مغز شما ، بهتر از افراد دیگر پرورش یافته است . اگر بین ۳ ثانیه تا یک دقیقه طول بکشد ، نیم کره راست مغز شما به صورت عادی پرورش یافته است . اگه بین یک دقیقه تا سه دقیقه طول بکشد ، یعنی سمت راست مغز شما کند عمل می کند و باید پروتئین بیشتری مصرف کنید . اگر هم بعد از سه دقیقه هنوز نتوانستید آن را پیدا کنید ، پیشنهاد می شود بیشتر به دنبال انجام اینگونه تست ها باشید تا آن بخش از مغزتان قوی تر شود .

اگر نتوانستید تصویر ذکر شده را بیابید می توانید روی اینجا کلیک کنید تا تصویر مورد نظر را بیابید .

من قبل از یک دقیقه دیدمش:(

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اینو جهت عقربه های ساعت میبینم

bahaaaar

عضو جدید

اینو پیدا نکردم چون همش فک میکردم سرکاریه.
برخی از تست‌ های هوش و استعداد ، علاوه بر آن‌ که منشأ علمی دارند ، نتایج جالب ، آموزنده و حتی سرگرم‌ کننده‌ ای نیز در پی دارند . در تست هوشی که پیش روی شماست ، کاربر هم با کارکرد بخش‌های چپ و راست مغز خود آشنا می‌ شود و هم این‌ که درمی‌ یابد که آیا نیم‌ کره چپ مغزش که ریاضیات و منطق را مدیریت می‌کند ، قوی‌ تر است یا نیم‌ کره راست آن که مسئول هنر و رنگ‌ ها و احساسات است ؟!
حالا شما ببینید که در تقابل این دو نیم‌ کره ، کدام طرف را برنده می‌ دانید ؟!
درست گفتم اصنم قاطی نکردم البته قبلا هم انجامش داده بودم.

اینم در هردو جهت می بینم.
در کل باحال بودن مرسییی.

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو پیدا نکردم چون همش فک میکردم سرکاریه.
منم همین فکرو میکردم.........ولی پیداش کردم دیدم سر کاری نیس........

درست گفتم اصنم قاطی نکردم البته قبلا هم انجامش داده بودم.
;)

اینم در هردو جهت می بینم.
در کل باحال بودن مرسییی. .....
خواهش میکنم دوست گلم.......
........

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به پاهاش دقت کنی میتونی جفتش رو ببینی.......

عیبی نداره عزیزم..............مشکلی نیست........اینا برای سرگرمیه;)

آخه من فکر میکردم با کله قهوه ها یه شکل درست شده بعد دیدن نه بابا یکی اون پاییناست;)

sahar mahdavi

عضو جدید
در این تست هوش، تصویر ۹ انسان مخفی شدن. با پیدا کردن ۶ تصویر در این تست هوش،میتونی از داشتن یه هوش معمولی خیالتون راحت بشه. اگه تصویر هفتمی رو پیدا کردی متوجه میشی هوشت از حد معمول بالاتره و اگه در این تست هوش تصویر هشتمی رو پیدا کردی خیالت از داشتن یه هوش تقریبا خوب تخت تخت بشه و اگه نهمی رو پیدا کردی باید بهت تبریک بگیم چون تو از دسته افراد خیلی باهوش به حساب میایی.

من که 15 تا عکس پیدا کردم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هه هه نخبه رو رد کردم ولی فک کنم این بیشتر از هوش به خلاقیت ربط داشت. چون من خلاقیت خیلی بالا ای دارم.....

ستایش1991

عضو جدید

منم هردو جهتو دیدم خیلی باهوشم نه؟

cora

عضو جدید
کاربر ممتاز

به 2 جهت میبینم. با حال بود. مرسی

غلامعلی نوری

عضو جدید
منم هردو جهتو دیدم خیلی باهوشم نه؟

درود
براي من هم در دوسوي مي چرخد ولي در نگر اين تن دريافت سوي چرخش در دو راستا نشانگر نخبگي و هوش بسيار نيست

اين نشان مي دهد كه هر دو نيمكره ي مغزي كار كرد هنجار و هماهنگ دارند همين

اين آزمون پويا نمايي بيشتر براي شناسايي كساني كه در پي مغز رگ بند ( سكته مغزي) دچار آسيب يك نيمكره شده اند سود مند است كه در آنها هرچ هم بكوشند بانو تنها در يك راستا برايشان مي چرخد

mosh moshak

عضو جدید

این که تابلو هر دو جهت میچرخه نیاز به هوش نداره چشم بصیرت میخواد

saba62

عضو جدید
کاربر ممتاز

من در حالت عادی تصویر رو جهت عقربه های ساعت میبینم اما وقتی روی نیمکره ی چت مغزم متمرکز میشم تصویر خلاف عقربه های ساعت میچرخه

شهلای تنها

عضو جدید
به خودم اومیدوار شدم همه رو درست زدم حتی چرخش اون تصویرم در دو جهت دیدم.خیلی جالب بود دستت درد نکنه:w23: