[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان -دیروز رفتم جم-مرکز اموزش بهشتی.چند نفر از مسئولین بودن و یه لیست هم نشون دادن 517 نفر تولیست بود و گفتند که همه برا شرکت گاز هستن-حق انتخاب هم تا اندازه ای با ماست اگه ظرفیت پر نشده باشه.در هر صورت توضیحات خوبی دادن در مورد رسمی شدن -اموزش-مسکن و.... و به نظرم بد نیست برا اونهایی که تصمیم دارن تو عسلویه با حقوق بالا بمونن.موفق باشید

با عرض سلام
تشکر می کنم بابت اطلاع رسانی
جناب مهندس مشخص نبود که سایر نفراتی که تو اون لیست 517 نفری بودن چه زمان برای مصاحبه فرا خونده میشن؟

pogcpersonel

عضو جدید
سلام مرسی بابت راهنماییتون . لطفا اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین . در مورد رسمی شدن ، دوره آموزشی ، مسکن ، حقوق چی گفتن . آیا شرکت گاز توی جم به کارمندان مسکن میده ؟

tak2750

عضو جدید
سلام دوستان -دیروز رفتم جم-مرکز اموزش بهشتی.چند نفر از مسئولین بودن و یه لیست هم نشون دادن 517 نفر تولیست بود و گفتند که همه برا شرکت گاز هستن-حق انتخاب هم تا اندازه ای با ماست اگه ظرفیت پر نشده باشه.در هر صورت توضیحات خوبی دادن در مورد رسمی شدن -اموزش-مسکن و.... و به نظرم بد نیست برا اونهایی که تصمیم دارن تو عسلویه با حقوق بالا بمونن.موفق باشید
این دیگه چه بی برنامه گیه.
خب اون لیست به همه بدن تا بدونند.ما که مسخره اونا نیستیم.سر موضوع به این مهمی با سرنوشت ادم بازی میکنند و اصلا براشون مهم نیست.
اصلا نمیگند ادم ازدواج کرده و سر همین اومدهن به عسلویه ممکنه زندگیش از هم بپاشه.
اصلا نمیگند که من تو این دو سال چند تا موقعیت کاری رو از دست دادم.
از ته قلب دعا میکند خدا یه جایی حق اینو تو کف دستشون بزاره تا بدونند بازی با سرنوشت مردم چه حالی داره.

golgolak

عضو جدید
سلام
طبق یه خبر کمی تا قسمتی نیمه موثق:confused: گفته شده دکتر زهیری نامه داده که مراحل پیش بره ولی تا تایید نکرده انتقال نهایی انجام نشه;) این قضیه یه طورایی بوی شروع روند hold شدن کار را میده (کلا میخواند دوستان بی کار نباشند و الا هممون فیلمیم:cry:)
البته این نکته را هم باید مد نظر قرار داد که دوستان بی کارند میشینند دور هم دیگه سبزی پاک میکنند و شایعه درست میکنند:w18:(پس فردا نیاید بگید چرا خبری که موثق نبود راپخش کردی ها؟:evil::evil:)

آخرین ویرایش:

si_ja103

عضو جدید
از همکارا اگر کسی به لیست دسترسی داره و میتونه اینجا آپلود کنه لطف کنه به اشتراک بگذاره لیست انتقالیو ممنون پیشاپیش

kamran2008

عضو جدید
من داشتم از لیسته با موبایل عکس میگرفتم طرف فهمید گفت موبایلتو نشون بده و همه عکسها رو پاک کن

UNVRAZI

عضو جدید
سلام
طبق یه خبر کمی تا قسمتی نیمه موثق:confused: گفته شده دکتر زهیری نامه داده که مراحل پیش بره ولی تا تایید نکرده انتقال نهایی انجام نشه;) این قضیه یه طورایی بوی شروع روند hold شدن کار را میده (کلا میخواند دوستان بی کار نباشند و الا هممون فیلمیم:cry:)
البته این نکته را هم باید مد نظر قرار داد که دوستان بی کارند میشینند دور هم دیگه سبزی پاک میکنند و شایعه درست میکنند:w18:(پس فردا نیاید بگید چرا خبری که موثق نبود راپخش کردی ها؟:evil::evil:)

سلام عذر می خام
خودتون میدونید چی نوشتین؟

UNVRAZI

عضو جدید
سلام
دوستان کسی اگه میتونه اون لیست دوم رو آپ کنه
مسخره ها شورشو در آوردن دیگه انگار سازمان اطللاعات هستش!!!!!!!!!!!!!

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من داشتم از لیسته با موبایل عکس میگرفتم طرف فهمید گفت موبایلتو نشون بده و همه عکسها رو پاک کن

برادر من، چه فایده، شما لیست 124 نفری رو هم داشتی ولی آپلود نکردی!! میدونم از این عکس ها هم کسی بهره مند نمیشد. همون بهتر که پاک شد!!!

tak2750

عضو جدید
این سایتیه که اکثرا بچه های نفتی و مدیران اونو میخونند.
برید تا میتونید اونجا نظر بزارید

http://pananews.ir/news/12753/موج-جدید-اخراج-و-تعدیل-نیرو-در-شرکت-نفت-و-گاز-پارس-آغاز-شد؟-----12:00/

pasefic

عضو جدید
برادر من، چه فایده، شما لیست 124 نفری رو هم داشتی ولی آپلود نکردی!! میدونم از این عکس ها هم کسی بهره مند نمیشد. همون بهتر که پاک شد!!!

همکار عزیز ، ایشان حق داشته ، زیرا لیست روی سیستم برید اومده و برای اکثر افراد دسترسی جهت برداشتن فایل سخته ، از طرفی مشخصات کامل +

شماره تماس و آدرس بچه ها هست که اگه قبل ادیت کسی بزاره دیگه . . .

من شنیدم لیست 517 نفره که در محل مصاحبه می شه یکی 2 نفر را چک کرد که هستن یا نه . مشروط به اینکه لیست دیگری در کار نباشد .

roseperfume2007

عضو جدید
دوستانی که اون لیست 125 نفری رو دارن لطفا جایی اپلود نکنن.یا فقط اسامی رو آپلود کنن و بقیه ستونها رو حذف کنن.چون شماره تلفن منزل همکاران توی لیست هست.با تشکر

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستانی که اون لیست 125 نفری رو دارن لطفا جایی اپلود نکنن.یا فقط اسامی رو آپلود کنن و بقیه ستونها رو حذف کنن.چون شماره تلفن منزل همکاران توی لیست هست.با تشکر

مهندس جان، قبلا توسط یکی از همکاران آپلود شده و فقط اسامی و شماره پرسنلی موجوده و سایر ستونها(در صورت وجود) حذف شده.

همکار عزیز ، ایشان حق داشته ، زیرا لیست روی سیستم برید اومده و برای اکثر افراد دسترسی جهت برداشتن فایل سخته ، از طرفی مشخصات کامل +

شماره تماس و آدرس بچه ها هست که اگه قبل ادیت کسی بزاره دیگه . . .

من شنیدم لیست 517 نفره که در محل مصاحبه می شه یکی 2 نفر را چک کرد که هستن یا نه . مشروط به اینکه لیست دیگری در کار نباشد .

اصل رو بایستی گذاشت بر اطلاع رسانی و شفاف سازی، کسی قصد انتشار اطلاعات خصوصی افراد رو نداره و اصلا برای کسی هم ارزشی نداره این اطلاعات. هدف این بود که با انتشار این لیست، همکاری که برای آینده کاریش نگرانه، از دلواپسی در بیاد. بحمدالله هستن کسانی که با وجود سختی ها احساس مسئولیت می کنن و نمی تونن در برابر دلواپسی سایر همکاران بی تفاوت باشن. بنده به نوبه خودم از کسی که لیست رو آپلود کرده کمال تشکر رو دارم.

kamran2008

عضو جدید
با مسول امور کارکنان ( طهماسبی) که صحبت میکردم گفتم اصلا چرا میخواید نیروها رو انتقال بدید؟ به خاطر مسایل مالی؟ گفت اصلا به خاطر مسئله مالی نبوده. به خاطر اینکه ما فهمیدیم نیروهامون زیادن و تو اتاقاشون بیکار نشستن و ما حس کردیم اگه اینجور پیش بره باعث میشه افسرده بشن. به خاطر همین گفتیم منتقلشون کنیم.
با این جوابی که داد من دیگه عملا حرفی برای گفتن نداشتم.

UNVRAZI

عضو جدید
با مسول امور کارکنان ( طهماسبی) که صحبت میکردم گفتم اصلا چرا میخواید نیروها رو انتقال بدید؟ به خاطر مسایل مالی؟ گفت اصلا به خاطر مسئله مالی نبوده. به خاطر اینکه ما فهمیدیم نیروهامون زیادن و تو اتاقاشون بیکار نشستن و ما حس کردیم اگه اینجور پیش بره باعث میشه افسرده بشن. به خاطر همین گفتیم منتقلشون کنیم.
با این جوابی که داد من دیگه عملا حرفی برای گفتن نداشتم.
بابا افسردگی ............ چی میگی
میگفتی شما که راست میگی ولی.....بماند
1.پس چرا از اول گرفتن؟
2.این جوری هم نیست عده ای کم وبیش درگیر کارن
3.حالا پس چرا این انتقال اجباری اگه راست میگه و به فکرمونه ؟
4.آره افسردگی گرفتیم از چی؟ از این همه دروغ ،بی اعتمادی،استرس ،بی نظمی،آشفتگی و...............
5.میگفتی ....... خودتی!!!!!

mahpok

عضو جدید
سلام قبلا از شرکت spgc اومدن اصفهان و با نیروهایی که میخواستن مصاحبه کردن
با کسانی که رشتشون الکترونیک بود اصلا مصاحبه نکردن فقط گفتن رشته های شیمی و برق قدرت و تک و توکی عمران و گفتن فعلا الکترونیک نیاز نداریم
به نظر من بچه ها باید از این فرصت پیش اومده استفاده کنن باور کنید pogc بهتر از spgc نیست یه مثال بزنم الان که ما اصفهان هستیم اصلا خبری از حقوق بیمه درمانی و پول بلیط هامون نیست ولی به بچه های spgc که قبلا اصفهان اموزشی بودن حقوق جنوب رو داده بودن.از لحاظ نظم و انضباط خیلی بهتر از پارسه.
از دوستان خصوصا اقای صالحی یه سوال داشتم شما که قبلا دوره اموزشی رو رفتین چند ماه طول کشید تا حقوق دوران اموزشی رو به حسابتون ریختن یا چقدر طول کشید تا دفترچه های بیمه درمانی رو بهتون دادن؟
ممنون

kamran2008

عضو جدید
بابا افسردگی ............ چی میگی
میگفتی شما که راست میگی ولی.....بماند
1.پس چرا از اول گرفتن؟
2.این جوری هم نیست عده ای کم وبیش درگیر کارن
3.حالا پس چرا این انتقال اجباری اگه راست میگه و به فکرمونه ؟
4.آره افسردگی گرفتیم از چی؟ از این همه دروغ ،بی اعتمادی،استرس ،بی نظمی،آشفتگی و...............
5.میگفتی ....... خودتی!!!!!
اتفاقا همینو بهش گفتم میدونی چی گفت؟ گفت که اگه ما شما رو نگرفته بودیم شما حالا اینجا نبودید.
توهین از این بیشتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه جوری حرف میزنه انگار ما به زور اومدیم نفت و گاز پارس. شرکت نفت اگهی استخدام زده و ما ها رو استخدام کرده و در قبال ما مسئول بوده

pogc-control

عضو جدید
دوستان اگه این لیست 517 نفره رو دارن لطفا آپلود کنن.
مردیم از استرس به خدا

یا حق

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان اگه این لیست 517 نفره رو دارن لطفا آپلود کنن.
مردیم از استرس به خدا

یا حق

سلام
مهندس جان نگران نباش، تماسی داشم با دوست و همکار عزیزم Civil 64، متوجه شدم که موفق شده از لیست 517 نفری عکس تهیه کنه. ازش قول گرفتم که فردا حتما برای بچه های سایت آپلود کنه. امیدوارم وقت و امکانات در محل کار بهش این اجازه رو بده، خودمم فردا مجددا پیگیری می کنم. شاید هم کس دیگه زودتر تونست لیست رو آپلود کنه.

UNVRAZI

عضو جدید
سلام
مهندس جان نگران نباش، تماسی داشم با دوست و همکار عزیزم Civil 64، متوجه شدم که موفق شده از لیست 517 نفری عکس تهیه کنه. ازش قول گرفتم که فردا حتما برای بچه های سایت آپلود کنه. امیدوارم وقت و امکانات در محل کار بهش این اجازه رو بده، خودمم فردا مجددا پیگیری می کنم. شاید هم کس دیگه زودتر تونست لیست رو آپلود کنه.

خدا خیرت بده

چه کسی باشه یا نباشه باید با هم باشیم هماهنگ باشیم متن زیر نظر یکی از مخاطب های پانا نیوزه:

((واقعا نمیدونم چی بگم,اینها میخوان برای نیروهای با سابقه ی شرکت پتروشیمی و پالایشگاههای در شرف خصوصی شدن که هر کدوم سالهای قبل با پارتی و بدون آزمون وارد وزارت نفت شدن جا باز کنن و همه اینها شعار هست,..هیچکس این موضوع رو پیگیری نخواهد کرد و دیر یا زود همه ما با این اتفاق تلخ روبرو میشیم,..دوستان ما همه با هم برادر هستیم,پس همه هوای هم رو داشته باشیم. .این خوابی هست که برای همه ما 1200 نفر دیدن و فقط زمان تعبیر شدنش متفاوت خواهد بود.پس با هم باشیم.)) به نظرم خیلی به واقعیت نزدیکه

kamran2008

عضو جدید
متاسفانه بعضی ها شخصی به قضیه نگاه میکنن منتظرن ببینند تو لیست هستند یا نه بعدا اعتراض کنند. بابا این قضیه شخصی نیست. اون موقع هم دیگه فایده نداره

kamran2008

عضو جدید
بچه ها یه پیشنهاد دارم. باید یه جور اعتراض مون رو به گوش زنگنه یا ترکان برسونیم. اینجور قضیه بیشتر رسانه ای میشه و نفت و گاز تحت فشار قرار میگیره. شما نظرتون چیه؟ کسی میدونه چجور باید اینکار رو بکنیم؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
متاسفانه بعضی ها شخصی به قضیه نگاه میکنن منتظرن ببینند تو لیست هستند یا نه بعدا اعتراض کنند. بابا این قضیه شخصی نیست. اون موقع هم دیگه فایده نداره

دوست من، مهندس جان، شما بفرما بچه ها بایستی چیکار کنن!!؟ از اولین ساعاتی که خبر انتقال به گوش بچه ها رسیده، همگی دست به کار شده و اعتراض خودشون رو نشون دادن و به کمک همدیگه متنی رو در خبرگزاری های مختلف منتشر کردن و از هر طریق ممکن دارن به همدیگه کمک می کنن. حالا این وسط یه همکار عزیزی هم دل نگرانی داره و به امید بچه های تاپیک اومده و پستی زده، اینجور برخورد نکنیم.

شما که داری میگی بعضی ها شخصی دارن به قضیه نگاه می کنن، تا حالا فکر کردی اگه اسمت تو لیست نبود، اصلا سراغ تاپیک میومدی؟ پست میذاشتی؟ اینجور گله مند بودی؟

این تاپیک هفته ها بود که خلوت شده بود. الان هم اضطراری پیش اومده و ما دوباره دور هم جمع شدیم و هرکسی هر کاری از دستش برمیاد رو داره انجام میده، پس بهتره شما هم که تا اینجا زحمات زیادی کشیدی یه خرده صبر و حوصله بیشتری به خرج بدی.

pogc-control

عضو جدید
دوست من، مهندس جان، شما بفرما بچه ها بایستی چیکار کنن!!؟ از اولین ساعاتی که خبر انتقال به گوش بچه ها رسیده، همگی دست به کار شده و اعتراض خودشون رو نشون دادن و به کمک همدیگه متنی رو در خبرگزاری های مختلف منتشر کردن و از هر طریق ممکن دارن به همدیگه کمک می کنن. حالا این وسط یه همکار عزیزی هم دل نگرانی داره و به امید بچه های تاپیک اومده و پستی زده، اینجور برخورد نکنیم.

شما که داری میگی بعضی ها شخصی دارن به قضیه نگاه می کنن، تا حالا فکر کردی اگه اسمت تو لیست نبود، اصلا سراغ تاپیک میومدی؟ پست میذاشتی؟ اینجور گله مند بودی؟

این تاپیک هفته ها بود که خلوت شده بود. الان هم اضطراری پیش اومده و ما دوباره دور هم جمع شدیم و هرکسی هر کاری از دستش برمیاد رو داره انجام میده، پس بهتره شما هم که تا اینجا زحمات زیادی کشیدی یه خرده صبر و حوصله بیشتری به خرج بدی.

ممنون از پاسخگویی و متانتتون جناب مهندس.
البته من هم مثل دوستان شرایط عصبی مناسبی ندارم و حق میدم بهشون که عصبی باشن. همونطور که شما فرمودین من هم تا اینجا با تمام پیشنهاداتی که ارائه شده همراهی کردم.
امیدوارم همیشه و تحت هر شرایطی با هم باشیم و البته در مورد دیگران قضاوت نکنیم.

pogc-control

عضو جدید
سلام

ممنونم از لطف و پیگیری شما
مطمئنن همکاران زیادی هستن که منتظر دیدن این لیست هستند.

civil 64

عضو جدید

دوست عزیز من عکس که گرفتم هیچی جلو رویه خودش هم گرفتم با فوکووس تمام اتوماتیکم گرفتم مثه مرد !!!
این هم لینک دانلودش
http://dc604.4shared.com/download/63GMi-kR/_online.7z?tsid=20130701-193927-bd860770

آخرین ویرایش:
بالا