تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه چیزهایی باید سر جلسه برد؟
============================
1- مداد(های) مناسب. برخی دوستان: اتود(های) مناسب
2- پاک کن
3- شاسی یا میز پایه دار
4- خط کش ها: Tرول، گونیا، اشل، شبکه ای!
5- روان نویس یا راپید با ضخامت های مناسب
6- مارکرها (ماژیکها)
7- لاک غلط گیر؟؟
8- مداد رنگی(ها)
9- مدادتراش
10- شابلون دایره (یا پرگار) + مبلمان؟؟
11- گیره کاغذ (یا کلیپس)
12- چسب کاغذی
13- شکلات و آبنبات و تافی!
14- کارت(های) ورود به جلسه
15- کارت ملی (یا شناسنامه)
16- چیزی مثل پتوی مسافرتی یا زیر انداز: شاید رو زمین کار کنیم
=======================
17- چند عدد قرص دیازپام: اگه با سوال حال نکردیم لااقل یه 4 ساعتی بتونیم بخوابیم

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا بي جنبه هاش اين كارو نكنن
بدبخت بيچاره ها رو خريداريم

اقا جا داره اينجا از زحمت تمامي دوستان عزيزي چه امسال چه پارسال برام زحمت كشيدن
از داشته هاشون در اختيارم قرار دادن
بهم لطف و محبت كردن
با شرايطي كه داشتم كاري كردن كه قطعا احساس ميكنم الان در جاي خودم بهترينم و هر چي دارم از لطف خدا و همكاري دوستان عزيزم و تلاش خودمه
كوچيك همه هستم
هر كي ذره اي بهم ياد داده من ايشونو استاد خودم ميدونم
دوستاني كه سال گذشته به اينجا رفت و امد داشتن و دوستاني كه امسال در جمع ما بودن
اونايي كه حضور مرئي داشتن و اونايي كه نامرئي بودن
تشكر ميكنم از همكاري صميمانه ي دوستانم
استاد بزرگ و عزيزم كه الفباي معماري به من ياد داد و بدون شك ميگم اگه كسي به من حركت داد ايشون بود كه متاسفم كه شايد اجازه ندارم اسميس ازشون ببرم اقاي مهندس ن.ع
دوست صميمي و عزيزم اقاي مهندس م.ل
دوست عزيز و بزرگوارم draz عزيز
ابراهيم عزيز
دنفي عزيز كه اين اواخر زحمت دادن بهشون
تيماج عزيزم كه با سر يه كاري كمك بزرگي كردن بهم
دوستان عزيز سال گذشته هادي عزيز
ركساناي عزيزم كه نميدونم چي بگم محبتي بهم كرد كه شايد خودم در حق كسي نكردم
ياشل عزيزم
رسول عزيز
دوست و همراهم my world عزيز
دوست و همكار قديمي تا به امروزم arch1 teh عزيز
مهدي قويدل عزيز
با سپاس از همكاري صميمانه همه دوستاني كه اسمشونو نوشتم و شرمنده از كساني كه حضور ذهن ندارم ولي قطعا همشون در پيشرفت من نقش به سزايي داشتن
جا داره از كمك دوست گلم سودابه هاشمي نيا مدرس اسكيس كه تو اين تالار هم فعاليت دارن تشكر كنم
و با سپاس فراوان از hagir عزيز كه من مدت زيادي با ايشون مطالعه كردم و خيلي بهم كمك كردن
در انتها عذر خواهي ميكنم از اقاي مهندس امير شقاقي و صديق و پيرداوري و همه اساتيدي كه چيكار كنيم يكم كپي مپي كرديم كتاباتونو ديگه
ممنون از همه
گل گل
یاد آخر مراسما افتادم پدر عروس پدر دماد خواهر شوهر ملیحه خانم:biggrin:
با این زندانی های سیاسی آقا یا خانم ن.و - س.ک

من کم کم دارم میترسم:( استرس ندید ترو خدا:cry: مت استرس به تنم بیفته در نمیادا

arcdoc

اخراجی موقت
اقا بي جنبه هاش اين كارو نكنن
بدبخت بيچاره ها رو خريداريم

اقا جا داره اينجا از زحمت تمامي دوستان عزيزي چه امسال چه پارسال برام زحمت كشيدن
بهم لطف و محبت كردن
با شرايطي كه داشتم كاري كردن كه قطعا احساس ميكنم الان در جاي خودم بهترينم و هر چي دارم از لطف خدا و همكاري دوستان عزيزم و تلاش خودمه
كوچيك همه هستم
استاد بزرگ و عزيزم كه الفباي معماري به من ياد داد و بدون شك ميگم اگه كسي به من حركت داد ايشون بود كه متاسفم كه شايد اجازه ندارم اسميس ازشون ببرم اقاي مهندس ن.ع
ابراهيم عزيز
ياشل عزيزم
رسول عزيز
مهدي قويدل عزيز
با سپاس از همكاري صميمانه همه دوستاني كه اسمشونو نوشتم و شرمنده از كساني كه حضور ذهن ندارم ولي قطعا همشون در پيشرفت من نقش به سزايي داشتن
جا داره از كمك دوست گلم سودابه هاشمي نيا مدرس اسكيس كه تو اين تالار هم فعاليت دارن تشكر كنم
و با سپاس فراوان از hagir عزيز كه من مدت زيادي با ايشون مطالعه كردم و خيلي بهم كمك كردن
در انتها عذر خواهي ميكنم از اقاي مهندس امير شقاقي و صديق و پيرداوري و همه اساتيدي كه چيكار كنيم يكم كپي مپي كرديم كتاباتونو ديگه
ممنون از همه
گل گل
میشه بگی در مورد کدوم موفقیت هات داری صحبت میکنی!!!!

arcdoc

اخراجی موقت
مشاهده پیوست 157369
به منم 170 بدن راضی ام:d
نه 201 بدن که اول شم:d

بعد میخواد رتبه یک شه
خط افق رو اول میکشی بعد اندازه 1 طبقت رو در میاری مثلا 2.5 یا 3.00 که ارتفاع سقفه بعد کمی ازش کم میکنی یه خط عموی پایین خط افق میکشی مثلا 2سانت تو مقیاس یک صدم بعد هم 1سانت رو خط افق میکشی که در کل میشه 3متر که 2مترش پائینه 1مترش بالای خط افق
بعد هرچند تا طبقه داشتی روش اضافه میکنی دیگه

مشاهده پیوست 157369

ول کن اصلا این حرفارو بیا برات آهنگ گذاشتم گوش کن پیرامیدزو بگو پارمیدا:biggrin:
http://uplod.ir/7dws6mgved24/Helecaters.MP3.htm
موزیکت خوب بود فقط عکسش مورد منشوری داشت;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی در مورد کدوم موفقیت هات داری صحبت میکنی!!!!
من بکل از موضع خودم پا پس میکشم امیدوارم تیک آف رتبه یک شه;)
ولی در کل موفقیت یک معمار به کارهایی که میکنه نیست ساختمو ساختن و رتبه یک معماری شدن موفقیت نیست.
موفقیت یک معمار طرز زندگیش و نحوه برخوردش با دیگرانه.
اینکه کسی رو نرنجونه و با حرفاش باعث آزار و ناراحتی سایرین نشه

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست اخیر تیکی ایده ای رو تو ذهنم شکل داد :(کلا چند وقته ذهنم جولانگاه ایده و اینا شده:biggrin: سه سوت شکل مگیرن سه سوته هم جون میدن:biggrin:)
بیایید همه بچه های تاپیک یه متن کوچیک یادگاری پست کنیم چه میدونم در حد یه پاراگراف 300-400 کلمه ای نهایتا

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست اخیر تیکی ایده ای رو تو ذهنم شکل داد :(کلا چند وقته ذهنم جولانگاه ایده و اینا شده:biggrin: سه سوت شکل مگیرن سه سوته هم جون میدن:biggrin:)
بیایید همه بچه های تاپیک یه متن کوچیک یادگاری پست کنیم چه میدونم در حد یه پاراگراف 300-400 کلمه ای نهایتا

:biggrin: من بیچاهر که خواب پلان و مقطع میبینم. خوابامم پرسپکتیویه که با w09 رنگ شده
ایده خوبیه ولی باید یا تاپیک جدا باشه براش;)
خودت زحمتشو بکش من اولین پستو توش میزارم:w12:

arcdoc

اخراجی موقت
ولی در کل موفقیت یک معمار به کارهایی که میکنه نیست ساختمو ساختن و رتبه یک معماری شدن موفقیت نیست.
.... من نیازی به دفتر ندارم وقتی‌ مغزت تخته ‌س

اصلاً بر فرض خارجم ولی‌ خیلی‌ بیشتر ازت واردم
اهل غیبت نیستم مثل توی خاله ‌زنک
به درک بگذریم ببین حاجیت فیزیکدان نیس ولی‌ حسابیه
خیالیه ؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخیش چه لطیف شد جو دوباره.صبح که جنگ اعصاب راه افتاده بود که خداروشکر پاک شد!! اینو واسش یه تاپیک جدا بزن

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
.... من نیازی به دفتر ندارم وقتی‌ مغزت تخته ‌س

اصلاً بر فرض خارجم ولی‌ خیلی‌ بیشتر ازت واردم
اهل غیبت نیستم مثل توی خاله ‌زنک
به درک بگذریم ببین حاجیت فیزیکدان نیس ولی‌ حسابیه
خیالیه ؟
برو به کار خود ای واعظ این چه فریاد است/مرا فتاده دل از ره تورا چه افتادست؟

arcdoc

اخراجی موقت
برو به کار خود ای واعظ این چه فریاد است/مرا فتاده دل از ره تورا چه افتادست؟
خیلی دوست دااشتم جوابت رو بدم...حیف که منشم عوض......روحم داغون شده...مردم میشناسنم.......تو بیشتر از من تیک اف رو نمیشناسی....من باهاش شوخی دارم.....حالا شما میخوای از اب گل الود ماهی بگیری بگی خیلی مردی...!!!!!!
مسیر زندگی!!!! نگاه به زندگی!!!!! تا حالا اصلا با بال ما پر زدی!!!! 2ساعت پات تو کفش من بوده یا تیک اف!!!!! میخوای کفشامونو عوض کنیم!!!!!!من میخواستم هموطنام رو برادر بخونم.... میخواستم براشون از درامد روحم ببخشم....ولی حیف اونا در ازای محبت هم رسید میخوان.................شیطان همه بچه هاشو میفرستاد به پیکار...گیر افتادیم وسط کلی بی وجدان جن باز.....
حالا زمانش رسیده از ترسمون فانوسی بسازیم....تا مبادا به نابودی ببازیم.....به این همه سناریوی تلخ و روشن و سبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخیش چه لطیف شد جو دوباره.صبح که جنگ اعصاب راه افتاده بود که خداروشکر پاک شد!! اینو واسش یه تاپیک جدا بزن

خیلی دوست دااشتم جوابت رو بدم...حیف که منشم عوض......روحم داغون شده...مردم میشناسنم.......تو بیشتر از من تیک اف رو نمیشناسی....من باهاش شوخی دارم.....حالا شما میخوای از اب گل الود ماهی بگیری بگی خیلی مردی...!!!!!!
مسیر زندگی!!!! نگاه به زندگی!!!!! تا حالا اصلا با بال ما پر زدی!!!! 2ساعت پات تو کفش من بوده یا تیک اف!!!!! میخوای کفشامونو عوض کنیم!!!!!!من میخواستم هموطنام رو برادر بخونم.... میخواستم براشون از درامد روحم ببخشم....ولی حیف اونا در ازای محبت هم رسید میخوان.................شیطان همه بچه هاشو میفرستاد به پیکار...گیر افتادیم وسط کلی بی وجدان جن باز.....
حالا زمانش رسیده از ترسمون فانوسی بسازیم....تا مبادا به نابودی ببازیم.....به این همه سناریوی تلخ و روشن و سبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز

نمیدونستم انقد چشام شوره

:crying2::crying::w06:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا داره اينجا از زحمت تمامي دوستان عزيزي چه امسال چه پارسال برام زحمت كشيدن
بهم لطف و محبت كردن
كوچيك همه هستم
ابراهيم عزيز
ياشل عزيزم
رسول عزيز
مهدي قويدل عزيز
ممنون از همه
گل گل

:biggrin: من بیچاهر که خواب پلان و مقطع میبینم. خوابامم پرسپکتیویه که با w09 رنگ شده
ایده خوبیه ولی باید یا تاپیک جدا باشه براش;)
خودت زحمتشو بکش من اولین پستو توش میزارم:w12:

>>> اینم تاپیک جدید:
========================
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/460757-یــادگــاری-های-بچه-های-کنکور-1392

sheelan

عضو جدید
راستي
قابل توجه كساني كه ماژيك مورد نظرشون خشك شده و تو شهرشون ماژيك پيدا نميشه
مث من
شما همون ماژيك قبليتونو سرشو بكشيد بيرون و با يه سرنگ يه كوچو.لو الكل سفيد بريزيد تو بدنش و سرشو ببنديد
بعدش يكم بالا پايينش كنين
حالا ماژيك شما مثل روز اولش شده و از 5500تا 8500 تومان صرفه جويي كرديد

منم اینکارو کردم ولی یه کم استفاده کنی خشک میشه مواظب باش

baharestan.f

کاربر بیش فعال
صبح رفتم پیش استادم داور اسکیس بوده ولی قبول نکرده امسال باشه.
چندتا نکته گفت میگم به دردتون بخوره :
اول گفت تمام کلید واژه ها رو زوم کنید
هیچ کلمه و هیچ جمله ای رو نکته انحرافی فرض نکنین.
سر امتحان این کارای تکراری خودتونو و اینایی که قلمچی ( منظورش کلاسای اسکیس ) بهتون دیکته کرده رو تکرار نکنید.
سعی کنید ایدتونو بنویسین.
اگر خط کشیدنتون حس وحال نداره یا تو خیلی چیزا مشکل دارین فکری که به ذهنتون میرسه رو بنویسین.
سبک و سیاق این اساتید و کلاسای اسکیس کار نکنید.
اگر سوال ازجنس اقلیم یا برنامه یا عملکرد یا یادمان بود دقت کنین روی ماهیتش.
اگر گفتن یه بنای یادمان طراحی کنین بدونین باید سزاه ومتریالی داشته باشین که دوام و قوام 200 - 300 سال داشته باشه.
این گفته ای که اساتید و دوستان عزیز فرمودن اسکیس طراحی ساختمان است غلط جمله محض است.
این قدر جالب توضیح داد واسه داوری کردن اسکیس.
تو اسکیس 90 می گفت کشیدن یه پرسپکتیو ناظر سوال غلط اسکیس بوده.چون سایت پلان جوری بوده که پرسپکتیو خارجی دیده نمیشده.
اونایی که کشیده بودن رد شدن. یسری کشیده بودن ولی گفته بودن غلطه ما همچین چیزی نداریم. سال 90 نمره ها خیلی پایین بود به این علت و این که اونا فقط یه فضا رو می خواستند ولی بچه ها رفته بودن برا خودشون آمفی تئاتر و رستوران و.... الکی زده بودن.
حواستون باشه گول طراح سوالو نخورین.

امیدوارم که این موارد تا حدی نتیجه ساز باشه.

آخرین ویرایش:

hastia89

عضو جدید
قابل توجه اون دسته از دوستا که میخوان این کارو بکنن
نکنیییییییییییییییید اینکاروا
یهو سر جلسه ماژیکاتون خط نمیکشه بیچاره میشیدااااااا
من از الان یسر ماژیک زاپاس گرفتم که بهشون دست نمیزنم سر جلسه تموم نشه شما میخوای با الکل روونش کنی؟؟
نکنیداااااااااااااااا

نه مطمئن باش نمی شه من تو بعضی ماژیکام 3 بار الکل ریختم تا بالاخره واقعا تموم شد . فقط take off جان لازم نیست سرش رو دربیاری میتونی با سرنگی که سرسوزن روشه از کنار نوک ماژیک سوزن رو بفرستی داخل و یکمی الکل بریزی. راحت تر و امن تره. فقط یه طرف ماژیک باره یه طرف دیگش بستست سوزن کامل نمیره داخل. خیلی تخصصیه . دقت کنین.:biggrin:
راستی برای احتیاط می تونین یه سرنگ الکل با خودتون بیارین .

memar-86

عضو جدید
صبح رفتم پیش استادم داور اسکیس بوده ولی قبول نکرده امسال باشه.
چندتا نکته گفت میگم به دردتون بخوره :
اول گفت تمام کلید واژه ها رو زوم کنید
هیچ کلمه و هیچ جمله ای رو نکته انحرافی فرض نکنین.
سر امتحان این کارای تکراری خودتونو و اینایی که قلمچی ( منظورش کلاسای اسکیس ) بهتون دیکته کرده رو تکرار نکنید.
سعی کنید ایدتونو بنویسین.
اگر خط کشیدنتون حس وحال نداره یا تو خیلی چیزا مشکل دارین فکری که به ذهنتون میرسه رو بنویسین.
سبک و سیاق این اساتید و کلاسای اسکیس کار نکنید.
اگر سوال ازجنس اقلیم یا برنامه یا عملکرد یا یادمان بود دقت کنین روی ماهیتش.
اگر گفتن یه بنای یادمان طراحی کنین بدونین باید سزاه ومتریالی داشته باشین که دوام و قوام 200 - 300 سال داشته باشه.
این گفته ای که اساتید و دوستان عزیز فرمودن اسکیس طراحی ساختمان است غلط جمله محض است.
این قدر جالب توضیح داد واسه داوری کردن اسکیس.
تو اسکیس 90 می گفت کشیدن یه پرسپکتیو ناظر سوال غلط اسکیس بوده.چون سایت پلان جوری بوده که پرسپکتیو خارجی دیده نمیشده.
اونایی که کشیده بودن رد شدن. یسری کشیده بودن ولی گفته بودن غلطه ما همچین چیزی نداریم. سال 90 نمره ها خیلی پایین بود به این علت و این که اونا فقط یه فضا رو می خواستند ولی بچه ها رفته بودن برا خودشون آمفی تئاتر و رستوران و.... الکی زده بودن.

حواستون باشه گول طراح سوالو نخورین.

امیدوارم که این موارد تا حدی نتیجه ساز باشه.

خیلی بده این طور یعنی استرس امتحان یه طرف...ایده پردازی یه طرف...حالا هم باید حواسمونم باشه اصلا پرسپتکیو ناظر داریم یا نه... جالبه واقعا
این استاد نظرش راجع به موضوع 90 چی بود یعنی چی یک فضا میخاستند؟؟؟؟؟؟؟/

soh-rab

عضو جدید
دمدمای کنکور فضا رو تلطیف کنید عزیزان، اینجوری میترسم هممون اسیر صحنه آرایی خطرناک سنجش بشیم. جدای از بحث شیرین شوهر عمه، اصولا باید تو این لحضات استرس داشته باشیم(من که دارم خداییش:D)، ولی به سفارش آرتور بزرگ استرس نداشته باشید، چرا که اسکیس سوال نیست که بلد نباشیم، بلکه در نهایت ما باید یه ساختمون بکشیم:D

راستی اسکیس پیارسال رو تمرین کردین؟ مسخره ترین اسکیس بود انصافا، نه به خاطر اینکه مدارک زیاد میخواست، من تو همون پلان و سایت پلانش گیرم:D انقدر کم فضا هست و متراژهایی که داده خارج از تناسب که پلانشو هر کاری میکنم چرت در میاد. و یه نکته مهمتر، حالا اگه خواستیم حتی شده یه گوشه از کارو 2 طبقه کار کنیم که تو برش جذابتر در بیاد، هیچ جایی برای نشون دادن اون طبقه دوم وجود نداره تو اون صفحه. و البته پارکینگی که میخواد و ما مستلزم هستیم زیرزمین طراحی کنیم براش، ولی باز جایی برای کشیدن پارکینگ نیست. چیکار باید بکنیم وقتی جا برای مدارک نیست رو صفحه؟! عجب بساطیه.

ادامه اش رو روی تخته شاسی می کشیم و تخته شاسی رو هم تحویل می دیم

یعنی من که شما رو خندوندم و وزیر لهو و لعب هستم خیلی معمارم؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادامه اش رو روی تخته شاسی می کشیم و تخته شاسی رو هم تحویل می دیم

یعنی من که شما رو خندوندم و وزیر لهو و لعب هستم خیلی معمارم؟

شما که تاج سری;)
په نه په گلابچی معماره که هر روز یه کتاب میده جدیداً میگن یه کتاب 800 صفحه ای داده.
خداوکیلی تو 6ماه چوری 800 صفحه رو نوشتی محمود؟؟
محموووووود پسسسر آخه چرا؟؟ اینجوری که تابلو میشه کتابات همه آبکیه

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خیلی کنجکاو بدونم صفحه 186 چی نوشته شده ک من نمیتونم برم تووووووووووووووووش:surprised:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز

این حرف خیلی سنگینه. چون حالا یکی یه حرفی میزنه و تموم میشه میره، ولی این حرف بنیان های فیزیک و هندسه اقلیدسی و همه قوانین نیوتون رو یکجا زیر سوال میبره. یعنی چی دیده نمیشه عزیز من؟:D اگه موضوع سرای محله مد نظرته، یه سایت کاملا دلباز داره که از توش پرسپکتیو ناظر که سهله، خونه همسایه هم دیده میشه:D و البته لیست فضاهای درخواستی این موضوع هم بیشتر از 1 هست، چون اتاق جلسات و فضای اداری و مدیریت و فضای خدماتی و نمازخونه به کنار، یدونه هم گفته خودتون فضای پیشنهادی بذارین. همه اینا رو با هم جمع بزنیم بیشتر از یک فضا میشه:D

----------------------------------------------------

ولی از سبک گفتارت حس میکنم اسکیس 89 منظورش بوده(محفل شعر) که اشتباهی گفته 90. اونجا یه فضا خواسته بود و نمره ها هم کم بود. ولی به عنوان یک شاهد عینی که تو اون اسکیس حاضر بود، من اسکیس کسی که بعدها رتبه اول اسکیس شد رو دیدم، یه پرسپکتیو ناظر کشیده بود در حد فوق العاده:D عرضم به حضورت یکی دیگه از کسایی که تهران قبول شدن هم از دوستان بود، اونم کشیده بود. 5-6 تا از دوستانم علم و صنعت قبول شدن، 2 تا دیگشون بهشتی قبول شد(حالا میگین داره زر میزنه ولی حقیقته حتی اگه باور نکنید:D) همشون پرسپکتیو ناظر کشیده بودن. یعنی چی هرکی کشیده رد شده، مگه شهربازیه:D کل اسکیس یه پلان بود که فضا نداشت؛ یه برش و یه سایت پلان، اونوقت پرسپکتیوم کشیدنش خطا بوده؟ یعنی 25% آزمون با گفتن اینکه سوال غلطه حاصل میشده؟:D

کلا بعضی استادا که تو اتاقشون بیکار میشینن و حوصلشون سر میره، وقتی یکی میره پیششون شروع میکنن قشششنگ توضیح دادن و از فتوحات عجیبشون میگن، هممون تجربه داریم، شما جدی نگیرین.

hastia89

عضو جدید
بچه ها ( مهندسین گرامی ) الان دارین چیکار میکنین؟ من دیگه نمی دونم چه کاری انجام بدم نشستم اینجا هی این صفحه رو refresh می کنم.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ( مهندسین گرامی ) الان دارین چیکار میکنین؟ من دیگه نمی دونم چه کاری انجام بدم نشستم اینجا هی این صفحه رو refresh می کنم.

من همچنان پشت یکی از دستگاههای چاپ سازمان سنجش استتار کردم خودم رو بلکه بتونم سر فرصت کار رو عملی کنم.
البته الان دارن سوالات بازیگری رو میزنن . . .

arch 1 teh

عضو جدید
هر کسی یک نابغه است
اما اگر یک ماهی را از روی توانایی او برای
بالا رفتن از درخت مورد قضاوت قرار دهید،
همه عمر خود را با این باور زندگی خواهد کرد که یک کند ذهن است!
(آلبرت اینشتین)

سلام به همه مهندسین نابغه این تایپک
این تایپکم داره روزای آخر عمرشو طی میکنه،خاستم به عنوان عضو کوچکی از این تایپک از همه کسانی که هر گونه کمکی در زمینه طراحی و اسکیس کردند، تشکر کنم
وآرزوی موفقیت را برای همه مهندسان معمار دارم،13 تیر ماه هر اتفاقی هم که بیفته ما اون رو به فال نیک خواهیم گرفت،و یادمون باشه
ما تلاشمان را میکنیم و حاصل را از خدا میخاهییم
دوستان من یه پیشنهاد دارم اکثر بچه ها تا عصر 12 تیر ماه تهران هستند،اگر موافق باشید،بچه های این تایپک همدیگر رو ببینیم،در کنار یکی از بناهای معاری معاصر
1.موزه هنرهای معاصر پارک لاله 2.تئاتر شهر پارک دانشجو 3.پردیس سینمایی پارک ملت
دوستان یه لطف کنن تا فردا شب نظراشون رو اعلام کنن ممکنه خیلی از بچه ها به نت دسترسی نداشته باش

soh-rab

عضو جدید

من دارم این کار رو می کنم و می گم

خدا تا آخرین لحظه در باز نمی بنده

هر کسی یک نابغه است
(آلبرت اینشتین)

این تایپکم داره روزای آخر عمرشو طی میکنه،خاستم به عنوان عضو کوچکی از این تایپک از همه کسانی که هر گونه کمکی در زمینه طراحی و اسکیس کردند، تشکر کنم
وآرزوی موفقیت را برای همه مهندسان معمار دارم،13 تیر ماه هر اتفاقی هم که بیفته ما اون رو به فال نیک خواهیم گرفت،و یادمون باشه
دوستان من یه پیشنهاد دارم اکثر بچه ها تا عصر 12 تیر ماه تهران هستند،اگر موافق باشید،بچه های این تایپک همدیگر رو ببینیم،در کنار یکی از بناهای معاری معاصر
دوستان یه لطف کنن تا فردا شب نظراشون رو اعلام کنن ممکنه خیلی از بچه ها به نت دسترسی نداشته باش
بذارید بعد امتحان منظر

arch 1 teh

عضو جدید

بذارید بعد امتحان منظر[/QUOTE]
شاید خیلی ها منظر نخوان امتحان بدن یا مجاز نشدن،تهران نباشن

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کسی یک نابغه است
(آلبرت اینشتین)

من هم بسیار مشتاق دیدار دوستان هستم ولی به خاطر اینکه 12 ام هم تا 8-9 شب سر کارم و ابدا هم جای مرخصی ندارم طبعا نمی تونم بیام ولی جمع رو هرچی به توافق برسه قبوله

arcdoc

اخراجی موقت
دوستان مارو حلال کنند.....یکم اوضاع روحی ریخته به هم.:(...ولی هنوز رقیب هستیم.....مخلص همه بچه های باشگاه.....من دارم میام.....با یه کوله پشی.....چندتا بسته سیگار و ......چند تا راپیدو ماژیک......زاناکس هم که باید باشه........
با آرزوی موفقیت برا تک تک دوستان.......اگه خواستین دوره هم جمع بشید بعد اسکیس اونایی که شماره منو دارن اطلاع بدن...دیگه به نت دسترسی ندارم........بای تا های

وضعیت
موضوع بسته شده است.