تیم کارشناسی ارشد صنایع89 "سما"

m83karimi

عضو جدید
این تاپیک در جهت ایجاد انگیزه و موفقیت بیشتر دوستان کنکوری ایجاد شده، از دوستایی که با من در تاپیک های " آموزش دروس كنكور كارشناسی ارشد صنايع" و "جزوات، راهنمایی، و منابع کنکور ارشد 89 ،صنایع-صنایع" و"آزمون های پارسه سال های قبل " همکاری میکنن خواهشمند است با ارسال یک پیغام به این تاپیک عضویت خود را فعال کنند.
در پیام های بعدی اطلاعات بیشتری درباره این تاپیک به سمع دوستان میرسانم.
شاد باشید.

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر خدا بخواد،من هستم...

ممنون از شما مهندس كريمي

najm133

عضو جدید
سلام
از پيشنهاد عاليتون ممنون
منم هستم .
اميدوارم همه كساني كه تلاش ميكنن موفق بشن.
رنگين كمان پاداش كسي است كه تا آخرين قطره زير باران بماند .....

sisah

عضو جدید
سلام
خسته نباشید:gol:
من هم هستم
بابت جزوه هاتون هم ممنون:w27:
برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.

samij0o0o0n

عضو جدید
سلام دوست عزیز، جناب مهندس کریمی
با تشکر از اجابت درخواست اینجانب، امیدوارم من هم بتوانم درفرصتی لطف شما را جبران کنم

rohollah_h

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان خصو صا مهندس کریمی
بابت همه زحمات دوستان واقعا ممنونیم امیدوارم که بتونم کمک کنم و تیم موفقی داشته باشیم
یا علی

maast

عضو جدید
سلام

سلام

نمی دونم چقدر می تونم کمک کنم :redface:
اما مطمئنم که خیلی می تونم از کمک بچه ها استفاده کنم
مرسی

gandomak_9363

عضو جدید
سلام
منم هستم.ممنون بابت راهنمايهاتون و اميدوارم كه تيم موفقي تشكيل بديم

sanat

عضو جدید
این تاپیک در جهت ایجاد انگیزه و موفقیت بیشتر دوستان کنکوری ایجاد شده، از دوستایی که با من در تاپیک های " آموزش دروس كنكور كارشناسی ارشد صنايع" و "جزوات، راهنمایی، و منابع کنکور ارشد 89 ،صنایع-صنایع" و"آزمون های پارسه سال های قبل " همکاری میکنن خواهشمند است با ارسال یک پیغام به این تاپیک عضویت خود را فعال کنند.
شاد باشید.
سلام من هم هستم آقای مهندس کریمی:gol::gol:

zfa

عضو جدید
با سلام و تشکر از زحمات شما
خیلی خوشحال میشوم اگر در این فعالیت سهیم باشم.

m83karimi

عضو جدید
به نام رب شهر رمضان

به نام رب شهر رمضان

شاد باشید.
با توجه به اینکه یک تیم وقتی موفق که اعضای تیم همدیگه رو بشناسند، لازم دونستم دوستان عضو تیم با کامل کردن فرم زیر به موفقیت تیم کمک کنن. اگه مطلبی رو هم فکر میکنید دونستنش برای تیم مفید ،میتونید در قسمت توضیحات فرم اضافه کنید.
در مورد قسمت وضعیت دروس، دوستان لطف کنن هفته ای یک بار یا هر دو هفته یکبار مجددا این قسمت رو پر کنند و ارسال کنند.
اگه پیشنهاد و یا نظر سازندهای هم داشتید لطفا میل بزنید تا فضای تاپیک بی جهت پر نشه.
این نکته رو هم به دوستانی که سخت مشغول مطالعه هستم نوید میدم که سعی میشه کمتر کارهای این چنینی بشه تا خدایی نکرده وقتی از کسی گرفته نشه.
و اما فرم(به عنوان مثال)
فامیل:کریمی (میتونید یک فامیل مستعار بذارید).......... سال کنکور: سال اول.........آزمون:بله پارسه ( یا قرار شرکت کنم)
توضیحات:..........

وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:تا سر امید ریاضی................. 2-تحقیق:تا قسمت سیمپلکس .......... 3-موجودی : تا آنالیز حساسیت ( یا از مهر ماه شروع میکنم) .............. 4-طرحریزی:تا آشنایی با انواع استقرار ( یا از مهرماه شروع میکنم)
توضیحات:.............

rohollah_h

عضو جدید
سلام به همه دوستان علی الخصوص دوست خوبم مهندس کریمی
رو ح اله همایون زاده
سال اولمه می خوام امتحان بدم
صنایع صنایع شایدم سیستم بدم کنکور ازمایشی هم شاید ماهان
وضعیت دروس:
احتمالاتو یه دور خوندم تحقیق 2 فصلش مونده
یا علی
راستی نظر دوستانو در مورد صنایع یا سیستم می خواستم ؟

آخرین ویرایش:

sisah

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت جناب مهندس کریمی و دوستان خوبم

فامیل:محمدی .......... سال کنکور: سال دوم (پارسال به طور فوق آزمایشی شرکت کردم:smile:) .........آزمون: فعلا هیچ آزمونی شرکت نکردم

وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:تا سر چگالی های احتمال ................. 2-تحقیق:تا سر سیمپلکس ثانویه.......... 3-موجودی : از مهر ماه شروع میکنم.............. 4-طرحریزی: از مهرماه شروع میکنم
توضیحات: جناب کریمی همون طور که در جریان هستید مطالعه اصلی بنده بعد از اتمام پروژه پایانیم شروع می شود.

آرزوی موفقیت برای تمام دوستان دارم
با تشکر:gol:

rk1001

عضو جدید
سلام به همگی دوستان
سال دومی است که شرکت میکنم
تو صنایع صنایع شرکت میکنم
وضعیت دروس :
موجودی و تحقیق در عملیات رو چون پارسال تقریبا خوب خوندم آمادگی خوبی دارم فقط یه دوره میخواد
طرحریزی فقط چند فصل اول
آمار احتمال هنوز هیچ

kashef1

عضو جدید
فامیل:کاشف.......... سال کنکور: سال اول.........آزمون: هنوز تصمیم نگرفتم
توضیحات:..........

وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:متغیرهای تصادفی................. 2-تحقیق:تا قسمت M بزرگ.......... 3-موجودی : ........... 4-طرحریزی: تا حدودی آمادگی دارم.
توضیحات:.............

maast

عضو جدید
سلام به همگی
فامیل:ساقی.......... سال کنکور: سال اول.........آزمون:هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفتم........

وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:8فصل آمارریاضی جان فروند+2فصل مبانی احتمال شلدون راس................. 2-تحقیق:(ازمهر شروع می کنم) .......... 3-موجودی : ( از مهر ماه شروع میکنم) .............. 4-طرحریزی: ( از مهرماه شروع میکنم)
توضیحات:احساس می کنم شدیدا با کمبود زمان مواجه هستم، چون علاوه براینکه ترم تابستون برداشتم، ترم 7هم باید 24 واحد پاس کنم.....

زنبق

عضو جدید
بنام خدا

بنام خدا

امیدوارم در ازای کمک فراوانی که از شما میگیرم بتونم کمک کوچیکی باشم.
اگه خدا بخواد منم امسال توآزمون ارشد شرکت می کنم.:gol:

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام
برای همتون آرزوی موفقیت دارم
خوشحالم که جناب کریمی رو همراهی می کنید.

sanat

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان خصو صا مهندس کریمی
بابت همه زحمات دوستان واقعا ممنونیم امیدوارم که بتونم کمک کنم و تیم موفقی داشته باشیم
اسم:بهزاد.......... سال کنکور: سال اول.........آزمون: هنوز تصمیم نگرفتم
وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:3 فصل از ایوزیان برای احتمال خواندم ویک فصل از آمار ( آمار توصیفی)................. 2-تحقیق:تا آخر سیمپلکس.......... 3-موجودی : .از مهر شروع ميكنم.......... 4-طرحریزی: از مهر شروع ميكنم
5-زبان : 3 درس از کتاب سمت را خواندم

najm133

عضو جدید
سلام
فاميل :‌كاوياني .........سال كنكور : دوم ..............آزمون : احتمالا پارسه
وضعيت دروس :‌زبان كتاب 504 لغت تا درس 6 و راهيان ارشد نكات ..........، آمار و تحقيق :‌از اين هفته شروع ميكنم ....... طرحريزي و كنترل: از مهر ماه

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

با تشکر از دوستانی که فرم مربوطه رو پر کردند
در ادامه برنامه های تیم سما لازم میدونم تاریخ هایی که دوستان بایستی به سایت رجوع کنند و فرم مربوط به وضعیت دروس رو با توجه به میزان پیشرفتشون تکمیل و مجددا ارسال کنند.
در ضمن تاریخ ها مربوط به پنج شنبه هر هفته میباشد که دوستان میتونند جمعه نیز فرم رو تکمیل کنند.
و اما تاریخ ها:
88/6/12 88/6/19 88/6/26
88/7/2 88/7/9 88/7/16 88/7/23 و تاریخ 30 که به دلیل اینکه 31 امتحان پارسه هستش میتونید هفته بعدش تکمیل کنید.
در مورد ماه آبان و آذر هر دو هفته یکبار اقدام به تکمیل فرم کنید.
همچنین یه برنامه ای هم برای دوستانی که قرار توی آزمون های یکی از موسسات شرکت کنند و اینکه در جهت ایجاد یک فضای رقابتی بیشتر از این دوستان می خوام که رتبه هاشون رو توی سایت بزنند حتی اگه خراب کرده باشند.
با تشکر
موفق و سربلند باشید.

sanat

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه عزیزان بخصوص آقای مهندس کریمی و اعضاء تیم
من سر فصل دروس امتحانی کارشناسی ارشد گرایش صنایع - صنایع را در سایت قرار میدم تا عزیزان بتوانند با برنامه جامع به تلاششان ادامه بدهند
موفق باشید

پیوست ها

• Sanaye.pdf
    91.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m83karimi

عضو جدید
به نام الله

به نام الله

با عرض سلام خدمت همه عزیزان بخصوص آقای مهندس کریمی و اعضاء تیم
من سر فصل دروس امتحانی کارشناسی ارشد گرایش صنایع - صنایع را در سایت قرار میدم تا عزیزان بتوانند با برنامه جامع به تلاششان ادامه بدهند
موفق باشید
با عرض معذرت خدمت دوست خوبم جناب بهزاد بابت اینکه ایشون سر فصل ها رو قبل از قرار دادن توی این تاپیک برای من فرستاده بودن و به دلیل کم کاری از بنده فکر میکنم سرصل ها بایستی یکم تغییر کنند.
سر فصلی که بنده قرار دادم از سایت پارسه هستش تغییرات مربوط به درس تحقیق و موجودی هست.
بازم از آقا بهزاد تشکر میکنم که در تیم مشارکت میکنند.
یا علی

پیوست ها

• sarfaslaha.pdf
    79.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

m83karimi

عضو جدید
به نام رب شهر رمضان

به نام رب شهر رمضان

[FONT=&quot]شیوه مطالعه [/FONT]
[FONT=&quot]در مورد شیوه درس خوندن اولین نکته ای که بایستی توجه کنید اینه که به دید یادگیری با همه ی مطالب و حتی تست ها برخورد کنید.یعنی حتی در تست ها هم به دنبال نکته باشید نه اینکه فقط گزینه درست رو انخاب کنید .از یادداشت برداری و نکته نویسی هم غافل نشید. نه فقط نکات مهم بلکه فرض رو بر این بذارید که میخوایند مثلا دو ماه دیگه فقط از روی جزوه های دست نویس خودتون بخونید. حتی اگه قرار از جزوه های من یا شخص دیگه ای استفاده کنید سعی کنید یه بار دیگه اون رو با خط خودتون پاکنویس کنید این جوری هم نکات منبع مختلف رو یکجا جمع کردید و هم از تعدد منابع که باعث استرس میشه جلو گیری کرده اید[/FONT].
[FONT=&quot]برای مثال در مورد یکی از دروس مثل آمار :[/FONT]​
[FONT=&quot] شما اول به دید یادگیری فصل 1 ایوزیان رو بخونید یا مثلا اگه جزوه دانشگاهی دارید با اون شروع کنید تا یه پیش زمینه براتون باشه بعد از خوندن فصل اول ایوزیان یا هر کتاب دیگه ای شروع به جزوه برداری کنید و در نهایت برید سراغ تست ها اما نه به این دید که شروع به زدن تست بدون استفاده از جزوه کنید یا احیانا فکر کنید که بایستی همه مطالب تو ذهنتون مونده باشه و بتونید همه تست ها رو به راحتی بزنید بلکه اگه مطلبی رو هم راجع به تستی میدونید بازم به جزوه رجوع کنید چون اینجوری بهتر مطالب جزوه تو ذهنتون میمونه. باز متذکر میشم که به تست ها به دید نکات کنکوری نگاه کنید .سعی کنید حتی از کوچکترین نکته هم عبور نکنید به قول پارسه " یک نکته ساده اما مهم " .[/FONT]​
[FONT=&quot]نکته آخر اینکه سعی کنید تست ها رو برای خودتون با علامت های ساده ای مثل[/FONT] ( -- + ++ **) [FONT=&quot]طبقه بندی بکنید که برای مرور مشکلی از این بابت نداشته باشید
در مورد دروس دیگه هم به همین صورت عمی کنید.
به امید موفقیت همه دوستان.
[/FONT]​

rohollah_h

عضو جدید
سلام نمازو روزه همه دوستان قبول
از جناب مهندس کریمی بابت تمام راهنماییشان صمیمانه ممنونم
امیدوارم بتونم جبران کنم

بالا