تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اووووو پیدات کردم عارفه
کارات که خوبه همش فولدر 1 زیر 90 بهت نمیدن شک نکن;)
شاید اگه منم امید تو رو داشتم الان وضعم بهتر از این بود ...:cry:
عزیزززززم...کدوم بودی اینقدر دیروز آمار دادن بهم یادم نی...فکر کنم شما همون ردیف اول بودی پیش ما آره؟؟؟

شک نکن رتبه بدها تلاششون بیشتر تا اونهایی ک تک رقمی و دورقمی هستن...اونها یه جورایی اعتماد به نفسه رتبشونو میگیرند...حق هم دارند بنده خداهاااا...منم اگه رتبم خوب بود عمرا این کار رو میکردمااااا....;)

1architect

عضو جدید
سلام
کسی میتونه کتاب آموزش اسکیس صدیق فصل آشنایی با موضوعات رو بذاره اینجا؟

soh-rab

عضو جدید
عزیزززززم...کدوم بودی اینقدر دیروز آمار دادن بهم یادم نی...فکر کنم شما همون ردیف اول بودی پیش ما آره؟؟؟

شک نکن رتبه بدها تلاششون بیشتر تا اونهایی ک تک رقمی و دورقمی هستن...اونها یه جورایی اعتماد به نفسه رتبشونو میگیرند...حق هم دارند بنده خداهاااا...منم اگه رتبم خوب بود عمرا این کار رو میکردمااااا....;)

این جوری هم که شما فکر می کنید نیست

کسی کتاب "از ایده تا معماری" صدیق رو نداره؟بذاره

آخرین ویرایش:

baharestan.f

کاربر بیش فعال
اینم جزوه دراز اگر کسی خواست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/439024-تبادل-جزوه-و-کتاب-برای-اسکیس/page2

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوای منم قبول شدم 30-40 گیگ فیلم نقد شکوهی رو بزارم؟؟؟؟:biggrin:یعنی فیلم مستنده هاااااا....

نهههه اگه این کارو کنی که عشق منو نیم ساعته میکنن تو اوین. قبول شدی واسم یه بلیط رفت و برگش ریودوژانیرو بگیر برای بازی های جام جهانی

سلام
کسی میتونه کتاب آموزش اسکیس صدیق فصل آشنایی با موضوعات رو بذاره اینجا؟

این جوری هم که شما فکر می کنید نیست

کسی کتاب "از ایده تا معماری" فرم صدیق رو نداره؟بذاره

من جلد یک ایده تا معماری رو دارم چه موضوعی میخای؟کتاب 300 و اندی صفحه داره. بگو عکس بگیرم بذارم.

من یه کتاب از صدیق دارم 328 صفحست فهرستشو میزارم هرکی خواست بگه

پیوست ها

• فهرست.jpg
    فهرست.jpg
    20.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.8pic.ir/images/35838742027961845490.jpg
بچه ها می شه نظر بدین؟به نظرتون چیکار کنم جداره ها ساده نباشه؟
واسه درختات ضمینه بزار
به خط افقت جون بده
کفسازی کن
به ورودیت جون بده و با مسیر مشخسش کن
سقفت رو نزار اینهمه ساده بمونه-جان پناه دیتیل های اقلیمی-
آدما معرف مقیاسن بهشون دقت کن الان نصف دیوارن. اقلیمم که تبریزه و دیوارا کوتاهتر
ترکیب حجم رو وقتی اینهمه پربار میکنی به فکر سکشن و پلانش و مهمتر از همه فرایند طراحیش هستی؟؟ تو4 ساعت باید جمعش کنیا.
واسه اینکه جداره ها ساده نباشن بهشئن بافت بده مدل پنجره ببین. تراس بزار کافی شاپ باز بزار
در کل همه اینا که گفتم تو 3-4 ساعت میشه بهش دقت کرد و برطرفش کرد.
من خودم کارام پر ایراده و همه ایرادارو داشتم اینارو برام تاکید کردن

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه درختات ضمینه بزار
به خط افقت جون بده
کفسازی کن
به ورودیت جون بده و با مسیر مشخسش کن
سقفت رو نزار اینهمه ساده بمونه-جان پناه دیتیل های اقلیمی-
آدما معرف مقیاسن بهشون دقت کن الان نصف دیوارن. اقلیمم که تبریزه و دیوارا کوتاهتر
ترکیب حجم رو وقتی اینهمه پربار میکنی به فکر سکشن و پلانش و مهمتر از همه فرایند طراحیش هستی؟؟ تو4 ساعت باید جمعش کنیا.
واسه اینکه جداره ها ساده نباشن بهشئن بافت بده مدل پنجره ببین. تراس بزار کافی شاپ باز بزار
در کل همه اینا که گفتم تو 3-4 ساعت میشه بهش دقت کرد و برطرفش کرد.
من خودم کارام پر ایراده و همه ایرادارو داشتم اینارو برام تاکید کردن

ممنون.تو پلان و سکشن زیاد مشکل ندارم.بیشتر حجم وقتمو میگیره.به نظرتون راندو در حد این عکس http://www.8pic.ir/images/07949448684867006536.jpg کافیه؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.تو پلان و سکشن زیاد مشکل ندارم.بیشتر حجم وقتمو میگیره.به نظرتون راندو در حد این عکس http://www.8pic.ir/images/07949448684867006536.jpg کافیه؟

آره خب ترکیب حجمت زیاده
این خوبه ولی بی جونه تفکیک خوبی نداره دسن نشده انگار یا با 0.1 دسن شده. و مهمتر سایه هاشه که زیاد تضاد نداره .
اگه به کارای صدیق نگاه کنید میگه که پنجره رو هم سیاه سیاه کنید. واسه اینکه تضاد بوجود بیاره
سایه ها پر رنگ تر باشه بنظر من جذاب تره
حالا جدای از همه اینا سلیقه خودمم بگم : خوبه ک خواستی متنوع باشه کارت و با آبی کار کردی ولی نه دیگه دورگیری مقطع رو یا نمات رو یجورایی تو ذوق .م زد
وقتی اینجوری پرزانته میکنی و مقطعت جلوتر از کفسازی کار میکنی و نما رو بالاتر از آسمون پرسپکتیو ناخود آگاهمیره عقب . از جنس همم که نیستن پس یه رنگ دیگه کار کن

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امسال موضوع اسکیس یکی از موضوعات زیر هستش خانه سالمندان(روشنایی در دل تاریکی)-دیوانه خانه-پردیس کودکان بی سرپرست(باهمان تنهایان)-مرکز بازپروری معتادان

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال موضوع اسکیس یکی از موضوعات زیر هستش خانه سالمندان(روشنایی در دل تاریکی)-دیوانه خانه-پردیس کودکان بی سرپرست(باهمان تنهایان)-مرکز بازپروری معتادان

از کجا اینقدر مطمئین هستید؟

mahdooneh

عضو جدید

ببخشید......از کجا به این نتیجه رسیدی؟؟؟؟:que:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من امسال یه موضوعی میدن که نیاز باشه یه چیزایی رو حس کرده باشی درک کرده باشی شناخته باشی این موضوع ها اینارو میخوان یه کانسپت قوی میخان بعلاوه عملکردی هم هستن تقریبا مطمئنم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mbarsen

عضو جدید
من تا حدودی کار کردم،تا الان که با ارامش کار میکنم یکی از بچه ها که خودش پارسال 70 زده گفت در حد 50 ام،که باید با این رتبه ام حداقل 70 بزنم قبولی...حالا فقط خدا میدونه سر جلسه چه گندی میزنم به کارم...

کاش کاراتو میذاشتی ببینم چجوه قضیش که الان 50 هستی :cry:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.