من و آرزو.....

ali.fatemi4

عضو جدید
از نزدیک نه چون همشهری نیستیم ، خانوادشم اونجوریکه خودش تعریف کرده نه اینکه برم تحقیق کنم، گفتم که از اولم بهش گفتم اصلا رو من حساب باز نکن فک نمیکردم اینقد براش جدی بشه و زندگی منم تحت تاثیر قرار بده، موضوع برای من تموم شدس با مخالفت خونوادم

اینجور افراد رو من میشناسم!!!!
مطمئنم که خودش پس میزنه!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب شما اصلا نه دیدیش
نه میشناسیش!!!
رو حرف کسی که بهت دروغ گفته میشه اعتماد کرد؟؟؟
بعدشم پیشنهادم اینه:
باهاش قرار بذار!!! عمرا نیاد!!!

والا اینجوری که مشخصه بعید نیست اگه قرار بذارن مسعود جان بره که مثلا بخواد رودر رو باهاش حرف بزنه و تموم کنه
اما با احساسی که از قبل داره همین که همو ببینن وارد مرحله ی جدید و جدیتری میشیم که واسه در اومدن ازش باید قید چن سال جوونی رو زد!

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان اومده بودم واسه انتخاب واحد ترم تابستون:D ................اما دیدم تاپیک جالبیه:cool: .............تقریبا تمام نظرات دوستانم خوندم( سارا خانوم. احمد و....) به نظر منم کلا ولش کن .................:smile:

به این فکر کن که تا حالا تنهایی شو با چن نفر پر کردههههههههههههههه ( البته من نمی شناسمش اما...:surprised:)

بچه ها حرفای دلمو گفتند پس دیگه حرفی نمی مونه .....موفق باشی;)

:gol::gol::gol::gol:

مرسی سارا خانم

واقعا حق با شماست

من همینجوری که گفتم بهترین کار اینه که رابطه رو یدفه تموم کنه
میدونم سخته
اما به قول شما مرگ یه بار شیونم یه بار

دقیقاً همینه

بنظرم خیلی کارا رو باید یکباره انجام بدیم تدریجی نمیشه!

آدم با یه لحظه اراده میتونه خیلی خوب خودشو بالا بکشه!

ali.fatemi4

عضو جدید
والا اینجوری که مشخصه بعید نیست اگه قرار بذارن مسعود جان بره که مثلا بخواد رودر رو باهاش حرف بزنه و تموم کنه
اما با احساسی که از قبل داره همین که همو ببینن وارد مرحله ی جدید و جدیتری میشیم که واسه در اومدن ازش باید قید چن سال جوونی رو زد!

من مطمئنم اینجوری نمیشه!!!
شک نکن!
با این روحیات کاملا متفاوت که از حرفای مسعود جان متوجه شدم، شک ندارم اصلا به دیدار هم نمیکشه!!!!

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلاً بی خیال بحث قرار و... بشین.

بنظر من ارزش اونم نداره...

فقط یه لحظه اراده میخواد و ترک این رابطه!!!!!!!

masoood7

عضو جدید
میدونید من از این نظر هم خودمو سرزنش میکنم که بالاخره خودمم یه زمانی شاید ازش سواستفاده کردم و خواستم که نیازهای عاطفی خودمم تامین بشه و این منجر به ادامه دار شدن رابطمون شده و از این بابت خودمو مقصر می بینم

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونید من از این نظر هم خودمو سرزنش میکنم که بالاخره خودمم یه زمانی شاید ازش سواستفاده کردم و خواستم که نیازهای عاطفی خودمم تامین بشه و این منجر به ادامه دار شدن رابطمون شده و از این بابت خودمو مقصر می بینم

درسته

ولی نباید به چیزی که غیرممکنه فکر کنی

شما هم مقصری چون بهش پا دادی...ولی چون اون دروغ هم گفته بیشتر مقصره...

ما یه ضرب المثل داریم که میگه کار ضرر از هرجاش برگردی منفعته...

ali.fatemi4

عضو جدید
حق با شماست!
با این صحبتایی که کردی، الان تو رو به عنوان یه پسر کاملا دل رحم و ساده میبینم!
اما گفتم که چیکار کنی!!!
مطمئنم اون نمیاد!!!

ali.fatemi4

عضو جدید
درسته

ولی نباید به چیزی که غیرممکنه فکر کنی

شما هم مقصری چون بهش پا دادی...ولی چون اون دروغ هم گفته بیشتر مقصره...

ما یه ضرب المثل داریم که میگه کار ضرر از هرجاش برگردی منفعته...

دوستان خیلی ببخشید تشکر هام تموم شدن
واقعا شرمنده ام

درسته حرف شما اما این بحث، بحث دله نه کار
شما خودت دختری میدونی یه دختر که بد بین بشه، نسبت به همه پسرا بد بین میشه
من میخوام اون دختر هم حفظ بشه
درسته که اشتباه کردن هر دوشون اما میخوام اولا به هردوشون ثابت بشه
ثانیا روح دختر از هم نپاشه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مسعود جان خوب اگه این نیازهای عاطفی و امثال اون نباشه که آدم دچار این کارا نمیشه که
پس ناراحت نباش
همه ی ما مشکلات خاص خودمونو داشتیم
با ادامه دادنش فقط هردوتون اذیت میشید
چون وقتی مطمینی که اشتباهه یه روزی این رابطه تموم میشه و اونموقع ضررش بیشتره

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

مسعود جونم.:D اون که مثل عابر بانک نبوده که فقط اون نیازای تو رو تامین کنه .................توام نیازاش تامین کردی ,وقت گذاشتی ,......پس با هم بی حسابید..;) ( تو که خودت گفتی شیطونی نکردی :smile:)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا شرمنده ام

کاملاً موافقم

منم با توجه به اینکه خودم دخترم نظر دادم.

هر چی باشه من بیشتر توجمعای دخترونه بودم...

الانم در مورد اون خانوم با توجه به گفته های استارتر نظر دادم.

این جور دخترا دلشون با یه نفر نیست و فراموشی براشون سخت نیست...

تازه فک نمیکنم بینشون اعتمادی وجود داشته باشه درآینده...

منم راضی نیستم یه دختر له بشه...

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسعود جونم.:D اون که مثل عابر بانک نبوده که فقط اون نیازای تو رو تامین کنه .................توام نیازاش تامین کردی ,وقت گذاشتی ,......پس با هم بی حسابید..;) ( تو که خودت گفتی شیطونی نکردی :smile:)

:biggrin::biggrin:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با اجازه همگی برم.

امیدوارم به نتیجه خوبی برسید.

در آخر اینو بگم دخترایی که با چن نفر هستن احساسشون زود له نمیشه

پشت سر آقایون با حالت زرنگی بهشون میخندن و احساسشونو مسخره میکنن.

روز خوش

ali.fatemi4

عضو جدید
کاملاً موافقم

منم با توجه به اینکه خودم دخترم نظر دادم.

هر چی باشه من بیشتر توجمعای دخترونه بودم...

الانم در مورد اون خانوم با توجه به گفته های استارتر نظر دادم.

این جور دخترا دلشون با یه نفر نیست و فراموشی براشون سخت نیست...

تازه فک نمیکنم بینشون اعتمادی وجود داشته باشه درآینده...

منم راضی نیستم یه دختر له بشه...

از عمق رابطه ای که با هم داشتن خبری نداریم
اما معمولا تو این شکستن روابط، دختر نابود میشه تا پسر

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گلم گذشت زمان همه چي رو درست ميكنه و اين ماجرا ميشه برات يه درس عبرت ...قصد نصيحت ندارم ولي اولين اشتباهت اينه كه بدون شناخت از طرف با خونواده مطرح كردين بايد اون طرفو كامل ميشناختي و بعد بازگو ميكردين

masoood7

عضو جدید
خواهش میکنم.

آقا مسعود الان با این صحبتا به چه نتیجه ای رسیدی؟

همه ما تقریباً یه نظر داشتیم...
از اینکه این رابطه از ریشه غلط بوده و همه تایید کردند شکی نیس ، شمام منو آگاه کردید که من باید بفکر خودمم باشم چون من همش دارم به اینکه آرزو صدمه نبینه فکر میکنم اگرچه فکر میکنم بازیم داده خیلی موقع ها، و لی گاهی وقتام درکش کردم و احساسشو فهمیدم ،من خطمو خاموش نمیکنم ولی همه سعیمو میکنم که قانع بشه اگه نشد این موضوع دیگه برام تموم شده چون خونوادم مهمترن برام و آب پاکیو ریختن....آرزو میکنم که کنار بیاد و بیخیال بشه همین

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با اجازه همگی برم.

امیدوارم به نتیجه خوبی برسید.

در آخر اینو بگم دخترایی که با چن نفر هستن احساسشون زود له نمیشه

پشت سر آقایون با حالت زرنگی بهشون میخندن و احساسشونو مسخره میکنن.

روز خوش

روزت به خیر

masoood7

عضو جدید
واقعا شرمنده ام

حرف دلمو راحت زدی ......مرسی

ali.fatemi4

عضو جدید
از اینکه این رابطه از ریشه غلط بوده و همه تایید کردند شکی نیس ، شمام منو آگاه کردید که من باید بفکر خودمم باشم چون من همش دارم به اینکه آرزو صدمه نبینه فکر میکنم اگرچه فکر میکنم بازیم داده خیلی موقع ها، و لی گاهی وقتام درکش کردم و احساسشو فهمیدم ،من خطمو خاموش نمیکنم ولی همه سعیمو میکنم که قانع بشه اگه نشد این موضوع دیگه برام تموم شده چون خونوادم مهمترن برام و آب پاکیو ریختن....آرزو میکنم که کنار بیاد و بیخیال بشه همین
بازم به نظر من فکر کن!
من با شناختی که از این افراد دارم، خوب میدونم هستن پایه تا قسمت تئوریش!!! اما حرف عمل که میاد وسط؛ پس میزنن!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گلم اين موضوع رو بايد توي تالار مشاوره ميزديد ... ;)

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ایشالا که به خوبی و خوشی حل بشه

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم والا چی بگم
خودکشیو اینا که نمیکنه اینا سیا بازیه

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ایشالا هرچی خیره براتون پیش بیاد...