آیا نداشتن دوست دختر نشانه ضعف است؟

behnamcp

کاربر فعال
آیا نداشتن دوست دختر نشانه ضعف است؟لطفا دلایل خود را بیان کنید

kakimar

عضو جدید
به نظرم نداشتن دوست دختر نشان دهنده ی عزت نفس و اعتماد به نفس یه پسره.
داشتن دوست دختر هم ضرر مادی داره , هم ضرر معنوی
دوستانی که در این زمینه فعال هستند میتونن عرایض منو تکمیل کنن.......(اساتید دست بجنبونیییید ;))

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا کاملا برعکس .الان کم پسری هس جی اف نداشته باشه .. اونایم که دارن اکثرا بخاطر سرگرمی و کنجکاوی و رقابت با پسرا دیگه است. حالا ی پسر باشه و این احساسها شو کنترل کنه و دوست دختر نداشته باشه افرین داره والا

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم نداشتن دوست دختر نشان دهنده ی عزت نفس و اعتماد به نفس یه پسره.
داشتن دوست دختر هم ضرر مادی داره , هم ضرر معنوی
دوستانی که در این زمینه فعال هستند میتونن عرایض منو تکمیل کنن.......(اساتید دست بجنبونیییید ;))

با این قسمت (به نظرم نداشتن دوست دختر نشان دهنده ی عزت نفس و اعتماد به نفس یه پسره.) شدایدا موافقم

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتن یا نداشتن دوست دختر ربطی به ضعف نداره ربطی به عزت نفس هم نداره....
یه پسری از یه تیپی خوشش میاد و اون تیپ زیاد دیده میشه و خوب، با همشون می‌پره!! (شوخی!)

ممکنه یه نفر واقعا عاشق یه مدل دختری باشه که هیچوقت گیرش نیاره!! یا دیر گیرش بیاره و به همین خاطر دوست دختر نداشته باشه....
ممکنه یه پسری واقعا عاشق یه دختری بشه ولی دختره شعور کافی رو نداشته باشه و بره دنبال یکی دیگه و این رو ول کنه و پسره دوباره دنبال یکی دیگه! :|

بنابراین این مسائل ارتباطی با هم ندارن...

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره یکیو میبینی شرایطشو داره که دوست دختر داشته باشه ولی به دلیل اعتقاداتش دوست دختر نداره در این صورت نه تنها نشانه ضعف نیست بلکه یک نقطه قوت برای اون پسر حساب میشه ولی یکی هست که میخواد دوست دختر داشته باشه ولی به دلایلی مثل عدم توانایی برقراری ارتباط با دختر ها دوست دختر نداره که در این مورد نشانه ضعفه.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
من دوس دختر زیاد دارم خیلی باحاله به همه پیشنهاد میکنم:w15:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره یکیو میبینی شرایطشو داره که دوست دختر داشته باشه ولی به دلیل اعتقاداتش دوست دختر نداره در این صورت نه تنها نشانه ضعف نیست بلکه یک نقطه قوت برای اون پسر حساب میشه ولی یکی هست که میخواد دوست دختر داشته باشه ولی به دلایلی مثل عدم توانایی برقراری ارتباط با دختر ها دوست دختر نداره که در این مورد نشانه ضعفه.

شهاب جان،تا حالا کسی بهت گفته بود که تو تحلیل خداییش کارت درسته؟؟؟
کارت درسته;)
ولی اینطوری هم میشه تحلیل کرد که آنایی که میرن دنبال دختر یه کمبودایی رو دارن که میخوان آن کمبودا رو با دختر جبران کنن مثلا کمبود محبت!!
من نمیخوام بگم پسراییی که دوست دختر دارن،خیلی آدمای بدی هستن و خیلی مشکل دارن.....ولی بالاخره کمبود دارن،اینو نمیشه انکار کرد!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوس دختر زیاد دارم خیلی باحاله به همه پیشنهاد میکنم:w15:

چقد ذوقم میکنه!!!طراحی سردخانه به کجا رسید!!!!!!!!!!!!!!!!!همین کارا رو میکنه صد جا سوال در مورد سردحانه میکنه!!!

آخ حال میکنم ی پسر دوست دختر نداشته باشه.:d

چرا؟؟؟

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کاملا تایید میشه ;)
این واسه دخترا هم صدق میکنه ...

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شهاب جان،تا حالا کسی بهت گفته بود که تو تحلیل خداییش کارت درسته؟؟؟
کارت درسته;)
ولی اینطوری هم میشه تحلیل کرد که آنایی که میرن دنبال دختر یه کمبودایی رو دارن که میخوان آن کمبودا رو با دختر جبران کنن مثلا کمبود محبت!!
من نمیخوام بگم پسراییی که دوست دختر دارن،خیلی آدمای بدی هستن و خیلی مشکل دارن.....ولی بالاخره کمبود دارن،اینو نمیشه انکار کرد!!!

لطف داری شما امیر جان در مورد کسایی که دوست دختر دارن همونطور که گفتی نمیشه کلی گفت ولی اکثرا چون دلیلشون برای داشتن دوست دختر پز دادن و کم نیاوردنه و بین اکثر پسرا تعدد دوست دختر یک نوع افتخار محسوب میشه میشه گفت که در اکثرشون این یک نقطه ضعف محسوب میشه چراکه هدفشون از داشتن دوست دختر اشتباس.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه موضوع حیاتی رو مورد بحث قرار دادی!!!:razz:

آخه عزیز من این چه سوالیه
این چه حرفیه

چیزی که زیاده پسر واسه دوست شدن و چیزیم که زیاده دختر واسه دوست شدن

هرکسی با توجه به عقیده و طرز نگاهش یا دوست میشه یا دوست نمیشه!!

نداشتن ضعف نیست!
داشتنشم قدرت نیست!

ali.fatemi4

عضو جدید
بهتره بگیم داشتن دوست دختر دو دلیل داره که یکیش نشون ضعف داره
دلیل اولش نیاز به همسر هست که متاسفانه با بالا رفتن سن ازدواج به شدت وضع بدی پیدا کرده و باید درست بشه چرا که ممکنه سر روابط این چنینی دهن مهن زندگی رو کتلت کنه!!!!
دومیش ضعف وجودی پسر برا برطرف کردن نیاز های زندگیشه که این نشون ضعف پسره

از لحاظ عقلی اولی مشکلی نداره چون واقعا نیازه برا هر پسری و تقصیر گردن شرایط سخت جامعه برا ازدواجه

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
من دوس دختر زیااااد دارما.......خخخخ

ولی درکل من نشونه قوت طرف میبینم...........ینی هرچی طرف دوس دختر نداشته باشه از نظر من باکلاس تره.........عاشقه این پسراییم ک ب دخترا رو نمیدن.......(ک اصن پیدا نمیشه:دی)