استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

وحیدوحید

عضو جدید
دوست عزیز حالا چرا به خودت میگیری
شما نه چند نفر رو بیارم که با پارتی بازی رفتن سرکار
اصلا دوست خودم نه توی اتاق مصاحبه به کارآموزی نه به پروژه جواب داده بود حتی نتونسته بود زبان رو روخونی کنه ولی قبول شده بود
واسه من از لفظ کم کاری استفاده نکن
من دیگه بعضی از کسانی که توی این شرکتها قبول میشن رو نشناسم بدرد لای جرز میخورم

چرا به خودم نگیرم؟! وقتی داری کلی صحبت میکنی من باید به خودم بگیرم! خب اون دوستت شاید سوالهای دیگه رو خوب جواب داده. زبان هم که نمره اش خیلی کمه. ببین عزیز من اگر فرض کنیم 800 نفر قبول شدن من با قاطعیت میگم که زیر 15 نفر با پارتی رفتن که اون هم اجتناب ناپذیره. بقیه هیچ گونه سفارشی پشتشون نبوده.
واسه تو از لفظ کم کاری استفاده میکنم چون فقط کسانی که کم کاری کرده باشن زمین و زمان رو محکوم میکنن تا خودشون رو بی تقصیر نشون بدن!

mansour.mm20

عضو جدید
آره منصور جان بچه خود بوشهرم
والا به امام جمعه (صفایی بوشهری) نامه نوشتیم همراه با مستندات و امروز بردیم خدمتشون و گفت که فردا یا پس فردا خودشون تشریف میبرن تهران و قول دادن که مثل آزمون نفت 90 جدی پیگیری کنند
همینجا جا داره از تعدادی از بچه های برازجان که سنگ تمام گذاشتند و این موضوع رو پیگیری کردند تشکر کنم

ان شااله جواب میده این صفایی خرش خیلی میره.
چه رشته ای هستی داش سعید؟
فقط یک خاهشی ازت دارم با بچه های اینجا کل ننداز بحر حال اگه قبول شدی و اومدی قراره باهم کار کنیم پس بهتره کدورتی از هم نداشته باشیم

Saeed_kh

عضو جدید
چرا به خودم نگیرم؟! وقتی داری کلی صحبت میکنی من باید به خودم بگیرم! خب اون دوستت شاید سوالهای دیگه رو خوب جواب داده. زبان هم که نمره اش خیلی کمه. ببین عزیز من اگر فرض کنیم 800 نفر قبول شدن من با قاطعیت میگم که زیر 15 نفر با پارتی رفتن که اون هم اجتناب ناپذیره. بقیه هیچ گونه سفارشی پشتشون نبوده.
واسه تو از لفظ کم کاری استفاده میکنم چون فقط کسانی که کم کاری کرده باشن زمین و زمان رو محکوم میکنن تا خودشون رو بی تقصیر نشون بدن!

بردار من، من نه کم کاری کردم نه زمین و زمان رو محکوم میکنم، من فقط حقم رو میخوام و اینو بدون که حق دادنی نیست و گرفتنی است و باید گرفت و نه من شما رو محکوم میکنم و نه کسانی دیگه که به خودشون میگیرن!!!
من خودم با یه حساب سرانگشتی ساده میدونم چقد به سوالات جواب دادم پس وقتی این چیزا رو میبینم و میشنوم حالم از این سیستمشون بهم میخوره
اصلا چرا باید تموم افراد بالای 26 و 27 رو ببرن سرکار؟
چون سنشون داره میره بالا و ممکنه واسه استخدامیهای بعدی نتونن شرکت کنن!!!
خوب این یعنی پارتی این یعنی همون که میگم واسه من از لفظ کم کاری استفاده نکن و این یعنی نیاین اینجا پست بدین بگین شایسته سالاری بازم بگم
برادر من از روی شکم سیر که الان خرت از پل گدشته صحبت نکن یکم چشمات رو باز کن و این سیستم فاسدمون رو ببین

وحیدوحید

عضو جدید
بردار من، من نه کم کاری کردم نه زمین و زمان رو محکوم میکنم، من فقط حقم رو میخوام و اینو بدون که حق دادنی نیست و گرفتنی است و باید گرفت و نه من شما رو محکوم میکنم و نه کسانی دیگه که به خودشون میگیرن!!!
من خودم با یه حساب سرانگشتی ساده میدونم چقد به سوالات جواب دادم پس وقتی این چیزا رو میبینم و میشنوم حالم از این سیستمشون بهم میخوره
خوب این یعنی پارتی این یعنی همون که میگم واسه من از لفظ کم کاری استفاده نکن و این یعنی نیاین اینجا پست بدین بگین شایسته سالاری بازم بگم
برادر من از روی شکم سیر که الان خرت از پل گدشته صحبت نکن یکم چشمات رو باز کن و این سیستم فاسدمون رو ببین

من متولد 21 تیر 1367 هستم و سنم از اون چیزی که شما گفتی کمتره. پس این مثال نقض به راحتی این حرف شما رو رد میکنه!
اصلا شما چه رشته ای خوندی و کدوم دانشگاه خوندی؟

Saeed_kh

عضو جدید
من متولد 21 تیر 1367 هستم و سنم از اون چیزی که شما گفتی کمتره. پس این مثال نقض به راحتی این حرف شما رو رد میکنه!
اصلا شما چه رشته ای خوندی و کدوم دانشگاه خوندی؟

من مهندسی شیمی خوندم از دانشگاه خلیج بوشهر و من 68 تیم
حالا میخوای چی رو ثابت کنی؟

وحیدوحید

عضو جدید
من مهندسی شیمی خوندم از دانشگاه خلیج بوشهر و من 68 تیم
حالا میخوای چی رو ثابت کنی؟

هیچی فقط خواستم بگم که شرکت گاز برعکس چیزی که شما فکر میکنی خیلی به سن و سال کاری نداره و اگر هم داشته باشه ترجیح میده که کسانی رو برداره که جوون تر باشن! و در ضمن دانشگاهی که شما درس خوندی هم واسشون مهمه.
خواهشا دیگه اینجا مطالبی که بچه ها رو به چالش بکشه نذار

mansour.mm20

عضو جدید

من 22 سالمه...
به سن فکر نکنم ربط داشته باشه

وحیدوحید

عضو جدید
بسه ديگه لطفا
نصف شبي حوصله دارينا

تو هم خیلی رو مخی ها!
دنبال شوهر میگردی؟ ببین بچه هایی که اینجا هستن همه شون آینده شون روشنه چون اکثرا استخدامی شرکت گاز قبول شدن و از وقتی برن سر کار حقوقشون بالای 2 تومنه. حالا هر کی رو پسندیدی بهش مسیج بده تا شماره اش رو بهت بده :D

hanna.mohseni

عضو جدید
تو هم خیلی رو مخی ها!
دنبال شوهر میگردی؟ ببین بچه هایی که اینجا هستن همه شون آینده شون روشنه چون اکثرا استخدامی شرکت گاز قبول شدن و از وقتی برن سر کار حقوقشون بالای 2 تومنه. حالا هر کی رو پسندیدی بهش مسیج بده تا شماره اش رو بهت بده :D

كوچولو همه كه مثل شما با اين انگيزه نيومدن اينجا

vahidmanu

عضو جدید
آره منصور جان بچه خود بوشهرم
والا به امام جمعه (صفایی بوشهری) نامه نوشتیم همراه با مستندات و امروز بردیم خدمتشون و گفت که فردا یا پس فردا خودشون تشریف میبرن تهران و قول دادن که مثل آزمون نفت 90 جدی پیگیری کنند
همینجا جا داره از تعدادی از بچه های برازجان که سنگ تمام گذاشتند و این موضوع رو پیگیری کردند تشکر کنم

سعید خ تو این تاپیک به قول خودش کمپین راه انداخته. http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/459380-اعتراض-به-نتایج-آزمون-91-شرکت-گاز-در-استان-بوشهر
این هم وبلاگشون هست: http://gaz1391.blogfa.com/

این چند وقت هم که اومده اینجا واسه اینه که بتونه یه چند نفری رو از اینجا با خودش همراه کنه و امضاهای بیشتری رو جمع کنه.

Saeed_kh

عضو جدید
سعید خ تو این تاپیک به قول خودش کمپین راه انداخته. http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/459380-اعتراض-به-نتایج-آزمون-91-شرکت-گاز-در-استان-بوشهر
این هم وبلاگشون هست: http://gaz1391.blogfa.com/

این چند وقت هم که اومده اینجا واسه اینه که بتونه یه چند نفری رو از اینجا با خودش همراه کنه و امضاهای بیشتری رو جمع کنه.

چقد باهوشی توووو
داری حیف میشی

hanna.mohseni

عضو جدید
ادم بيخود مثه شما تو جامعه فراونه
لطف كن ريپ ام نكن
با امثال شما هيچ حرفي ندارم

mordabpir

عضو جدید
سلام دوستان
من خیلی حرفای بعضی آدمای این تاپیک رو تحمل کردم
من 5 ساله بیکارم و بالای 6 تا امتحان استخدامی قبول شدم و تو مصاحبه رد شدم و این چند سال خیلی زجر کشیدم تا این دفعه بعد از یه سال درس خوندن مداوم و با پشتکار قبول شدم.
من از استان بدبخت فارس هستم. استانی که بیشترین آمار بیکاری و بیشترین درصد تحصیل کرده های بیکار رو داره
روزی که اسمم رو تو قبولیا دیدم خوشحال شدم ولی بیشتر ناراحت شدم چون همه دوستام رد شده بودند. دوستم سی سالشه و من مطمئنم هم تو کتبی و هم تو مصاحبه بیشترین نمره رو آورده ولی قبول نشده، بدبخت بخاطر سنش دیگه نمیتونه شرکت کنه و الان افسردگی گرفته
پس سهم ما استان فارسیا از این مملکت چی میشه؟ باید همچنان بیکار بگردیم
من واسه هموطنای بوشهریم احترام قائلم ولی آخه واسه شما که بومی هستین کار پیدا کردن مثل آب خوردنه، ما که نه بومی هستیم نه پارتی داریم امیدمون فقط به آزمونای استخدامیه. من قبول دارم که فرایند استخدامی وضعش خرابه و بیکاری و پارتی بازی فساد میکنه
طرف خیلی کوچیکتر از ما هست اومده میگه چون بوشهریم باید استخدام بشم پس زجری که این چند سال من و دوستام بردیم چی میشه؟
کی باید حق من و هم وطنای من رو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

istgahe66

عضو جدید

اینجا کسی هست که زیر 26 سال باشه و قبول شده باشه ؟ لطف کنید و کوتاهی نکیند به سوال من جواب بدید. متشکر

baaroon

عضو جدید

بخواب بابا

بالا