تاپيك آزمون هاي آزمايشي

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان عزيز داوطلب كنكور كارشناسي ارشد
اين تاپيك يه منظور بارگذاري سوالات و پاسخ هاي آزمون هاي آزمايشي موسسات مختلف افتتاح شده است. ا زدوستاني كه اين آزمون ها را به صورت فايل الكترونيك در اختيار دارند تقاضا مي شود به منظور استفاده ساير داوطلبان عزيز ، آنها را در اين فضا بارگذاري كرده تا كمكي به همنوعان خود چه آنهايي كه در آزمون هاي حضوري شركت مي كنند و چه آنهايي كه به هر دليلي مايل به شركت درآزمون هاي حضوري نيستند شود.
از شما كمال سپاسگذاري را دارم;)
براي شروع كار بنده آزمون هاي جامع سنجش به همراه لينك دانلود پاسخ تشريحي و همچنين آزمون جامع 100 اول پارسه در سال 90 به همراه پاسخ تشريحي را بارگذاري ميكنم اميد است عزيزات نهايت استفاده را برده و در آزمون اصلي پيروز باشند
يا حق;)

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دانلود آزمون جامع سازمان سنجش سال 90+پاسخ تشريحي

دانلود آزمون جامع سازمان سنجش سال 90+پاسخ تشريحي

لينك دانلود سوالات: ...............................http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=103230&d=1340265108

لينك دانلود پاسخ تشريحي :........................... http://www.sanjeshserv.ir/fullstory.aspx?id=53

به زودي سوالات آزمون دوم سازمان سنجش و آزمون جامع دوم موسسه ماهان در سال 90 بارگذاري خواهد شد
لطفا دوستان همكاري داشته باشند
موفق باشيد
;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دانلود آزمون 50 درصد دوم پارسه سال 90

دانلود آزمون 50 درصد دوم پارسه سال 90

دفترچه سوالات و پاسخنامه
از دوستان و مهندسان اللخصوص بچه هاي ارشد 91 و قبل تقاضا دارم در صورت داشتن دفترچه آزمون ها دوستان كنكوري رو بي نصيب نذارن
با سپاس

پیوست ها

• ظ…ع©ط§ظ†غŒع© 50% ط&#17.rar
    7.1 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

meka1

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما پاسخنامه ازمون های پارسه ماله پارسال رو دارید؟ من فقط پاسخنامه هاشو احتیاج دارم قبلا یکی از بچه ها تو این انجمن قرار داد ولی لینکاش رو حذف کرد و هر چی گفتم هم نداد :دی دیگه
می خواستم ببینم شما دانلود نکردید اونارو؟ اگه دارید ممنون میشم برام بفرستید شدید لازم دارم
با سپاس فراوان

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
پاسخنامه آزمون 50 درصد اول پارسه

پاسخنامه آزمون 50 درصد اول پارسه

سلام دوست عزیز شما پاسخنامه ازمون های پارسه ماله پارسال رو دارید؟ من فقط پاسخنامه هاشو احتیاج دارم قبلا یکی از بچه ها تو این انجمن قرار داد ولی لینکاش رو حذف کرد و هر چی گفتم هم نداد :دی دیگه
می خواستم ببینم شما دانلود نکردید اونارو؟ اگه دارید ممنون میشم برام بفرستید شدید لازم دارم
با سپاس فراوان
والامن به جز اين هايي كه داخل اين تاپيك گذاشتم پاسخنامه ديگه اي ندارم فقط يه پاسخنامه آزمون 50 درصد اول پارسه رو دارم ولي سوالاشو ندارم!!!
اون پاسخنامه ها رو هم منم دانلود نكردم نميدونستم اين دوستمون ميخواد اونا رو جمع كنه بفروشه شرمنده ان شالله گير آوردم ميذارم استفاده كنيد
اينم پاسخنامه 50 درصد اول پارسه
موفق باشيد

پیوست ها

• Solution-Parseh-50--1.pdf
    1 مگایابت · بازدیدها: 0

ALI26393

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما پاسخنامه ازمون های پارسه ماله پارسال رو دارید؟ من فقط پاسخنامه هاشو احتیاج دارم قبلا یکی از بچه ها تو این انجمن قرار داد ولی لینکاش رو حذف کرد و هر چی گفتم هم نداد :دی دیگه می خواستم ببینم شما دانلود نکردید اونارو؟ اگه دارید ممنون میشم برام بفرستید شدید لازم دارم
با سپاس فراوان
شما کلی پیغام خصوصی دادید که در نهایت من لینکی که کار می کرد را فرستادم و گفتم بقیه هم را خواهم داد اما شما با تند خویی گفتید که من منت گذاشتم!!!
والامن به جز اين هايي كه داخل اين تاپيك گذاشتم پاسخنامه ديگه اي ندارم فقط يه پاسخنامه آزمون 50 درصد اول پارسه رو دارم ولي سوالاشو ندارم!!!
اون پاسخنامه ها رو هم منم دانلود نكردم نميدونستم اين دوستمون ميخواد اونا رو جمع كنه بفروشه شرمنده ان شالله گير آوردم ميذارم استفاده كنيد
اينم پاسخنامه 50 درصد اول پارسه
موفق باشيد
من قصدم این نبود که جمع کنم توهین تعدادی از اعضا و تائید کردن مطالب آنها توسط شما باعث شد این کار رو بکنم

در ضمن این فایل را که آپلود کردید اصلش رو من روی اینترنت آپلود کرده بودم حتی اسمش هم همونه
پس لطفا قدر بدانید

meka1

عضو جدید
شما کلی پیغام خصوصی دادید که در نهایت من لینکی که کار می کرد را فرستادم و گفتم بقیه هم را خواهم داد اما شما با تند خویی گفتید که من منت گذاشتم!!!

من قصدم این نبود که جمع کنم توهین تعدادی از اعضا و تائید کردن مطالب آنها توسط شما باعث شد این کار رو بکنم

در ضمن این فایل را که آپلود کردید اصلش رو من روی اینترنت آپلود کرده بودم حتی اسمش هم همونه
پس لطفا قدر بدانید

دوست عزیز نزارید که بعضب چیز ها اینجا بگم !! حوصله بحث ندارم با شما !! ولی اگه لازم باشه چیز هایی رو می گم که ممکنه بهتون بر بخوره!!
ق

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

پس لطفا قدر بدانید
دست شما درد نكنه بابت فايلي كه آپلود كرده بوديد....راستش من نميدونستم اون فايل رو چه كسي آپلود كرده در ضمن اگر من مطلبي رو تاييد كردم قصد توهين نداشتم خودتونم ميدونيد من اولين نفري بودم كه واسه خريدن اون آزمون ها واستون پيام دادم

ALI26393

عضو جدید
آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه (رایگان)

آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه (رایگان)

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه
دریافت رایگان رمز عبور دفترچه های آزمون آزمایشی مهندسی مکانیک پارسه

آخرین ویرایش:

ALI26393

عضو جدید
دانلود آزمون آزمایشی 25 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه رایگان

دانلود آزمون آزمایشی 25 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه رایگان

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه

لطفاً حمایت خود را از انتشار رایگان تمام آزمون‌ها با کلید تشکر که در پایین این پست قرار دارد اعلام نمایید.

ALI26393

عضو جدید
دانلود رایگان آزمون آزمایشی 50 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه

دانلود رایگان آزمون آزمایشی 50 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 50 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 50 درصد اول مهندسی مکانیک پارسه

لطفاً حمایت خود را از انتشار رایگان تمام آزمون‌ها با کلید تشکر که در پایین این پست قرار دارد اعلام نمایید.:gol:
تمام فایل ها با رمز عبور تست شده است لطفاً اگر موفق نشدید خودتان را اذیت نکنید شاید قسمت نباشد از آنها استفاده کنید:cry:

ALI26393

عضو جدید
دانلود رایگان آزمون آزمایشی 25 درصد سوم مهندسی مکانیک پارسه

دانلود رایگان آزمون آزمایشی 25 درصد سوم مهندسی مکانیک پارسه

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 درصد سوم مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 درصد سوم مهندسی مکانیک پارسه

لطفاً حمایت خود را از انتشار رایگان تمام آزمون‌ها با کلید تشکر که در پایین این پست قرار دارد اعلام نمایید.:gol:
تمام فایل ها با رمز عبور تست شده است لطفاً اگر موفق نشدید خودتان را اذیت نکنید شاید قسمت نباشد از آنها استفاده کنید:cry:

ALI26393

عضو جدید
دانلود رایگان آزمون آزمایشی 25 درصد چهارم مهندسی مکانیک پارسه

دانلود رایگان آزمون آزمایشی 25 درصد چهارم مهندسی مکانیک پارسه

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 درصد چهارم مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 درصد چهارم مهندسی مکانیک پارسه

راستی یادم رفت بگم
اگر تعداد تشکر ها از تعداد دانلود فایل ها کمتر باشد یعنی چند نفر زیرآبی رفتند و من تشویق نمی شم که مابقی رو هم ارسال کنم:mad:

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 25 درصد چهارم مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 25 درصد چهارم مهندسی مکانیک پارسه

راستی یادم رفت بگم
اگر تعداد تشکر ها از تعداد دانلود فایل ها کمتر باشد یعنی چند نفر زیرآبی رفتند و من تشویق نمی شم که مابقی رو هم ارسال کنم:mad:
مرسی از زحمات بی دریغ تون!اگه می شد برا هر پستتون چن تا تشکر میزدیم :)
فقط رمز اینا؟؟!!!

آخرین ویرایش:

saeed_70_nagi

عضو جدید
رمز عبور ازمون ها

رمز عبور ازمون ها

دوستان بنده رمز عبور های کل ازمون ها رو داخل یه فایل زیپ قرار داده ام و ضمیمه اش کردم
اگه مفید بود تشکر یادتون نره

پیوست ها

• ramz obor.rar
    488 بایت · بازدیدها: 0

ALI26393

عضو جدید
دوستان بنده رمز عبور های کل ازمون ها رو داخل یه فایل زیپ قرار داده ام و ضمیمه اش کردم
اگه مفید بود تشکر یادتون نره

افرادی که رمز عبور را مستقیما از سایت http://fatan.ir/parseh گرفتند منتظر باشند تا آزمون های مهستان به صورت رایگان برایشان ارسال گردد ( البته فردای روز آزمون)

saeed_70_nagi

عضو جدید
شما خیلی زحمت کشیدید زحمت شما از زحمت اسکن و آپلود در اینترنت و هزینه های آن ها خیلی بالاتر است
در ضمن من با این کار ها از ارسال آزمون 50 درصد دوم و آزمون 100 درصد دوم و آزمون های مهستان ممکنه منصرف بشم
بابا این چه حرفیه
شما بزرگوارید ......

ALI26393

عضو جدید
دانلود رایگان آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه

دانلود رایگان آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه

دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه
کلمه عبور مورد نیاز جهت دریافت فایل از آپلودسنتر کلمه fatan.ir می باشد.:w11:
اگر تعداد تشکر ها از تعداد دانلود فایل ها کمتر باشد یعنی چند نفر زیرآبی رفتند و من هیچ گاه مابقی رو هم ارسال نمی کنم:exclaim:

آخرین ویرایش:

83317477

عضو جدید
دفترچه سؤالات آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه
دفترچه حل تشریحی آزمون آزمایشی 50 درصد دوم مهندسی مکانیک پارسه
کلمه عبور مورد نیاز جهت دریافت فایل از آپلودسنتر کلمه fatan.ir می باشد.:w11:
اگر تعداد تشکر ها از تعداد دانلود فایل ها کمتر باشد یعنی چند نفر زیرآبی رفتند و من هیچ گاه مابقی رو هم ارسال نمی کنم:exclaim:
تشکر از زحماتی که کشیدی (در حالیکه هیچ نیازی به این کار نداشتی ) ،خواستم عرض کنم که این فایل اول که سوالاته مربوط به 50 درصد دوم سال 90 و فایل دوم که پاسخه مربوطه به سال 91 هست اصلاح بفرمایید ، بازم تشکر;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دانلود آزمون هاي پارسه بدون نياز به پسورد+قابليت چاپ

دانلود آزمون هاي پارسه بدون نياز به پسورد+قابليت چاپ

مهندسان گرامي :
از همين تاپيك ميتوانيد آزمون هاي پارسه به همراه پاسخ هاي تشريحي را اين بار بدون نياز يه پسورد و به همراه قابليت چاپ دريافت كنيد....

آزمون 25 درصد اول(بدون نياز به پسورد+قابليت چاپ) http://www.mediafire.com/view/?dwqxm035s237qky
پاسخ تشريحي (بدون نياز به پسورد+قابليت چاپ) مشاهده پیوست S1.pdf

لازم به ذكر است ساير دفترچه ها در روزهاي آينده بارگذاري خواهند شد ولي در صورتيكه نياز فوري به ساير دفترچه مي باشد بنده را مطلع نماييد.
(با تشكر از مهندسALI26393 بابت آپلود اوليه)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دانلود آزمون 25%دوم پارسه بدون نياز به پسورد+قابليت چاپ

دانلود آزمون 25%دوم پارسه بدون نياز به پسورد+قابليت چاپ

به دليل توهين يكي از مهندسين و رفاه حال ساير مهندسان:
آزمون 25 % دوم پارسه بدون محدوديت چاپ و پسورد( از شير مادرتون هم حلال تر )

دفترچه سوالات آزمون 25 % دوم پارسه بدون محدوديت چاپ و پسورد( از شير مادرتون هم حلال تر ) http://www.mediafire.com/?sbpinr8a54ar6ae
پاسخ تشريحي آزمون 25 % دوم پارسه بدون محدوديت چاپ و پسورد( از شير مادرتون هم حلال تر ) مشاهده پیوست S2.pdf

منتظر دفترچه هاي بعدي باشيد

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اطلاعيه برگزاري آزمون هاي آنلاين

اطلاعيه برگزاري آزمون هاي آنلاين

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت همه داوطلبان عزيز:
نظر به اينكه آزمون هاي مرحله و جامع سال گذشته موسسه پارسه در اين تاپيك به طور كامل بارگذاري شده است لذا تصميم گرفتيم اين آزمون ها را در قالب آزمون هاي آنلاين و با هدف ايجاد رقابت و انگيزه بين داوطلبان داخل و خارج تالار مكانيك و همچنين استفاده دوستاني كه قصد شركت در آزمون هاي حضوري را به هر دليل ندارند برگزار نماييم.
از همه داوطلبان و مشتاقان برگزاري اين آزمون خواهشمنديم آمادگي خود را اعلام كرده تا تاريخ و نحوه برگزاري آن به اطلاع دوستان برسد
ضمنا قبل از برگزاري پيشنهاد ميشود كليه آزمون ها را دانلود كرده و در كامپيوتر خود ذخيره نماييد.
زمان ارسال پاسخنامه ها 4 الي 5 روز مي باشد.(به دليل ايجاد امكان شركت داوطلبان بيشتر و بالا رفتن آمار)
نتايج از طريق همين تاپيك به تفكيك درصد و احتمالا اطلاعات بيشتر خواهد بود.
ضمنا دوستاني كه از برنامه پارسه استفاده نمي كنند ميتوانند از برنامه مخصوص خود استفاده كرده و درآزمون خاص همان موسسه شركت كنند و نتايج را ارسال نمايند تا با بقيه داوطلبان مقايسه گردند
با آرزوي موفقيت;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
برنامه زمان بندي پيشنهادي برگزاري آزمون هاي آنلاين

برنامه زمان بندي پيشنهادي برگزاري آزمون هاي آنلاين

قابل توجه داوطلبان عزيز:
برنامه پيشنهادي بنده براي برگزاي آزمون ها به شرح زير است:

آزمونتاريخ
آزمون 25 % اول 91/8/26
آزمون 25 % دوم 91/9/10
آزمون 50 % اول 91/9/17
آزمون 25 % سوم 91/10/1
آزمون 25 % چهارم 91/10/15
آزمون 50 % دوم 91/10/22
آزمون جامع اول91/11/6
آزمون جامع دوم 91/11/13

ضمنا روز هاي آغاز فرايند آ‍زمون جمعه مي باشد.
ا زمهندسان عزيز خواهش مندم پيشنهادات و نظرات خود را راجع به برنامه اعلام كنيد.
موفق باشيد

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آزمون 25% اول پارسه سال90

آزمون 25% اول پارسه سال90

سلام دوستان
ميتونيد آزمون 25 % اول پارسه سال گذشته رو از همين تاپيك دانلود كرده و پاسخ هاي خودتون رو حداكثر تا پايان هفته آينده(2 آذر ماه) براي من ارسال كنيد. دليل اين زمان بندي شركت بيشتر دوستان هست تا مقايسه با دقت بالاتري انجام بشه. دليل انتخاب آزمون هاي پارسال اينه كه آزمون هاي امسال رو چند نفر ا زدوستان شركت كردند و باعث ميشه اونها از حضور در اين آزمون ها امتناع كنن
ضمنا من كارنامه اي حاوي درصد ها، رتبه در تالار، رتبه در كشور و همچنين به تفكيك گرايش مورد نظرتون واستون ميفرستم و نفرات برتر رو هم اعلام ميكنم
فقط لطف كنيد در پيام هاي خصوصي كه حاوي پاسخنامتون هست گرايش مد نظرتون رو هم اعلام كنيد
منتظر پاسخنامه هاي شما هستم
موفق باشيد
لينك دانلود سوالات و پاسخنامه چند پست پايين تر است

آخرین ویرایش:

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
ميتونيد آزمون 25 % اول پارسه سال گذشته رو از همين تاپيك دانلود كرده و پاسخ هاي خودتون رو حداكثر تا پايان هفته آينده(2 آذر ماه) براي من ارسال كنيد. دليل اين زمان بندي شركت بيشتر دوستان هست تا مقايسه با دقت بالاتري انجام بشه. دليل انتخاب آزمون هاي پارسال اينه كه آزمون هاي امسال رو چند نفر ا زدوستان شركت كردند و باعث ميشه اونها از حضور در اين آزمون ها امتناع كنن
ضمنا من كارنامه اي حاوي درصد ها، رتبه در تالار، رتبه در كشور و همچنين به تفكيك گرايش مورد نظرتون واستون ميفرستم و نفرات برتر رو هم اعلام ميكنم
فقط لطف كنيد در پيام هاي خصوصي كه حاوي پاسخنامتون هست گرايش مد نظرتون رو هم اعلام كنيد
منتظر پاسخنامه هاي شما هستم
موفق باشيد
لينك دانلود سوالات و پاسخنامه چند پست پايين تر است
سلام و با تشکر از زحمات همه دوستان
25٪اول آزمون پارسه امسال رو دوستان زحمت آپلودشو کشیدن ماهم همونو بدیو بهتر نیست؟!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام و با تشکر از زحمات همه دوستان
25٪اول آزمون پارسه امسال رو دوستان زحمت آپلودشو کشیدن ماهم همونو بدیو بهتر نیست؟!

بله درسته. ول يگفتم اگه اونو ملاك بذاريم دوستاني كه امتحان دادن شركت نميكنن و آما رممكنه بياد پايين. ميتونيد مال امسال رو هم خودتون جوا ببدين ولي پاسخ هاي امسال رو بفرستيد ممنون ميشم

بالا