مهم ترین اخبار فوتبال ایران

solo4

عضو جدید
فداحسین مالکی در خصوص وضعیت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: در صحبتی که با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان داشتم، محمود خوردبین پیشکسوت باشگاه و محمدجعفر کامبوزیا به عنوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند.

وی همچنین تاکید کرد: پس از گفتگوی تلفنی با محمد رویانیان، ایشان هم قبول کرد تا عضویت در هیات مدیره را بپذیرند، به همین دلیل ایشان هم به عنوان عضو هیات مدیره به فعالیت‌شان با باشگاه پرسپولیس ادامه خواهند داد.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس هم تاکید کرد: به احتمال زیاد عصر فردا سه‌شنبه درصورتیکه تمامی اعضای هیات مدیره حضور داشته باشند، در خصوص مدیرعامل باشگاه بحث و بررسی خواهد شد.

مالکی با تاکید بر این جمله که " مدیرعامل باشگاه پرسپولیس احتمالا طی روزهای آینده مشخص خواهد شد، گفت: در گفتگویی که با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و آقای عباسی داشتم، روی برخی از گزینه‌ها به توافقاتی رسیدیم که در نشست هیات مدیره این نفرات مورد بررسی قرار می‌گیرند.
اتحاديه فوتبال کره اعلام کرد قراردادي دو ساله با هونگ 44 ساله به عنوان جانشين چوي کانگ هي امضا شده است که هفته گذشته پس از راهيابي سخت تيم ملي فوتبال کره جنوبي به جام جهاني براي هشتمين دوره متوالي، از سمت سرمربيگري اين تيم استعفا کرد.

هونگ از سال 1990 براي چهار دوره متوالي در مسابقات جام جهاني براي تيم ملي فوتبال کره جنوبي به ميدان رفت و به عنوان کاپيتان پس از راهيابي اين تيم به مرحله نيمه نهايي اين مسابقات در کره جنوبي در سال 2002 به قهرماني ملي تبديل شد.
وي با چالش سختي در تزريق اعتماد و انگيزه تازه به تيم ملي فعلي کره جنوبي مواجه است که موفق شد فقط با اختلاف گل به جام جهاني برزيل راه يابد.
تيم ملي فوتبال کره جنوبي در چهار بازي آخر خود در مرحله مقدماتي جام جهاني، دو بار از ايران شکست خورد، با لبنان تساوي کرد و شانس آورد که بر قطر و ازبکستان پيروز شد.
هونگ حرفه مربيگري خود را به عنوان کمک مربي تيم ملي فوتبال کره جنوبي آغاز کرد و از سال 2005 تا سال 2007 در اين سمت بود.
وي سرمربيگري تيم ملي فوتبال زير 21 سال کره جنوبي را که در مسابقات آسيايي گوانگجو سال 2010 به مدال برنز دست يافت، برعهده داشت.
وي همچنين سرمربيگري تيم زير 23 سال را که در مسابقات المپيک پارسال لندن به مدال برنز دست يافت، در اختيار داشت.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از سئول، اين نخستين مدال تيم فوتبال کره جنوبي در مسابقات المپيک بود.

solo4

عضو جدید
ه گزارش افکارنیوز، فداحسین مالکی اظهار داشت: همان‌طور که از قبل مطلع بودید ماموریت محمد رویانیان مدت‌هاست که برای ایشان دردسرساز شده که نهایتا باید تصمیمات جدیدی گرفته شود.

وی افزود: به خاطر همین موضوع ما دیگر به عنوان مدیرعامل کمتر در خدمت ایشان هستیم اما رویانیان کماکان عضو هیئت مدیره خواهد بود.خیلی سعی شد تا این مشکل حل شود اما متاسفانه امکان‌پذیر نشد و حالا باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

مالکی در مورد جایگزین رویانیان نیز گفت: گزینه‌های مختلفی را داریم و انشاءالله در اولین جلسه هیئت مدیره تا ۲روز آینده پس از جمع‌بندی‌های انجام شده نظر خودمان را اعلام خواهیم کرد. البته رویانیان هم زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و به ایشان بابت تلاش‌های بی‌شائبه‌اش تبریک می‌گوییم.

وی درباره حضور برخی از روسای فدراسیون های ورزشی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: خواهش می کنیم که دوستان از هر گونه گمانه زنی خودداری کنند چرا که چنین گزینه‌هایی مدنظر نیستند. برای معرفی مدیرعامل جدید باید جلسه هیئت مدیره تشکیل شود و با برگزاری چنین جلسه ای تا ۲ روز آینده می توانیم تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

solo4

عضو جدید
[h=3]درخواست ملی پوش پرسپولیس از وزیر ورزش[/h] مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به برکناری رویانیان گفت: «نمی‌دانم با چه استدلالی این تصمیم را گرفتند اما درخواست می‌کنم اجازه دهند او در پرسپولیس بماند.»
[h=3]رحمتی: با مس توافق نکرده‌ام ؛ استقلالی ها با من تماس نگرفته اند[/h] هافبک فصل گذشته استقلال گفت که توافقی با باشگاه مس کرمان نداشته است.
مرتضي فلاحتي مدافع راست فصل گذشته ابومسلم مشهد با عقد قراردادي يک ساله به تيم ملوان انزلي پيوست.

به گزارش فارس، ملوان روز گذشته نيز مدافع فصل گذشته پيکان را جذب کرده بود.

solo4

عضو جدید
به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان خاطرنشان کرد: بنده در سفر روسيه هستم و پيگير تعاملات و تفاهمنامه‌اي که با باشگاه روبين کازان امضاء خواهيم کرد. با خبر شدم که اخباري در رسانه‌ها منتشر شده و اتفاقاتي افتاده که موجي از نگراني را براي اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس و هواداران ايجاد کرده است.

وي ادامه داد: سکوت را جايز نمي‌دانم، پرسپوليس از افراد بزرگتر است. بنده در اين مدتي که در پرسپوليس فعاليت کرده‌ام سعي داشتم با تمام وجودم به 30 ميليون هوادار پرسپوليس خدمت‌گذاري کنم. شب و روزم را گذاشتم تا آنچه از دستم بر مي‌آيد را انجام داده و براي سربلندي پرسپوليس از هيچ تلاشي دريغ نکنم. از گزندها و کم لطفي‌ها بيم و هراس نداشته و هرگز نااميد نشدم.

رويانيان افزود: به رغم اينکه در دو ماه گذشته ماموريت بنده تمديد نشده بود و در اوج بلاتکليفي بودم نه تنها کارها را متوقف نکردم بلکه مصمم‌تر از گذشته و صرفا به خاطر اينکه به تيم و باشگاه پرسپوليس لطمه‌اي وارد نشود شبانه روز فعاليت کردم. در طي همين دو ماه به خاطر نقل و انتقالات تيم، کلي هزينه کردم تا نقل و انتقالات انجام شده و تمرينات و اردوها به موقع برگزار شود.
محمد نصرتي درباره شرايط تراکتور اظهارداشت: شرايط خوب است و بازيکنان خوبي هم به تيم ما اضافه شده‌اند. بعد از 2 نايب قهرماني در ليگ برتر در فصل آينده بايد قهرمان اين مسابقات شويم. اميدوارم سالي فوق العاده داشته باشيم.

به گزارش اوج ، وي ادامه داد: چند تيم مدعي قهرماني هستند اما نوبتي هم که باشد نوبت قهرماني تراکتور است. فکر مي کنم ما مدعي اول هستيم.

نصرتي درباره اينکه آيا تراکتور تيمي کهکشاني است؟ گفت: دادن چنين القابي به تيمها فقط براي آنها دردسر درست مي کند و توقعات را بالا مي برد. ما بر اساس نياز تيممان يارگيري کرديم نه اينکه بخواهيم فقط دنبال جذب ستاره ها باشيم. الان در پست دفاع چپ بازيکن مي‌خواهيم. فکر مي کنم در خط مياني و خط حمله هم باشگاه قصد جذب بازيکن داشته باشد.

وي با اشاره به حضور علي کريمي در تراکتورسازي گفت: بودن کريمي در تراکتور براي تيم يک نعمت است. او با انگيزه زياد دارد تمرين مي کند و به همه بازيکنان هم انگيزه مي دهد. فکر مي کنم کريمي امسال يکي از بهترين سالهاي فوتبالي اش را بگذراند.

نصرتي درباره صعود تيم ملي به جام جهاني خاطرنشان کرد: اين موفقيت بزرگ مبارک همه مردم ايران باشد. خيلي از اين صعود خوشحال شدم و فکر مي کنم رفتن به جام جهاني انگيزه همه فوتباليستها را بالا برده تا در ليگ امسال خوش بدرخشند چون همه دوست دارند در جام جهاني بازي کنند. من هم دوست دارم امسال بهتر از هميشه باشم و دومين جام جهاني دوران زندگي ام را تجربه کنم.

solo4

عضو جدید
سایت گل: ویژگی های شخصیتی و سوابق کاری مدیرعامل احتمالی پرسپولیس را بررسی کرده است:مدیری که جدي ،سحر خيز ،عاشق ساخت و ساز استو عشق مصاحبه نيست

محمد جعفر كامبوزيا ،اين نام كه دو سه روزي است اهالي فوتبال و هواداران پرسپوليس به آن برخورده اند در طي اين مدت كوتاه بيشتر از تمام 7 سال رياست او بر فدراسيون شطرنج و البته پست هاي ديگرش شنيده شده است!

كامبوزيا مهندس عمران است و طبيعتا بر اساس رشته تحصيلي اش علاقه زيادي به ساخت و ساز دارد .به همين خاطر او اول بار به عنوان رئيس اداره فني مهندسي به سازمان ورزش وارد شد آن هم در دوره رياست هاشمي طبا.بعد از آن كامبوزيا به رياست فدراسيون شطرنج رسيد و 4 سال عهده دار اين فدراسيون كم سر و صدا بود كه بخشي از اين كم سر و صدا بودن به تيپ شخصيتي كامبوزيا بر مي گشت.

جدي ترين گزينه مدير عاملي باشگاه پرسپوليس و جانشيني رويانيان ، در دوره اول رياستش بر فدراسيون شطرنج ساختمان هتل ورزش و ساختمان اصلي فدراسيون شطرنج را در خيابان حجاب بنا كرد كه البته ساختمان هتل ورزش بعد تر از زير مجموعه اين فدراسيون خارج شد.

اين مدير ورزشي كه اصالت سيستاني دارد و ته لهجه اي از مردمان ديار جنوب شرق كشور را مي توان در گويشش پيدا كرد در خرداد ماه سال 89 و براي دومين بار به رياست فدراسيون شطرنج رسيد آن هم با 42 راي از مجموع 45 راي دهنده مجمع!

كامبوزيا مدير ركي است و از اين حيث به رويانيان شباهت زيادي دارد اما برعكس رويانيان هيچ علاقه اي به مصاحبه هاي متوالي و حضور مستمر در رسانه ها ندارد بطوري كه از او در دوره رياستش بر فدراسيون شطرنج نمي توان مصاحبه هاي متعددي پيدا كرد .او همواره در تعامل با رسانه ها به اين نكته قائل بوده كه اگر من كار خودم را درست انجام بدهم رسانه ها دنبالم مي آيند و لازم نيست من دنبال آنها بروم.

كامبوزيا از آن دست مديراني است كه خيلي زود در محل كارشان حاضر مي شوند و سحرخيزند.او معمولا راس ساعت 6 صبح در فدراسيون شطرنج حاضر مي شود و طبيعتا كارمندان اين فدراسيون هميشه بعد از او به محل كارشان مي رسند.او در كارهايش هم همواره اين ويژگي را رعايت كرده و در دوره اي كه مدير بخش فني مهندسي سازمان ورزش بوده يك بار زودتر از مديران يكي از پروژه ها در رشت به محل رسيده و از اينكه مدير پروژه با تاخير به محل رسيده شاكي و ناراحت شده است.

اين مدير ميانسال كه همواره ريش كوتاه و مرتبي دارد به شدت در كارش جدي است كه اين جديت گاهي اوقات به خشونت هم نزديك مي شود.پسر بزرگ كامبوزيا يك عكاس ورزشي است كه البته گالري عكاسي هم دارد.

ظاهر در سوابق كاري او مي توان به يك نقطه فوتبالي هم رسيد.گفته مي شود كامبوزيا قبل از رسيدن به پست رياست اداره فني مهندسي سازمان تربيت بدني مدتي رياست هيات فوتبال گيلان را بر عهده داشته و البته در اين استان رياست اداره مسكن و شهرسازي هم بوده است.

كامبوزيا اما در شطرنج و بخصوص اين دوره دوم مديريتي اش كه يك سال ديگر به پايان مي رسد كارنامه موفقي از خود بر جاي گذاشته .وي حدود دو سال قبل از بين هفت كانديدا به نايب رئيسي فدراسيون جهاني شطرنج رسيد و از اين حيث تنها مدير ورزشي است كه در فدراسيون هاي جهاني پست دارد.هر چند محسن مهرعليزاده رئيس فدراسيون جهاني زورخانه اي است اما در بين ورزش هايي كه خاستگاه شان ايران نيست كامبوزيا تنها مديري است كه به پستي بين المللي رسيده است.البته كامبوزيا از اين پست براي توسعه شطرنج در كشورهاي جهان و البته ايران خودمان استفاده زيادي كرده و به خاطر رابطه خوبش با رئيس فدراسيون جهاني بودجه مناسبي براي اين منظور به دست آورده است.

وي در بحث رده هاي پايه شطرنج اقدامات مفيدي انجام داده و تيم هاي زير 14 سال ايران در دوره مديريت او يك بار قهرمان يك بار هم نايب قهرمان جهان شده اند.همچنين رتبه شطرنج ايران در دوره رياست او چه در رده آقايان چه در رده بانوان حدود 15 تا 20 پله صعود داشته كه همه اينها نشانه موفقيت او در اين رشته كم سر و صداست.

همچنين از آنجايي كه مهندس كامبوزيا علاقه زيادي به ساخت و ساز دارد در تمام استان هاي كشور خانه شطرنج را راه اندازي كرده كه ساختماني شبيه مهره رخ شطرنج دارد .از ديگر اقدامات مهم او در شطرنج مي توان گرفتن ميزباني مسابقات جهاني رده هاي پايه و البته راه اندازي سايت جامع شطرنج را بر شمرد و به نظر مي رسد او در اين پست مدير موفقي بوده است.

solo4

عضو جدید
در حاليکه جلسه ميان مديرعامل باشگاه استقلال با عمران زاده هنوز ادامه دارد،محمد سررشته داري از توافق نهايي ميان طرفين خبر داد.

به گزارش اوج نيوز، مدير روابط عمومي استقلال گفت: توافقات انجام شده و عمران زاده را بازيکن استقلال بدانيد.

قرار است عمران زاده به زودي در تمرين استقلال حاضر شود.
اشگاه رئال مادريد تأييد کرد که کارلو آنچلوتي به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب شده است. سرمربي ايتاليايي بر سر قراردادي 3 ساله با پايتخت‌نشينان توافق کرده و فردا ساعت 13:00 معرفي خواهد شد.

به گزارش فارس، رئال مادريد اين خبر را که پيش از اين پنهان نگه داشته مي‌شد، در بيانيه‌اي کوتاه در وب‌سايت رسمي خود منتشر کرده است.

باشگاه تأييد کرده است که توافق با آنچلوتي تا 30 ژوئن 2016 اعتبار خواهد داشت و اعلام کرد که سرمربي ايتاليايي چهارشنبه ساعت 13 به وقت محلي به عنوان سرمربي جديد سفيدپوشان در سانتياگو برنابئو معرفي خواهد شد.

solo4

عضو جدید
به گزارش مشرق، سرژیک تیموریان در گفت و گو با فارس در مورد خبر توافق برادش( آندرانیک ) با باشگاه استقلال گفت: این خبر صحت ندارد و آندو هنوز با هیچ باشگاه ایرانی وارد مذاکره نشده است. تمام اخباری که در این زمینه منتشر شده نادرست است. تیموریان تا 10 روز آینده فقط پیشنهاد باشگاه‌های خارجی را بررسی می‌کند.

وی در مورد وضعیت دست شکسته تیموریان، گفت: او امروز پیش پزشک بود و گچ دستش هم باز کرده است و هیچ مشکلی در این زمینه ندارد.

solo4

عضو جدید
حسین نجاتی سرپرست تیم فوتبال صبای قم در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: نباید مسئولان لیگ به این راحتی تصمیم خود را تغییر دهند البته که این وقفه نمی تواند به بسیاری از تیمها کمک کند اما بطور حتم تیم هایی مانند صبا که بابرنامه ریزی دقیق و از قبل تعیین شده کارمی کنند تمرکز خود را از دست می دهند در هر حال ما سعی می کنیم برای این مدت زمان هم فکر می کنیم و برنامه خود را بخوبی انجام دهیم.
وی تصریح کرد: بطور حتم اگر رضا عنایتی مذاکراتش با استقلال جدی شود و قصد رفتن به این تیم را داشته باشد باید به رضایت دو باشگاه باشد البته عنایتی، خود بازیکن کاملاً حرفه ای در این موضوع ها است که این صحبت و مذاکره فقط بین عنایتی و قلعه نوعی بوده است و تا به حال هم فقط دررسانه ها خبرهایی دراین خصوص شنیده ام .

solo4

عضو جدید
به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران این مدافع ملی پوش با انجام مذاکرات نهایی با مدیر عامل فولاد مبارکه سپاهان و تائید هیئت مدیره باشگاه، رسما به جمع طلایی پوشان پیوست.
ه گزارش افکارنیوز، جواد نکونام پس از نشست امروز چهارشنبه خود با مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: دنبال کارهای سال گذشته خود هستم و آمدم ببینم چه می‎شود. هیچ صحبتی برای آینده نکردیم.

وی در خصوص ماندن یا رفتن خود از استقلال خاطرنشان کرد: من نباید فعلا در این باره جواب بدهم. فعلا زمان پاسخ دادن من نیست ولی به موقع در این باره جواب خواهم داد. من به دنبال کارهای شخصی هستم و اگر قرار است اتفاقی بیافتد هفته آینده رخ خواهد داد.

هافبک تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه با قلعه‌نویی هیچ صحبتی انجام نداده است، در خصوص اظهارات قلعه‌نویی مبنی بر این که از جلسه نکونام و فتح‌الله‌زاده بی خبر است، افزود: من هم از صحبت کسی خبر ندارم. اگر کسی می‌خواهد با خبر باشد، باید در جلسه حضور داشته باشت.

وی در خصوص این که گفته می‌شود با قلعه نویی جلسه خواهد داشت، تاکید کرد: باشگاه می‌تواند تصمیم‌گیری کند. من همه صحبت‌های خود را با فتح‌الله‌زاده انجام دادم. بازیکن باشگاه هستم نه شخص. ما با باشگاه طرف هستیم. باشگاه می‌تواند اعلام کند که مرا می‌خواهد یا نه.

نکونام درباره اختلافاتش با قلعه‌نویی و اینکه سرمربی تیم استقلال درباره وی واضح صحبت نمی‌کند، اظهار داشت: هواداران متوجه همه چیز هستند و کسی نمی‌تواند چیزی را از آنها پنهان کند. هیچکس نباید با احساسات هواداران بازی کند. قلعه‌نویی واضح صحبت کند تا من هم جواب بدهم. امیدوارم حرف خود را بگوید و هیچ ایرادی ندارد که یک بازیکن را بخواهد یا نه. من اگر درباره کسی حرفی زده‌ام، خود آن فرد می‌داند منظورم چه کسی بوده است.

وی ادامه داد: من یک سال مردانگی کردم و به خاطر پول قهر نکردم که شب بازی به اردو نیایم. آخر فصل اگر چیزی گفتم حق من بود. هواداران می‌دانند که در طول فصل هیچ فشاری به باشگاه وارد نکردم و هر جوری که گفتند رفتار کردم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص اظهارات بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز درباره وی گفت: آنها به من لطف دارند. من منتظرم که باشگاه استقلال شرایط را مشخص کند و تصمیم‌گیری کند. ما قرار بعدی نداریم و به خاطر کار شخصی به باشگاه رفته بودم.

solo4

عضو جدید
به گزارش گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران ، جواد نکونام پس از نشست امروز چهارشنبه خود با مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: دنبال کارهای سال گذشته خود هستم و آمدم ببینم چه می‎شود. هیچ صحبتی برای آینده نکردیم.

وی در خصوص ماندن یا رفتن خود از استقلال خاطرنشان کرد: من نباید فعلا در این باره جواب بدهم. فعلا زمان پاسخ دادن من نیست ولی به موقع در این باره جواب خواهم داد. من به دنبال کارهای شخصی هستم و اگر قرار است اتفاقی بیافتد هفته آینده رخ خواهد داد.

هافبک تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه با قلعه‌نویی هیچ صحبتی انجام نداده است، در خصوص اظهارات قلعه‌نویی مبنی بر این که از جلسه نکونام و فتح‌الله‌زاده بی خبر است، افزود: من هم از صحبت کسی خبر ندارم. اگر کسی می‌خواهد با خبر باشد، باید در جلسه حضور داشته باشت.

وی در خصوص این که گفته می‌شود با قلعه نویی جلسه خواهد داشت، تاکید کرد: باشگاه می‌تواند تصمیم‌گیری کند. من همه صحبت‌های خود را با فتح‌الله‌زاده انجام دادم. بازیکن باشگاه هستم نه شخص. ما با باشگاه طرف هستیم. باشگاه می‌تواند اعلام کند که مرا می‌خواهد یا نه.

نکونام درباره اختلافاتش با قلعه‌نویی و اینکه سرمربی تیم استقلال درباره وی واضح صحبت نمی‌کند، اظهار داشت: هواداران متوجه همه چیز هستند و کسی نمی‌تواند چیزی را از آنها پنهان کند. هیچکس نباید با احساسات هواداران بازی کند. قلعه‌نویی واضح صحبت کند تا من هم جواب بدهم. امیدوارم حرف خود را بگوید و هیچ ایرادی ندارد که یک بازیکن را بخواهد یا نه. من اگر درباره کسی حرفی زده‌ام، خود آن فرد می‌داند منظورم چه کسی بوده است.

وی ادامه داد: من یک سال مردانگی کردم و به خاطر پول قهر نکردم که شب بازی به اردو نیایم. آخر فصل اگر چیزی گفتم حق من بود. هواداران می‌دانند که در طول فصل هیچ فشاری به باشگاه وارد نکردم و هر جوری که گفتند رفتار کردم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص اظهارات بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز درباره وی گفت: آنها به من لطف دارند. من منتظرم که باشگاه استقلال شرایط را مشخص کند و تصمیم‌گیری کند. ما قرار بعدی نداریم و به خاطر کار شخصی به باشگاه رفته بودم.

solo4

عضو جدید
به گزارش مشرق، این روزها بحث برکناری محمد رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس و انتخاب جایگزین او سوژه اصلی فوتبالی‌ها شده است. می‌گویند محمدجعفر کامبوزیا که رئیس فدراسیون شطرنج است، گزینه اصلی برای جایگزینی محمد رویانیان است.
خبرنگار فارس با این عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس در این خصوص صحبت‌های زیر را مطرح کرد.
آقای کامبوزیا هنوز به مدیرعاملی پرسپولیس منصوب نشدید ولی سر و صدای زیادی به راه افتاده است.
هنوز که خبری نیست نه به بار است نه به دار. شما رسانه‌ها شلوغش کردید. هنوز جلسه هیئت مدیره پرسپولیس تشکیل نشده است و من هم از این اتفاقاتی که شما و همکارانتان از آن صحبت می‌کنید، هیچ خبری ندارم. به نظر من همه چیز بیش از اندازه بزرگ شده است.
اما پرسپولیس تیم بزرگی است و نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود.
اما به هر چیز باید به اندازه آن بها داد. من در مورد همه چیز این را می‌گویم نه فقط فوتبال و ورزش. در هر صورت هیچ اتفاقی نیفتاده اما بیش از 4 روز است که همه روزنامه‌ها در مورد این مسئله می‌نویسند و جالب است که همه می‌گویند شنیده‌ایم.
به هر حال برای هواداران پرسپولیس مهم است. فردی که از طرف وزارت ورزش برای این باشگاه انتخاب شده، چه سابقه‌ای دارد.
باشگاه پرسپولیس و استقلال متعلق به وزارت ورزش است و این،‌آنها هستند که باید بگویند چه کسانی بیایند یا بروند. نه شمشیر بر گردن کسی گذاشته‌اند که به این باشگاه‌ها بیاید و نه به هنگام رفتن‌شان دست و پایشان را می‌گیرند که نروند. هر گاه ماموریت بدهند، باید در این باشگاه‌ها خدمت کرد و هر گاه ماموریت تمام شود،‌ باید آن را پذیرفت. البته این را هم بگویم که وزارت ورزش فقط هیئت مدیره این دو باشگاه را تعیین می‌کند و این اعضای هیئت مدیره هستند که مدیرعامل را تعیین می‌کنند و هنوز هم هیئت مدیره تشکیل نشده و چون با من هم صحبت نشده در مورد مدیرعاملی پرسپولیس هم فکر نکردم. از این شنیده‌ها زیاد است. اسم علی پروین و حمید سجادی هم مطرح است. پس این نشان می‌دهد که هر کسی از ظن خود برداشت می‌کند.
آقای کامبوزیا آیا شما فوتبالی هستید؟
من یک مدیر ورزشی هستم و همین را بگویم که از 90 درصد مدیران حال حاضر لیگ برتر فوتبالی‌ترم. بنده مهندس ساختمان هستم و 8 سال مدیر ارشد وزارت مسکن و شهرسازی بودم و 8 سال نیز به عنوان مهندس فنی در معاونت فنی سازمان تربیت بدنی کار کردم.
به هر حال شما را به عنوان مدیر غیرفوتبالی و در حوزه شطرنج می‌شناسند.
شاید این طور باشد اما در بحث فنی مدیریتی من چیزی کم ندارم. زمانی هم که به فدراسیون شطرنج آمدم تقریبا این رشته به دلیل کمبود امکانات در سطح پایینی قرار داشت. ولی با ورود من این رشته کمی رشد کرد و چون در شطرنج غوطه‌ور شدم شاید به این نام معروف شده باشم اما بحث مدیریت کردن جداست. مگر همه این آقایانی که اکنون مسئول هستند فوتبالی‌اند. همین آقای رویانیان مگر ورزشی بود او عضو کمیته انقلاب بود و سپس به نیروی انتظامی رفت در نتیجه همین که من سال‌ها مدیر در وزارت ورزش بودم کفایت می‌کند و از این گونه مدیرها نیستم که بگویم از زمان طفولیت و نوزادی پرسپولیسی بودم.
حتما خبر دارید که روز گذشته برخی هواداران پرسپولیس مقابل در این باشگاه علیه برکناری رویانیان موضع گرفته و علیه شما هم شعار دادند. از این موضع‌گیری‌ها هراسی ندارید؟
برایم مهم نیست مگر هواداران پرسپولیس فقط همان 60-70 نفری هستند که مقابل باشگاه حضور پیدا کردند؟ مگر نمی‌گوییم این باشگاه طرفداران میلیونی دارد؟ البته این خیلی خوب است که هواداران از یکی خوششان می‌آید و او را حمایت می‌کنند و این اصلا اشکالی ندارد.
شما هم دوست دارید مثل محمد رویانیان محبوب شوید؟
محبوبیت با عملکرد کاری به دست می‌آید نه با تبلیغات. در هر جایی درست کار کنی مردم برایت ارزش قایل می‌شوند.
از لحاظ اقتصادی چه برنامه‌ای برای پرسپولیس دارید؟
تا زمانی که وضعیت اقتصادی باشگاه را ندانم نمی‌توانم برنامه‌ای برای اقتصاد آن داشته باشم.
می‌گویند باشگاه پرسپولیس بیش از 20 میلیارد بدهی دارد؟
البته این صحبت‌هایی که می‌شود با حرف‌هایی که آقایان می‌زنند مغایرت دارد. آنها می‌گویند ما کار اقتصادی کردیم و امکانات آورده‌ایم و دلیل این بدهی میلیاردی چیست.البته من هم بر اساس اطلاعات خودم می‌گویم.
گفته می‌شود این بدهی انباشته است و مربوط به فصل گذشته نیست؟
این طور نیست آیا عدم پرداخت حساب بازیکنان فصل گذشته بدهی محسوب نمی‌شود؟ همین بدهی‌ها روی هم انباشته می‌شود و هیچ ربطی به مشکلات مالی پرسپولیس از قبل و بعد از انقلاب ندارد. تا زمانی که مسائل اقتصادی باشگاه شفاف‌سازی نشود نمی‌توانم در این رابطه اظهار نظری بکنم. قطعا در گذشته کارهای مثبتی صورت گرفته است ولی من هنوز اطلاعاتم کامل نیست.
ظاهرا وزارت ورزش قصد ندارد در فصل جاری به پرسپولیس و استقلال کمک مالی کند. به نظر شما در این شرایط کار کردن سخت نیست؟
قطعا درآمدزایی سخت است اما سیاست وزارت ورزش هم به این است که این دو باشگاه به سمت خصوصی‌سازی بروند. و لی برای خصوصی‌سازی باید منابع مالی مشخص شود و دارایی‌های این دو تیم نیز معلوم شود. اگر قرار است کسی این سرمایه را بخرد باید بداند که چه دارایی‌هایی دارد.اگر قرار است هر اتفاقی بیفتد قبل از هر چیز باید انضباط مالی و اداری در باشگاه پرسپولیس شکل گیرد.
پرسپولیس سال‌هاست با ناکامی روبرو شده و هواداران از این تیم انتظار قهرمانی دارند.این در شرایطی است که تیم رقیب یعنی استقلال در این سال‌ها همیشه در کورس قهرمانی بوده و توانسته جام بیاورد.
عمر پرسپولیس بیش از 50 سال می‌گذرد و همیشه از این تیم توقع اول شدن دارند البته آرزو بر جوانان عیب نیست ولی باید همه شرایط را سنجید باید کار کارشناسی شود که چرا پرسپولیس در این سال‌ها نتوانسته نتیجه بگیرد.
شما به علی دایی اعتقاد دارید؟
بحث اعتقاد من نیست مگر علی دایی می‌خواهد در زمین بازی کند مگر نه اینکه در دو سال گذشته دنیزلی و ژوزه به این تیم آمدند و بازیکنان هم همگی از بازیکنان درجه یک فوتبال بودند اما ترکیب این مربیان با این بازیکنان جواب نداده است. این نشان می‌دهد که یک جای کار اشکال دارد و از بالا تا پایین باشگاه همه در این عدم نتیجه‌گیری مقصر هستند ولی هر چیزی میزانی دارد.
یکی از نگرانی‌های هواداران این است که چرا اکنون که وسط فصل نقل و انتقالات است وزارت ورزش تصمیم به تغییر در باشگاه پرسپولیس گرفته است؟
اگر وسط فصل این کار را انجام دهد یک جور ایراد می‌گیرند اولا که هنوز تغییری صورت نگرفته و این روزنامه‌ها هستند که این مسائل را می‌نویسند. رویانیان هم مدیر خوبی است و وزارت ورزش هم نمی‌خواهد چنین کاری بکند. ظاهرا یک مشکل اداری باعث این اتفاقات شده است. رویانیان هم برای این تیم زحمت کشیده و تیم خوبی تاکنون بسته و این هیئت مدیره است که در مورد ماندن یا رفتن ایشان تصمیم‌گیری می‌کند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]شکست سپاهان در بازي تدارکاتي[/h]
[h=2] تيم فوتبال سپاهان فردا در ديداري تدارکاتي به مصاف ديناموزاگرب مي رود.[/h]

تيم سپاهان که براي برگزاري اردو راهي اسلووني شده است روز گذشته در ديداري تدارکاتي به ميدان رفت و با نتيجه يک بر صفر شکست خورد.

به گزارش فارس،در اين ديدار شاگردان کرانچار مقابل ولاين اوکراين به ميدان رفته و شکست خوردند.

اين تيم که در برنامه خود برگزاري 5 بازي تداکاتي را گنجانده است فردا در سومين مسابقه دوستانه خود به ديدار ديناموزاگرب از تيم هاي مطرح کشور کرواسي مي رود.

solo4

عضو جدید
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران ، یازدهمین دوره مسابقات بسکتبال جوانان جهان از بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) در شهر پراگ جمهوری چک آغاز شد و در نخستین باری تیم‌های اسپانیا و کانادا مقابل هم به میدان رفتند که در این بازی اسپانیا موفق شد حریفش را 81 بر 70 از پیش رو برداشته و به عنوان نخستین تیم پیروز لقب بگیرد.

تیم ملی بسکتبال جوانان کشورمان هم که در این رقابت‌ها حاضر است، در نخستین بازی خود امشب ساعت 22 و 45 دقیقه به وقت تهران به مصاف آرژانتین می‌رود.

دیگر دیدار گروه ایران را لیتوانی و چک خواهند کرد.

لیتوانی قهرمان دوره گذشته محسوب می‌شود.
شاگردان پراندلي سال گذشته و در فينال يورو 2014، با نتيجه 4-0 مغلوب ماتادورها شدند و اگرچه لا روخا مدعي اصلي قهرماني در رقابت هاي امسال جام کنفدراسيون ها نيز هست اما بوفون معتقد است فاصله کيفي دو تيم به اندازه اي که بعضي ها فکر مي کنند، نيست.

به گزارش گل، او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اميدوارم بتوانيم امشب يک نتيجه غافلگير کننده کسب کنيم. ما مي خواهيم مقابل يکي از بهترين تيم هاي دنيا عملکرد خوبي داشته باشيم. ما مي خواهيم نشان دهيم که فاصله بين ما و اسپانيا به اندازه اي که فينال سال قبل نشان داد، نيست. ما از آنها ضعيف تر نيستيم."

هرچند بوفون معتقد است که تيمش از کيفيت لازم براي پيروزي مقابل اسپانيا برخوردار است اما براي تيم حريف نيز احترام زيادي قائل است.

" از زمان قهرماني در يورو 2008، اسپانيا موفقيت هاي پياپي فوق العاده اي کسب کرده است.

حتي اگر آنها در آن سال به قهرماني نمي رسيدند، مي توانستند جام جهاني 2010 و يورو 2012 را فتح کنند زيرا بازيکنان آنها اعتماد به نفس زيادي دارند؛ ضمن اينکه از کيفيت بالايي نيز برخوردارند."

خط دفاعي تيم ايتاليا در ديدارهاي مرحله گروهي عملکرد چندان خوبي نداشت و بوفون اميدوار است که بتوانند در ديدار امشب عملکرد بهتري ارائه بدهند.

" من کسي نيستم که بخواهم خودم را پشت بقيه پنهان کنم. ترديدي نيست که مي توانستم مقابل برزيل عملکرد بهتري داشته باشم. اگرچه واکنش خوب هم داشتم. هرچند مي دانم که در مورد دروازه بان ها هميشه تاکيد روي اشتباهات و عدم تمرکز است."

solo4

عضو جدید
ديدار تيم‌هاي اسپانيا و ايتاليا امشب ساعت 23:30 به وقت ايران از مرحله نيمه‌نهايي پيکارهاي جام کنفدراسيون‌ها برگزار خواهد شد و بر اين اساس ايکر کاسياس در درون دروازه ماتادورها قرار خواهد گرفت و فرناندو تورس که با 5 گل عنوان آقاي گلي مسابقات را در اختيار دارد بازيکن اصلي خط آتش اسپانيا خواهد بود.

به گزارش فارس،فابرگاس هافبک اسپانيا هم که در ديدار مقابل نيجريه دچار گرفتگي عضلاني شده بود با طي کردن روند بهبودي شرايط بازي را پيدا کرده و مي‌تواند از ابتدا در ميان شاگردان اصلي دل‌بوسکه قرار بگيرد.

کاسياس، پيکه، آربلوا، راموس، آلبا، بوسکتس، ژاوي، اينيستا، پدرو، تورس، فابرگاس بازيکنان اصلي ماتادورها مقابل آتزوري خواهند بود.
به گزارش ورزش سه ، تيم فوتبال مس کرمان که براي برگزاري اردو در پرديسان کرج تهران به سر مي برد با اجازه سرمربي تيم از روز پنجشنبه تا شنبه به بازيکنانش استراحت داد تا پس از يک هفته تمرين 3 روز را در کنار خانواده شان باشند. مسي‌ها بايد شنبه عصر خود را به محل اقامت تيم در پرديسان کرج برسانند تا فاز دوم اردوي تيم کرماني آغاز شود.

گفتني است تيم فوتبال مس تا به حال اکبر ايماني، مجتبي ترشيز، کريم اسلامي، محمود تيغ نورد و هادي شکوري را به خدمت گرفته و با هادي تاميني و مصطفي سيفي در حال مذاکره هستند.

solo4

عضو جدید
فرزين دبيري در آيين معارفه کادر فني تيم فوتسال دبيري تبريز اظهار داشت: وحيد شمسايي سرمربي و بازيکن، امير شمسايي مدير فني، ناصر پيروردي مربي بدنساز، احسان اسکندري آناليزور و مجيد بشيري مدير تدارکات تيم دبيري در ليگ برتر فوتسال خواهند بود.

به گزارش ايرنا، دبيري، هدف تيم دبيري تبريز در فصل جديد ليگ برتر را قهرماني اين تيم اعلام کرد و گفت: اميدواريم در دومين سال حضور خود در ليگ برتر، بتوانيم با کسب مقام قهرماني به جام باشگاه هاي آسيا صعود کنيم.

در پايان آيين معارفه کادر فني تيم فوتسال دبيري تبريز، پيراهن شماره 9 اين تيم به وحيد شمسايي اهدا شد.
وي در گفتگو با «نسيم» افزود: خليل زاده قرار بود به باشگاه بيايد و بر سر مسائل مالي اين فصل هم توافق کنيم ولي ديروز ديگر او را پيدا نکرديم. گلي به جمال رويانيان که به حرف ما بسنده کرد و ديگر با خليل‌زاده مذاکره نکرد. سپاهان ده مدافع وسط دارد اما باز رحيمي با جذب مدافع به 13 تيم ديگر لطمه مي زند و مهره سوزي مي کند. با چنگ و دندان از حق مس دفاع مي کنم. شکايت از سپاهان را به کميته انضباطي و حتي نزد کفاشيان مي‌برم. 13ماه پيش واحدي، قائم مقام باشگاه برگه اي که اصلا در مورد صحت آن شک است به ايشان رضايتنامه داده که طبق قانون بايد 72 ساعت بعد در هيئت فوتبال ثبت مي شد که نشده است.

solo4

عضو جدید
ه گزارش افکارنیوز، تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت تهران در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید.

*حدود ۳۰۰ هوادار از این مسابقه دیدن می‌کنند که همه آنها هواداران تراکتورسازی هستند.

*قبل از شروع مسابقه تعدادی از هواداران تراکتورسازی کنار مجید جلالی جمع شدند و با وی عکس یادگاری گرفتند.

*بازیکنان دو تیم قبل از شروع مسابقه با یکدیگر خوش و بش کردند.

*رضا نوروزی مهاجم نفت تهران سمت جلالی رفت و از وی رخصت گرفت.

*علی کریمی همانطور که گفته شده بود پیراهن شماره ۸ را بر تن کرد و مرتضی اسدی صاحب این شماره، شماره ۸۸ پوشید تا در این فصل این دو بازیکن با شماره‌های جدید خود به میدان بروند.

*مرتضی اسدی که کاپیتان تراکتورسازی است در این مسابقه بازوبند بر دست نبسته بود. پس از حضور علی کریمی هنوز تکلیف بازوبند کاپیتانی این تیم مشخص نشده است.

*بازیکنان تراکتورسازی با القاب جدید مورد تشویق قرار گرفتند.

*مجید جلالی با لقب جلالی فرگوسن مورد تشویق قرار گرفت.

*ایمان موسوی، حمید مطهری از تماشاگران ویژه این مسابقه هستند.

*هواداران کریمی او را با لقب جدید کریمی کاپرفیلد مورد تشویق قرار دادند.

*هواداران تراکتورسازی پس از اینکه در هر صحنه علی کریمی صاحب توپ می‌شد او را به شدت تشویق می‌کردند.

*در پایان این دیدار یحیی گل محمدی سرمربی نفت تهران به سمت نیمکت تراکتور رفت و با جلالی و علی کریمی خوش و بش کرد.
به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از تسنیم، تیم های فوتبال نفت تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۸ امروز در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۳ بر ۳ خاتمه یافت.

سعید دقیقی(۳۰)، جواد کاظمیان (۴۴) و احمد آل نعمه بازیکن نفت تهران (۴۵) برای تراکتورسازی و رسول نویدکیا(۲۰)، محسن حسینی بازیکن تراکتورسازی(۵۷) و علی قربانی (۷۰) برای نفت تهران گلزنی کردند.

*از نکات مهم این بازی حضور علی کریمی با پیراهن شماره۸ در ترکیب تراکتورسازی بود. او در مراسم ابتدای بازی به عنوان کاپیتان تراکتورسازی حضور داشت و پاس گل دوم را هم داد.کریمی ۸۶ دقیقه در ترکیب تراکتورسازی به میدان رفت.

* تماشاگران تراکتورسازی به مجید جلالی سرمربی این تیم لقب فرگوسن دادند.

* مرتضی اسدی که پیش از این شماره ۸ تراکتورسازی را برتن می کرد در این بازی با پیراهن شماره ۸۸ در زمین حضور داشت.

*حدود ۳۰۰ هوادار در ورزشگاه حضور داشتند و تراکتورسازی و علی کریمی را به شدت تشویق کردند. کریمی از سوی هواداران این تیم با القابی همچون «کریمی کاپرفیلد» تشویق شد.

کریمی در ابتدای بازی به سمت یحیی گل محمدی سرمربی نفت تهران نرفت اما در پایان مسابقه گل محمدی سمت اعضای تیم تراکتورسازی رفت و با کریمی دست داد.

solo4

عضو جدید
به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از فارس، تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان اردوی ۱۰ روزه پنج‌شنبه به تهران بازگشت و امروز جمعه با تشخیص کادر فنی استراحت کرد.

این تیم فردا ساعت ۱۰:۳۰ با حضور محمد رویانیان استارت خواهد زد و تمرینات خود را در تهران دنبال می‌کند.

این در حالی است که فردا قرار است جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هم در وزارت ورزش تشکیل شود.
به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از مهر، دژاگه که در روز پایانی مهلت نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته از ولفسبورگ به فولهام پیوست ۲۱ بازی برای این تیم لیگ برتری انجام داد اما در جریان پیروزی ۳ بر ۲ مقابل کوئینزپارک رنجرز در روز اول ماه آوریل دچار مصدومیت از ناحیه زردپی زانو شد و باقی رقابتهای فصل را از دست داد.

او در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه فولهام در مورد آخرین وضعیت خود گفت: ۹ هفته از عمل جراحی‌ام می گذرد و اکنون شرایط خوبی دارم. امیدوارم هر چه زودتر به تمرینات برگردم و خودم را برای آغاز فصل آماده کنم.

دژاگه افزود: بدموقعی این مصدومیت به سراغم آمد. شرایط خوبی داشتم و روز به روز بهتر می‌شدم و خیلی خوب بازی می‌کردم. تا به حال چنین مصدومیت شدیدی را تجربه نکرده بودم. انگیزه بالایی برای ادامه روند رو به رشدم در فصل گذشته دارم.

مهاجم پیشین باشگاه هرتابرلین و ولفسبورگ گلزنی را اصلی‌ترین هدف خود در فصل آینده تعیین کرده و می‌گوید: می خواهم اولین گلم را برای فولهام به ثمر برسانم. من به عنوان یک هافبک همیشه نهایت تلاش خود را به کار می‌بندم که تیم به پیروزی برسد.

در حالی که دژاگه دوران بهبودی خود را پشت سر می‌گذارد تیم ملی ایران با شکست کره جنوبی جواز حضور در رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را کسب کرده است.

دژاگه در مورد صعود ایران به جام جهانی گفت: من همه بازی‌های تیم ملی ایران را تماشا کردم و با بازیکنان تماس گرفتم و به آنها تبریک گفتم. بازی با پیراهن تیم ملی در جام جهانی برای هر بازیکنی یک رویاست بنابراین می‌دانم هم تیمی‌هایم چه احساس فوق‌العاده‌ای دارند.

هافبک ملی پوش فولهام در پایان گفت: این فصل شخصا برای من و برای باشگاه فولهام یک فصل بزرگ خواهد بود. می‌خواهم همه تلاشم را برای ارائه بهترین بازی‌ها با پیراهن فولهام انجام دهم و امیدوارم بتوانم تابستان سال آینده با پیراهن تیم ملی کشورم در جام جهانی برزیل بازی کنم.

solo4

عضو جدید
به گزارش خبرآنلاین، وحید هاشمیان هدایت تیمی دیگر در لیگ دسته 5 آلمان و در لیگ ایالتی هامبورگ را بر عهده گرفت. او که سال قبل برای مدتی یکی از مربیان تیم هاستلینگ در همین لیگ بود امسال به طور مستقل هدایت تیم دسته پنجمی تی اس وی نیندروف را بر عهده گرفته که سال قبل در رده 13 این لیگ قرار داشت. وحید می گوید می خواهد پله به پله مراحل مربیگری را طی کند و به همین دلیل است که کارش را از تیم های دسته پایین تر فوتبال آلمان آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس آرش افشین که در هفته گذشته در چند نوبت مذاکراتی با باشگاه استقلال داشت و حتی گفته می‌شد با مسئولان این باشگاه به توافق رسیده است امروز برای نهایی کردن مذاکرات خود به اصفهان رفته تا در صورت توافق به عضویت باشگاه سپاهان در بیاید.
آرش افشین که شب گذشته با مسئولان باشگاه استقلال مذاکراتی انجام داده بود امروز ظهر راهی اصفهان شد. ظاهرا پیشنهاد سپاهان بهتر از استقلال بوده است.
امشب به احتمال فراوان تکلیف افشین با سپاهان مشخص می‌شود چون باشگاه استقلال در مذاکراتی که شب گذشته با این بازیکن داشته تا روز یکشنبه به وی فرصت داده تا در خصوص استقلالی شدنش به این باشگاه خبر دهد.

مديرفني تيم فوتبال استقلال گفت: بازيکنان يکي يکي به باشگاه مي روند و قراردادشان را تمديد مي کنند. مشکلي وجود ندارد.

منصور پورحيدري درباره وضعيت مجتبي جباري اظهار داشت: اگر کمي حوصله کنيد مشکل او حل مي شود. در جلسه اي که دايي جباري به تمرين آمد و با قلعه نوعي صحبت کرد من حضور داشتم. فکر مي کنم ظرف روزهاي آينده اين مساله حل شود و جباري قراردادش را تمديد کند. در هفته پيش رو تيم استقلال تقريبا بسته مي شود. بازيکنان يکي يکي به باشگاه مي روند و قراردادشان را تمديد مي کنند. مشکلي وجود ندارد.

به نقل از اوج نيوز، وي درباره وضعيت جواد نکونام با استقلال و اينکه گفته مي شود او با تراکتورسازي توافق کرده، تاکيد کرد: نکونام با ما قرار داد دارد. من در جريان توافقش با تراکتورسازي نيستم اما فکر نمي کنم به تيم ديگري برود. ما در صدد هستيم تا نکونام امسال هم بماند.

مديرفني استقلال همچنين گفت: با توجه به اينکه مشکلات مالي بسياري داريم، شرايط برايمان بسيار سخت شده است اما ظرف روزهاي آينده همه چيز مشخص مي شود و تيم تقريبا تکميل خواهد شد.

پورحيدري در پايان افزود: شرايط تيم خوب پيش مي رود. انشاءالله امسال مي توانيم در آسيا و دو جام ديگر نتايج مطلوبي کسب کنيم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضايت فيفا از عملکرد تيم داوري ايراني

رضايت فيفا از عملکرد تيم داوري ايراني

[h=1]رضايت فيفا از عملکرد تيم داوري ايراني[/h]
[h=2] رئيس دپارتمان داوري فدراسيون فوتبال از ابراز رضايت کميته داوران فيفا از عملکرد تيم داوري ايران در بازي انگليس و شيلي خبر داد.[/h]

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، حسين عسگري گفت: تيم داوري ايراني که در جام جهاني جوانان ترکيه حضور دارد در اولين بازي که قضاوت کرد توانست توجه کميته داوران فيفا را جلب کند.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: عليرضا فغاني، حسن کامراني فر و رضا سخندان بازي حساس تيم‌هاي انگلستان و شيلي را قضاوت کردند که اين بازي با نتيجه مساوي يک بر يک به پايان رسيد. در اين بازي روي کار عالي کامراني فر، يک خطاي پنالتي به نفع شيلي گرفته مي‌شود که باعث اعتراض انگلستاني‌ها مي‌شود. اما در جلسه آناليز داوري کميته داوران فيفا، درست بودن تصميم تيم داوري ايراني به تاييد فيفا مي‌رسد و کميته داوران فيفا از عملکرد تيم داوري ايراني ابراز رضايت مي‌کند. البته گزارش ناظران هم اين نکته را تاييد کرده بود اما انگلستاني‌ها عقيده داشتند که خطاي پنالتي نبوده است.

عسگري درباره برخي انتقادات مبني بر اينکه چرا تيم داوري ايراني فقط يک بازي قضاوت کرده است گفت: در جام جهاني جوانان 24 بازي در مرحله گروهي انجام مي‌شود و 20 تيم داوري در اين مسابقات حضور دارند و قاعدتا فيفا براي مرحله مقدماتي همه داوران را آزمايش مي کند و بعد ديدارهاي مراحل حذفي به تشخيص آنها به داوراني که بهترين عملکرد و بهترين نمره را گرفته‌اند، واگذار مي‌شود.

رئيس دپارتمان داوري در پايان گفت: داوراني که فيفا آنها را براي جام جهاني 2014 برزيل انتخاب مي‌کند در رقابت‌هاي جام کنفدراسيون‌ها، جام جهاني جوانان ترکيه و جام جهاني نوجوانان امارات محک خواهند خورد و اين سه تورنمنت در انتخاب نهايي فيفا به همراه مسايل مربوط به آمادگي جسماني داوران بسيار مهم خواهد بود.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرش افشين به سپاهان پيوست

آرش افشين به سپاهان پيوست

[h=1]آرش افشين به سپاهان پيوست[/h]
[h=2] مهاجم سابق فولاد خوزستان، به تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پيوست.[/h]

به نقل از سايت باشگاه سپاهان، آرش افشين پس از مذاکره نهايي با مديران سپاهان و تائيد هيئت مديره باشگاه،رسما به جمع زردپوشان پيوست.

• Like
واکنش ها: mbq

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]افشين: کارم در سپاهان سخت است[/h]
[h=2] مهاجم جديد تيم فوتبال سپاهان گفت: حتما قسمت نبوده که به استقلال بروم.[/h]

آرش افشين درباره پيوستنش به سپاهان اظهارداشت: امروز قراردادم را با سپاهان امضا کردم. از انتخاب اين تيم خوشحال هستم و اميدوارم روزهاي خوبي در اصفهان داشته باشم.

به گزارش اوج نيوز،وي درباره اينکه چرا بعد از مدتها مذاکره با استقلال سر از سپاهان درآورد؟ گفت: حتما قسمت نبوده که به استقلال بروم و خير و صلاح من در اين بوده که سپاهاني شوم.

افشين افزود: سپاهان مهاجمان خوبي دارد و کار من در اين تيم سخت است. البته اگر به استقلال مي رفتم هم کار دشواري داشتم.

و ي در پاسخ به اين سوال که آيا پيشنهاد ميلياردي به استقلال داده گفت: نه چنين چيزي نبوده است. من حرفهاي زيادي براي گفتن دارم که به زودي آنها را بازگو مي کنم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دايي: دعواهاي سياسي نبايد وارد ورزش شود

دايي: دعواهاي سياسي نبايد وارد ورزش شود

[h=1]دايي: دعواهاي سياسي نبايد وارد ورزش شود[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نبايد اجازه دهيم دعواهاي سياسي وارد ورزش شود.[/h]

علي دايي پس از تمرين صبح امروز سرخپوشان در واکنش به اتفاق‌هايي که روزهاي اخير در تيم فوتبال پرسپوليس رخ داده است عنوان کرد: رويانيان يکسال و نيم در پرسپوليس فعاليت دارد اين درست نيست که ما براي يک مدير غيرورزشي اين مدت هزينه کنيم تا با مسائل ورزشي آگاه شود و بعد بخواهيم او را برداريم اين کار اشتباهي است مطمئناً در باشگاهي مثل پرسپوليس ثبات مديريت بسيار مهم است در تمام دنيا چنين وضعي وجود دارد و اين موضوع قابل توجه قرار مي‌گيرد.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: متأسفانه اخباري به دست ما مي‌رسد اين است که اين تصميمات ورزشي نيست اگر ورزشي باشد هيچ مديريتي تصميم نمي‌گيرد براي عرض يک ماه تغييراتي را اعمال کند.

سرمربي پرسپوليس با اشاره به تغييراتي در دولت خاطر نشان کرد: دولت آينده که برسر کار آمد حتما تغييراتي خواهد داشت و اين به اين منظور است که در عرض يک ماه سه مديرعامل به باشگاه پرسپوليس مي‌آيد در هيچ جاي دنيا چنين اتفاقي رخ نمي‌دهد.

دايي با اشاره به برتري تيم ملي واليبال مقابل ايتاليا در شب گذشته يادآور شد: واليبال با ثبات مديريتي که داشت توانست نتايج خوبي بگيرد و ايتاليا را در زمين خودش شکست دهد اين موضوع از زماني که يزداني خرم در اين فدراسيون حضور داشت حکم‌فرا شده است و چنين نتايج به دست آمد که واليبال حرفي براي گفتن در سطح جهان دارد.

دايي اظهار داشت: در سطح باشگاهي هم بايد چنين ثباتي وجود داشته باشد تا مديران بتواند با برنامه‌ريزي بلند‌مدت به ورزش کمک کند مخصوصا در باشگاه‌هايي مثل پرسپوليس که بزرگ هستند نبايد دعواهاي سياسي وارد ورزش شود. متأسفانه در اين چند سال ما از اين موضوع ضربه خورديم.

سرمربي پرسپوليس گفت: بايد اجازه دهيم که کارها به صورت اصولي انجام شود. وزير ورزش بايد خود اين موارد را مورد توجه قرار گيرد.

وي در مورد جذب بازيکنان يادآور شد: مطمئنا بازيکناني جذب کرديم که به دردمان بخورد براساس شناختي که از تيم فصل گذشته پرسپوليس داشتيم بازيکنان مورد نياز خود را جذب کرديم و تمام کساني که به پرسپوليس آمده‌اند ستاره هستند شايد نام نداشته باشند اما همه آنها بازيکنان با انگيزه و جزء بهترين‌هاي ايران هستند تلفيق بازيکنان جوان و با تجربه به ما کمک خواهند کرد.

solo4

عضو جدید
در شرايطي که بازيکن فصل گذشته ذوب آهن با پرسپوليس تمرين کرده خسرو ابراهيمي مديرعامل ذوب آهن مدعي شده که صادقيان با تيم اصفهاني تا پايان آذرماه قرارداد دارد و بايد به اين تيم برگردد.

به گزارش اوج نيوز، محمد پنجعلي مدير تيم فوتبال پرسپوليس درباره آخرين وضعيت صادقيان به اوج نيوز گفت: از ديروز که متوجه اين قضيه شديم آقاي شيريني را مسئول پيگيري ماجرا کرديم. ايشان به ما گفته بودند صادقيان مشکلي براي پرسپوليسي شدن ندارد اما با اين اتفاقاتي که به وجود آمده فکر مي کنم کار به کميته انضباطي بکشد.
شايعه شده بود که باشگاه استقلال قصد دارد از بين مهدي رحمتي و جواد نکونام قرارداد يکي از اين دو نفر را به امضا برساند اما مسئولان استقلال اين خبر را رد کردند.

به گزارش فارس، علي اميري معاون ورزشي باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار فارس اعلام کرد: اينکه ما بخواهيم از بين نکونام و رحمتي با يک نفر قرارداد ببنديم اصلا صحت ندارد و همانطور که کادر فني استقلال اعلام کرد باشگاه سعي دارد اسکلت فصل گذشته خود را حفظ کند تا بتوانيم به ستاره سوم دست پيدا کنيم.

وي تاکيد کرد: برخلاف اخبار منتشر شده باشگاه استقلال درصدد حفظ نکونام و رحمتي است و سعي مي کنيم در روزهاي آتي قرارداد اين دو نفر را به امضا برسانيم.

اميري در خصوص آخرين وضعيت آندرانيک تيموريان گفت: قرار است مذاکرات با تيموريان از طريق فتح الله زاده انجام شود و من پيگير اين موضوع نيستم.

solo4

عضو جدید
ژوزه مورينيو که فصل گذشته هدايت رئال مادريد اسپانيا را به دست داشت، با توافق با سران چلسي يک بار ديگر راهي اين تيم شد.

به گزارش فارس،‌ او براي فصل آينده بازيکناني را مد نظر قرار داده و با آندره شورله نيز قرارداد امضا کرده است. البته مورينيو بازيکناني را هم از ترکيب کنوني اين تيم خارج کرده و ديگر علاقه‌اي به کار کردن با آنها ندارد.

يوسي بنايون، پائولو فريرا، راس ترنبول و فلورنت مالودا بازيکناني هستند که پس از پايان قراردادشان، مورينيو به هيچ وجه تمايلي براي نگه داشتن آنها از خود نشان نداد تا باشگاه آنها را بازيکن آزاد اعلام کند.
آرش افشين مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان که از تيم هاي استقلال تهران و سپاهان اصفهان پيشنهاد داشت، در نهايت با سپاهان به توافق رسيد تا در ليگ سيزدهم براي زردپوشان ديار نصف جهان به ميدان برود.

افشين درخصوص پيوستنش به برنا گفت: بعد از پيشنهاداتي که داشتم، تشخيص دادم با سپاهان قرارداد يک ساله امضا کنم و به همين خاطر خيلي خوشحالم که اين اتفاق افتاد. سپاهان تيم بزرگي است و مي تواند به رشد فوتبالم کمک بيشتري کند و شرايطش مهياتر است.

وي درباره مذاکره با استقلال نيز اظهار داشت: مديربرنامه هايم با مسئولان استقلال مذاکره کرد اما آنها نتوانستند انتظاراتم را برآورده کنند و به همين خاطر قسمت نشد به استقلال بيايم. ضمن اين که از مربيان خوبم در فولاد در سال هاي گذشته تشکر مي کنم و براي اين تيم و هوادارانش آرزوي موفقيت دارم.
او در گفتگويي ويژه ، به آناليزشرايط اسپانيا در آستانه اين بازي حساس پرداخته و از فينال رويايي ورزشگاه ماراکانا صحبت کرده:
*بازي ايتاليا را از روي نيمکت شاهد بودي.وقتهاي اضافه چطور بود؟ خيلي عصبي کننده بود.نه؟
اين اولين باري بود که بازي را از بيرون زمين مي ديدم.کشنده بود.همان بهتر است که بازي را از داخل زمين دنبال کني
*اين بار پنالتي سرنوشت ساز را ناواس زد.در يورو2008 تو پشت اين پنالتي قرار گرفته بودي
بله وناخواسته اين اتفاق افتاد.من فکر مي کردم که پنالتي سرنوشت ساز را ماتامي زند، چون حس مي کردم که پيرلو پنالتي اش را خراب مي کند. ولي قرعه به نام خسوس ناواس افتاد.او گفت که اين اولين پنالتي اي بوده که مي زند و فوق العاده هم زد.
*حالا فينال رويايي پيش روست. شما انگيزه هاي زيادي داريد
بله.ولي ما درهر ورزشگاهي که بازي مي کرديم، مي خواستند که ما ببازيم. اين مسائل به ما کمک مي کند که رشد کنيم و بيشتر به ما انگيزه مي دهد. تيم ما از نظر رواني آماده است تا دربازي يکشنبه تمام توانش را به کار بگيرد.اين فينال روياي است.ماهايي که اينجا هستيم، هيچ وقت مقابل برزيل قرار نگرفته ايم و براي اين نسل، هيچ بازي اي بهتر از اين بازي نيست
*به برد فکر مي کنيد؟
برزيل بهترين تيم تاريخ از نظر کسب جامهاي قهرماني است و کسب پيروزي مقابل آنها فوق العاده خواهد بود.
*نيمار.پسر خوبي است؟
(مي خندد) بله.به نظر پسر خوبي مي رسد. او بازيکن خوبي همه هست و سرنوشت ساز است و شوتهاي خوبي هم مي زند.پاسهاي خوبي مي دهدو ديدگاه خوبي دارد. از بازي او خوشم مي آيد
*سسک به فينال مي رسد؟
حالم خوب است. مصدوميتم يک ترس يکباره بود.سابقه مصدوميتم دراين ناحيه بد است. البته دو سال خيلي خوب را پشت سرگذاشته ام ولي اين مصدوميت مرا ترساند. البته فهميدم که مشکلي جزئي است و حالم براي بازي کردن خوب است
*سسک از اعتماد کامل دل بوسکه برخوردار است؟
در دو سال اخير من ثبات بيشتري در تيم ملي داشته ام وحس مهم بودن مي کنم
*باحضور چابي، اينيستا و بوسکتس در بازي بااروگوئه بهتر از بارسلوناهم بازي کردي
دو شيوه متفاوت بازي کردن را پيش رو داريم. در روز بازي با اروگوئه، من آزادي محض در حرکت کردن داشتم و در بارسا جايگاهمان تعريف شده تر است. اينها فاکتورهاي خيلي خوبي هستند.

solo4

عضو جدید
به گزارش افکارنیوز، هواداران تیم پرسپولیس پس از تمرین امروز دور غلامرضا رضایی جمع شدند تا از آخرین وضعیت او برای تمدید قرارداد با باشگاه مطلع شوند.

رضایی هم در جمع خبرنگاران گفت: من قبلاً گفته‌ام و الآن هم این موضوع را تکرار می‌کنم من فقط حقم را می‌خواهم نه زیاد نه کم. پول دو سال گذشته من را هنوز نداده‌اند و هر وقت این اتفاق افتاد قرارداد من با پرسپولیس امضا می شود.

* خبر دوم اینکه با توجه به بازی دوستانه روز چهارشنبه پرسپولیس مقابل تراکتورسازی مسئولان این باشگاه قصد داشتند تا این دیدار را در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار کنند اما به دلیل اینکه احتمال می‌رود تماشاگران زیادی برای تماشای این مسابقه بیایند، شورای تأمین فعلا موافقت خود را با این موضوع اعلام نکرده و پرسپولیسی‌ها به دنبال نامه‌نگاری و جلب رضایت شورای تأمین برای برگزاری این بازی هستند.

پرسپولیسی‌ها روز چهارشنبه قرار است در دیداری تدارکاتی به مصاف تراکتورسازی بروند.
به گزارش افکارنیوز، هواداران تیم پرسپولیس پس از تمرین امروز دور غلامرضا رضایی جمع شدند تا از آخرین وضعیت او برای تمدید قرارداد با باشگاه مطلع شوند.

رضایی هم در جمع خبرنگاران گفت: من قبلاً گفته‌ام و الآن هم این موضوع را تکرار می‌کنم من فقط حقم را می‌خواهم نه زیاد نه کم. پول دو سال گذشته من را هنوز نداده‌اند و هر وقت این اتفاق افتاد قرارداد من با پرسپولیس امضا می شود.

* خبر دوم اینکه با توجه به بازی دوستانه روز چهارشنبه پرسپولیس مقابل تراکتورسازی مسئولان این باشگاه قصد داشتند تا این دیدار را در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار کنند اما به دلیل اینکه احتمال می‌رود تماشاگران زیادی برای تماشای این مسابقه بیایند، شورای تأمین فعلا موافقت خود را با این موضوع اعلام نکرده و پرسپولیسی‌ها به دنبال نامه‌نگاری و جلب رضایت شورای تأمین برای برگزاری این بازی هستند.

پرسپولیسی‌ها روز چهارشنبه قرار است در دیداری تدارکاتی به مصاف تراکتورسازی بروند.

solo4

عضو جدید
به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از ایسنا، مهدی محمدنبی در حاشیه‌ی مجمع سالیانه اتحادیه فوتبال در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این‌که آیا کی‌روش هفت اردوی تدارکاتی برای تیم ملی طی یک سال آینده درخواست کرده و برنامه‌های کارلوس کی‌روش برای تیم ملی فوتبال ایران چگونه خواهد بود، گفت: کی‌روش برای یک سال آینده جمعا ۱۲۰ روز اردو را درخواست کرده که این مدت شامل اردوهای تدارکاتی، تمرینات و تاریخ‌های فیفادی و همین‌طور بازی‌های رسمی است. تیم ملی در این تعداد روز در اختیار کی‌روش خواهد بود که زمان‌بندی اردوها هم مشخص شده و جلسه‌ای هم در این رابطه با سازمان لیگ برگزار شد و سازمان لیگ هم طبق زمان‌بندی که کی‌روش خواسته، تقویم مسابقات را می‌چیند.

وی در پاسخ به دیگر سوال ایسنا مبنی بر این‌که آیا فدراسیون قصد دارد تیم ملی رده زیر ۲۰ سال را به منظور آماده‌سازی جهت حضور در المپیک ریودوژانیرو ایجاد کند، گفت: تیم جوانانی که در قبل داشتیم و هدایتش را اکبر محمدی بر عهده داشت تیمی است که می‌تواند راهی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو شود. نظر آقای کفاشیان این است که آن تیم را حفظ کنیم و کادر فنی جدیدی را برایش انتخاب و معرفی کنیم.

وی در واکنش به این‌که یعنی سرمربی آن تیم طبعا سرمربی تیم امید (المپیک) است نیز گفت: بله سرمربی آن تیم هم به نوعی سرمربی تیم امید ما از الان خواهد بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این‌که گفته می‌شود فریدون اصفهانیان رییس کمیته داوران در نامه‌ای به کفاشیان خواهان حضور محمد فنایی در راس دپارتمان داوری به جای حسین عسگری است، گفت: اصفهانیان یادداشتی را برای کفاشیان ارسال کرده که من هنوز آن را ندیده‌ام اما بعید می‌دانم که تغییری در راس دپارتمان داوری ایجاد شود. دپارتمان‌ها مشخصا زیر نظر دبیرکل فدراسیون کار می‌کنند. روسای کمیته‌ها می‌توانند پیشنهاد دهند و این دبیرکل است که می‌تواند پیشنهاد آنها را بپذیرد یا رد کند. من صد در صد مخالف تغییر در راس دپارتمان داوری هستم.

محمدنبی درباره نامه‌ای که حجت‌الاسلام علیپور از آن یاد کرده و ظاهرا برخی مدیران برنامه بازیکنان، باشگاه‌های بدهکار فوتبال را تهدید به شکایت کرده‌اند، گفت: وکیل تعدادی از بازیکنان، نامه‌ای برای باشگاه‌ها نوشته‌اند و رونوشت آن را به سازمان لیگ داده‌اند. آنها فرصتی را برای تسویه حساب تعیین کرده‌اند و گفته‌اند اگر در این مدت تسویه حساب صورت نگیرد به فیفا شکایت می‌کنند.

وی درباره وضعیت بدهی باشگاه‌ها و این‌که آیا زمان فعلی زمان قطعی تسویه حساب باشگاه‌ها است، گفت: قبل از فصل پیش جلسه‌ای با باشگاه‌ها داشتیم و هیات رییسه سازمان لیگ درخواست کرد با توجه به محدودیتی که باشگاه‌ها دارند لیگ برگزار شود و تسویه حساب بدهی‌های آنها به فرصت مناسبی موکول شود. این فرصت برای الان تعیین شد که کمیته انضباطی مسوول پی‌گیری این قضیه است که یا تسویه حساب صورت بگیرد و یا از شاکیان رضایت گرفته شود.

وی افزود: اما با این حال برخی از شاکیان خارجی هستند که برای دریافت مطالباتشان به فیفا مراجعه می‌کنند و حکم فیفا هم طبعا قابل اجراست. سرجمع باشگاه‌های ما ۲۱ میلیارد بدهی به اشخاص حقوقی و حقیقی دارند. معمولا در گذشته بین طرفین توافقاتی از این دست انجام می‌شد که ۳۰ درصد تخفیف می‌دادند و طلب نقد می‌شد که این راهکار خوبی است.

نبی درباره مجمع سالیانه اتحادیه فوتبال و این‌که آیا اتحادیه فوتبال می‌تواند کارکرد موثری در روند فوتبال کشور داشته باشد گفت: ترکیب اعضای اتحادیه ترکیبی هستند که در مجمع فدراسیون فوتبال هم حضور دارند و طبعا وقتی اعضا مشترک است، تصمیمات هم مشترک می‌شود. فوتبال آن‌قدر وسیع است که NGOها می‌توانند در آن کار کرده و به روند رشد آن کمک کنند. یکی از حرکات پولساز در فوتبال ما فعالیت NGOهاست. اتاق فکری که اتحادیه فوتبال تشکیل داده در همکاری که با فدراسیون و سازمان لیگ دارد سرجمع مفید بوده و امروز (دوشنبه) هم انتخابات آن برگزار می‌شود.

solo4

عضو جدید
به گزارش افکارنیوز، مارکو در خصوص حضورش در تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: می‌دانم که پرسپولیس بزرگترین و پرطرفدارترین تیم آسیاست. من علی دایی را به خوبی می‌شناسم او در بایرن مونیخ بازی کرده و ستاره آسیاست.

وی درباره پست خود افزود: من می‌توانم در خط میانی و خط دفاع بازی کنم. پرسپولیس را انتخاب کردم تا چالش جدیید داشته باشم و بتوانم خود را محکم بزنم.

این بازیکن درباره سابقه حضورش در باشگاه‌های دیگر خاطرنشان کرد: من در باشگاه‌های کره جنوبی، استرالیا،‌ مجارستان بازی کرده‌ام و در آخرین بار هم در صربستان و مونته‌نگرو به میدان رفتم امیدوارم بتوانم به پرسپولیس بپیوندم.

مارکو درباره اینکه سابقه حضور در تیم ملی دارد، یادآور شد: من سابقه ملی ندارم و تا کنون به تیم ملی دعوت نشدم.

وی درباره شناختش از فوتبال ایران گفت: از فوتبال ایران شناخت دارم و شنیده‌ام به تازگی وارد جام جهانی شده که این موضوع باعث شده از فوتبال ایران شناخت بیشتری پیدا کنم. افتخار بزرگی است که تیم ملی کشورتان به جام جهانی راه یافته است. می‌دانم که مردم ایران فوتبال را دوست دارند.

مارکو تاکید کرد: از طریق آمار کنفدراسیون فوتبال آسیا شرایط پرسپولیس را دنبال کردم و دوست دارم که به پرسپولیس بپیوندم زیرا یک چالش و تجربه جدید است.
خبرآنلاین: شایعه برکناری محمد رویانیان باعث شد تا پرسپولیس چند روزی وارد حاشیه شود ولی در نهایت او ماندگار شد تا این اتفاق باعث خوشحالی بازیکنان پرسپولیس شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محسن بنگر مدافع میانی سرخپوشان هم از این اتفاق خوشحال است و معتقد است که اگر رویانیان می‌رفت این باشگاه با مشکلات زیادی مواجه می‌شد. بنگر در مورد شرایط پرسپولیس، فصلی که این تیم پیش رو دارد و مسائل مختلف دیگر به سوالات پاسخ می‌دهد.
از ماندن رویانیان خوشحالی، درست است؟
بله همین طور است و این بهترین خبری بود که به ما دادند. رویانیان در این مدت عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته و حالا باید نتیجه‌اش را ببیند. به نظر من این درست نبود که او را برکنار کنند.
شرایط پرسپولیس چطور است؟
ما شرایط خوبی داریم و با آرامش تمرینات خود را انجام می‌دهیم. هر چند بحث تغییرات مدیریتی نگرانی‌ها را به وجود آورد ولی ما خیلی جدی تمرینات را انجام دادیم و حالا هم با انگیزه زیادی تمرین می‌کنیم تا آماده شروع لیگ شویم.
اگر رویانیان را برکنار می‌کردند، به نظر تو علی دایی هم از پرسپولیس می‌رفت؟
نمی‌دانم، این را باید از علی آقا بپرسید.
کار کردن با دایی چطور است؟
کار کردن با او خوب است. دایی در کارش جدی است و برای او آمادگی بازیکن خیلی اهمیت دارد.
برخی می‌گویند او در تمرینات با موبایل حرف می‌زند یا روزنامه می‌خواند. در این مورد چه صحبتی داری؟
این دیدگاه درست نیست. بازیکنان ما در 2 ساعت تمرینات مختلفی را انجام می‌دهند که وظایف اعضای کادرفنی هم به طور کامل مشخص شده است. به عنوان مثال وقتی بازیکنان زیرنظر مربی بدنساز تمرین می‌کنند، این موضوع ارتباطی به آقای دایی ندارد و خودش را وارد ماجرا نمی‌کند. او به طور جدی تمرینات را زیرنظر دارد و کار خودش را انجام می‌‌دهد.
به نظر تو تفاوت دایی با مانوئل و یحیی گل محمدی چیست؟
هر کدام از آنها سبک خاص ودشان را دارند.در مورد مانوئل باید بگویم که او دیر به تمرینات ملحق شد ولی با این حال زحمت خودش را کشید. مانوئل آدم بدی نبود ولی مشکل او عدم شناخت از فوتبال ایران بود. یحیی گل محمدی هم مربی خوبی بود اما تجربه لازم را نداشت. به نظر من گل محمدی شش، هفت سال دیگر می‌تواند مربی خوبی برای پرسپولیس باشد.
فکر می‌کنی پرسپولیس بتواند برای قهرمانی با استقلال، سپاهان و تراکتور رقابت کند؟
امسال یک اتفاق خوبی رخ داده و هیچ کس از قهرمانی پرسپولیس صحبت نمی‌کند. همه جا حرف از استقلال، سپاهان و تراکتور است و خوشحالیم که پرسپولیس را مدعی قهرمانی نمی‌دانند. این موضوع فشار را از روی تیم ما برمی‌دارد و باعث خواهد شد تا نتایج خوبی بگیریم و همه در اواسط لیگ برتر خواهند دید که پرسپولیس چه تیمی دارد.
شرایط فعلی خودت چطور است؟
خوشبختانه در این مدت خیلی خوب تمرین کردم و سعی می‌کنم از لحاظ بدنی به آمادگی کامل برسم. متاسفانه پارسال با بدن‌هایی خسته وارد لیگ شدیم اما امسال با آمادگی کامل بازی‌ها را شروع خواهیم کرد.
تو هنوز امیدوار هستی که به تیم ملی دعوت شوی، آن هم در شرایطی که خیلی‌ها دوست دارند با تیم ملی به جام جهانی برزیل بروند؟
هر بازیکنی شانس دارد که به تیم ملی دعوت شود و در بین 24 نفر قرار بگیرد. به نظرم بازی‌های امسال قشنگ خواهد شد و همه بازیکنان انگیزه دارند که در فهرست تیم ملی قرار بگیرند. من هم تلاش می‌کنم و اگر لیاقت داشته باشم به تیم ملی دعوت می‌شوم البته باید بگویم که اگر مثل پارسال باشم نمی‌توانم به تیم ملی برسم. برای رسیدن به پیراهن تیم ملی باید خیلی خوب بازی کنم، مثل زمانی که در سپاهان بودم.

بازيکن صربستاني که امروز در تمرين پرسپوليس حضور يافته بود درباره‌ي شناخت خود از پرسپوليس اظهار کرد: قبل از اين‌که به ايران بيايم کمي درباره پرسپوليس تحقيق کردم و فهميدم که پرسپوليس يکي از بزرگ‌ترين باشگاه‌هاي ايران است که افتخارات زيادي دارد. مي‌دانم که پرسپوليس چندين سال قهرمان ليگ ايران شده و تيم محبوبي است.

به گزارش ايسنا ، وي افزود: تا آن‌جايي که مي‌دانم پرسپوليس نه تنها در ايران بلکه در آسيا يکي از محبوب‌ترين باشگاه‌هاست و فکر مي‌کنم همين دلايل کافي باشد که من براي نشان دادن توانايي‌هايم به اين تيم بيايم. امروز و فردا با پرسپوليس تمرين مي‌کنم و بعد از آن نظر سرمربي تيم درباره‌ي من ملاک خواهد بود.

اسکپانوويچ در پاسخ به اين سوال که فصل گذشته در چه تيمي بازي مي‌کرد، گفت: فصل گذشته در تيم پلادوست پودگوريکا بودم و توانستم 14 گل به ثمر برسانم. پست من هافبک دفاعي است اما اگر مربي تيم بخواهد مي‌توانم در پست‌هاي ديگر هم بازي کنم. پيش از پلادوست پودگوريکا سه سال در مجارستان بازي کردم و قبل از آن هم يک سال در کره جنوبي بودم. هم‌چنين سابقه‌ي بازي در ليگ اتريش را دارم.

وي ادامه داد: من امروز با دايي صحبت کوتاهي انجام دادم. او مي‌خواست که بازي مرا ببيند و بايد ببينيم که نظر او چه خواهد بود.

بازيکن اين بازيکن صربستاني با اشاره به اين‌که مارکو پروويچ را مي‌شناسد، گفت: مي‌دانم که پروويچ فصل گذشته در پرسپوليس بازي کرده و عملکرد خوبي هم داشته است. من هم اميدوارم با جلب نظر کادر فني بتوانم اين فصل براي تيم پرطرفدار پرسپوليس بازي کنم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيکبخت‌واحدي: با استقلال مسافر جام جهاني مي‌شوم

نيکبخت‌واحدي: با استقلال مسافر جام جهاني مي‌شوم

نيکبخت‌واحدي:

[h=1]با استقلال مسافر جام جهاني مي‌شوم[/h]
[h=2] بازيکن جديد استقلال گفت: مي‌خواهم امسال با اعتماد قلعه نويي و بازگشت به روزهاي اوج مسافر جام جهاني باشم.[/h]

عليرضا نيکبخت واحدي در خصوص پيوستنش به استقلال گفت: امروز با مسئولان اين باشگاه به توافق رسيدم و به مدت يک سال قراردادم امضاء کردم.خوشحالم که بعد از 9 سال به استقلال برگشتم.

به گزارش فارس،وي افزود: واقعاً در اين چند سال سختي‌هاي زيادي کشيده‌ام ولي قصد دارم امسال با اعتمادي که امير قلعه‌نويي به من کرده مجدداً به اوج دوران فوتبالم برگردم و شک نکنيد که مي‌خواهم مسافر جام جهاني باشم.

بازيکن جديد تيم استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس، تأکيد کرد: هيچ مربي چنين ريسکي نمي‌کرد که در اين شرايط به نيک‌بخت واحدي ميدان بدهد ولي مطمئن باشيد جواب اعتماد امير قلعه‌نويي را مي‌دهم.

اين بازيکن در ادامه در خصوص گذشته خود در پرسپوليس گفت: اصلاً نمي‌خواهم در مورد گذشته خودم در پرسپوليس صحبت کنم اما مي‌خواهم هماني باشم که مردم از من انتظار دارند.

نيکبخت در پايان در خصوص اينکه در چه پستي قرار است به ميدان برود، گفت: هنوز در خصوص اين موضوع با قلعه‌نويي صحبت نکردم اما قرار است با او صحبت کنم.