سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Риал Краесис

عضو جدید
یک نفر هم جواب من رو بده ممنون میشم.

دوست عزیز تو چه برنامه ای این اتفاق می افته؟
مطمئن باشید دوستان اگه بلد باشند و حتما به سوالتون جواب میدهند.
به عنوان مثال بنده چون سوال بالایی رو بلد نیستم جواب نمیدم پس میمونه تا دوستان بیان و جواب بدن.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

1-من روی یه سیستم ویندوز xpنصب کردم!..بعد فارسی نمیشه تایپ کرد..اومدم فونت فارسی هم دانلود کردم..ولی وقتی روی فایل فونت کلیک میکنم باید جایی داشته باشه به اسم installاولا نداره بجاشDoneداره اونم میزنه هیچ کاری صورت نمیگیره...نمیدونم چیکار کنم؟؟

2-بعد روی یک سیستم دیگه ک ویندوز 7 آنتی ویروس کاسپر2013دارم..هربار ک لیسانسش خطا میداد keyرو بعد انتی ویروس غیرفعال،وبعد از اون میزدم Active Aplicationکلید رو از قسمت بروز انتخاب میکردم و انتی ویروس دوباره اکتیو میشد الانم همون مراحل رو عینا انجام میدم ولی به این قسمت اخر که میرسه واسه انتخاب کلید از قسمت بروز..هرچی رو بروز کلیک میکنم اصلا پینجره رو باز نمیکنه که من یک keyانتخاب کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..چیکار کنم الان؟

باتشکر

امیرحسین.

اخراجی موقت
سلام دوستان

1-من روی یه سیستم ویندوز xpنصب کردم!..بعد فارسی نمیشه تایپ کرد..اومدم فونت فارسی هم دانلود کردم..ولی وقتی روی فایل فونت کلیک میکنم باید جایی داشته باشه به اسم installاولا نداره بجاشDoneداره اونم میزنه هیچ کاری صورت نمیگیره...نمیدونم چیکار کنم؟؟

2-بعد روی یک سیستم دیگه ک ویندوز 7 آنتی ویروس کاسپر2013دارم..هربار ک لیسانسش خطا میداد keyرو بعد انتی ویروس غیرفعال،وبعد از اون میزدم Active Aplicationکلید رو از قسمت بروز انتخاب میکردم و انتی ویروس دوباره اکتیو میشد الانم همون مراحل رو عینا انجام میدم ولی به این قسمت اخر که میرسه واسه انتخاب کلید از قسمت بروز..هرچی رو بروز کلیک میکنم اصلا پینجره رو باز نمیکنه که من یک keyانتخاب کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..چیکار کنم الان؟

باتشکر
با سلام
1-از طریق control panel و clock language region از قسمت raegion and language زبان فازسی را نصب کنید.
برای نصب فونت نیز فونت مورد نظر را کپی و در پوشه ی font که از طریق control panel میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید paste کنید.
2-احتمالا" قسمت هایی از این آنتی ویروس غیرفعال شده است.میتونید نرم افزار را uninstall و دوباره نصب کنید یا از نرم افزار آنتی ویروس دیگه ای استفاده کنید.

نپرس

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید اقا می خواستم یه سیستم فول بگیرم نهایت 4م چه مشخصاتی بگیرم؟

امیرحسین.

اخراجی موقت
با سلام و خسته نباشید اقا می خواستم یه سیستم فول بگیرم نهایت 4م چه مشخصاتی بگیرم؟
با سلام
برو چندتا مغازه بگو یه سیستم خوب میخام مثلا" برای کارهای گرافیکی.اونا هم بهت قیمت میدن و یه لیست از مشخصات سخت افزارها.چندتا مغازه بری و چندتا قیمت و لیست بگیری موضوع دستت میاد.بعد میتونی بیای اینجا سوال کنی که بچه ها مقایسه ای برات انجام بدن.
مانیتورت که led باشه اندازه اش دست خودته سلیقه ای هست.صفحه کلید و موس هم سلیقه ای هست میتونی بی سیم بگیری.
ram هم هر چی بیشتر بهتر.در حد 6 تا 8 گیگ خوبه.
یه دی وی دی رایتر خوب.
کارت گرافیک و سی پی یو هم زیاد خبری ندارم.

Риал Краесис

عضو جدید

ببین هیچ کدوم از ما قیمت سیستم ها به صورت دقیق دستمون نیست فقط میتونیم قطعات مناسبو معرفی کنیم که ممکنه قیمتش بیش از حتی 10 میلیونم بشه در مورد سیستمت اگه اینتل میگیری بهتره یا زنون بگیری یا نسل سوم core i ها بگیری مخصوصن 7 و نگارش های اکستریم بهترن چون توان پردازشی بیشتر و محدودیت مولتی پلیر و اف اس بی ندارن.
گرافیک هم ای تی ای 8990 x2فوق العاده هستش و انویدیا هم میتونی 840 (اینو مطوئن نیستم اسمش همین بود) بگیری در کل میشه گفت چند تا کارت گرافیک با حافظه های 1 تا 2 گیگ(مثلا 2تا 1 یا 2 گیگ) میتونه توان گرافیکی بهتری حتی از یه کارت 4 گیگ بده.
این همه اونچه بود که من میدونستم مادر برد هم میتونی سرور بگیری که یه پردازنده اصلی مثلا زنون داشته باشی بعد یه ارم یا مبایل هم برای مواقعی که سیستم رو پاور سیور هستش مورد استفاده قرار بدی.

engineer84

عضو جدید
با سلام
از وقتی ویندوز لپ تاپمو دوباره نصب کردم در استفاده از تاچ پد دچار مشکل هستم. یعنی کلیک کردن و انتخاب کردن و...فقط با دکمه های راست و چپ روی تاچ پد انجام میشه و مثلا با دو بار فشار دادن صفحه تاچ پد، انتخاب انجام نمیشه و حتما باید از دکمه ها استفاده کرد. لطفا راهنمایی کنید که مشکل برطرف شود.

Abolfazl_d_Sh

عضو جدید
سلام
من دنبال نرم افزاری هستم که تمام اتفاقاتی که هنگام اتصال به اینترنت رخ میده رو گزارش کنه مثل فایل های دریافتی، زمان دریافت و ....از event viewer ویندوز چیزی سر در نیاوردم.ممنون اگه راهنماییم کنید.

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها
خسته نباشید
میشه لطف کنید بگین این ارور مربوط به چی میتونه باشه
:gol:

پیوست ها

• errorrrrrrr.gif
    errorrrrrrr.gif
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

امیرحسین.

اخراجی موقت
سلام بچه ها
خسته نباشید
میشه لطف کنید بگین این ارور مربوط به چی میتونه باشه
:gol:
http://www.computerhope.com/issues/ch000726.htm
Not a valid Win32 application.
Often this error message will be similar to the below error message.
C:\Program Files\myprogram\program.exe is not a valid Win32 application.
[h=2]Cause[/h]This issue can be caused by any of the below possibilities.

1. File is corrupt, bad, or missing.
  2. File is not designed for your version of Windows.
  3. File is a virus, worm, or other malware file.
  4. Hardware incompatibility1-
  5. 1- فایل درست دانلود نشده باشد
  6. 2-فایل برای ورژن ویندوز شما مناسب نیست.
  7. 3-فایل ویروس تروجان یا ... باشد.
  8. 4-فایل با سخت افزار سازگار نیست.

Риал Краесис

عضو جدید
با سلام
از وقتی ویندوز لپ تاپمو دوباره نصب کردم در استفاده از تاچ پد دچار مشکل هستم. یعنی کلیک کردن و انتخاب کردن و...فقط با دکمه های راست و چپ روی تاچ پد انجام میشه و مثلا با دو بار فشار دادن صفحه تاچ پد، انتخاب انجام نمیشه و حتما باید از دکمه ها استفاده کرد. لطفا راهنمایی کنید که مشکل برطرف شود.

سلام اول لطف کنید نوع ویندوزتونو بگید و بعد نوع لپ تاپتونم بگید باید تو تنضیمات تاچ پد این مورد رو فعال کنید البته ممکنه مشکل سخت افزاری هم باشه همین.

لیختن اشتاین

عضو جدید
سلام دوستان././
میدونم اینجا جاش نیست...ولی خوب به اینجا هم بی ربط نیست
اخه اونور جواب نمی دن./
./
خواستم ببینم کسی با کامپایلر borland کار کرده؟؟؟؟ یه سوال ساده دارم...... رو ران کردنش مشکل دارم./.
تشکر شدید..

امیرحسین.

اخراجی موقت
سلام دوستان././
میدونم اینجا جاش نیست...ولی خوب به اینجا هم بی ربط نیست
اخه اونور جواب نمی دن./
./
خواستم ببینم کسی با کامپایلر borland کار کرده؟؟؟؟ یه سوال ساده دارم...... رو ران کردنش مشکل دارم./.
تشکر شدید..
با سلام
من سی شارپ و وی بی کار کردم.برلند چیه؟ c++ هست؟ مشکلت چیه؟

لیختن اشتاین

عضو جدید
با سلام
من سی شارپ و وی بی کار کردم.برلند چیه؟ c++ هست؟ مشکلت چیه؟

کامپایلر زبان ++c هستش ..البته برنامه هایه c رو هم کامپایل میکنه././

هر پروژه 4 تا پیج باز میکنه یکیشو نمی دونم چی باید توش بنویسم .... رو همونم گیر میده/./

امیرحسین.

اخراجی موقت
کامپایلر زبان ++c هستش ..البته برنامه هایه c رو هم کامپایل میکنه././

هر پروژه 4 تا پیج باز میکنه یکیشو نمی دونم چی باید توش بنویسم .... رو همونم گیر میده/./
من که چیزی ازش بلد نیستم ولی یه عکسی بگیر بزار اینجا با توضیح کافی بچه ها اومدن جواب میدن
موفق باشی

leynaz

عضو جدید
سلام.وقتی سیستمم رو روشن کردم این پیغام رو میده که ویندوز اصلی نیست.راهی به غیر از عوض کردن ویندوز هست؟
windows build 7601
this copy of windows is not genuine

Риал Краесис

عضو جدید
سلام.وقتی سیستمم رو روشن کردم این پیغام رو میده که ویندوز اصلی نیست.راهی به غیر از عوض کردن ویندوز هست؟
windows build 7601
this copy of windows is not genuine

بله اگر لپ تاپ هستش زیر سیستم کدی داره که میتونید با اون سیستم رو اکتیو کنید و اگر پی سی هست یا لپ تاپ با ویندوز غیر اورجینال و بدون کلید هستش میتونید از نرم افزار های کرک کننده ویندوز مثل این استفاده کنید.

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان چگونه تب های جدیدی که باز میکنم
هم در فایرفاکس و هم در گوگل کروم
میخوام اندازه اش کوچک باشه
لطفآ کمکم کنید.مرسی

poker1

عضو جدید
1. وقتی میخواهم هر نرم افزاری رو نصب کنم این ارور میاد (هر فایل setape)
80299147829423709193.png

امیرحسین.

اخراجی موقت
1. وقتی میخواهم هر نرم افزاری رو نصب کنم این ارور میاد (هر فایل setape)
مشاهده پیوست 157316
با سلام
احتمال زیاد ویندوزت 7 یا 8 هست و سی دی نرم افزاری قدیمی که مربوط به ویندوز xp هست رو میخاید نصب کنید.
برنامه هایی که میخاید نصب کنید با ویندوزتون سازگار نیستند.

آخرین ویرایش:

poker1

عضو جدید
ویندوزم رو همین ماه پیش خریدم و مطمعنم هیچ مشکلی نداره
یک حرفی میزنی میگم هر فایل setap
یعنی 3Dmax 2013 که امروز خریدم ویندوز 7 رو ساپورت نمیکنه
ویندوزم 7 هست
هر نرم افزاری که setap هست اینطوریه امتحان کردم
کارم لنگه لطفا کمک کنید

بالا