بچه ناف تهرون کیه؟

رابین

عضو جدید

انسان های زیادی وجود دارن که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن، ولی هنوز هیچ کس دقیقن نمی دونه ناف تهرون کجاست و این نقطه همچنان نا معلوم مونده. توی این پستم قصد دارم با موشکافی دقیق، ناف تهرون رو مشخص کنم و بررسی کنم که چه کسایی واقعن بچه ناف تهرونن!

اگه نقشه ی تهران رو 90 درجه در جهت عقربه های ساعت بچرخونیم و با دقت نگاش کنیم می بینیم که شبیه بدن یه خانم با حجاب می شه که خیلی راحت قابل تشخیصه! اگه نمی تونید تشخیص بدید من برای راحتیتون این کارو کردم که می تونید ببینید:

حالا که متوجه شدید تهران شبیه بدن یه انسانه بهتره بریم سراغ ناف این انسان! همونجور که در تصویرم مشاهده می کنید ناف تهران دقیقا" مشخص شده و اونجا هم جایی نیست جز میدون ولیعصر! و باید گفت که بلاخره تونستیم ناف تهرون رو پیدا کنیم! جایی که هزاران سال بود کشف نشده باقی مونده بود، همون میدون ولیعصره و کسایی که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن باید اصلیتشون مال اینجا باشه!

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههههه پس تا حالا اشتباه میکردم بچه ناف تهرون نیستم .:eek:

ahmadpashaei

عضو جدید
تهرانی اصیل کجا بود باباااااااااااا،اکثریت مطلقشون رفتن خارج:w39:هستن ولی خیلییییی کمن.البته من به کسی که پدربزرگش پدرش متولد تهران باشه میگم تهرانی اصیل.واقعا هم هستش دیگه.

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که با افتخار فراوان آذربایجانی هستیم بچه ناف تهرون نیستیم!
ولی بخاطر کشفتون بهتون تبریک میگیم!!!:w23:

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ترك هستم ولي ساكن پهلوي راست اين ادمك هستم :biggrin:

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم محجبه!!!!!!!!! ناف!!!!!! شئونات اسلامی!!!!!!!!!!! یکی بیاد این تاپیکو قفلش کنه اسلام به خطر افتاده:D:biggrin:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

انسان های زیادی وجود دارن که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن، ولی هنوز هیچ کس دقیقن نمی دونه ناف تهرون کجاست و این نقطه همچنان نا معلوم مونده. توی این پستم قصد دارم با موشکافی دقیق، ناف تهرون رو مشخص کنم و بررسی کنم که چه کسایی واقعن بچه ناف تهرونن!

اگه نقشه ی تهران رو 90 درجه در جهت عقربه های ساعت بچرخونیم و با دقت نگاش کنیم می بینیم که شبیه بدن یه خانم با حجاب می شه که خیلی راحت قابل تشخیصه! اگه نمی تونید تشخیص بدید من برای راحتیتون این کارو کردم که می تونید ببینید:

حالا که متوجه شدید تهران شبیه بدن یه انسانه بهتره بریم سراغ ناف این انسان! همونجور که در تصویرم مشاهده می کنید ناف تهران دقیقا" مشخص شده و اونجا هم جایی نیست جز میدون ولیعصر! و باید گفت که بلاخره تونستیم ناف تهرون رو پیدا کنیم! جایی که هزاران سال بود کشف نشده باقی مونده بود، همون میدون ولیعصره و کسایی که ادعا می کنن بچه ناف تهرونن باید اصلیتشون مال اینجا باشه!

حالا واقعا اونجا نافشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سخت در اشتباهی.ناف تهران یه ذره بالاتر از برج میلاده:whistle: