[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

emr1390

عضو جدید
با سلام
در سال 1390 ، شرکت نفت و گاز پارس از طریق آزمون استخدامی اقدام به جذب تعداد 900 نفر در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد نمود .
پس از طی پروسه طولانی مدت یک ساله! در خرداد ماه سال 91 اولین گروه (250 نفر) جذب و جهت آموزش به مرکز ره آوران فنون پتروشیمی واقع در ماهشهر فرستاده شدند و پس از دو ماه آموزش به منطقه عملیاتی عسلویه اعزام گردیدند .(سایر نیروها نیز در مراحل بعد جذب شدند) حال پس از یک سال و یک ماه از جذب و اشتغال در سمت های مورد نیاز شرکت ، مدیریت منابع انسانی این شرکت در حرکتی عجیب و شاید منحصر به فرد ، اقدام به برگزاری مصاحبه کاریابی جهت انتقال اجباری تعداد 500 نفر از کارکنان به سایر شرکت های تابعه نفت ، نموده است . این در حالیست که تعداد 300 نفر دیگر نیز در مرحله تکمیل ظرفیت ! پذیرفته شدند !
در این راستا مسائل زیر مطرح می شود :
1) آیا این شرکت به این تعداد از نیروها نیاز داشته یا خیر ؟ اگر نیاز داشته پس چرا اکنون آنها را عملا از شرکت اخراج و به اجبار به سایر شرکت ها منتقل می کند ؟
اگر نیاز نداشته ، چرا با سرنوشت 1200 نفر از متخصصان جوان کشور بازی می کند و دو سال از بهترین لحظات عمر آنها را با بی برنامگی و سوء مدیریت خود تلف می کنند ؟
2) چرا در مراحل ابتدایی استخدام این مسائل مطرح نگردیده که این افراد با توجه به شرایط استخدامی شرکت ، برای آینده خود و خانواده خود تصمیم گیری کنند . چرا که تعداد زیادی از این افراد قبل از استخدام ، در شرکت های دیگر مشغول به کار بوده اند و صرفا به تصور امنیت شغلی و مدیریت صحیح منابع انسانی ! شرکت نفت ، از شغل قبلی خود استعفا داده و راه بازگشت را پس از یک سال ! ندارند .
3) بر کسی پوشیده نیست که تغییر شغل چه تاثیرات روانی و جسمی بر روی افراد (و مهمتر خانواده آنها) دارد . و این کارکنان برنامه زندگی خود را (اعم از مالی و غیر مالی) بر مبنای شرایط شرکت نفت و گاز پارس تنظیم نموده اند . و حال پس از تطبیق شرایط زندگی بر اساس قوانین و شرایط این شرکت ، یک شبه به آنها اطلاع داده می شود باید به اجبار به یکی دیگر از شرکت های تابعه وزارت نفت منتقل شوند (که همه می دانند این وزارت خانه شامل شرکت های تابعه متعددی می باشد که شرایط کار و نحوه زندگی در آنها بسیار متفاوت می باشد)
4) مطابق قوانین شرکت ملی نفت نیروهای پیمانی در مقطع کارشناسی ارشد پس از شش ماه و نیروهای کارشناسی پس از دو سال (با دارا بودن شرایط) بایستی تبدیل وضعیت شده و رسمی گردند . پس از یک سال هنوز خبری از تبدیل وضعیت نیروهای کارشناسی ارشد نیست و با شرایط موجود نحوه تبدیل وضعیت این 500 نفر در هاله ای از ابهام قرار گرفته است .
حال باید پرسید
چه کسی پاسخ گوی این ناهنجاری و سوء مدیریت می باشد ؟
چه کسی پاسخ گوی فشار روانی وارده بر این افراد و خانواده های آنها می باشد ؟
آیا نارضایتی این افراد از این انتقال اجباری ، راندمان کاری آنها و به تبع آن بازدهی شرکت میزبان! را درپی نخواهد داشت ؟
آیا امکان ریزش نیرو در سال های آتی وجود ندارد ؟ آن هم نیروهایی که با صرف هزینه های زیاد از بیت المال صاحب تجارب و تخصص های فراوانی شده اند .
و آیا حق این کارکنان که صادقانه از خانواده های خود جدا شده و با تمام وجود رهسپار یکی از آلوده ترین و بد آب و هوا ترین مناطق کشور شده و تمامی نا ملایمتی های موجود را جهت اعتلای میهن عزیزمان تحمل می کنند ، این گونه برخورد ها است ؟
در پایان از این پایگاه خبری محترم خاضعانه تقاضامندیم ، وضعیت پیش آمده را منعکس کرده تا شاید با ورود مسئولین ارشد ، مشکل این کارکنان دلسوز حل شده و بار دیگر به تلاش های روز افزون خود در جهت پیشرفت میهن و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به "جهاد فی سبیل الله" ادامه دهند .
من الله توفیق
جمعی از کارکنان شرکت نفت و گاز پارس

با سلام
واقعا" عالی نوشتی .
از دوستان خواهش دارم اونهایی که روابط عمومی بالایی دارن این متن رو به خبرگزاریها -دفتر نماینده مجلس ها در هر استان-دفتر ریاست جمهوری منتخب جدید-استانداریها وبالاخره هر جایی که فکرشون می کنید برسونید.به نظرم این کار بیشتر از دست اونهایی بر میاد که بیشتر به تهران رفت و امد دارن.به امید فردایی بهتر با انسجام بیشتر

palou

عضو جدید
سلام من امروز رفتم دفتر نماینده شهرمون با رئیس دفترش حرف زدم و بهش نامه دادم حالا قراره فردا صبح خودشم ببینم

انتقال نیروهای شاغل در گارس جنوبی

انتقال نیروهای شاغل در گارس جنوبی

سلام دوستان
من هم این نامه رو تنظیم کردم و به چندتا خبرگذاری ارسال کردم
لطفا به سایر دوستانی که دسترسی دارید هم اطلاع رسانی کنید تا این اقدام عجولانه متوقف بشه
در بهترین حالت هم که به اس پی جی سی منتقل بشیم باز به عنوان یک سری نیروی مازاد و بلاستفاده بهمون نگاه میشه
"
[FONT=&quot]بسمه تعالی[/FONT]​
[FONT=&quot]شرکت نفت و گاز پارس به عنوان متولی عظیم[/FONT]­[FONT=&quot]ترین پروژه وزارت نفت در حوزه[/FONT]­[FONT=&quot]های گازی مشترک خلیج فارس می باشد. این حوزه شامل بزرگترین منبع گازی دنیا است که قسمت اعظم آن در مرزهای دریایی کشور همسایه، قطر قرار گرفته است. از اینرو توجه و کار مضاعف در این منطقه امری اجتناب ناپذیر به نظر می­باشد. قطر برداشت خود از این میدان گازی مشترک را 10 سال زودتر شروع نموده و با سرعت چشم گیری در حال افزایش سطح برداست خود می باشد، که این امر به مدد همکاری کمپانی های بزرگ نفتی بین المللی می­باشد.[/FONT] [FONT=&quot]از اینرو شرکت نفت و گاز پارس در سال 90 برای افزایش نیروی کار و بهبود توان سرمایه­های انسانی خود اقدام به جذب 1000 نفر نیروی جدید از طریق آزمون استخدامی وزارت نفت نمود. اقدامی که فی نفسه ضروری به نظر می رسید ولی با عدم برنامه ریزی مناسب باعث سرگردانی 14 ماهه پذیرفته شدگان آزمون شد. عدم برنامه ریزی مناسب حتی بعد از گذراندن دوره های آموزشی و اعزام به منطقه نیز شهود داشت تا جایی که امکانات اولیه زندگی در منطقه برای نیروهای جدید محیا نبود که با تلاش مدیریت اسبق مشکلات موجود مرتفع شد. مشخصا این اقدام در جهت توازن قوا در این حوزه مشترک و جبران عقب ماندگی در توسعه فازهای پارس جنوبی ضروری بود، هر چند که شروع سختی را برای نیروهای جدید در این منطقه رقم زد. اندک امکانات زندگی کارمندان جدید، با عنایت به فرمایشات رهبری در جهت خط مقدم خواندن این منطقه در جبهه جهاد اقتصادی و تلاش و کار مضاعف و امید به برابری در برداشت از این نعمت خدادادی شرایط را برای ایشان آسان می نمود. بعد از گذشت قریب به 6 ماه به دلیل پایان دوره خدمت مدیرعامل شرکت مشاور ارشد مدیر در این سمت جایگزین شد. با توجه به سمت قبلی ایشان، مطمئنا در جریان کامل دلایل استخدام نیروهای جدید بوده­اند و جذب این نیروها تحت نظارت و مشورت مستقیم با ایشان صورت گرفته است. مدیریت جدید از همان روزهای اول سیاست اقتصاد مقاومتی که به درستی صحیح­ترین راه به موفقیت در اوضاع کنونی کشور می باشد را در پیش گرفت، اما متاسفانه تفسیر به رای سخن رهبری باعث کاهش کارایی و افت کیفیت زندگی متخصصان مشغول در این منطقه شد و این در حالی است که خودروهای لوکس مدیران با کرایه های 4-5 میلیونی هنوز در پارکینگ­ها منتظر حضور مدیران ارشد وزارت می­باشد، که حضور ماهانه ایشان در منطقه به تعداد انگشتان یک دست می­رسد.[/FONT] [FONT=&quot]اخیرا در اقدامی تاثر برانگیز مدیریت جدید اقدام به انتقال نیروهای جدید جذب شده به سایر بخش های وزارت نفت از طریق معرفی نیروها به کاریابی وزارت نموده ­اند. انتقالی که با عدم اعلام اسامی نیروهای منتقل شده باعث کاهش انگیزه­ و عدم ثبات کاری برای نیروهای جدید شده است. نیروهایی که در سال تلاش و کار مضاعف برای افزایش سطح اقدامات اجرایی و توازن نیرو در این میدان مشترک گازی جذب شده اند. البته با توجه به حجم کاری موجود در این منظقه که شامل راه اندازی 14 فاز جدید، طرح­های توسعه فازهای 10گانه و ساخت حدودا 20 سکوی دریایی می باشد، تعداد نیروهای موجود نیز برای این کار اندک می­نماید. مسلما سو مدیریت در به کارگیری نیروهای جدید و عدم شناخت از ظرفیت های بی بدلیل این منطقه و کارشکنی های موجود باعث اقدام به این تصمیم شده است که مهمترین نکته در این اقدام تغییر کلی سیاست های مدیریت فعلی در طول 2 سال می باشد. [/FONT]
[FONT=&quot]در پایان از مسولین ارشد وزارت نفت و رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی خواهشمندیم با دخالت مستقیم در این اقدام عجولانه باعث عقب افتادگی روزافزون در برداشت از این میدان مشترک نشده و امید به راه اندازی فازهای جدید پارس جنوبی و برداشت بیشتر از این ثروت ملی را در دل همه ایرانیان روشن کنند. مسلما ثبات شغلی متخصصان شاغل در این منطقه می تواند باعث به گردش در آمدن بیشتر چرخ توسعه و پیشرفت ایران اسلامی شود.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]با تشکر[/FONT]​
[FONT=&quot]جمعی از متخصصان شاغل در منطقه پارس جنوبی

"
[/FONT]

parsaie

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
از بین قبول شده های مرحله ی آخر تکمیل ظرفیت کسی هست که پروندش تکمیل شده باشه و هنوز دعوت بکار نشده باشه؟!

( به خصوص بچه های سازمان منطقه ويژه پارس )
ممنون از پاسختون

tak2750

عضو جدید
سلام دوستان
من هم این نامه رو تنظیم کردم و به چندتا خبرگذاری ارسال کردم
لطفا به سایر دوستانی که دسترسی دارید هم اطلاع رسانی کنید تا این اقدام عجولانه متوقف بشه
در بهترین حالت هم که به اس پی جی سی منتقل بشیم باز به عنوان یک سری نیروی مازاد و بلاستفاده بهمون نگاه میشه
"
بسمه تعالی
شرکت نفت و گاز پارس به عنوان متولی عظیم­ترین پروژه وزارت نفت در حوزه­های گازی مشترک خلیج فارس می باشد. این حوزه شامل بزرگترین منبع گازی دنیا است که قسمت اعظم آن در مرزهای دریایی کشور همسایه، قطر قرار گرفته است. از اینرو توجه و کار مضاعف در این منطقه امری اجتناب ناپذیر به نظر می­باشد. قطر برداشت خود از این میدان گازی مشترک را 10 سال زودتر شروع نموده و با سرعت چشم گیری در حال افزایش سطح برداست خود می باشد، که این امر به مدد همکاری کمپانی های بزرگ نفتی بین المللی می­باشد. از اینرو شرکت نفت و گاز پارس در سال 90 برای افزایش نیروی کار و بهبود توان سرمایه­های انسانی خود اقدام به جذب 1000 نفر نیروی جدید از طریق آزمون استخدامی وزارت نفت نمود. اقدامی که فی نفسه ضروری به نظر می رسید ولی با عدم برنامه ریزی مناسب باعث سرگردانی 14 ماهه پذیرفته شدگان آزمون شد. عدم برنامه ریزی مناسب حتی بعد از گذراندن دوره های آموزشی و اعزام به منطقه نیز شهود داشت تا جایی که امکانات اولیه زندگی در منطقه برای نیروهای جدید محیا نبود که با تلاش مدیریت اسبق مشکلات موجود مرتفع شد. مشخصا این اقدام در جهت توازن قوا در این حوزه مشترک و جبران عقب ماندگی در توسعه فازهای پارس جنوبی ضروری بود، هر چند که شروع سختی را برای نیروهای جدید در این منطقه رقم زد. اندک امکانات زندگی کارمندان جدید، با عنایت به فرمایشات رهبری در جهت خط مقدم خواندن این منطقه در جبهه جهاد اقتصادی و تلاش و کار مضاعف و امید به برابری در برداشت از این نعمت خدادادی شرایط را برای ایشان آسان می نمود. بعد از گذشت قریب به 6 ماه به دلیل پایان دوره خدمت مدیرعامل شرکت مشاور ارشد مدیر در این سمت جایگزین شد. با توجه به سمت قبلی ایشان، مطمئنا در جریان کامل دلایل استخدام نیروهای جدید بوده­اند و جذب این نیروها تحت نظارت و مشورت مستقیم با ایشان صورت گرفته است. مدیریت جدید از همان روزهای اول سیاست اقتصاد مقاومتی که به درستی صحیح­ترین راه به موفقیت در اوضاع کنونی کشور می باشد را در پیش گرفت، اما متاسفانه تفسیر به رای سخن رهبری باعث کاهش کارایی و افت کیفیت زندگی متخصصان مشغول در این منطقه شد و این در حالی است که خودروهای لوکس مدیران با کرایه های 4-5 میلیونی هنوز در پارکینگ­ها منتظر حضور مدیران ارشد وزارت می­باشد، که حضور ماهانه ایشان در منطقه به تعداد انگشتان یک دست می­رسد. اخیرا در اقدامی تاثر برانگیز مدیریت جدید اقدام به انتقال نیروهای جدید جذب شده به سایر بخش های وزارت نفت از طریق معرفی نیروها به کاریابی وزارت نموده ­اند. انتقالی که با عدم اعلام اسامی نیروهای منتقل شده باعث کاهش انگیزه­ و عدم ثبات کاری برای نیروهای جدید شده است. نیروهایی که در سال تلاش و کار مضاعف برای افزایش سطح اقدامات اجرایی و توازن نیرو در این میدان مشترک گازی جذب شده اند. البته با توجه به حجم کاری موجود در این منظقه که شامل راه اندازی 14 فاز جدید، طرح­های توسعه فازهای 10گانه و ساخت حدودا 20 سکوی دریایی می باشد، تعداد نیروهای موجود نیز برای این کار اندک می­نماید. مسلما سو مدیریت در به کارگیری نیروهای جدید و عدم شناخت از ظرفیت های بی بدلیل این منطقه و کارشکنی های موجود باعث اقدام به این تصمیم شده است که مهمترین نکته در این اقدام تغییر کلی سیاست های مدیریت فعلی در طول 2 سال می باشد.
در پایان از مسولین ارشد وزارت نفت و رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر روحانی خواهشمندیم با دخالت مستقیم در این اقدام عجولانه باعث عقب افتادگی روزافزون در برداشت از این میدان مشترک نشده و امید به راه اندازی فازهای جدید پارس جنوبی و برداشت بیشتر از این ثروت ملی را در دل همه ایرانیان روشن کنند. مسلما ثبات شغلی متخصصان شاغل در این منطقه می تواند باعث به گردش در آمدن بیشتر چرخ توسعه و پیشرفت ایران اسلامی شود.
با تشکر
جمعی از متخصصان شاغل در منطقه پارس جنوبی

"

لطفا ادرسشون رو بگید تا ما هم ارسال کنیم.

لطفا ادرسشون رو بگید تا ما هم ارسال کنیم.

صفحه قبلی بچه ها چندتا لینک و آدرس ایمیل گذاشتن
علاوه بر اونها
ارسال نامه به رهبری
http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter
شکایت به نهاد ریاست جمهوری
http://www.saamad.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=b215830c-be04-4e06-b849-6aac8438efc7
دکتر روحانی
http://www.rouhani.ir/contactus.phpو rouhani@csr.ir

pogcpersonel

عضو جدید
خبر فوری !
خوشبختانه پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نامه ما رو روی سایتش گذاشته .
پیشنهاد می کنم همه به این سایت ایمیل زده و ضمن تشکر از اونها خواستار پیگیری این اتفاق نا خوشایند بشیم .
به امید پایان یافتن این همه استرس و دلنگرانی
این هم لینکش :
http://etedaal.ir/fa/news/58437/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%AC%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-500-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA%DB%8C

pogcpersonel

عضو جدید
دوستان عزیز
حالا که این مسئله مهم در حال رسانه ای شدن هست ، لازمه که همگی با صبر و تحمل و با متانت فراوان خواسته های خودمون رو به گوش مسئولین برسانیم . وتحت هیچ شرایطی پشت همدیگه رو خالی نکنیم .

pogcpersonel

عضو جدید
خبر فوری !
خوشبختانه پایگاه خبری تحلیلی قطره هم نامه ما رو روی سایتش گذاشته .
پیشنهاد می کنم همه به این سایت ایمیل زده و ضمن تشکر از اونها خواستار پیگیری این اتفاق نا خوشایند بشیم .
به امید پایان یافتن این همه استرس و دلنگرانی
این هم لینکش :
http://www.ghatreh.com/news/nn14645508/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%AC%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA%DB%8C

nima_4321

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز و همکاران سابق در شرکت پی او جی سی . نکته را لازم دیدم که خدمت دوستان عرض کنم . به نظر من اگر فرصتی برای انتقال از پی او جی به شرکتی هم تراز دست داد حتما استفاده کنید . اس پی جی سی هم اگر از پی او جی سی بهتر نباشد بدتر نیست . ما در حال حاضر در حال گذراندن دوره آموزشی شرکت پایانه ها در اهواز هستیم . در کنار ما نفراتی از شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری هم حضور دارند . شرکت ملی حفاری در مناطقی کار می کند که ممکن است حتی مسیر ماشین رو هم نداشته باشد و جو به شدت کارگری در آن جا حاکم است . یکی از کسانی هم که در مناطق نفت خیز شاغل است به شدت از محل کارش در مسجد سلیمان ناراضی بودد . شیوه کار مناطق نفت خیز عموما سه روز روز کار ، سه روز شب کار و سه روز استراحت است که مرخضی اش برای کسی که غیر بومی است اصلا به درد نمی خورد . به شدت از خوابگاه ها می نالید که حتی کولر ندارد ! و حقوقشان هم حدود یک و نیم بود ! یعنی یک ملیون از حقوق منطقه عسلویه پایین تر!
نکته مهم این جاست که اگر واقعا پی او جی سی در حال تعدیل نیرو است ممکن است این دلبخواه بودن رفتن و یا نرفتن به مصاحبه تا ابد ادامه نداشته باشد و زمانی که مجبور به انتقال به شرکت دیگری بشوید افسوس فرصتی را بخورید که برای رفتن به اس پی جی سی داشتید و از دست دادید . موفق باشید

civil 64

عضو جدید
دوستان طبق آماری که بنده دارم البته در مورد رشته خودم کسانی که به مصاحبه spgc دعوت شدن حدودا 9 یا 10 نفر بیشتر نیستند. ولی نکته جالب این مسئله در اینجاست که دقیقا این افراد در بین 15نفر اول در زمان مصاحبه pogc قرار داشتند که باید یاد آور شوم که در رشته ما حدود 130 نفر مهندس به استخدام شرکت pogc در آمده بودند حالا می توان نتیجه گرفت که این افراد را خود شرکت spgc انتخاب نموده است که آن هم از روی نتیجه مصاحبه تخصصی بوده که شرکت نفت و گاز پارس در سال گذشته انجام داده است و در واقع pogc هیچگونه مقاومتی در این مورد جهت جلوگیری از جدا شدن افراد برتر در مصاحبه تخصصی اش انجام نداده حالا از این شرکت با این نوع برخورد با نیروی انسانیش توقع دارید که چه آینده ای داشته باشد متاسفانه نمیتوان به این شرکت و سیاست هایش که مبتنی بر قربانی کردن کارمندانش میباشد در هیچ زمانی اعتماد نمود پس بهتر است به جای تلاش برای ماندن در این شرکت به فکر آینده خود در قسمتی دیگر از بدنه نفت که حداقل برای کارمندانش ارزش قائل شود باشید.
من الله توفیق

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان طبق آماری که بنده دارم البته در مورد رشته خودم کسانی که به مصاحبه spgc دعوت شدن حدودا 9 یا 10 نفر بیشتر نیستند. ولی نکته جالب این مسئله در اینجاست که دقیقا این افراد در بین 15نفر اول در زمان مصاحبه pogc قرار داشتند که باید یاد آور شوم که در رشته ما حدود 130 نفر مهندس به استخدام شرکت pogc در آمده بودند حالا می توان نتیجه گرفت که این افراد را خود شرکت spgc انتخاب نموده است که آن هم از روی نتیجه مصاحبه تخصصی بوده که شرکت نفت و گاز پارس در سال گذشته انجام داده است و در واقع pogc هیچگونه مقاومتی در این مورد جهت جلوگیری از جدا شدن افراد برتر در مصاحبه تخصصی اش انجام نداده حالا از این شرکت با این نوع برخورد با نیروی انسانیش توقع دارید که چه آینده ای داشته باشد متاسفانه نمیتوان به این شرکت و سیاست هایش که مبتنی بر قربانی کردن کارمندانش میباشد در هیچ زمانی اعتماد نمود پس بهتر است به جای تلاش برای ماندن در این شرکت به فکر آینده خود در قسمتی دیگر از بدنه نفت که حداقل برای کارمندانش ارزش قائل شود باشید.
من الله توفیق

برادر من(کا) در اینکه SPGC سر اینکه نیروهای تاپ POGC رو بگیره، چک و چونه فراوانی زده، شکی نیست.

ولی مطابق آمار و دیتایی که من دارم. حدودا(تا جایی که من میشناختم) 13 نفر نیروی سیویل که همگی هم بومی هستن انتخاب شدن. تو این بین 6 نفر رتبه زیر 10 رو داشتن و 6 نفر بالای 15 و یه نفر هم مابین این دو عدد.
میانگین رتبه ای این افراد 13 هست.
پس میشه گفت که توافق کردن که تقریبا نیمی رو با رتبه بالا بفرستن SPGC. اونم همش از بومی ها، تو لیست رشته عمران کسی غیر بومی دیدی؟

emr1390

عضو جدید
با سلام
واقعا" عالی نوشتی .
از دوستان خواهش دارم اونهایی که روابط عمومی بالایی دارن این متن رو به خبرگزاریها -دفتر نماینده مجلس ها در هر استان-دفتر ریاست جمهوری منتخب جدید-استانداریها وبالاخره هر جایی که فکرشون می کنید برسونید.به نظرم این کار بیشتر از دست اونهایی بر میاد که بیشتر به تهران رفت و امد دارن.به امید فردایی بهتر با انسجام بیشتر
با سلام
از دوستان عزیز خواهش میکنم که هر کس به نوبه خود به نام بقیه دوستان وبا ایمیل انها هر نفر حداقل 50 ایمیل بفرستد تا رسانه ها این مسئله را جدی پیگیری کنند.با تشکر فراوان

emr1390

عضو جدید
دوستان عزیز شما این رتبه ها رو از کجا اوردین .میشه به ما هم بگین تا رتبه مون رو پیدا کنیم.ممنون

برادر من(کا) در اینکه SPGC سر اینکه نیروهای تاپ POGC رو بگیره، چک و چونه فراوانی زده، شکی نیست.

ولی مطابق آمار و دیتایی که من دارم. حدودا(تا جایی که من میشناختم) 13 نفر نیروی سیویل که همگی هم بومی هستن انتخاب شدن. تو این بین 6 نفر رتبه زیر 10 رو داشتن و 6 نفر بالای 15 و یه نفر هم مابین این دو عدد.
میانگین رتبه ای این افراد 13 هست.
پس میشه گفت که توافق کردن که تقریبا نیمی رو با رتبه بالا بفرستن SPGC. اونم همش از بومی ها، تو لیست رشته عمران کسی غیر بومی دیدی؟

سلام
از فاز22-24 . 3 تا عمران فرستادن که دو نفر بومی و یک نفر غیر بومی بوده

UNVRAZI

عضو جدید
دوستان عزیز شما این رتبه ها رو از کجا اوردین .میشه به ما هم بگین تا رتبه مون رو پیدا کنیم.ممنون
راست میگه بگین مام بدونیم

یکی از دوستام ابزار دقیق هستش می گفت اسم هیچ ابزار دقیقی تو لیست نیست تکلیف اونا چی میشه؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

راست میگه بگین مام بدونیم

سلام. اگه خاطرتون باشه بچه های بومی(بوشهر) نسبت به نتایج آزمون و ظرفیت ها معترض بودن. شرکت نفت در پاسخ به اعتراض اونها، جزئیات نمرات رو ارائه کرد. این جزئیات از طریقی(وبلاگ busheroil) در اختیار سایرین قرار گرفت. اگر حضرتعالی بومی هستین می تونین رتبه خودتون رو بین سایر افراد بومی و نه کل قبولی ها ببینید. در صورت تمایل بنده می تونم لیست رو آپبود کنم...

UNVRAZI

عضو جدید
سلام SALLEHI.COM
نیکی و پرسش؟ آپ کنید ممنون
داشتم پیش خودم فکر میکردم از روز اول که این پست زده شد تا حالا حال و اوضاع ما چه نوسانی داشته این همه بی نظمی واسترس واقعا جای بسی تاسف داره

آخرین ویرایش:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام SALLEHI.COM
داشتم پیش خودم فکر میکردم از روز اول که این پست زده شد تا حالا حال و اوضاع ما چه نوسانی داشته این همه بی نظمی واسترس واقعا جای بسی تاسف داره

سلام. خدمت شما، لیست مهندسی شیمی(بومی بوشهر)...
بله، واقعا جای تاسف داره، حق بچه ها این نبود...

پیوست ها

• POGC.rar
    692.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

فریدف

عضو جدید
سلام از دوستان کسی هست که منتظر شروع آموزشی شرکت ملی حفاری باشد؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنین
انگار من تنها موندم
من مکانیکم
چن روز بیشتر نیس که پروندم تکمیل شده

roseperfume2007

عضو جدید
سلام به دوستان

من لیست مهندسی ساختمان رو دیدم که 125 نفر بودن و 73 نفر از اونها مکانیک بودن.حدود 40 فر بومی بودن.

اگه از دوستان کسی اطلاع دقیقی داره بگه لیست دیگه ای هم هست>؟؟عملیات هم کسی میره صاحبه؟از عملیات چند نفره؟کلا این مرحله چند نفر میرن مصاحبه؟البته به جز گروه 5 که مستقیم رفتند

چرا اینقدر تعداد مکانیک ها زیاده به نسبت بقیه رشته ها؟مرسی

mohsen772

عضو جدید
سلام SALLEHI.COM
سلام دوست عزیز
من مهندسی شیمی گروه 5 در اصفهان هستم . فقط خودم تنها اینجا هستم. اگه امکان داره شمارتون رو برای اطلاعات بیشتر برام از پیام خصوصی بفرستید. یا من می فرستم . من در گروه تکمیل ظرفیت نفر اول بودم ولی بقیه بچه ها با این اوضاع انصراف دادن چند نفر هم پایانه ها رفتند. از شرکت گازتماس گرفتند گفتند اونایی که مصاحبه ندادن بیاین جم از تاریخ 9 تا 12 تیر.

palou

عضو جدید
این اقای اعتمادی هم گیر داده یه من الان از شرکت باهام دوباره تماس گرفتن که اعتمادی تاکید کرده که حتما باید بری واسه مصاحبه. فکر کنم می دونن بعضی ها نمی خوان برن.
کسی هست که رفته باشه واسه مصاحبه؟

mohsen772

عضو جدید
دوستانی که برای مصاحبه به جم رفتند حق انتخاب بین شرکت ها مثلا spgc دارند؟ یا خودشون انتخاب می کنند آخه گفتند که مهندسی شیمی هر سه شرکت spgc فجر جم و پارسیان می خواد.

roseperfume2007

عضو جدید
سلام به دوستان

من لیست مهندسی ساختمان رو دیدم که 125 نفر بودن و 73 نفر از اونها مکانیک بودن.حدود 40 فر بومی بودن.

اگه از دوستان کسی اطلاع دقیقی داره بگه لیست دیگه ای هم هست>؟؟عملیات هم کسی میره صاحبه؟از عملیات چند نفره؟کلا این مرحله چند نفر میرن مصاحبه؟البته به جز گروه 5 که مستقیم رفتند

چرا اینقدر تعداد مکانیک ها زیاده به نسبت بقیه رشته ها؟مرسی

emr1390

عضو جدید
دوستانی که برای مصاحبه به جم رفتند حق انتخاب بین شرکت ها مثلا spgc دارند؟ یا خودشون انتخاب می کنند آخه گفتند که مهندسی شیمی هر سه شرکت spgc فجر جم و پارسیان می خواد.

سلام دوستان -دیروز رفتم جم-مرکز اموزش بهشتی.چند نفر از مسئولین بودن و یه لیست هم نشون دادن 517 نفر تولیست بود و گفتند که همه برا شرکت گاز هستن-حق انتخاب هم تا اندازه ای با ماست اگه ظرفیت پر نشده باشه.در هر صورت توضیحات خوبی دادن در مورد رسمی شدن -اموزش-مسکن و.... و به نظرم بد نیست برا اونهایی که تصمیم دارن تو عسلویه با حقوق بالا بمونن.موفق باشید

بالا