کلوپ طرفداران پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
هوادار نباید برای باشگاه تکلیف روشن کند / باید بگویم متاسفانه ادبیات چاله میدانی در باشگاه رواج پیدا کرده است / باشگاه پرسپولیس و استقلال متعلق به وزارت ورزش است و این،‌آنها هستند که باید بگویند چه کسانی بیایند یا بروند / شک نکنید آن دسته از فردی خاص خط گرفته بودند / برایم مهم نیست مگر هواداران پرسپولیس فقط همان 60-70 نفری هستند که مقابل باشگاه حضور پیدا کرد / عمر پرسپولیس بیش از 50 سال می‌گذرد و همیشه از این تیم توقع اول شدن دارند البته آرزو بر جوانان عیب نیست,...
==========================
هنوز حکمشو نگرفته با همه درافتاده .. وای به روزی که گدا حاکم شود

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به احترام سردار کیسه کشها خبر دار

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای استقبال از رویانیان صورت گرفت /حضور 500 هوادار پرسپولیس در فرودگاه امام(ره)

برای استقبال از رویانیان صورت گرفت /حضور 500 هوادار پرسپولیس در فرودگاه امام(ره)

پرسپولیس نیوز : حدود 500 هوادار پرسپولیس برای استقبال از مدیرعامل و سرمربی سرخپوشان به فرودگاه امام(ره)رفتند. در حالیکه قرار است تا دقایقی دیگر محمد رویانیان و علی دایی از سفر روسیه به تهران برگردند؛حدود 500 هوادار پرسپولیس در فرودگاه امام(ره)حضور یافته اند.

برخی از حاضران بنرهایی در حمایت از رویانیان در دست دارند.

روی یکی از این بنرها نوشته شده است:رویانیان؛روحانی؛پرسپولیس جهانی
[h=2][/h]

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]کامبوزیا:از رویانیان عذرخواهی می کنم/دوست دارم وی مدیرعامل بماند [/h]پرسپولیس نیوز : عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس از رویانیان عذرخواهی کرد. کامبوزیا در خصوص دلخوری رویانیان از اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس گفت:من مصاحبه ای کردم و در آن گفتم که کار اقتصادی آقای رویانیان در پرسپولیس جواب نداده.خود ایشان مصاحبه کرده بودند که باشگاه بدهی دارد.

وی افزود:هیچ وقت انتظار ندارم که بدهی باشگاه صفر شود و این بنده خدا بدهی انباشته را تسویه کند اما بازیکنان فصل گذشته در مصاحبه های خود عنوان می کنند که هنوز پول خود را نگرفته اند.منظور من هزینه های فصل گذشته بود.

وی ادامه داد:با این حال اگر ایشان از حرفهای من ناراحت شده اند من عذرخواهی می کنم.

عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص خروج رویانیان از در دیگر فرودگاه و رو به رو نشدن با هواداران اظهار داشت:به هر حال انتظاری جز این نمی رفت.آقای رویانیان بر حفظ آرامش تأکید دارند و این خیلی خوب است.

کامبوزیا یادآور شد:پرسپولیس از آن دولت است و دولت باید برایش تصمیم بگیرد.لذا همه باید به تصمیمی که گرفته می شود تمکین کنیم با این حال به شخصه دوست دارم او بماند و به کارش به عنوان مدیرعامل ادامه دهد.

challenger_69

عضو جدید
دوستانی که میگن مدیر عامل باید حتما فوتبالی یا ورزشی باشه مگه برلوسکونی فوتبالیه؟؟!! از اون سیاسی تر تو فوتبال دنیا داریم؟ تازه این همه گندکاری اخلاقی هم داره تازه الانم به هفت سال زندان محکوم شده!! هفته ای نیست که به خاطر فساد اخلاقیش نره دادگاه! ولی تیم داریشو کرد
هرکسی که ورزشکار بود که نابغه مدیریت نیست! ورزش یه چیزه ولی مدیریت ورزشی یه چیز دیگه.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]رویانیان:قول سرپرستی را به یکی ازعالیترین مقامات کشور داده اند[/h]
جای هیچ حرفی نمیمونه ..

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان:قول سرپرستی را به یکی ازعالیترین مقامات کشور داده اند

جای هیچ حرفی نمیمونه ..
دیشب تو فیس بوک یکی ازم پرسید کامبوزی چقدر بهت داده اینطوری ازش دفاع میکنی گفتم قراره منو به جای شیرینی سرپرست کنه انگار شوخی شوخی داره جدی میشه :biggrin:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دیشب تو فیس بوک یکی ازم پرسید کامبوزی چقدر بهت داده اینطوری ازش دفاع میکنی گفتم قراره منو به جای شیرینی سرپرست کنه انگار شوخی شوخی داره جدی میشه :biggrin:
یه دلیل واسه حمایت از کمبوزه بیار
اگه قرار باشه رویانیان بره اولا که باید تو دولت بعدی باشه دوما اینکه باید یه ادم معقول و یه مدیر خوب بیاد نه این کمبوزه که نه محبوبه و نه کارنامه مشخصی داره نه فوتبالیه .. هنوز هیچی نشده اینقد حرف زده که نه پیش هوادار چهره خوبی داره نه پیشسکوت .. این آدم چجوری میخواد کار کنه ؟
اینکه از رویانیان بدتون میاد دلیل نمیشه از کمبوزه حمایت کنید ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]مالکی:هم ماوهم وزارتخانه به این نتیجه رسیده ایم که تجمع کنندگان منتسب به فردخاصی اند[/h]
خدا میدونه این و صاحبانش چقد فکر کردن تا به این نتیجه رسیدن :biggrin:
همه 500 نفری که دیشب اومدن افراد خاص بودن + اون 150 نفر + همه افرادی که این چند روز جلو وزارت تجمع کردن + پیشکسوتا + میلیونها نفر که تو سایتای هواداری و فضای مجازی دارن مالکی و عباسی رو لعنت میکنن
اونوقت فقط این و عباسی هستن که از کسی خط نمیگیرن :biggrin:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دلیل واسه حمایت از کمبوزه بیار
اگه قرار باشه رویانیان بره اولا که باید تو دولت بعدی باشه دوما اینکه باید یه ادم معقول و یه مدیر خوب بیاد نه این کمبوزه که نه محبوبه و نه کارنامه مشخصی داره نه فوتبالیه .. هنوز هیچی نشده اینقد حرف زده که نه پیش هوادار چهره خوبی داره نه پیشسکوت .. این آدم چجوری میخواد کار کنه ؟
اینکه از رویانیان بدتون میاد دلیل نمیشه از کمبوزه حمایت کنید ..

من به هیچ وجه از کامبوزی حمایت نکرده و نمیکنم فقط واقعیات فوتبال ایران رو تا الان اشاره کردم بهش

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان که رفت دایی هم میره بازیکنان هم میرن یه دفعه تیم رو منحلش کنن تموم بشه هوادارا هم برن جلوی وزارت ورزش و فرودگاه امام و در باشگاه خرما و حلوا پخش کنن و شعار بدن

GAME_OVER

کاربر ممتاز
انتقاد تند و بی‌سابقه علی پروین از وزارت ورزش و جوانان:
عباسی و سجادی باید زودتر از رویانیان بروند/ هیئت مدیره و کمیته فنی یعنی کشک!
رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: اصلا در فوتبال ما هیئت مدیره و کمیته فنی وجود ندارد و این مسائل یعنی کشک.

علی پروین که در این چند روز بابت برکناری محمد رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس سکوت کرده بود در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: واقعا برای این فوتبال متأسفم، هیچ وقت اجازه ندادند فوتبالی‌ها تصمیم بگیرند. یکی از دلایلی که باعث شد من در ابتدای راه قبول کنم که به پرسپولیس بیایم فقط به خاطر مردم و پیشکسوتان بود تا این تیم را به دست افرادی که نمی‌دانند فوتبال چیست نیفتد.

وی افزود: هر موقع من اسم کشک را آوردم همه خندیدند ولی الان خودتان ببینید کمیته فنی و هیئت مدیره یعنی کشک مخصوصا در پرسپولیس. آقایان خودشان می‌دوزند، می‌بافند و هر فردی را که دوست دارند انتصاب و برکنار می‌کنند، در خصوص کنار گذاشتن رویانیان که معاونین محترم وزیر هر روز برای اینکه در تریبون‌ها اسم‌شان باشد هیئت مدیره تصمیم گرفته می خواهم این را بگویم که بگویند معاون وزارت ورزش چه کاره است که می‌گوید رفتن رویانیان قطعی شده و با کامبوزیا در حال مذاکره هستیم؟

پروین ادامه داد: این چه فوتبالی است که یک مدیر ساعت 11 در جلسه‌‌ای در وزارت ورزش شرکت می‌کند و ساعت 12 به او نامه‌ای می‌دهند و می‌گویند باید از پرسپولیس بروی چون ما یک نفر را انتخاب کرده‌ایم، واقعا باید در این فوتبال و هیئت مدیره را بست. البته سؤال من اینجاست آقای حمید سجادی، قهرمان ملی، شما چه کاره هستید که به اعضای هیئت مدیره زنگ می‌زنید و می‌گویید آقایی را که از شطرنج آمده حمایت کنند. این آقا هنوز نیامده جو او را گرفته و هنوز هم هیچ چیز نشده مصاحبه می‌کند و از مسائل مالی پرسپولیس حرف می‌زند، آقایان شما باید بروید و امثال محمد دادکان، فائقی و هاشمی طبا را به این ورزش بیاورید تا نتایج مقطعی تبدیل به نتایج همیشگی شود.

پروین یادآور شد: آقای عباسی و آقای سجادی شما باید زودتر از رویانیان بروید. رویانیان باید بماند و با حمایت پیشکسوتان و هواداران کارش را بکند. شما در این دقایق آخر مسئولیتتان حق ندارید برای پرسپولیس تعیین تکلیف کنید پس همه چیز را به منتخب مردم و دولت آینده بسپارید.

وی افزود: چندی پیش نامه‌ای به احمدی‌نژاد دادیم و از همه چیز او را باخبر کردیم، به او گفتیم به کمک رویانیان چند مدیر اقتصادی می‌خواهیم پرسپولیس را نگه داریم و این تیم را دست مردم و پیشکسوتان بدهیم تا پای بیگانه‌ها به این تیم باز نشود اما متأسفانه دیدیم هیچ خبری نیست و آقای وزیر و معاونش دنبال آوردن آدم‌های خودشان هستند.

رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: این حرف‌های من حرف‌های برخی از پیشکسوتان پرسپولیس هم هست، آقایان ما و رویانیان نمی‌رویم و این شما هستید که باید دست از سر این تیم بردارید. علی دایی با هزار دردسر راه‌آهن را کنار گذاشت و به خاطر پرسپولیس به این تیم آمد اما امروز دیدید که در برنامه ورزش و مردم چه حرفی زد. ما نه به جلسه هیئت مدیره می‌رویم نه جلسه پیشکسوتان با وزیر.

پروین خاطر نشان کرد: آقایان دوست دارند همیشه ما به هیئت مدیره برویم، چای و شیرینی بخوریم، بخندیم و بعد بیاییم مقابل دوربین‌ها بگوییم همه چیز آرام و خوب است، دست مسئولان درد نکند. بروید دنبال کارتان، ما آدم این کارها نیستیم و خودمان راه و چاه را بلدیم، من باز هم تکرار می‌کنم لطفا سریع‌تر دست از سر این وزارت ورزش و جوانان و پرسپولیس بردارید و به جای اضافه کردن آدم‌هایتان به فکر رفتن باشید تا نفرات جدید بیایند. این حرف‌های من به خاطر این است که شما بدانید ما مترسک نیستیم و کار خودمان را بلدیم، برخی اوقات خبرنگاران از من انتقاد می‌کنند که چرا از مقابل دوربین‌ها فرار می‌کنی و یا چرا احترام به دوربین‌ها نمی‌‌گذاری چون دروغ بلد نیستم بگویم کمتر مصاحبه می‌کنم و به خاطر همین هر وقت که دیدم باید مسائل غیرواقعی مطرح شود گفتم یا علی من نیستم و بهتر است حرف نزنم.

وی در پایان یادآور شد: به نظرم حمایت هواداران و پیشکسوتان در چند روز قبل خیلی از مسائل را ثابت کرد. رویانیان می‌ماند و با قدرت کارش را می‌کند و امیدواریم این آقای جدید که عضو هیئت مدیره هم که شده برود دنبال رشته ورزشی خودش تا کار دست کاردان‌ها باشد. این پرسپولیس هم مال هواداران و پیشکسوتان است و قطعا خیلی‌ها سعی می‌کنند تا قبل از رفتنشان این اتفاق نیفتد و این تیم را به آدم‌های خودشان بدهند اما کور خوانده‌اند و مطمئن باشید حتما مسئولان به این موضوع رسیدگی می‌کنند اما خدا آن روز را نیاورد که تغییراتی به میل خودشان انجام دهند و پرسپولیس نتیجه نگیرد آن وقت باید بدجوری جواب بدهند.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]آدینه داغ پرسپولیس: اتحاد بزرگان سرخ در دفاع از سردار[/h]
ارتش سرخ دات كام :
در حالی که همه منتظر بودند تا شنبه بیاید و جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب مدیرعامل تازه تشکیل شود، درست در کمتر از بیست و چهار ساعت به شروع جلسه، اعضای هیات مدیره با یک آکستراسیون غیر قابل پیش بینی جلسه هیات مدیره را از رسمیت انداختند!

داستان از برنامه ورزش مردم شروع شد، زمانی که رویانیان بر پرده تلویزیون اعلام کرد که " می خواهند با بخشش مالیات بعضی از پیشکسوتان و دادن قول سرپرستی، پروژه ی برکنار من را تحقق بخشند، من با دو ریال آمده ام و با دو ریال هم می روم!" پس از آن بود که دایی در مصاحبه تلفنی اعلام نمود که "در صورت رفتن رویانیان از پرسپولیس، او هم در تصمیمش تجدید نظر خواهد کرد و از پرسپولیس خواهد رفت."

تا اینجای کار هر چند جو سنگینی بر علیه وزارت ورزش بلند شده بود اما هنوز همه چیز با برگزاری جلسه هیات مدیره فردا می توانست تحت کنترل باشد و خروجی جلسه شاید آبی باشد بر آتش اعتراضات. اما دو مصاحبه و در واقع دو اعلام انصراف دو عضو سرشناس و پیش کسوت پرسپولیس مبنی بر عدم حضورشان در جلسه فردا، در واقع آب پاکی را روی دست وزیر ریخت که قرار نیست همه چیز آنگونه شود که ایشان دوست خواهد داشت. ابتدا محمود خوردبین با اعلام اینکه " نمی خواهد وسیله دست آقایان باشد و دوست ندارد کاری کند که به منافع پرسپولیس لطمه ای بخورد." انصراف خود را از شرکت در جلسه فردا رسما اعلام نمود. ولی مصاحبه علی پروین که حداقل تا امروز خویشتن داری خود را حفظ نموده بود و موضع اش را شفاف اعلام نکرده بود، در واقع یک اعلام جنگ رسمی به وزارت ورزش بود.

پروین در یک مصاحبه آتشین شمشیر را بر علیه حمید سجادی و کامیوزیا گزینه مدیرعاملی پرسپولیس از رو کشید و گفت: "سؤال من اینجاست آقای حمید سجادی، قهرمان ملی، شما چه کاره هستید که به اعضای هیئت مدیره زنگ می زنید و می گویید آقایی را که از شطرنج آمده حمایت کنند. این آقا هنوز نیامده جو او را گرفته و هنوز هم هیچ چیز نشده مصاحبه می کند و از مسائل مالی پرسپولیس حرف می زند، آقایان شما باید بروید! " اینگونه حمله از سوی پروین شاید با موضعی که تا امروز در ارتباط با برکناری رویانیان اتخاذ کرده بود تقریبا غیر قابل پیش بینی بود. شاید یکی از دلالیش اعلام انصراف دایی در صورت رفتن رویانیان باشد. پروین در این ارتباط گفت: آقایان ما و رویانیان نمی رویم و این شما هستید که باید دست از سر این تیم بردارید. علی دایی با هزار دردسر راه آهن را کنار گذاشت و به خاطر پرسپولیس به این تیم آمد اما امروز دیدید که در برنامه ورزش و مردم چه حرفی زد. ما نه به جلسه هیئت مدیره می رویم نه جلسه پیشکسوتان با وزیر. "

این یعنی دومین عضو پر نفوذ هیات مدیره هم انصرافش را از حضور در جلسه فردا اعلام کرده است و با توجه به اعلام عدم شرکت رویانیان از پیش و با فرض حضور مالکی و کامبوزیا باید گفت که جلسه هیات مدیره به دلیل نرسیدن به حد نصاب نصف به اضافه یک از رسمیت خواهد افتاد و می شود اینگونه هم به داستان نگاه کرد: ابقای رویانیان تا زمان برگزاری جلسه بعدی.

پس از این شد که موج حمایت های سایر پرسپولیسی ها هم از رویانیان و حرکت پروین و خوردبین آغاز شد تا جایی که حاج حبیب کاشانی هم با اعلام حمایت از رویانیان خواستار ابقای وی در پستش گردید و ابراهیم آشتیانی دیگر چهره نامدار پیشکسوتان هم ضمن اعلام حمایت از سردار از حضور در جلسه پیشکسوتان با وزیر ورزش انصراف داد.

حال باید دید موجی که در این چند روز در حمایت رویانیان به هوا بلند شده و در عصر آدینه به بلندترین ارتفاعش رسیده است تا کجا ادامه خواهد یافت و آیا موجب می شود که سردار سرخ ها را در مقامش ابقا نماید یا خیر؟