کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد فقیرین شما...اسم خط فقر بدبخت الکی بد در رفته
خو اصلا سکشن بندی میدونی چیه یا نه؟؟ لاف الکی نزن سرکارمون بذاری...اولش گفته باشم:)

زندگی سنپخته دیگه..........خخخخخخخخخخخخ
راسش رو بخوای نه بلد نیستم.........خخخخخخخخ
آخه من همه کارای کامپیوتریم رو یا سیستم آموزش از راه دور از خواهرم می پرسم.........ولی اگه عجله نداری بزار وقتی اومد تهران میگم بیاد همین جا بهت توضیح بده.........

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی سنپخته دیگه..........خخخخخخخخخخخخ
راسش رو بخوای نه بلد نیستم.........خخخخخخخخ
آخه من همه کارای کامپیوتریم رو یا سیستم آموزش از راه دور از خواهرم می پرسم.........ولی اگه عجله نداری بزار وقتی اومد تهران میگم بیاد همین جا بهت توضیح بده.........

نه عجله دارم اتفاقا

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم اینه ک بن همامو نمیشناسم...

نه دیگه خودم خوب شدم...:D
ولی خدایی خوبم بازی کردن..

بن همامو نمیشناسین؟؟؟ بابا بن همام دیگه...محمد بن همام...رییس فدارسیون فوتبال اسیا بود خو تا همین چند وقت پیش(ی پست همینجوری)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بگو من الان ازش بپرسم......بزار ببینم سکشن بندی بلد هست یا نه؟!!!!!

یالا...ببین اصلا من نمیخوام که کسی بهم توضیح بده...خواستم ی لحظه فایلو براش بفرستم ایکی ثانیه درس میکنه میدش...فقط بحث اینه که خودم بلد نیستم.وگرنه عمرا دست به دامن یکی مث تو بشدم:)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه ندیدیش؟؟؟ بین عکس امام و رهبری بود
ععععععع اون بود؟؟؟؟؟دیدم یکی رو اونجا کردن سر میله پرچم نگو آرتین بوده.............خخخخخخخخخ
نه دیگه خودم خوب شدم...:D
ولی خدایی خوبم بازی کردن..
نبابا کجا خوب بازی کردیم از دیقه 25 تا گل دوم افتضاح بودیم..........من داشتم تصمیم می گرفتم برم سر پروژم یهو گل رو زد تا اخر نشستم...........

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
ععععععع اون بود؟؟؟؟؟دیدم یکی رو اونجا کردن سر میله پرچم نگو آرتین بوده.............خخخخخخخخخ

نبابا کجا خوب بازی کردیم از دیقه 25 تا گل دوم افتضاح بودیم..........من داشتم تصمیم می گرفتم برم سر پروژم یهو گل رو زد تا اخر نشستم...........

آره ولی گلو ک خوردن خوب شدن!!!من نیمه اولو تا نصفه دیدم...ولی کلی بخوایم بگیم ب نظرم خوب بودن..

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم گفتم سه هیچ میشه بازی...ی امتیازی میگیرم
اینهمه اینترنت مصرف کنی برا پیشبینی نتایج...بعد اخر ی کارت شارژ دو تومنی بهت بدن!! بری سیگار قاچاق کنی بهتره

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم گفتم سه هیچ میشه بازی...ی امتیازی میگیرم
اینهمه اینترنت مصرف کنی برا پیشبینی نتایج...بعد اخر ی کارت شارژ دو تومنی بهت بدن!! بری سیگار قاچاق کنی بهتره

والا تازه خیلیم باحال تره...:D

آبیدلا شب همگی بخیر..خدافظی.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
یالا...ببین اصلا من نمیخوام که کسی بهم توضیح بده...خواستم ی لحظه فایلو براش بفرستم ایکی ثانیه درس میکنه میدش...فقط بحث اینه که خودم بلد نیستم.وگرنه عمرا دست به دامن یکی مث تو بشدم:)

ببین سعید فعلا جواب نمیده........بده به همون پسر خاله بود دایی بود........نمی دونم هرکی بود...........بگو فایل رو برات درست کنه بعد پی دی اف کنه........اون جوری دیگه تغییر نمی کنه........
اولا من دامن پام نیست که دست به دامن بشی..........ما اینجا میگیم دستم به بووووووووووووق...........خخخخخخخ
دوما دیگه مدیون شدی تا جبران نکنی نمی گذرم...........خخخخخخخخخ وگرنه سر پل صراط جفت پا میام تو حلقت...........خخخخخخخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین سعید فعلا جواب نمیده........بده به همون پسر خاله بود دایی بود........نمی دونم هرکی بود...........بگو فایل رو برات درست کنه بعد پی دی اف کنه........اون جوری دیگه تغییر نمی کنه........
اولا من دامن پام نیست که دست به دامن بشی..........ما اینجا میگیم دستم به بووووووووووووق...........خخخخخخخ
دوما دیگه مدیون شدی تا جبران نکنی نمی گذرم...........خخخخخخخخخ وگرنه سر پل صراط جفت پا میام تو حلقت...........خخخخخخخخخ

برو بابا...مدیونت چیت شدم؟؟ داداش بچه ها اغاجاری از زیر پل میرن...پیدام کردی برو تو حلقم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ولی گلو ک خوردن خوب شدن!!!من نیمه اولو تا نصفه دیدم...ولی کلی بخوایم بگیم ب نظرم خوب بودن..

اره به لحاظ نتیجه خوب بود..........ولی به نظر من با این وضع بازی اگه شانس بیاریم از این مرحله بریم بالا بازی بعد با الاهلی عمرا بتونیم ببریم..........
شبت بخیر یا علی.........

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
عاقا واقعن دمشون گرم تبریک میگممم ب تماااااااامیه آبیدلان ...

خییییییییییلی بازی خوبی بود فقط کاش 2-0برده بود من ی امتیاز توباشگاه میگرفتم اه !!!!:دی

من اونجایی ک پنالتی شد انقد خوشحال شدم اومدم یهو بپرم هوااا تا ازرو مبل بلند شدم پام ب پام گیر کرد با دوتا زانوهام نشستم رو زمین:دی
اینجور آدمیم من ! بخاطر تیمم زمینم میخورم ..خخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برات تحقیق و پرسجو کردم باید جبران کنی.........خخخخخخ
بچه های تهرانم از آب کره میگیرن........چی فکر کردی؟؟؟؟؟

ما خو کلا اکسیژن رو بدون حضور هیدروژن تبدیل به اب میکنیم
کجا جستجو کردی؟؟؟ ی طور میگی جستجو ی غریبه الان بیاد داخل خیال میکنه با شتر بررام رفتی شرکت ماکروسافت

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقا واقعن دمشون گرم تبریک میگممم ب تماااااااامیه آبیدلان ...

خییییییییییلی بازی خوبی بود فقط کاش 2-0برده بود من ی امتیاز توباشگاه میگرفتم اه !!!!:دی

من اونجایی ک پنالتی شد انقد خوشحال شدم اومدم یهو بپرم هوااا تا ازرو مبل بلند شدم پام ب پام گیر کرد با دوتا زانوهام نشستم رو زمین:دی
اینجور آدمیم من ! بخاطر تیمم زمینم میخورم ..خخخخ

مبرکا باشه.............واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.........ایول ایول............راستی خانم تسنیم اون پیام اخری که برام گذاشته بودید نصفه اومد..........
ولی بازم میگم من فقط به شوخی گفتم شمام جدی نگیر به قل شادونه بداخلاقی های منو جدی نگیر.......خخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خو کلا اکسیژن رو بدون حضور هیدروژن تبدیل به اب میکنیم
کجا جستجو کردی؟؟؟ ی طور میگی جستجو ی غریبه الان بیاد داخل خیال میکنه با شتر بررام رفتی شرکت ماکروسافت
سعید آخر بچه اغاجاری هستی یا آبادان؟؟؟؟؟؟لاف آبادانی می زنیا...........خخخخخخخخخ
با شتر می رفتم سرعتش از نت ما بالاتر بود............تا الان رسیده بودم در آغوش بیل گیتس.............
غریبه که دیگه غریبه نیست الان همه میشناسنش...........خیالت رحت..........

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
مبرکا باشه.............واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.........ایول ایول............راستی خانم تسنیم اون پیام اخری که برام گذاشته بودید نصفه اومد..........
ولی بازم میگم من فقط به شوخی گفتم شمام جدی نگیر به قل شادونه بداخلاقی های منو جدی نگیر.......خخخخخ

من معذرت میخوام سلام یادم رفت بکنم !:redface:

سلام و شب بخیر ب همه ی اونایی ک هستن ! امیدوارم همه سلامت و خندون باشن :|

نوچ نوچ آقای جهان ! من جدی نگرفتم ! ی پست گذاشتم فک کنم امروز ! وگفتم من روی رشتم متعصب نیستم !!!!:|

آره دیدم نصفه اومدش ! فک کنم اونجوری تا ی حدی نوشته میشه نوشت !:دی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

من معذرت میخوام سلام یادم رفت بکنم !:redface:

سلام و شب بخیر ب همه ی اونایی ک هستن ! امیدوارم همه سلامت و خندون باشن :|

نوچ نوچ آقای جهان ! من جدی نگرفتم ! ی پست گذاشتم فک کنم امروز ! وگفتم من روی رشتم متعصب نیستم !!!!:|

آره دیدم نصفه اومدش ! فک کنم اونجوری تا ی حدی نوشته میشه نوشت !:دی

من پست تون رو ندیدم...........اتفاقا تعصب بد نیست خوبم هست...........البته نه تو همه چیز........
درسته محدودیت داره.........منم حدس زدم.........
به هر حال هیچ سوء برداشتی نشده...........
سلام و شب بخیر هم از طرف من..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان آبی دل شبه همگی بخیر.........مخصوصا داش سعید گل که بسی از حرفاش خندیدیم.........
یا علی..........

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
من پست تون رو ندیدم...........اتفاقا تعصب بد نیست خوبم هست...........البته نه تو همه چیز........
درسته محدودیت داره.........منم حدس زدم.........
به هر حال هیچ سوء برداشتی نشده...........
سلام و شب بخیر هم از طرف من..........

موجکلی نیس! نه ولی من تعصب ندارم !! چون زیاد رشتمو دوز ندارم ! با روحیم نمیخونه ! فقط خدا میدونه چجوری میخوام تمومش کنم:|

اوکی اوکی ....

:cap:

عاقا دقت کردین قیافه ی قلعه نوعی موقعی ک داره حرص میخوره چقد کِرکِره !!!!!!!!!!!!!!!:D اون وسطه عصبانیتشم ی خنده ای نهفتس ک از صدتا گریه بدتره:دی