صادقانه جواب بده :‌

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم شاهدم ...
پسرا اصلا وفا ندارن ... اميدوارم طعم تلخ بي وفايي رو بچشن و پدرشون دربياد(زبون درازي )

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی راحت میگه همه همینجورن واقعا اینجور نیست هنوزم مردونگی نمرده

دقیقا...هرکدوم که بی وفا باشن پشتت دلایلی وجود داره هیچی بی دلیل نیست..نمیشه گفت کدوم یکیشون بی وفاتره

• Like
واکنش ها: K.T

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورت از موجودات کیا هستن بعدشم این مثلال مشت نمونه خروار برا انسانها صادق نیست

من پسرا رو ميگم ... پيشنهاد و تجربه من در اين 26 سال زندگي به دخترا اينه که بهشون به هيچ وجه اعتماد نکنين ... هيچکدومشون وفا ندارن تاکيد ميکنم ... پس ارزش خودتون رو پايين نيارين ... باور کنيد زندگي بدون اينا(پسرا) هم خيلي خوبه ... ما ادماي احساسي هستين پس مراقب خودمون باشيم ... اگه اعتماد کنين بعدا خودتون ضربه خواهيد خورد ... به من ثابت شده که اينا ظرفيت هيچگونه محبت و توجهي رو ندارن پس با جديت برخورد کنين و خودتون رو براي يه زندگي مستقل اماده کنين

K.T

عضو جدید
من پسرا رو ميگم ... پيشنهاد و تجربه من در اين 26 سال زندگي به دخترا اينه که بهشون به هيچ وجه اعتماد نکنين ... هيچکدومشون وفا ندارن تاکيد ميکنم ... پس ارزش خودتون رو پايين نيارين ... باور کنيد زندگي بدون اينا(پسرا) هم خيلي خوبه ... ما ادماي احساسي هستين پس مراقب خودمون باشيم ... اگه اعتماد کنين بعدا خودتون ضربه خواهيد خورد ... به من ثابت شده که اينا ظرفيت هيچگونه محبت و توجهي رو ندارن پس با جديت برخورد کنين و خودتون رو براي يه زندگي مستقل اماده کنين
ماشالا سن و سالیم ازت گذشته
اشتباه میکنی همه اینجوری نیستن ماهم زیاد دیدیم که یه دختر مثلآ عشقشو به یه ماشین فروخته به پول از این بی وفاییا تو دختراهم هست قبول کن

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

من یه خانومم ولی شدیدا با چنین افکارهای فمنیستی مخالفم...این چه حرفایی هستش که میگی دوست جون؟

• Like

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هم دختر هم پسر میتونه بی وفا باشه.......
تو هر جنسیتی خوب یا بد هست.....
نمیشه گفت کیا بیشتر....

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا تو این بازه ی زمانی نگو تحقیق کنه چون الان خیانت خانوما بیشتر شده...:(

کدوم بازه زمانی؟
شما فقط یه امار بیار از هرجا که دوست داری که نشون بده خیانت خانوما بیشتر از اقایونه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماشالا سن و سالیم ازت گذشته
اشتباه میکنی همه اینجوری نیستن ماهم زیاد دیدیم که یه دختر مثلآ عشقشو به یه ماشین فروخته به پول از این بی وفاییا تو دختراهم هست قبول کن

وا مگه چند سالمه ؟؟ حالا اگه 50 سال بودم ميگفتي ماشالا چرا تا حالا نمردي ؟؟:surprised: سن چيزي نيست که ادم خجالت بکشه

آره حتما . اين پسرا هستن که بايد به سمت دخترا برن وقتي يه دختر احساس ميکنه ديگه لزومي نداره براي پسره خودشو کوچک کنه خوب دنبالش نميره ميره سراغ چيزايي که حداقل يک طرف زندگيش تامين باشه
تقصير پسره بوده

من یه خانومم ولی شدیدا با چنین افکارهای فمنیستی مخالفم...این چه حرفایی هستش که میگی دوست جون؟

من همچين افکاري ندارم سرکار خانم ... ولي اين تجربه ي منه ميتوني ازش بگذري ... فردا که از چه ميدونم اثرات عشق فلان پسر که بهت خيانت کرده مريض شدي بهت ميگم
خود داني
با افکار غير چيزت خوش باش خخخ

K.T

عضو جدید
وا مگه چند سالمه ؟؟ حالا اگه 50 سال بودم ميگفتي ماشالا چرا تا حالا نمردي ؟؟:surprised: سن چيزي نيست که ادم خجالت بکشه

آره حتما . اين پسرا هستن که بايد به سمت دخترا برن وقتي يه دختر احساس ميکنه ديگه لزومي نداره براي پسره خودشو کوچک کنه خوب دنبالش نميره ميره سراغ چيزايي که حداقل يک طرف زندگيش تامين باشه
تقصير پسره بوده

من همچين افکاري ندارم سرکار خانم ... ولي اين تجربه ي منه ميتوني ازش بگذري ... فردا که از چه ميدونم اثرات عشق فلان پسر که بهت خيانت کرده مريض شدي بهت ميگم
خود داني

یاس عزیز باهات شوخی کردم بابت سنت اتفاقآ هم سنیم
ناراحت نشو دلیل که شما داری نمیشه به همه نسبت داد

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم بازه زمانی؟
شما فقط یه امار بیار از هرجا که دوست داری که نشون بده خیانت خانوما بیشتر از اقایونه؟

من اماری ندارم بهت بدم چرا دروغ بگم از کجا واست گیر بیارم..منصفانه قضاوت کن نیازی به امار نیست...من جانبداری نمیکنم...واقعیت جامعس..همه چیو نباید سره اقایون خالی کرد..حتی اگه خانوما هم بیشتر نباشن تو یه حدن نمیتونی بگی اقایون بیشترن

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاس عزیز باهات شوخی کردم بابت سنت اتفاقآ هم سنیم
ناراحت نشو دلیل که شما داری نمیشه به همه نسبت داد

من دارم ميگم امکان نداره پسر وفادار باشه قبول کن

اون خانوم هم که اين حرفا رو ميزنه بذار بزنه اوله ... هنوز جوونه ... منم افکار خوشگلي مثل اون داشتم ... ولي گذشت زمان و روبرو شدن با حقايق اينو به من ثابت کرد که وفاداري بعيده از پسر.
تو بيا يکي رو به من نشون بده که رفتار اول اشنايش مثل رفتار چند سال بعد باشه

• Like

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

تقصير پسره بوده

خود داني

این چه مدل حرف زدنه دوست جون دعوا نداریم که...من همسری دارم که خالصانه دوستش دارم میدونی چرا اگه بی وفا بود منو با این بیماری که الان دارم ول میکرد اما هرجوری که باشم دوستم داره...همرو با هم جمع نبند