کلوپ طرفداران پرسپولیس

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
رويانيان: با قدرت در پرسپوليس کارم را دنبال مي‌کنم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: به خاطر احساسات پاک ?? ميليون هوادار، بازيکنان عاشق و کادر فني؛ با قدرت در پرسپوليس کارم را دنبال مي‌کنم.
محمد رويانيان در گفت‌وگو با فارس پس از جديدترين اظهارات فداحسين مالکي اظهار داشت: با توجه به ملاقاتي که با وزير داشتم، ايشان اعلام کردند که فردي را مي‌خواهند جايگزين من بکنند. من هم در اين خصوص مقاومتي انجام ندادم، چون نمي‌خواستم خداي ناکرده به پرسپوليس کوچک‌ترين لطمه‌اي وارد شود.
وي افزود: اما الان که شرايط حساس پرسپوليس، هوادارانش، بازيکنان و کادر فني که نگران آينده هستند، ‌را مي‌بينم و چون نمي‌خواهم کوچک‌ترين لطمه‌اي به تيمي که براي به موفقيت رسيدن آن اميد خيلي زيادي مانند هواداران دارم، وارد شود، اعلام مي‌کنم با توجه به اينکه من خادم هواداران بوده‌ام و خواهم بود، با قدرت به خاطر احساسات پاک 40 ميليون هوادار، بازيکنان و کادر فني به کارم در پرسپوليس تا تشکيل جلسه هيئت مديره ادامه مي‌دهم.
رويانيان در پاسخ به سؤالي که آيا شما به مالکي زنگ زديد و گفتيد که جلسه را براي تغيير تشکيل دهد، گفت: من ظرف 48 ساعت گذشته با مالکي حرفي نزده‌ام اما دوست دارم همه صحبت‌هايشان را شفاف انجام دهند. البته مالکي برادر من و يکي از دوستان خوب من در فوتبال است. من باز هم اعلام مي‌کنم که با قدرت در خدمت پرسپوليس و احساسات ميليوني هوادارانش و بازيکنان فهيم و کادر فني خوبش هستم و کارم را دنبال مي‌کنم.

http://www.navad.net/Newscontent.aspx?NewsID=69121

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی شروع تمرینات پرسپولیس با 10 بازیکن هم موجب نشد تا سرمربی جدید سرخپوشان قید برپایی آماده‌سازی در سرعین اردبیل را بزند. علی دایی به پرسپولیس بازگشته تا با انگیزه‌های فراوان، پرطرفدارترین تیم آسیا را به روزهای اوج بازگرداند. علی دایی با حضور فعال در تمرینات پرسپولیس و پیگیری‌های مستمر درباره نقل و انتقالات و سایر امور تیم فوتبال، عزم خود را جزم کرده تا برای سومین بار جام قهرمانی را به همراه شاگردانش به هواداران هدیه کند.

http://www1.fc-perspolis.com/news_content/main/newsId:11474

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال پرسپولیس چند تا گل به استقلال میزنه ؟فال گیر: به زار ببینم….والا تعدادش انقدر زیاده تو فنجون جا نمیشه دید ! باید با پارچ ببینم !!

:w15::biggrin::w15::biggrin::w15::biggrin::w15:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
آغا مربی کلا مثل اینکه با حرف خودتم مشکل داریا!!! یه بار گفتی که دیگه جواب نمیدم و 3 بیت شعر گفتی تو این رابطه!!! بعدشم یه بار گفتی اگه نظر بدی من دیگه نظر نمیدم و تز جدیدتم اینه که میگی هیس و ...!! کلا خودتم نمیدونی چیکار داری میکنی!!:biggrin:
در ضمن مثل اینکه یه حرف رو چند بار باید بهت بگم که نظر دادن من به تو هیچ ربطی نداره.
در ضمن این بی احترامی که به من میکنی شامل بقیه هم میشه.رنج سنی اینجا اکثرا بین 20- 30 هستش و تو اومدی اینجا و منم منم میکنی در حالی که اطلاعاتت کم هم هست.
بازم میگم اینکه نظر بدم یا نه به خودم رسط داره و به تو ربطی نداره.اگه میگی دیگه نظر نمیدم مرد باش و نظر نده .نه مثل بچه ها که میگی این کارو نمیکنم و 2 دقیقه بعد نظر میدی!!!اگه به نظر کسی احترام نمیزاری لااقل یه 2 زار برای حرف خودت احترام قائل باش!!!

آغای تماشاچی من به کسی توهین نکردم چون همه ی پرسپولیسی های این باشگاه فهیم هستند و گویا فقط تو با من مشکل داری که فکر می کنی اطلاعاتت زیاده ...
خودت مجبورم می کنی که جوابتو بدم و من بهت توهین نکردم بلکه مثل خودت و با طرز برخورد خودت جواب میدم.
اگه من که از سال 57 پا به توپ شدم و الآنم 23 ساله که مربی هستم، اطلاعات نداشته باشم پس فاتحه ی تماشاگرانی مثل تو خوندست ...
تو آزادی هر نظری که داری بدی، اون که عاقله خودش می فهمه که حرف های پوشالی یعنی چی ...
لطفا" دیگه نظر نده ( روی پست های من ) و مجبورم نکن که جواب یه تماشاگر معمولی و طرفدار اسطوره ی استقلال رو بدم.
راستی پرسپولیس اصلا" اسطوره نداشته هاااااااااااااااااااا. اصلا" اسطوره های تاریخ فوتبال برای استقلال بودن هااااااااااا !!!!!!!!!!!!
بچه ی خوبی باش و دیگه جواب نده.

من مخلص همه ی بروبچه های 20 تا 30 ساله ی پرسپولیسی باشگاه هستم نه استقلالی هایی که خودشونو اینجا جا زدن

پرسپولیسی های واقعی همگی فهیم هستند و کوچیک و بزرگ حالیشونه ...

آخرین ویرایش:

karimi912

عضو جدید
حسن روحانی: علی كريمی طغيان تكنيك است

رییس جمهور منتخب مردم علاقه بسیارزیادی به شماره 8 دارد. او در مصاحبه ی اختصاصی که با چلچراغ داشته از کریمی تعریف کرده.

به نظر می‌رسد دوران مشکلات علی کریمی با دولتمردان به پایان رسیده است. جادوگر قرمزها که در سالیان اخیر اعتراضات زیادی به برخی مسوولان داشت و هرازگاهی ناخشنودی خودش را از شرایط فعلی نشان می‌داد، حالا می‌تواند با امیدواری بیشتری به آینده نگاه کند، چرا که رییس جمهور منتخب یکی از علاقه‌مندان بازی‌های کریمی است. روحانی که بعد از شمارش آرا با مجله چلچراغ مصاحبه اختصاصی داشته، در توصیف علی کریمی از این کلمات استفاده کرده است: «طغیان تکنیک. مردی که رفتارهای اخلاقی‌اش در حافظه مردم ماندگار است.» جالب اینجاست که ظاهرا کریمی هم علاقه زیادی به انتخاب روحانی داشته، تا جایی که شب معروف شمارش آرا، با پیراهن بنفش به تبریز سفر کرده و در میان هواداران تراکتورسازی حاضر شده بود.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آغای تماشاچی من به کسی توهین نکردم چون همه ی پرسپولیسی های این باشگاه فهیم هستند و گویا فقط تو با من مشکل داری که فکر می کنی اطلاعاتت زیاده ...
خودت مجبورم می کنی که جوابتو بدم و من بهت توهین نکردم بلکه مثل خودت و با طرز برخورد خودت جواب میدم.
اگه من که از سال 57 پا به توپ شدم و الآنم 23 ساله که مربی هستم، اطلاعات نداشته باشم پس فاتحه ی تماشاگرانی مثل تو خوندست ...
تو آزادی هر نظری که داری بدی، اون که عاقله خودش می فهمه که حرف های پوشالی یعنی چی ...
لطفا" دیگه نظر نده ( روی پست های من ) و مجبورم نکن که جواب یه تماشاگر معمولی و طرفدار اسطوره ی استقلال رو بدم.
راستی پرسپولیس اصلا" اسطوره نداشته هاااااااااااااااااااا. اصلا" اسطوره های تاریخ فوتبال برای استقلال بودن هااااااااااا !!!!!!!!!!!!
بچه ی خوبی باش و دیگه جواب نده.

من مخلص همه ی بروبچه های 20 تا 30 ساله ی پرسپولیسی باشگاه هستم نه استقلالی هایی که خودشونو اینجا جا زدن

پرسپولیسی های واقعی همگی فهیم هستند و کوچیک و بزرگ حالیشونه ...

جالبه اینهمه بدو بیراه گفتی و الانم میگی من توهین نکردم!!!
کسی مجبورت نکرده که جواب منو بدی .جالبه که تو 100 بار گفتی نظر نمیدم و هی نظر میدی.این نشون میده برای حرف خودتم ارزش قائل نیستی!!
برام مهم نیست از چه سالی پا به توپ شدی و چنتا گل زدی و چند ساله مربی بودی تو اومدی تو پستات میای کلاس میزاری که من خودم فوتبالیست بودم و مربی بودم و این یعنی میخوای بگی از همه بیشتر میفهمی!!در حالی که به جای جواب دادن و بحث درست حسابی هی میای میگی من مربی بودم.من بیشتر میفهمم و تو عددی نیستی بچه و ازین حرفا.منم گفتم که کسی که مربی باشه و بازی کرده باشه دلیلی نداره اطلاعات فوتبالیش بیشتر باشه.ولی مثل اینکه بهت خیلی بر خورده.البته بنظرم هم همین درسته.تو اگه کارت درست بود به جای کلاس گذاشتن نظر بدرد بخور باید میزاشتی و نزاشتی!!!
بازم میگم من اگه دلم بخواد هر جایی میام نظر میدم.در ضمن تو بودی که بحث رو شروع کردی.اگه میخوای بحث متوقف بشه خودت این کارو بکن .من به نظرات تو کاری ندارم

برام مهم نیست که تو چی در مورد من فکر میکنی.اینکه استقلالیم یا پرسپولیسی.ولی پرسپولیسیا و استقلالیا میدون که تعصب الکی ندارم و هر کی هر چی بگه من بیام به به و چه چه راه بندازم. و در ضمن طرفدار افرادم نیستم
در ضمن اهل پاچه خواریم نیستم
در مورد انتخاب اسطوره هم اینو بگم که اسطوره از دید من فقط به نوع بازی و افتخارات نیست .بلکه اخلاق و مردمی بودنم تو این انتخاب از دید من مهمه.
من پرسپولیسیم ولی از دید من حجازی اسطوره هستش .چون هم با افتخار بود و سرش رو جلوی هر کس و ناکسی خم نکرد و برای به قدرت رسیدن دست به هر کاری نزد.کاری که الان همه میکنند.
به این انتخابم هم افتخار میکنم.البته این انتخاب دلیل بر این نیست که ما اسطوره تو پرسپولیس نداشته باشیم.از معیار هایی که من دارم حجازی یه چیز دیگه بود
حالا شما فکر کن من استقلالیم.:biggrin:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اصغر دالوند عزیز؛ پس درخواست موندن سردار رویانیان برای 30 میلیون نفر به اضافه ی همه ی

بازیکنان و پیشکسوتانه و فقط نظر شخصیه تو نیست. خوشحالم که افراد دور اندیش و هواداران واقعی

مثل تو در کلوپ پرسپولیسی ها هستند.

اصغر جان ؛ دمت گرم

خیلی ممنون داداش به نظر من از سردار بهتر نداشتیم تنها مدیر عاملی که هیچ وقت در زمان مدیریتش بازیکنهای تیم دچار مشکل نشدند و حتی بازیکن ذخیره تیم که به تیم کیسه میره اولین تمرین تیمش رو با پورشه سردار میره

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی فارسی بلد نیستی؟؟!!!!!!!!!

دیدی فارسی بلد نیستی؟؟!!!!!!!!!

جالبه اینهمه بدو بیراه گفتی و الانم میگی من توهین نکردم!!!
کسی مجبورت نکرده که جواب منو بدی .جالبه که تو 100 بار گفتی نظر نمیدم و هی نظر میدی.این نشون میده برای حرف خودتم ارزش قائل نیستی!!
برام مهم نیست از چه سالی پا به توپ شدی و چنتا گل زدی و چند ساله مربی بودی تو اومدی تو پستات میای کلاس میزاری که من خودم فوتبالیست بودم و مربی بودم و این یعنی میخوای بگی از همه بیشتر میفهمی!!در حالی که به جای جواب دادن و بحث درست حسابی هی میای میگی من مربی بودم.من بیشتر میفهمم و تو عددی نیستی بچه و ازین حرفا.منم گفتم که کسی که مربی باشه و بازی کرده باشه دلیلی نداره اطلاعات فوتبالیش بیشتر باشه.ولی مثل اینکه بهت خیلی بر خورده.البته بنظرم هم همین درسته.تو اگه کارت درست بود به جای کلاس گذاشتن نظر بدرد بخور باید میزاشتی و نزاشتی!!!
بازم میگم من اگه دلم بخواد هر جایی میام نظر میدم.در ضمن تو بودی که بحث رو شروع کردی.اگه میخوای بحث متوقف بشه خودت این کارو بکن .من به نظرات تو کاری ندارم

برام مهم نیست که تو چی در مورد من فکر میکنی.اینکه استقلالیم یا پرسپولیسی.ولی پرسپولیسیا و استقلالیا میدون که تعصب الکی ندارم و هر کی هر چی بگه من بیام به به و چه چه راه بندازم. و در ضمن طرفدار افرادم نیستم
در ضمن اهل پاچه خواریم نیستم
در مورد انتخاب اسطوره هم اینو بگم که اسطوره از دید من فقط به نوع بازی و افتخارات نیست .بلکه اخلاق و مردمی بودنم تو این انتخاب از دید من مهمه.
من پرسپولیسیم ولی از دید من حجازی اسطوره هستش .چون هم با افتخار بود و سرش رو جلوی هر کس و ناکسی خم نکرد و برای به قدرت رسیدن دست به هر کاری نزد.کاری که الان همه میکنند.
به این انتخابم هم افتخار میکنم.البته این انتخاب دلیل بر این نیست که ما اسطوره تو پرسپولیس نداشته باشیم.از معیار هایی که من دارم حجازی یه چیز دیگه بود
حالا شما فکر کن من استقلالیم.:biggrin:

من نگفتم توی باشگاه نظر نده. گفتم روی پست های من نظر نده. حالا دیدی یه فارسی معمولی رو هم متوجه نمیشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
در ضمن وقتی من خودم بازیکن بودم و مربی هستم، دلیل بر کلاس نیست بلکه دلیل بر اینه که از تو که یک تماشاگر عادی و صد البته
پر ادعا هستی، قطعا" بی نهایت بیشتر میدونم. ولی این دلیل انکار نظرات دوستان دیگه نیست که درست نظر میدن و من تا حالا با کسی
جز شخص ام الادعایی چون تو بحث نکردم که بازم چون فارسی معمولی بلد نیستی، متوجه حرف های حتی ساده هم نشدی...:biggrin:

حجازی هم خدا رحمت کنه... چه شخصیتی داشت که آخر به دلیل مصرف بیش از حد انواع دخانیات، با سرطان ریه از دنیا رفت و احتمالا"
الگوی مناسبی برای توست که خودت ذکر کردی ...:biggrin: حالا تو پاچه خواری یا من؟؟:biggrin: پروین، کلانی ، خوردبین، مایلی کهن، پیوس، ناصر محمد خانی،دایی، کریمی
و همه ی پیشکسوتان و اسطوره های پرسپولیس حاضر و اسطوره ی اس تق لال پَر

کوچولو برو سر درس و مشقت و به حرف های اساتیدت گوش کن که حداقل باسواد بشی و کمی هم ازشون ادب یاد بگیر.
در مورد حرف های حقیقت من هم مغلطه نکن و نگو که توهین کردم چون من از اولش تو رو با کلمه ی شما خطاب کردم ولی متناسب با ادبت
طرز صحبت من هم عوض شد. می تونی به پست های اولیه ی من مراجعه کنی تا یادت بیاد. دیگه سعی کن لاپوشونی نکنی و دلیل بی جا برای ادب بالات و توهین هات نیاری
در ضمن اینجا یه باشگاه علمیه نه کل کل. اونم در جایی که اگه علمی در موردش داری شرکت کن و نظر بده. آره به خودت مربوطه که به همه توهین کنی و با همه درگیر باشی.

از خدا جوییم توفیق ادب ... بی ادب محروم شد از لطف رب

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تو فیسبوک سوال زدن اقای کامبوزی اسم 5 بازیکن پرسپولیس رو نام ببر
و من نوشتم خب دو سال پیش هم رویانیان همین شرایط رو داشت و حتی اسم 2 بازیکن پرسپولیس رو نمیتونست نام ببره و یقینا کامبوزی 2 سال بعد همه بازیکنای پرسپولیس رو نام میبره
تازه این باز ورزشکاره (اگه شطرنج رو هم ورزش حساب کنیم) اون یکی که پلیس بود و اصلا ورزشها رو نمیتونست نام ببره چه برسه ورزشکارا

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدير عامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد؛ به دليل مصاحبه‌هاي برخي اعضاي جديد هيات مديره، در جلسه شرکت نخواهد کرد.

محمد رويانيان که شب گذشته به تهران بازگشت، در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس و در پيامي کوتاه اعلام کرد؛ به دليل مصاحبه‌هاي برخي اعضاي جديد هيات مديره، در جلسه شرکت نخواهم کرد و اميدوارم که هيات مديره امروز بتواند تصميم بگيرد و با انتخاب فرد جديد پرسپوليس را از سرگرداني خارج کند.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدير عامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد؛ به دليل مصاحبه‌هاي برخي اعضاي جديد هيات مديره، در جلسه شرکت نخواهد کرد.

محمد رويانيان که شب گذشته به تهران بازگشت، در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس و در پيامي کوتاه اعلام کرد؛ به دليل مصاحبه‌هاي برخي اعضاي جديد هيات مديره، در جلسه شرکت نخواهم کرد و اميدوارم که هيات مديره امروز بتواند تصميم بگيرد و با انتخاب فرد جديد پرسپوليس را از سرگرداني خارج کند.

خب تو جلسه شرکت نمیکنه اونا هم با 4 رای به اتفاق ارا عزلش میکنن کامبوزی رو میذارن جاش میره پی کارش از فردا باید بره کفگیر بگیره دستش تو جاده ها وایسته جریمه بنویسه