██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه بشه بصورت ماهيانه يه نظر سنجي در مورد كاربران فعال داشته باشيم كه كدوم كاربر بهترين پاسخ رو داده(با دليل!! كه مديريت هم نظارت داشته باشه) بعد يه جمع بندي و فرد مورد نظر كه انتخاب شد بهش امتياز جايزه داده بشه و در عنوانش يا يه جايي كه قابل ديدنه ذكر بشه مثلا كاربر برتر تيرماه 92!!
نميشه؟بعد آخر سال هم دسته بندي و يه نمودار گانت چارت از كاربران مدال آفرين!!:king:

شايد باعث ترغيب كاربران بشه...
سلام

ممنونم . میشه این کار رو کرد اما عنوانش نمیتونه چیزی باشه که شما نوشتین . پیگیری میکنم ...

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام

ممنونم . میشه این کار رو کرد اما عنوانش نمیتونه چیزی باشه که شما نوشتین . پیگیری میکنم ...

ایمان انصافا بد کار نکرد تو این چند وقت با اینکه خودش همش نبود ولی مدیریتی خوب بود و انواع مختلف روشها رو امتحان کرد !
یکیش مثلا انتخاب کاربرای فعال و یا دستیار و ....
ولی باز اون روح همدلی تو موضوعات نیستش
شاید گستردگی صنایع هم تاثیر گذار باشه !!!

ایمان یه سوال ت از وقتی که ازدواج کردی این آواتار رو انتخاب کردی !!! با حسن کلید ساز نسبتی پیدا کردی ؟؟ حالا این کلیدت چیا باز میکنه ! اینجا جواب ندیها تو زنگ تفریح منتظرتم !!

linktaz

کاربر بیش فعال
ایمان انصافا بد کار نکرد تو این چند وقت با اینکه خودش همش نبود ولی مدیریتی خوب بود و انواع مختلف روشها رو امتحان کرد !
یکیش مثلا انتخاب کاربرای فعال و یا دستیار و ....
علي آقا حرف من چه ربطي به مديريت آقا ايمان داره؟! اي بابا.عنوان تاپيك نظر برا بهتر شدن تالاره.كسي نگفت كي بد كار ميكنه كي خوب!
ما هم يه نظر داديم!!!سريع ميچسبونيدش به ايمان؟!!!:w20:
يعني هر كسي بياد اينجا يه نظر بده ما همه بگيم آقا ايمان بد كار نميكنه؟؟؟
ميشه بگيد ربطش كجاس؟:confused:

sed ali

کاربر ممتاز
علي آقا حرف من چه ربطي به مديريت آقا ايمان داره؟! اي بابا.عنوان تاپيك نظر برا بهتر شدن تالاره.كسي نگفت كي بد كار ميكنه كي خوب!
ما هم يه نظر داديم!!!سريع ميچسبونيدش به ايمان؟!!!:w20:
يعني هر كسي بياد اينجا يه نظر بده ما همه بگيم آقا ايمان بد كار نميكنه؟؟؟
ميشه بگيد ربطش كجاس؟:confused:
داداش اعصاب پساب نداری ها !!
ما تسلیم

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه بحث دیگه هست که مباحث خیلی متفرق از هم هست !
من مثلا بخش کیفیت کار کردم ولی خیلی مجدود بلدم
بعدشم افراد فعلا تو این زمینه خیلی کم هست که بخواییم با بحث به جوایی برسیم
یا مثلا در مورد سیستم داینامیک و ....
من امتجان کردم میگم

دوستان فعال هم کم داریم . حود من سربازی !! یا ایمان که زن و بچه دار و...
اینطوری سخت میشه
راستی بچه های قوی کم داریم !!! نمیدونم اینو چیکار کنیم
این دیگه چیه؟؟؟:biggrin:
برای سرچ و ... خیلی کار سخت هست من خودم تازه به حمع مهندس های صنایع امدم ولی اینکه از پایه شروع بشه و بحثی که میشه کامل بشه محدود هست
وقتی ی نفر به این می رسه که دیگه کسی نیست ازش چیزی یاد بگیره خودش تلاشی نمی کنه که به بقیه یاد بده و بالا ببره

linktaz

کاربر بیش فعال
داداش اعصاب پساب نداری ها !!
ما تسلیم
آخه ميدوني امروز رفتم تو خط يه زمانسنجي كرديم با مدير توليد،زمان استاندارد من كمتر بود از زماني كه مدير توليد ميگفت،ديدم همه ميگن مدير توليده آدم زحمتكشيه !!(يعني ما...)
امروز اومديم اينجا ديدم شما اينو گفتي!:w00:
گفتم عجباااااا:surprised:
پرچم ما هم سفيده علي آقا:gol:

linktaz

کاربر بیش فعال
برای سرچ و ... خیلی کار سخت هست من خودم تازه به حمع مهندس های صنایع امدم ولی اینکه از پایه شروع بشه و بحثی که میشه کامل بشه محدود هست
وقتی ی نفر به این می رسه که دیگه کسی نیست ازش چیزی یاد بگیره خودش تلاشی نمی کنه که به بقیه یاد بده و بالا ببره
خوب ببين اينكه يه نفر بياد املا بگه بقيه هم نگاش كنن كه فايده نداره!حالا فكر كن شما بري توي يه تاپيك هر روز هم پست هاي مفيد بزني اما كسي اسقبال نكنه و مشاركت نكنه.بعد 10 تا پست زده ميشي.امتحان كن!
كامل بودن بحث ها و جذابيت اون به مشاركت هستش.خيلي از موارد رو ديدم كه بعضي دوستان ميان مطالب خوبي رو ميذارن و حتي بازديد اون تاپيك هم بالاست اما بقيه كاربران يه تشكر خشك خالي كه هيچ هزينه اي هم نداره نميزنند!!
اين يه فرهنك كار گروهيه.تشكر كردن ،مشاركت در بحث ها و... باعث ترغيب استارتر به ادامه ميشه كه نهايتا ميرسه به بحث كاملي كه شما فرموديد.وگرنه بحث كامل همينجوري قلمبه از هوا نمياد كه!:w24:
چند وقت پيش من يه تاپيك زدم واسه آموزش نرم افزارهاي برنامه ريزي توليد مثل همكاران سيستم و نماد ايران و غيره...ديدم اصلا هيشكي نميگه خرت به چند!!
حالا قيمت نرم افزار بيش از 30 ميليون تومنه و كلي هزينه آموزش هم كليه.!!يعني ديدم هنوز اندرخم يك كوچه ايم!! تنهايي داشتم پشتك وارو ميزدم توي تاپيك!
بيخيال شدم...
مثال كار خودمو زدم واسه بقيه دوستان هم همينطوره ...

آخرین ویرایش:

hamid051

کاربر ممتاز
اقا برای حل این مشکل پراکندگی و محدودیت میتونیم از همون شیوه قبلی استفاده کنیم - مباحث رو در هر شاخه ای تا حد مقدمه توضیح داده بشه بعد نظرات و پیشنهادات و مباحث بقیه بچه ها در ادامه و پیرامون همون بحث باشه مثلا من میخوام درباره pas99 را توضیح بدم مقدمه ای برای این موضوع میزارم که مثلا یک نوع ایزو و از ایزو های دیگه و استاندارد های دیگه هم کمک میگره و ... بعد مباحث نظرات و پیشنهادات رو در ادامه همین تاپیک pas99 ادامه پیدا میکنه اینطوری هم افرادی در حال حاضر هستند بهره میبرند و هم افرادی که در اینده دنبال این موضوع میگردن و بحث ها و سوالات و نظرات رو میخونن که 100% یا نظرشون یا سوالشون یا پشنهادشون رو توی همون تاپیک پیدا میکنن و اگر هم نداشته باشند مینویسن - به نظرم اینطوری ما یکسری موضوعات مختلف داریم که همشون دسته بندی شدن با توجه به دسته بندی های اولیه که همون تایپک های تخصصی- کیفیت - ایزو - pas99 - میشه و دیگه اینقدر پراکندگی و محدودیت رو نخواهیم داشت البته تا حدی- البته یک چیز دیگه ای که باید در نظر داشت بحث فرهنگ و جا افتادن این فرهنگ که باید هر چیزی سر جای خودش قرار بگیره ;)

hamid051

کاربر ممتاز
خوب ببين اينكه يه نفر بياد املا بگه بقيه هم نگاش كنن كه فايده نداره!حالا فكر كن شما بري توي يه تاپيك هر روز هم پست هاي مفيد بزني اما كسي اسقبال نكنه و مشاركت نكنه.بعد 10 تا پست زده ميشي.امتحان كن!
كامل بودن بحث ها و جذابيت اون به مشاركت هستش.خيلي از موارد رو ديدم كه بعضي دوستان ميان مطالب خوبي رو ميذارن و حتي بازديد اون تاپيك هم بالاست اما بقيه كاربران يه تشكر خشك خالي كه هيچ هزينه اي هم نداره نميزنند!!
اين يه فرهنك كار گروهيه.تشكر كردن ،مشاركت در بحث ها و... باعث ترغيب استارتر به ادامه ميشه كه نهايتا ميرسه به بحث كاملي كه شما فرموديد.وگرنه بحث كامل همينجوري قلمبه از هوا نمياد كه!:w24:
اره منم اینو قبول دارم تازه خارج از این موضوعات مباحث و جر و بحث ها هست بابا تا سال گذشته برای من فحوش مینوشتن :biggrin:

linktaz

کاربر بیش فعال
اقا برای حل این مشکل پراکندگی و محدودیت میتونیم از همون شیوه قبلی استفاده کنیم - مباحث رو در هر شاخه ای تا حد مقدمه توضیح داده بشه بعد نظرات و پیشنهادات و مباحث بقیه بچه ها در ادامه و پیرامون همون بحث باشه مثلا من میخوام درباره pas99 را توضیح بدم مقدمه ای برای این موضوع میزارم که مثلا یک نوع ایزو و از ایزو های دیگه و استاندارد های دیگه هم کمک میگره و ... بعد مباحث نظرات و پیشنهادات رو در ادامه همین تاپیک pas99 ادامه پیدا میکنه اینطوری هم افرادی در حال حاضر هستند بهره میبرند و هم افرادی که در اینده دنبال این موضوع میگردن و بحث ها و سوالات و نظرات رو میخونن که 100% یا نظرشون یا سوالشون یا پشنهادشون رو توی همون تاپیک پیدا میکنن و اگر هم نداشته باشند مینویسن - به نظرم اینطوری ما یکسری موضوعات مختلف داریم که همشون دسته بندی شدن با توجه به دسته بندی های اولیه که همون تایپک های تخصصی- کیفیت - ایزو - pas99 - میشه و دیگه اینقدر پراکندگی و محدودیت رو نخواهیم داشت البته تا حدی- البته یک چیز دیگه ای که باید در نظر داشت بحث فرهنگ و جا افتادن این فرهنگ که باید هر چیزی سر جای خودش قرار بگیره ;)
آره بايد اين جا بيافته.نميدونم توي فروم هاي ديگه عضو هستيد يا نه اما به محض اينكه تاپيك غير مرتبط با اون قسمت باشه حذف ميشه و يه پيغام مبني بر حذف تاپيك به فلان علت به كاربر داده ميشه.
همه چي سر جاي خودش.الان ما به قول شما بخش مديريت كيفيت داريم.اونوقت توي صفحه اول ميان تاپيك ايزو ميزنند!! بابا مدير تالار بايد 24 ساعته آنلاين باشه واسه همينكار گويااااااا!
خوب همينو سرجاش بزني نميشه؟

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند وقت پيش من يه تاپيك زدم واسه آموزش نرم افزارهاي برنامه ريزي توليد مثل همكاران سيستم و نماد ايران و غيره...ديدم اصلا هيشكي نميگه خرت به چند!!
حالا قيمت نرم افزار بيش از 30 ميليون تومنه و كلي هزينه آموزش هم كليه.!!يعني ديدم هنوز اندرخم يك كوچه ايم!! تنهايي داشتم پشتك وارو ميزدم توي تاپيك!
بيخيال شدم...
مثال كار خودمو زدم واسه بقيه دوستان هم همينطوره ...
قبول دارم
ولی مشارکت وقتی تازه داری چیزی یاد میگیری یا اطلاعاتی بدست میاری کمتر هست
دست شما هم و دوستانم درد نکنه

hamid051

کاربر ممتاز
آره بايد اين جا بيافته.نميدونم توي فروم هاي ديگه عضو هستيد يا نه اما به محض اينكه تاپيك غير مرتبط با اون قسمت باشه حذف ميشه و يه پيغام مبني بر حذف تاپيك به فلان علت به كاربر داده ميشه.
همه چي سر جاي خودش.الان ما به قول شما بخش مديريت كيفيت داريم.اونوقت توي صفحه اول ميان تاپيك ايزو ميزنند!! بابا مدير تالار بايد 24 ساعته آنلاين باشه واسه همينكار گويااااااا!
خوب همينو سرجاش بزني نميشه؟

اره دیگه -اگر فرهنگ این قضیه جا بیفته که خیلی البته بازم باید ریشه یابی کنیم که چه مشکلی وجود داره بیشتر بچه ها توی صفحه اصلی دارن تاپیک میزنن - من دوتا دلیل به ذهنم میرسه 1- اینکه اول با قوانین و صفحه هات و دیگر دسته بندی ها بی اطلاع هستند 2- اینکه وقتی میبینن بازدید انچنانی نداره توی تاپیک های تخصصی برای همین صفحه اصلی رو انتخاب میکنن
حالا دلیل اول رو میشه با رسم یک چارت و نقشه دسته بندی ها رو مشخص کرد اما برای مشکل دوم دیگه نمیدونم باید چکار کنیم

linktaz

کاربر بیش فعال
اره دیگه -اگر فرهنگ این قضیه جا بیفته که خیلی البته بازم باید ریشه یابی کنیم که چه مشکلی وجود داره بیشتر بچه ها توی صفحه اصلی دارن تاپیک میزنن - من دوتا دلیل به ذهنم میرسه 1- اینکه اول با قوانین و صفحه هات و دیگر دسته بندی ها بی اطلاع هستند 2- اینکه وقتی میبینن بازدید انچنانی نداره توی تاپیک های تخصصی برای همین صفحه اصلی رو انتخاب میکنن
حالا دلیل اول رو میشه با رسم یک چارت و نقشه دسته بندی ها رو مشخص کرد اما برای مشکل دوم دیگه نمیدونم باید چکار کنیم
به نظر من يكم بايد جدي تر با اين قضيه برخورد كرد،مثل قوانين راهنمائي رانندگي!!

اگر جريمه نباشه كه كسي رعايت قانون نميكنه(تو ايران)اينجا هم بايد سختتر گرفته بشه تا اين مشكل حل شه.يعني به محض زدن تاپيك تكراري يا زدن تاپيك در جاي نامناسب حذف بشه تا كاربران بعد از مدتي بفهمند اگر قوانين رو رعايت نكنند به جوابي نميرسند!

آخرین ویرایش:

ویدا

عضو جدید
اگه امکانش هست اطلاعات تخصصی تری بذارید اینجا.
و ضمنا به نظرم دسته بندی تاپیک‌ها اصلا مناسب نیست. با توجه به گستردگی مطالب توی مهندسی صنایع بهتر نیست برای هر مبحث، یه فولدر جدا ایجاد بشه تا بچه ها سردرگم نشن؟
من هر بار به اینجا سر زدم نتونستم مطلب مورد نظرم رو پیدا کنم.

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
اگه امکانش هست اطلاعات تخصصی تری بذارید اینجا.
و ضمنا به نظرم دسته بندی تاپیک‌ها اصلا مناسب نیست. با توجه به گستردگی مطالب توی مهندسی صنایع بهتر نیست برای هر مبحث، یه فولدر جدا ایجاد بشه تا بچه ها سردرگم نشن؟
من هر بار به اینجا سر زدم نتونستم مطلب مورد نظرم رو پیدا کنم.

.
.
.

سلام!

در این مورد بحث زیادی داشتیم!

دسته بندی فیلدها و سرفصل ها در صنایع واقعا مشکله!

گمون کنم اونقدر ها هم که شما فرمودید دسته بندی ها بد نباشن!

ممنون میشم اگر مثالی در این خصوص بزنید که فلان مورد باید چطوری باشه؟!!

آخرین ویرایش:

alireza 68

عضو جدید
راستش من چندتا نظر دارم
مثلا ماهم میتونیم مثل بچه های تالار مدیریت که دارند تالارشون رو بخش بندی میکنم بخش بندی کنیم اینجوری خیلی خوبه
مثلا ما یک مدیر داریم و یک دستیار نیازی نیست که مدیر و دستیارو عوض کنیم
البته خود مدیر اگه میخاد بازنشسته بشه یا کاری داری میتونه بگه
ولی حداقل دستیار مدیر آقا وحید فعال تر باشن البته ممکنه ایشون هم مشکلاتی داشته باشن
که میشه ایشون عوض شن یا دستیار دیگری گذاشته شه در کنار ایشون
من تو یه سری تاپیک ها دیدم اقا وحید دارای اطلاعات زیادی هستن
همینطور یه سری تاپیک تیمی داریم مثل مقاله نویسی mis و کیفیت و...
حتی دیدم یه سری ها عنوان دارن مثلا کاربر فعال تیم فلان میشه این عنوان ها و کاربر هارو بیشتر کرد و حتی تیم های دیگه ای راه انداخت
مثلا تاپیک برنامه ریزی تولید به صورت اجرائی با حضور کاربر linktaz خیلی عالی هست و میتونه واسه خودش یه تیم برنامه ریزی تولید باشه با کاربرهای بیشتری این همون بخشیست که من اشاره کردم به تالار مدیریت که دارن بخش بندی میکنن
و همچنین یه سری کاربر فعال داریم که من فقط دونفر دیدم اقا حمید واقا علی
ولی مثل اینکه علی اقا درگیر سربازی هستن کاملا طبیعی هست
میشه کاربر های فعال بیشتری داشته باشیم
ولی این خیلی تز خوبی بود از حمید اقا که یه سند تنظیم بشه همه بدونن چه خبره و هم اینکه خبری نمیش از یه سری کاربرا مخصوصا تیم کیفیت که من کل تاپیک رو خوندم و دیدم که کلا 6 نفر اعضای اصلی بودن مثل اینکه مطالب خوبی هم بود
ولی علاوه بر 6 نفر افراد دیگری هم بودن که فعالیت داشتن
میشه اعضای قبل رو برکردوند یا اعضای جدید رو جایگزین کرد تا تیم راه بیفته
خلاصه میشه اینکه افرادی که خیلی فعالن اختیاراتی داشته باشن مثلا اقا حمید
یا افراد دیگه مدیر دستیار و فعال و... هستن به اططلاح استیضاح شن :biggrin:
البته شوخی بود منظور اینکه پرسیده شه اگه نمیخان و نمیتونن بیان اعضا عوشض شن
البته نظر منه ببخشیدا
بالاخره ریاست جمهوری هم هر4 سال
میشه قانون گذاشت هر 2 سال یا هر 1 سال عوض شه
بالاخره هرکسی بعد دوران دانشجویی یا حتی در زمان دانشجویی هزارتا کار براش پیش میاد
مخصوصا اقایون که سربازی کار و... دارن
و همچنین دیدم تاریخ عضویت اقا مصطفی که این روزا خیلی فعالن خیلی قدیمی هست
خوب بالاخره ممکنه کسی که سر کار میره اینترنت هم داشته باشه
ولی هرکسی این امکانات رو نداره
اقا حمید یه تاپیک داره به نام نظریه کیفیت اسلامی خیلی عالیه
و اقا مصطقی که درباره بهره وری و سود اوری این روزا فعالن
خلاصه این بود نظرات ما
با تشکر

sed ali

کاربر ممتاز
بچه ها وقتشه یه فکری بکنیم
اقا ایمان پیدات نیست ؟
دوستان بنظرم با اینکه ایمان از بچه های دوست داشتنی ما هست ولی کم کم باید به فکر یه مدیر دیگه برای تالار باشیم و یه دستیار مناسب .
بهتره هرچه سریعتر برای تالار فکری کنیم .
اینجوری نمیشه پیش رفت .

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها وقتشه یه فکری بکنیم
اقا ایمان پیدات نیست ؟
دوستان بنظرم با اینکه ایمان از بچه های دوست داشتنی ما هست ولی کم کم باید به فکر یه مدیر دیگه برای تالار باشیم و یه دستیار مناسب .
بهتره هرچه سریعتر برای تالار فکری کنیم .
اینجوری نمیشه پیش رفت .

بله کسی که بتونه واقعا تالارو سروسامون بده...
دیگه هیچ تحرکی بین بچه ها نیست...

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نظر من در این مورد بهتره اول خود ایمان و وحید بیان و بگن که میتونن وقت بگذارن واسه سایت یا نه...

اگر بخواد به همین منوال باشه منم موافقم که باید کاری کرد...

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من در این مورد بهتره اول خود ایمان و وحید بیان و بگن که میتونن وقت بگذارن واسه سایت یا نه...

اگر بخواد به همین منوال باشه منم موافقم که باید کاری کرد...

آقا وحید که هستن تو سایت اما تو تالار ندیدمشون... اگه میشه بهشون اطلاع بدید بیان و نظرشونو بگن...
آقا ایمان هم که کلا نیستن... احتمالا خیلی مشغلشون زیاده...
بلاخره باید کاری کرد...
تنها تالار بی نظم و بی تحرک ، تالار صنایعست...

من خودم بارها اینجا سوال مطرح کردمو هیچ کس جواب منو نداده...
اما یه سوال در تالار کامپیوتر پرسیدم ماشالله تا چند روز همه داشتن جواب میدادن...

من با چندتا از بچه های صنایع همین باشگاه حرف میزدم که تالار صنایع نمی اومدن اونم بخاطر بی تحرکی...
امیدوارم تالار ما هم اینقدر فعال بشه که دیگران جذبش بشن...

sed ali

کاربر ممتاز
اره بابا خیلی بی تحرک هستن بچه ها !!
یکی از دلایلش این اقیانوسی بودن صنایع هست . مثلا خودم در خیلی از زمینه ها اطلاعات کافی ندارم.
فقط چند بخش رو خوب کار کردم البته نه کامل !! مثلا کیفیت و تحلیل سیستم رو تا حدودی کار کردم . ولی خیلی زمینه ها اطلاعات کافی ندارم . یا فراموش کردم. مثل کنترل پروژه که واقعا از یادم رفته .

بنظرم باید هرکس چندتا بخش رو فعال کنه و سعی کنه به بقیه اموزش هم بده . تو گروه کیفیت این کار رو یه مدت کردم ولی خب دیدم بازخورد کمه بیخیالش شدم.

کسی که نیست بنظرم باید ناراحت نشه کنارش بزاریم.
ایمان خیلی وقته نیست. وحید هم بودنش کمکی نمیکنه. بنظرم باید یه فکر جدید کرد برای مدیریت.
من خودم وقتشو ندارم ولی هرکی مدیر بشه حمایتش میکنم
یادش بخیر قبل از ایمان هم همین وضعیت بود. همه جمع شدیم مدیر انتخاب کنیم که با مدیریت سایت دعوامون شد و محمد که میخواست مدیر بشه رفت یهو ایمانو گذاشتن مدیر صنایع .
بنظرم الان یه مدیر میخوایم که واسه بچه ها وقت بزاره.
بنظرم باید مدیر این تالار این دور از بین خانوم ها انتخاب بشن .
یه تایپک بزاریم برای نام نویسی مدیر تالار . بعدش رای گیری بشه و ...
یکی اینکار رو بر عهده بگیره .منم همش میام ولی وقت ندارم خودم این موضوع رو پیگیری کنم.
یکی پاشه این موضوع رو شروع کنه دیگه.

linktaz

کاربر بیش فعال
اره بابا خیلی بی تحرک هستن بچه ها !!
یکی از دلایلش این اقیانوسی بودن صنایع هست . مثلا خودم در خیلی از زمینه ها اطلاعات کافی ندارم.
فقط چند بخش رو خوب کار کردم البته نه کامل !! مثلا کیفیت و تحلیل سیستم رو تا حدودی کار کردم . ولی خیلی زمینه ها اطلاعات کافی ندارم . یا فراموش کردم. مثل کنترل پروژه که واقعا از یادم رفته .

بنظرم باید هرکس چندتا بخش رو فعال کنه و سعی کنه به بقیه اموزش هم بده . تو گروه کیفیت این کار رو یه مدت کردم ولی خب دیدم بازخورد کمه بیخیالش شدم.

کسی که نیست بنظرم باید ناراحت نشه کنارش بزاریم.
ایمان خیلی وقته نیست. وحید هم بودنش کمکی نمیکنه. بنظرم باید یه فکر جدید کرد برای مدیریت.
من خودم وقتشو ندارم ولی هرکی مدیر بشه حمایتش میکنم
یادش بخیر قبل از ایمان هم همین وضعیت بود. همه جمع شدیم مدیر انتخاب کنیم که با مدیریت سایت دعوامون شد و محمد که میخواست مدیر بشه رفت یهو ایمانو گذاشتن مدیر صنایع .
بنظرم الان یه مدیر میخوایم که واسه بچه ها وقت بزاره.
بنظرم باید مدیر این تالار این دور از بین خانوم ها انتخاب بشن .
یه تایپک بزاریم برای نام نویسی مدیر تالار . بعدش رای گیری بشه و ...
یکی اینکار رو بر عهده بگیره .منم همش میام ولی وقت ندارم خودم این موضوع رو پیگیری کنم.
یکی پاشه این موضوع رو شروع کنه دیگه.

اگر هدف تغيير مديريت باشه اين فكر تاپيك،فكر خوبيه.به شرطي كه مديريت سايت هم قبول كنه به نظرات كاربران احترام بذاره...

sed ali

کاربر ممتاز
اگر هدف تغيير مديريت باشه اين فكر تاپيك،فكر خوبيه.به شرطي كه مديريت سايت هم قبول كنه به نظرات كاربران احترام بذاره...

باید قبول کنه وگرنه که درشو باید گل گرفت.
من تایپیکشو میزنم خواهشا دوستان بیان و نظر بدن .

moh72

عضو جدید
به نظر من اگه افرادی که تو صنعت هستن بیشتر میومدن اینجا خیلی عالی میشد یه جورایی همه ی بحثای اینجا در سطح دانشجوییه مثلا چنتا مهندس صنایع با 10 20 سال سابقه نمیان اینجا رو یه موضوعی بحث کنن، بحثا الان همش در مورد استخدام و زمینه های کاری و ...هستش اگه مهندسای صنایع با تجربه هم میومدن اینجا فعالیت میکردن سطح علمی تالار خیلی بالا میرفت و افراد تازه وارد تو این رشته مثل من هم استفاده ی بیشتری از اینجا میبردیم
نظر شما چیه؟