کنکور ارشد رشته شیمی (منابع،سوالات و راهنمایی)

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
فکر کنم 1000 تا 1200 توی شیمی فیزیک بشه. رتبه 462 شیمی فیزیک پارسال درصداش اینطور بوده: زبان 10 الی 30 معدنی 22 تجزیه 25 شیمی فیزیک 27.
اسم کتاب شیمی آلی رو میشه برای من هم پیام خصوصی بفرستید
ممنون

Aronshid

عضو جدید
سلام
کسی برای ارشد 93 شروع نکرده؟
یعنی زوده؟

سلام
به نظرم اگه ميخاي منابع رو بخوني شروع كن ولي اگه جزوه س تابستون هم ميرسي بخوني. من اينجوري رسيدم بخونم، فعلن هم كه تا نتيجه ها رو نزنن دس به هيچي نميزنم!

Aronshid

عضو جدید
سلام
کسی برای ارشد 93 شروع نکرده؟
یعنی زوده؟

سلام
به نظرم اگه ميخاي منابع رو بخوني شروع كن ولي اگه جزوه س تابستون هم ميرسي بخوني. من اينجوري رسيدم بخونم، فعلن هم كه تا نتيجه ها رو نزنن دس به هيچي نميزنم!

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا نمی تونم شروع کنم.
کسی پیشنهادی داره؟

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
کلاس شیمی آلی مدرسان شریف(دکتر قهرمان زاده) خیلی خوبه.

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
شیمی فیزیک 1 کتاب اتکینز و شیمی فیزیکه پیام نور خوبه
برای شیمی فیزیک 2 و کوانتوم شیمی فیزیک 2 و کوانتوم لواین
جزوه خوب گیرتون بیاد اول بخونید بعد کتاب خیلی بهتره.
کتاب مدرسان شریف هم خوبه.
در پناه حق

آخرین ویرایش:

haren

عضو جدید
با سلام خدمت بچه ها
من دو سال پیش کنکور دادم رتبه هام افتضاح شد. البته زیاد نخوندم. سال پیش چون حوصله خوندن زیاد نداشتم به پیشنهاد یکی از دوستام پیش یک دانشجوی ph.D دانشگاه تهران که مدرس کنکور بود رفتیم و 4 نفر شدیم بهمون شیمی تجزیه و شیمی معدنی تدریس کرد. فوق العاده تدریس کرد. رتبه های 4 تاییمون زیر 20 شد و این دوتا درس هیچکدوم زیر 60 نزدیم.

haren

عضو جدید
یادم رفت بگم. هرکی خواست پیش این مدرس بره پیام بده راهنماییش کنم. اینجا نمیتونم بگم چون تبلیغ میشه و خلاف قوانین فروم هست.

mahan.mah

عضو جدید
یادم رفت بگم. هرکی خواست پیش این مدرس بره پیام بده راهنماییش کنم. اینجا نمیتونم بگم چون تبلیغ میشه و خلاف قوانین فروم هست.
سلام لطف میکنید درصداتون و رتبه اتون رو بفرمایید یا عکس بزارید ازش.من شروع کردم و هدفم زیر 100 شدنه

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
امروز روز خوبی برام هست :heart::heart::Dو .........:)و منتظرم دوستان هم استارت بزنند..............:):gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام البته من الان فقط زبان می خونم تا راه بیوفتم و ....

Aronshid

عضو جدید
گروه های دیگه خیلی فعالند!!!!!!!!!!

من امسال كنكور دادم و خدا روشكر ازش رد شدم ولي هرچند وقت يبار سر ميزنم اينجا.. خب اگه سوالي چيزي داري بپرس هركس بلد باشه جواب ميده:)
كم كم بچه ها ميان شولوغ ميشه اينجا نگران نباش:)

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
من امسال كنكور دادم و خدا روشكر ازش رد شدم ولي هرچند وقت يبار سر ميزنم اينجا.. خب اگه سوالي چيزي داري بپرس هركس بلد باشه جواب ميده:)
كم كم بچه ها ميان شولوغ ميشه اينجا نگران نباش:)
ممنون
هر کاری می کنم رو دور خوندن نمی افتم!!!!!!!!!!!

Aronshid

عضو جدید
سلام
آزمون های آزمایشی مدرس و .....؟
ممنون

بنظر من فرقي ندارن آزموناي آزمايشي موسسات مختلف. فقط اين مزيت رو دارن كه هر دو هفته يبار مجبور ميشي خودت رو بسنجي! همين! من ماهان بودم، تو تمام آزموناش انواع و اقسام غلطاي املايي، چاپي و بعضن غلط توي گزينه صحيح وجود داشت. مدرسان هم دوستم بود كه دست كمي از ماهان نداره. كلن هم هيچ خدماتي ارايه ندادن. حتا قرار بود مشاوره انتخاب رشته داشته باشن بعد از كنكور كه... نگم بهتره.

Aronshid

عضو جدید
دوستان کسی میدونه جزوه شیمی الی دکتر اسلامی رو چطور میشه تهیه کرد؟ اصفهان هستم.

من از زيراكسي دانشگاهمون گرفتم. تو دانشگاه شهرتون بايد بتوني پيداش كني..
مال خودم تميز نيست كلي توش نوشتم وگرنه كپيش رو برات ميفرستادم..

mahan.mah

عضو جدید
من از زيراكسي دانشگاهمون گرفتم. تو دانشگاه شهرتون بايد بتوني پيداش كني..
مال خودم تميز نيست كلي توش نوشتم وگرنه كپيش رو برات ميفرستادم..

سلام.ممنون از لطفتون.براتون پیام خصوصی داده بودم.شما دانشجو چمران بودید؟

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
بنظرم الان زياد به رتبه و اينا فكر نكن، اينجوري ممكنه ذهنت آشفته بشه و استرس بگيري.. فعلا فقط بخون. ولي در كل اگه تست هاي سالاي قبل رو بالا بزني حتمن رتبه خوبي مياري.
سلام
باید بر اساس نمره و رتبه برنامه ریزی کرد.مثلا برای رتبه 2رقمی باید بیشتر تلاش کرد.پو...........

Aronshid

عضو جدید
g
سلام
باید بر اساس نمره و رتبه برنامه ریزی کرد.مثلا برای رتبه 2رقمی باید بیشتر تلاش کرد.پو...........
بنظر من بيشتر و كمتر خوندني وجود نداره. همه دارن تا حد امكان ميخونن، شما هم بخونيد! با حداكثر تلاشتون. انرژيتون رو بيشتر روي اين مساله بذاريد.

فرزانه 343

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
g
بنظر من بيشتر و كمتر خوندني وجود نداره. همه دارن تا حد امكان ميخونن، شما هم بخونيد! با حداكثر تلاشتون. انرژيتون رو بيشتر روي اين مساله بذاريد.

رتبه 4 رقمی که مهم نیست،(مهم 2 رقمیه یا حداکثرزیر 250) ..........به قول یه نفر :حدود500 نفر عالی ، حدود 1000 نفر بعدی خوب و 1000 نفر ...بعدی کمتر می خونند و بقیه مثل من سیاهی لشگرند.و آرزوم اینه که از این سیاهی بیام بیرون و استارته شروع شه..........

آخرین ویرایش:

mahan.mah

عضو جدید
aronshid ایا کتاب شیمی الی ماهان نویسنده اش دکتر اسلامیه؟ محتواش با جزوه اسلامی که معروفه یکیه؟ من چند نفر دیدم به اسم اسلامی که استاد الی هستن!