آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

امیرحسین.

اخراجی موقت
هم لپ تاپ هم کامپیوتر ....... فرقی نمیکنه ..... نمیدونم منظورت از دسکتاپ چیه ..........؟
لپ تاپ = لپ ران پا + تاپ بالای = دستگاهی که روی ران پا قرار میگیرد
دسکتاپ = دسک میز + تاپ بالای = دستگاهی که روی میز قرار میگیرد.
بر و بچه های تاجر از اون ور آب میارن عالیه

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
لپ تاپ = لپ ران پا + تاپ بالای = دستگاهی که روی ران پا قرار میگیرد
دسکتاپ = دسک میز + تاپ بالای = دستگاهی که روی میز قرار میگیرد.
بر و بچه های تاجر از اون ور آب میارن عالیه
تا حالا چیزی در مورد نشنیده بودم .......... برم دنبالش .... اگر خوب بود ......... ما هم وارد کنیم .......

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا !!!:confused:
به اصطلاح اورجیناله ، اورجینال واقعی نیس !!!!:confused:
هر شرکتی ... یک سری نمایندگی مجاز ...... توی کشورهای مختلف داره ..... برای خریدن محصول اون شرکت باید .... سراغ نمایندگی های مجازش بری .... میتونی تو سایت رسمی شرکت بری ..... و اونجا لیست نمایندگی های مجازشو در بیاری ..........

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
هر شرکتی ... یک سری نمایندگی مجاز ...... توی کشورهای مختلف داره ..... برای خریدن محصول اون شرکت باید .... سراغ نمایندگی های مجازش بری .... میتونی تو سایت رسمی شرکت بری ..... و اونجا لیست نمایندگی های مجازشو در بیاری ..........

تا اون جایی که من خبر دارم ، نمایندگی تو ایران ندارن !!!

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم کسی میدونه کتاب هیلگاردترجمه پورافکاری واسه ارشدخوبه یانه؟

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب !!!!
گفتم رفتی ، یه شیرجه هم به جای من زدی
:D ، پ نرفتی !
رفتی رفتی یادت نره ، بزن حتما :D

وااااااااااااااااای چ حااااااالی میده........................................فردا;)

عینک شنامو نییییییییییییس:redface: ..........پ شیرجه بی شیرجههههههههههههههههههههه....................:cool:

حتمااااااااا ی شیرجه به جات میززززززززززززززززززنم:D

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اون جایی که من خبر دارم ، نمایندگی تو ایران ندارن !!!
روی لپ تاپ هایی که بدونه باز شدن جعبه هاشون ........ وارد میشه .... البته باز شدن بنا به درخواست خریدار ......... و اکثرا داخل کشوره ......... یکسری آپشن از جمله آنتی ویروس اورجینال هست ...... و خود لپ تاپ ها هم ویندوز اورجینال نصبه ......... محصولاتی مثل آنتی ویروس ...... و ویندوز هم ..... وارد کشور میشه ........ اونم به صورت اورجینال ....... شما اگر به یک فروشگاه ....... معتبر بری با هزینه ای بیشتر از فروشگاه های عادی ...... میتونی اصل این نرم افزارها رو بخری ........

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای چ حااااااالی میده........................................فردا;)

عینک شنامو نییییییییییییس:redface: ..........پ شیرجه بی شیرجههههههههههههههههههههه....................:cool:

رفتی یکم جای منم شنا کن ........

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

مییییییییییییییییییسی دوسم :D

مراقب خودت باش

روی لپ تاپ هایی که بدونه باز شدن جعبه هاشون ........ وارد میشه .... البته باز شدن بنا به درخواست خریدار ......... و اکثرا داخل کشوره ......... یکسری آپشن از جمله آنتی ویروس اورجینال هست ...... و خود لپ تاپ ها هم ویندوز اورجینال نصبه ......... محصولاتی مثل آنتی ویروس ...... و ویندوز هم ..... وارد کشور میشه ........ اونم به صورت اورجینال ....... شما اگر به یک فروشگاه ....... معتبر بری با هزینه ای بیشتر از فروشگاه های عادی ...... میتونی اصل این نرم افزارها رو بخری ........

ممنون ;)

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه های روانشناس من احساس تنهایی میکنم
کسی میتونه کمکم کنه؟