نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

mds_eng

کاربر فعال
دوستان محترم عرایض این دوست محترم به شدت تکذیب میشه.
طبق قانون صنعت نفت تمام دوستانی که به صورت اقماری هستند هزینه رفت و برگشت(مثل بلیط هواپیما و ...) شامل حالشون میشه.
لباس و کفش کار هم بهمون دادند و مسئله کمبود بودجه و از این قبیل اشکالات نیست.
همه افراد که در محل حضور دارند از رستوران موجود استفاده می کنند، همه و همه اعم از روزکار، نوبتکار و .... .
کارهم به سختیه کارهایی که در شرکت های پیمانکاری مجبور به انجامش بودیم به هیچ عنوان نیست، به هیچ عنوان!قابل قیاس نیست.درسته که من و بقیه کسانی که نزدیک به یک ماه آمدیم بیشتر از کسانی که چند سال سابقه دارند کار می کنیم ولی باز هم قابل قیاس با شرکت های پیمانکاری نیست.
من که به صورت اقماری هستم وقتی در محل کار هستم از امکانات محدود آنجا استفاده میکنم و وقتی به محل زندگیم بر میگردم از امکاناتی که در اختیار ساکنین شهرمون گذاشتند بهره می برم(مثله استخر،سالن فوتسال و ....).
من از اینکه به چشم یک کارآموز بهم نگاه میشه گاهی خسته میشم ولی این مسیری ایست که با آگاهی پذیرفتم و برا بهبودش تلاش می کنم.

شما درمورد انتقال گاز صحبت می کنی یا جای دیگه؟؟
کدوم منطقه هستید شما؟؟؟
چیزهایی که من گفتم در مورد یارده. اصلا یارد 10- 15 نفر نیرو بیشتر نداره. برای این تعداد کم که رستوران درست نمی کنن!!!
اگه انتقال گازی هستی و اقماری هستی و بلیط هواپیما می گیری لطفا در مورد مشخصات منطقه ای که اونجا کار می کنی به من پیغام خصوصی بدید. ممنون

جالبه حتی ستاد منطقه مون هم رستوران نداره و با ظرف یکبار مصرف از بیرون غذا براشون میارن و پرسی 6 هزار تومن بهشون می فروشن اما شما رستوران دارید! خیلی کنجکاو شدم شما کجا مشغول به کار هستید

آخرین ویرایش:

amin-tech

عضو جدید
سلام
دوستان من مجددا امروز با منطقه 2 تماس گرفتم:
گفتند که دوره آموزشی که برای ما در نظر گرفتند احتمالا می مونه برای بعد از ماه رمضان .
بعد راجع به ایستگاهها سئوال کردم :که آیا بعد از دوره آموزشی به ایستگاه انتخابی خودمون میریم که در جواب گفتند بعضی از ایستگاهها هنوز ساخته نشده اند!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم به اطلاع دوستان برسانم.
حالا واقعا تکلیفه ماها چیه؟

سلام، آقا تورو قرآن اطلاعات غلط و من درآوردی ندین... ای بابا، من الان زنگ زدم منطقه 2 میگم خانم! قراره که دوره آموزشی که برای ما در نظر گرفتند می مونه برای بعد از ماه رمضان؟؟؟
خانمه میگه ای بابا...!!! کچلم کردین از صب تا حالا هرکی زنگ می زنه این سواو می پرسه! بعدش میگه این شایعه رو کی انداخته وسط...؟؟؟؟
جون هر کی دوس دارین تو دل بچه ها رو خالی نکنین...
یا مثلاً اون آقای دیگه همچین بد میگه کع انگار بردنش میدون جنگ! از انفجارو قحطی و فقر و فلاکت و فساد و ...... خلاصه همه چی بد میگه.
بابا انصافتون رو شکر. شما تحصیل کرده های این مملکتین.

یا حق.

damoon.hd

عضو جدید
سلام، آقا تورو قرآن اطلاعات غلط و من درآوردی ندین... ای بابا، من الان زنگ زدم منطقه 2 میگم خانم! قراره که دوره آموزشی که برای ما در نظر گرفتند می مونه برای بعد از ماه رمضان؟؟؟
خانمه میگه ای بابا...!!! کچلم کردین از صب تا حالا هرکی زنگ می زنه این سواو می پرسه! بعدش میگه این شایعه رو کی انداخته وسط...؟؟؟؟
یا مثلاً اون آقای دیگه همچین بد میگه کع انگار بردنش میدون جنگ! از انفجارو قحطی و فقر و فلاکت و فساد و ...... خلاصه همه چی بد میگه.

یا حق.
دوست عزیز شما که تماس گرفتید دقیقا چی گفتن؟ یعنی اگه بعد از ماه رمضون نیست پس کی هستش؟ قبل از ماه رمضون یا اصلا معلوم نیست کی باشه؟ ما که هرچی تماس میگیریم گوشیو بر نمیدارن!!:warn: اینجا هم که هر کسی یه چیزی میگه!!!!

amin-tech

عضو جدید
دوست عزیز شما که تماس گرفتید دقیقا چی گفتن؟ یعنی اگه بعد از ماه رمضون نیست پس کی هستش؟ قبل از ماه رمضون یا اصلا معلوم نیست کی باشه؟ ما که هرچی تماس میگیریم گوشیو بر نمیدارن!!:warn: اینجا هم که هر کسی یه چیزی میگه!!!!

برادر بزرگوار، به منم میگن معلوم نیست و کلاً سر کاریم حالا حالا ها... ولی من حرفم چیز دیگس...
من میگم حالا که اونا به فکر ما نیستن لا اقل خودمونم نمک رو زخم خودمون نپاشیم و اطلاعات غلط به هم ندیم...

به قرآن من یکی اگه چاره دیگه ای داشتم انصراف می دادم و خلاص. در آخر آرزو می کنم که:

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد / وجود نازکت آزرده گزند مباد

یا حق.

damoon.hd

عضو جدید
برادر بزرگوار، به منم میگن معلوم نیست و کلاً سر کاریم حالا حالا ها... ولی من حرفم چیز دیگس...
من میگم حالا که اونا به فکر ما نیستن لا اقل خودمونم نمک رو زخم خودمون نپاشیم و اطلاعات غلط به هم ندیم...

به قرآن من یکی اگه چاره دیگه ای داشتم انصراف می دادم و خلاص. در آخر آرزو می کنم که:

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد / وجود نازکت آزرده گزند مباد

یا حق.

پس این وسط منطقه 2 داره به این و اون اطلاعات غلط میده. چون دیروز دوست خود من جلوی خودم تماس گرفت با منطقه 2 و بهش گفتن که منتظر هستن تا شماره پرسنلی ها بیاد تا دوره برگزار کنن. و احتمالا، یا اواسط تیر ماه هستش یا بعد از ماه رمضون . اینو دیگه خودم شنیدم. پس با این وجود منطقه 2 داره به هر کسی یه چیزی میگه!!

aminabedini

عضو جدید
سلام مهندس
با این شرایطی که میگید لابد حقوق مزایاشم از همه جا بدتره؟
الان حقوق مشخص شده چقدر میدن؟ واسه مسکن چیکار کردید؟ ودیعه مسکن و میدن یا نه؟
باتشکر

سلام دوستان در پاسخ بگم که من برای منطقه 5 کار میکنم و اینکه حقوقمون حدود 1100 + گازکارته و استیتمنتون هم یک ماهه اومده
برای اسکان هم یک ماه مهمانسرا و غذا دادن و ماه دوم هم فقط مسکن تا خودمون خونه بگیریم
راجع به غذا هم اینکه آشپزخونه ایستگاه غذا به همه کارکنان میده
ودیعه مسکن 10 تومنی رو هم اقدام کردیم و گفتن که زود میدن
البته ستاد منطقه 5 معروفه که به کارکنانش اهمیت میده نسبت به مناطق دیگه. و اینایی هم که گفتم فقط راجع بع منطقه 5 گفتم و از مناطق دیگه خبری ندارم

pasha_m

عضو جدید

یا حق.

سلام دوست عزیز
همه کسانی که در اینجا پست میذارن همه منتظرند و آنقدر عذاب کشیده اند که اگر هم به قول شما انصاف هم نداشته باشند به نظر من نمیان اینجا و خبر کذب بدهند من هم همینطور و مطلبی رو که ذکر کردم همان چیزی بود که منطقه هفته قبل که تماس گرفته بودم بهم گفتند در ضمن یکی دیگه از دوستان هم که مستقیما با آموزش تماس گرفته بودند همین مطلب رو ذکر کردند.(پست ایشان در صفحه 94 همین تاپیک می باشد)و مطلب ایشان را من هم در ذیل همین پست نقل قول می کنم:

سلام خدمت مهندسین عزیز
من با آموزش منطقه دو تماس گرفتم میگفت احتمال داره کلاسهای آموزشی که قرار بود اول تیر شروع بشه، بیوفته بعداز ماه رمضان. با این اوضاع حالا حالا ها باید صبر کنیم اگه خواستید زنگ بزنید پیگیری کنید شاید زودتر از بلاتکلیفی در بیاییم.
اینم شماره تماس مستقیم آموزش منطقه دو 03116242087

اگه منطقه به شما خبر و اطلاعاتی بجز این داده خوشحال می شیم بقیه دوستان رو هم در جریان بذارید.

با سپاس

pasha_m

عضو جدید
سلام دوستان در پاسخ بگم که من برای منطقه 5 کار میکنم و اینکه حقوقمون حدود 1100 + گازکارته و استیتمنتون هم یک ماهه اومده
برای اسکان هم یک ماه مهمانسرا و غذا دادن و ماه دوم هم فقط مسکن تا خودمون خونه بگیریم
راجع به غذا هم اینکه آشپزخونه ایستگاه غذا به همه کارکنان میده
ودیعه مسکن 10 تومنی رو هم اقدام کردیم و گفتن که زود میدن
البته ستاد منطقه 5 معروفه که به کارکنانش اهمیت میده نسبت به مناطق دیگه. و اینایی هم که گفتم فقط راجع بع منطقه 5 گفتم و از مناطق دیگه خبری ندارم

سلام دوست عزیز
تشکر از اطلاعات خوب شما
منظورتون از اینکه گفتید ماه دوم فقط مسکن یعنی چی ؟
و اینکه آیا برای این وام 10 تومنی ضامن نیاز هست؟
با سپاس

NOBOADY

عضو جدید
شما درمورد انتقال گاز صحبت می کنی یا جای دیگه؟؟
کدوم منطقه هستید شما؟؟؟
چیزهایی که من گفتم در مورد یارده. اصلا یارد 10- 15 نفر نیرو بیشتر نداره. برای این تعداد کم که رستوران درست نمی کنن!!!
اگه انتقال گازی هستی و اقماری هستی و بلیط هواپیما می گیری لطفا در مورد مشخصات منطقه ای که اونجا کار می کنی به من پیغام خصوصی بدید. ممنون

جالبه حتی ستاد منطقه مون هم رستوران نداره و با ظرف یکبار مصرف از بیرون غذا براشون میارن و پرسی 6 هزار تومن بهشون می فروشن اما شما رستوران دارید! خیلی کنجکاو شدم شما کجا مشغول به کار هستید

بعضی وقتا یه پرسشی میشه که من رو متعجب می کنه!خوب معلومه که من هم مثله شما در خصوص انتقال گاز صحبت می کنم.خرداد 90 امتحان دادم الان تو یکی از ایستگاه های تقویت فشار گاز مشغول هستم.
قبل از آموزش ما رو به ایستگاه منتقل کردند، الان هم منتظر شروع آموزش بدو استخدام هستیم.

aminabedini

عضو جدید
سلام دوست عزیز
تشکر از اطلاعات خوب شما
منظورتون از اینکه گفتید ماه دوم فقط مسکن یعنی چی ؟
و اینکه آیا برای این وام 10 تومنی ضامن نیاز هست؟
با سپاس
ماه دوم فقط مسکن یعنی چی ؟ یعنی اینکه ماه دوم هم میتونیم از مهمانسرا استفاده کنیم اما غذا رو فقط وعده هایی که توی شیفت هستیم بهمون میدن و باقی وعده ها و همینطور روزهای رست رو باید خودمون تهیه کنیم
و وام ودیعه 2 تا ضامن میخواد که اینجا ما با بچه های خودومون به صورت ضربدری ضامن همدیگه شدیم( هنوز کارای تکمیل مدارک رو تکمیل نکردیم البته)
شاد زی مهر افزون

mds_eng

کاربر فعال
دوستان عزیز تا این آقای nobAody زیاد تعجب نکرده من تمام حرفای خودمو تکذیب می کنم. هر چی ایشون میگن درسته. اصلا لامصب نمی دونید این انتقال گاز چه بهشتیه.
والاااااااا

askari30

عضو جدید
دوستان عزیز تا این آقای nobAody زیاد تعجب نکرده من تمام حرفای خودمو تکذیب می کنم. هر چی ایشون میگن درسته. اصلا لامصب نمی دونید این انتقال گاز چه بهشتیه.
والاااااااا

بابا دمتون گرم چقدر عصبی!!!
مگه از شما تست روانشناختی نگرفتن؟!؟!؟!؟!

NOBOADY

عضو جدید
می بایست واقعیت ها رو در نظر گرفت و آنچنان که هست زشت و زیبا رو باهم برای نتیجه گیری ارزیابی کرد.باز هم تعجب می کنم!چراکه شرکت انتقال گاز بهشت هم نیست.ظروف زمان و مکان را در نظر بگیرید و ببینید با اشکالاتی که در اشتغال، مسکن، صنعت، رفاه، امنیت و .... وجود دارد آیا باز هم تمام اموری که در صنعت نفت ( به ویژه در انتقال گاز) جاری است کف مطالبات شما رو بلکه هم گاها بیشتر در بر نمی گیره؟
با سپاس

damoon.hd

عضو جدید
سلام بر همه. من امروز مجددا با منطقه 2 (خانم غدیری) تماس گرفتم.
گفتن که قرار بوده یه دوره توی تیر ماه برگزار بشه ولی با توجه به اینکه یه تعداد کمی هنوز طب صنعتی نرفتن،طی آخرین صحبت ها قرار شده که کاره این دوستان هم انجام بشه و توی مرداد ماه(یعنی بعد از ماه رمضان) یباره 1دوره آموزش برگزار کنن. این چیزی بود که دقیقا ایشون گفتن. البته میمونه یه نکته،اونم اینه که چرا تهران اینقدر کند کار میکنه برای دادن شماره پرسنلی؟؟!!بعد از انجام مراحل طب صنعتی هر منطقه مدارکو ارسال میکنه تهران برای گرفتن شماره پرسنلی.ولی الان کسانی هستن که 4 ماهه منتظر شماره پرسنلی هستن!!!!!!! چه تضمینی وجود داره که تهران تا ماهه دیگه شماره پرسنلی های همه دوستان رو صادر کنه؟؟؟؟ دوستان تهرانی که منطقه 2 رو انتخاب کردن اگه کسی هست لطف کنه و یه سری به برج گاز بزنه ببینه قضیه این دیر صادر شدن شماره پرسنلی چیه؟!!!

amin392

عضو جدید
سلام بر همه. من امروز مجددا با منطقه 2 (خانم غدیری) تماس گرفتم.
گفتن که قرار بوده یه دوره توی تیر ماه برگزار بشه ولی با توجه به اینکه یه تعداد کمی هنوز طب صنعتی نرفتن،طی آخرین صحبت ها قرار شده که کاره این دوستان هم انجام بشه و توی مرداد ماه(یعنی بعد از ماه رمضان) یباره 1دوره آموزش برگزار کنن. این چیزی بود که دقیقا ایشون گفتن. البته میمونه یه نکته،اونم اینه که چرا تهران اینقدر کند کار میکنه برای دادن شماره پرسنلی؟؟!!بعد از انجام مراحل طب صنعتی هر منطقه مدارکو ارسال میکنه تهران برای گرفتن شماره پرسنلی.ولی الان کسانی هستن که 4 ماهه منتظر شماره پرسنلی هستن!!!!!!! چه تضمینی وجود داره که تهران تا ماهه دیگه شماره پرسنلی های همه دوستان رو صادر کنه؟؟؟؟ دوستان تهرانی که منطقه 2 رو انتخاب کردن اگه کسی هست لطف کنه و یه سری به برج گاز بزنه ببینه قضیه این دیر صادر شدن شماره پرسنلی چیه؟!!!

سلام بر شما
گفت که شماره پرسنلی شما صادر شده یا نه ؟

loooooop

عضو جدید
سلام بچه ها من اولین بار هست که سوالام رو توی تاپیک میذارم چند تا سوال داشتم کار مهندس برق توی ستاد مناطق عملیاتی چیه؟ و حقوق یه مهندس برق توی مناطق چقدر هست؟و حداکثر به چه مقدار میرسه؟ممنونم کسی به سوالام جواب بده

pasha_m

عضو جدید
سلام بچه ها من اولین بار هست که سوالام رو توی تاپیک میذارم چند تا سوال داشتم کار مهندس برق توی ستاد مناطق عملیاتی چیه؟ و حقوق یه مهندس برق توی مناطق چقدر هست؟و حداکثر به چه مقدار میرسه؟ممنونم کسی به سوالام جواب بده

سلام دوست عزیز
دوستانی که توی این تاپیک هستند برای ایستگاهها و مراکز بهره برداری شرکت انتقال گاز پذیرفته شده اند.من دقیقا متوجه نشده ام شما شرکت نفت قبول شده اید یا انتقال گاز ؟

pasha_m

عضو جدید
انتقال گاز قبول شدم

با سلام
دوستان قبلا راجع به حقوق و مزایا و کار مهندس برق در ایستگاهها و مراکز بهره برداری (یارد) در صفحات قبل بحث و گفتگو کرده اند شما صفحات قبل همین تاپیک را مطالعه بفرمایید چنانچه جواب سئوالاتتون رو نگرفتید در خدمتتان هستم.
با سپاس

amin392

عضو جدید
انتقال گاز قبول شدم

سلام. مهندس جان
شما کدوم منطقه این ؟ و قراره ایستگاه باشین یا مر کز بهره برداری یا ستاد؟
من خودمم دقیقا نمیدونم که این چیزایی که بهتون میگم تا چه حد با واقعیت سازگاره و اینا نتیجه حرفای مختلفیه که من توی این یکسالی که منتظر انجام کارامون هستم از دوستانی که "الان 2ماهه سر کارن ولی آموزشی نرفتن" و یا " آموزشی رفتن و الان تازه در محل انتخابیشون مشغول شدن " و یکی از دوستان یکسال سابقه مشغول بکار در pogc هست. من خودم فکر میکنم دیگه از این بدتر نیست.(حالا شاید بسته به عنوان شغلی و شرایط محیطی که اونجایین یکم حقوقتون بهتر باشه )

شرکت نفت یه پایه حقوق دارد که برا لیسانس امسال 498 تومنه و یه سری مزایا که به حقوق شما اضافه میشه و ازش بعنوان ضریب نام میبرن که هر کدوم ضریبی از حقوق پایه اس مثلا این ضرایب برا ی عسلویه 13 مورده که جمعا ضریبش میشه حدودای 5.2 که بیشترش مر بوط به شرایط بد اب و هواییه و اقماری بودنه (و ضریب بدست امده ضربدر 498 میشه حقوقتون نه اینکه این تازه بشه پایه حقوق و مزایا بهش اضافه بشه )
پس انتقال گازم مثل همینه ولی دیگه شرایط اقماری و ضرایب مربوط به اب و هوای عسلویه رو نداره و حقوقت دیگه مثل اونجا بالا نیست مثلا این جور که شنیدم برای من که منطقه دو ام ضریبش حدود 2 است(یعنی حقوقت ماهیانه ات میشه 900 و اگه کارانه و پاداش بهره وری رو هم اضافه کنی و به کل حقوق سالیانت بشکنیشون حدودای 1100 تا 1200 میشه و البته به این مبلغ باید یه گاز کارت به مبلغ 150 رو هم اضافه کنی
برای منطقه 5(استان فارس و بوشهر) این ضریب بین 2.2 تا 3.2 هست
برای منطقه 10(استان بوشهر) این ضریب حدود 3 هست
و در کل حقوقت حدودای 1300-1400 هست

دوستان دیگه اگه جایی رو اشتباه میگم بم بگن

loooooop

عضو جدید
سلام. مهندس جان
شما کدوم منطقه این ؟ و قراره ایستگاه باشین یا مر کز بهره برداری یا ستاد؟
من خودمم دقیقا نمیدونم که این چیزایی که بهتون میگم تا چه حد با واقعیت سازگاره و اینا نتیجه حرفای مختلفیه که من توی این یکسالی که منتظر انجام کارامون هستم از دوستانی که "الان 2ماهه سر کارن ولی آموزشی نرفتن" و یا " آموزشی رفتن و الان تازه در محل انتخابیشون مشغول شدن " و یکی از دوستان یکسال سابقه مشغول بکار در pogc هست. من خودم فکر میکنم دیگه از این بدتر نیست.(حالا شاید بسته به عنوان شغلی و شرایط محیطی که اونجایین یکم حقوقتون بهتر باشه )

شرکت نفت یه پایه حقوق دارد که برا لیسانس امسال 498 تومنه و یه سری مزایا که به حقوق شما اضافه میشه و ازش بعنوان ضریب نام میبرن که هر کدوم ضریبی از حقوق پایه اس مثلا این ضرایب برا ی عسلویه 13 مورده که جمعا ضریبش میشه حدودای 5.2 که بیشترش مر بوط به شرایط بد اب و هواییه و اقماری بودنه (و ضریب بدست امده ضربدر 498 میشه حقوقتون نه اینکه این تازه بشه پایه حقوق و مزایا بهش اضافه بشه )
پس انتقال گازم مثل همینه ولی دیگه شرایط اقماری و ضرایب مربوط به اب و هوای عسلویه رو نداره و حقوقت دیگه مثل اونجا بالا نیست مثلا این جور که شنیدم برای من که منطقه دو ام ضریبش حدود 2 است(یعنی حقوقت ماهیانه ات میشه 900 و اگه کارانه و پاداش بهره وری رو هم اضافه کنی و به کل حقوق سالیانت بشکنیشون حدودای 1100 تا 1200 میشه و البته به این مبلغ باید یه گاز کارت به مبلغ 150 رو هم اضافه کنی
برای منطقه 5(استان فارس و بوشهر) این ضریب بین 2.2 تا 3.2 هست
برای منطقه 10(استان بوشهر) این ضریب حدود 3 هست
و در کل حقوقت حدودای 1300-1400 هست

دوستان دیگه اگه جایی رو اشتباه میگم بم بگن

من منطقه 6 قبول شدم گفتن توی ستاد هستی حالا به نظرت من حقوقم چقدر هست و حداکثر چقدر میشه؟ تو ستاد باید چیکا کنی؟ منظورم کار تو ستاد چیه؟ ممنون میشم جواب بدید

amin392

عضو جدید
من منطقه 6 قبول شدم گفتن توی ستاد هستی حالا به نظرت من حقوقم چقدر هست و حداکثر چقدر میشه؟ تو ستاد باید چیکا کنی؟ منظورم کار تو ستاد چیه؟ ممنون میشم جواب بدید

ضریب اونجا رو نمیدونم شما اگه فهمیدی به ما هم بگو تا دوستان بعدی رو بهتر بتونیم راهنمایی کنیم
رشتتون چیه و بومی اون منطقه این؟
منطقه 6 تا اونجا که دیدم حوزه کاریش کرمان بندر عباس و سیستانه که همگی از استان های محروم کشورن باید ضریبش بالا باشه (البته طبق گفته دوستانی که عرض کردم بالاترین ضریب 3.2 است که اونم مر بوط به منطقه 5 و در استان بوشهره ).
باید زحمت بکشی یه زنگ بزنی منطقه 6 و ضریبش رو ازشون بپرسی (البته ممکنه برا اینکه بفهمن موندگاری یا نه یه عدد کمتری رو بهت بگن ولی حقوقت همون حدوده یعنی ممکنه واقعیش مثلا 2.5 باشه بگه 2)
این ضرایب همونجور که گفتم به محیط وسمتی که برات میزنن بستگی داره که با توجه به اینکه شما تازه مراحل رو داری طی میکنی خیلی زوده بدونی سمتت چیه(من خودم سمتی که برام زدن رو زمانی که رفتم برا طب فهمیدم یعنی 8 ماه بعد از مصاحبه علمی)

loooooop

عضو جدید
ضریب اونجا رو نمیدونم شما اگه فهمیدی به ما هم بگو تا دوستان بعدی رو بهتر بتونیم راهنمایی کنیم
رشتتون چیه و بومی اون منطقه این؟
منطقه 6 تا اونجا که دیدم حوزه کاریش کرمان بندر عباس و سیستانه که همگی از استان های محروم کشورن باید ضریبش بالا باشه (البته طبق گفته دوستانی که عرض کردم بالاترین ضریب 3.2 است که اونم مر بوط به منطقه 5 و در استان بوشهره ).
باید زحمت بکشی یه زنگ بزنی منطقه 6 و ضریبش رو ازشون بپرسی (البته ممکنه برا اینکه بفهمن موندگاری یا نه یه عدد کمتری رو بهت بگن ولی حقوقت همون حدوده یعنی ممکنه واقعیش مثلا 2.5 باشه بگه 2)
این ضرایب همونجور که گفتم به محیط وسمتی که برات میزنن بستگی داره که با توجه به اینکه شما تازه مراحل رو داری طی میکنی خیلی زوده بدونی سمتت چیه(من خودم سمتی که برام زدن رو زمانی که رفتم برا طب فهمیدم یعنی 8 ماه بعد از مصاحبه علمی)

بهترین سمت تو انتقال گاز چیه از نظر حقوقی؟ممنون

amin392

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز
کسی خبر جدیدی نداره ؟

خبر که نیست خودت میدونی.
با اومدن ماه رمضون یعنی رفته برا بعد ماه رمضون. حالا تواین مدت شماره پرسنلیت اومده باشه که چه خوب
وگرنه منتظر دوره بعدی باش یعنی فعلا برا بقیه زندگیت تصمیم نگیر یعنی لنگ در هوا باش یعنی بابا تازه دوسال شده دیگه چیزی نیست یعنی خیلی خوبه دیگه همه چی آرومه من چقد خوشحالم .خیلی خوبه نه

پیشنهاد میکنم دوستان بیکار برن دنبال یه کار بگردن شاید فعلا خبری نخواد بشه

آقایونی که رفتن سر کار این state تون نیومد ببینیم این مزایایی که ضریب رو میسازه چیه و بالا خره حقوقمون اگه رفتیم شرکت گاز چقدر میشه؟

بالا