موضوع پایان نامه شما چیست؟

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع پايان نامه ي من پارک مدرسه دخترانه اس،مقطع ابتدايي،رويکرد اجتماعي دارم...

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلاصه ای از پایان نامه عرفان در معماری و طراحی مقبره شمس تبریزی بر اساس عرفان

عالی بود مرسی...به نظر شما از این موضوعات به چه صورت میتونم توی خانه شعر استفاده کنم و کمک بگیرم....موضوع من خانه شعر سهرابه خیلی دوست دارم نظر بقیه رو بدونم....

سلام دوست خوبم، من چون میخواستم طرح مقبره شمس حس عرفان رو تداعی کنه از مراحل عرفان تو طراحی استفاده کردم و اون حسو تو فضا ایجاد کردم طوری که فرد با عبور از یه مسیر پر پیچو خم در انتها به مقبره یاهمون هدفش که در عرفان خداست میرسه البته اینجا منظور مقبرس..حالا شما باید کارتو بر اساس ریتم شعرگونه جلو ببری ،افراد زیادی نظرات زیادی در مورد شعر در معماری و استفاده از اون گفتن، شخصیت خود سهرابم خیلی مهمه..حالا من اگه در مورد این موضوع چیزی داشتم واستون میزارم :)

ehsan arch

عضو جدید
تالار عروسی

تالار عروسی

به نظر من تالار عروسی موضوع خوبی هستش... برا کسایی که تو فکر انتخاب موضوع هستن پیشنهاد میکنم......!:D

نیا باران!
زمین جای قشنگی نیست.
من از اهل زمینم.
خوب میدانم که گل در عقد زنبور است ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست دارد

shima jo0on

عضو جدید
سلام دوست خوبم، من چون میخواستم طرح مقبره شمس حس عرفان رو تداعی کنه از مراحل عرفان تو طراحی استفاده کردم و اون حسو تو فضا ایجاد کردم طوری که فرد با عبور از یه مسیر پر پیچو خم در انتها به مقبره یاهمون هدفش که در عرفان خداست میرسه البته اینجا منظور مقبرس..حالا شما باید کارتو بر اساس ریتم شعرگونه جلو ببری ،افراد زیادی نظرات زیادی در مورد شعر در معماری و استفاده از اون گفتن، شخصیت خود سهرابم خیلی مهمه..حالا من اگه در مورد این موضوع چیزی داشتم واستون میزارم :)
واقعا ازتون ممنونم دوست خوبم مرسی از نظرتون

Godarzi

عضو جدید
سلام..موضوع من مدرسه ی معماری تو همدانه...کسی هست کمکم کنه؟؟

neda...

عضو جدید
موضوع من مرکز سماع و رقص های آیینیه کسی میتونه اسم براش پیشنهاد کنه؟متجلی موضوع باشه...

rezvan.m

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من معماری صادقانه در سرای موسیقی ...... کسی میتونه به من تو مظالعاتش کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

م معمار

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من مرکز نمایش های سنتی وایینی هستش.کسی میتونه کمک کنه؟ .کتاب یا مقاله هم باشه خوبه.

م معمار

عضو جدید
سلام موضوع پايان نامه من موزه رقص هاي سنتي ايرانه كسي ميتونه راهنماييم كنه.؟

سلام .من چند تا کتاب بهت معرفی میکنم امیدوارم بدردت بخوره. اخه موضوع منم همینه .تارخچه رقص در ایران نویسنده (نصر اشرافی) تاریخ رقص در ایران(یحیی ذکا) ایین ونمایش در ایران مترجم(داود حاتمی)

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .من چند تا کتاب بهت معرفی میکنم امیدوارم بدردت بخوره. اخه موضوع منم همینه .تارخچه رقص در ایران نویسنده (نصر اشرافی) تاریخ رقص در ایران(یحیی ذکا) ایین ونمایش در ایران مترجم(داود حاتمی)

ممنون

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پایان نامه ام ر. میخوام پاویون ایران در اکسپو 2015 بردارم نیازمند راهنمایی هستم

rahajon

عضو جدید
سلام .خسته نباشین.من موضوعم مجموعه اقامتی توریستی در کویره میشه راهنماییم کنین.شدیدا به مطالب جدید نیاز دارم.منتظرم...

بالا