ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mori1365

عضو جدید
سلام
من اگه الان واسه پردیس مدارک بفرستم و قبول بشم هفته اول شهریور که نتایج میاد دیگه نمیتونم اونارو برم ؟ منظورم اینه دانشگاه اسم منو جزو قبولیاش میزنه و نمیتونم شبانه یا پیام نور برم؟
فرق آزاد با پردیس تو مدرک چیه ؟ مدرک پردیس میزنه سراسری یا آرم پردیس توش هست ؟ معتبر هست مدرکش ؟ از آزاد بهتره ؟
کسی از دوستان اگه شماره کسی رو داره که پردیس میره میشه لطفا شماره رو واسم پیام خصوصی کنه تا شخصا چند تا سوال بچپرسم ازشون
کسی هست جواب بده ؟
یک توصیه بهت میکنم پردیس نرو پشیمون میشی بعدا وقتی به راحتی یکم تلاش میشه روزانه قبول شد چرا بری پردیس؟؟؟یکی از دوستان بنده دانشجوی سال اخر دکتری هست توی پردیس دانشگاه تهران توی کیش هر جا برای هییت علمی مراجعه میکنه قبولش نمیکنن خودشم میگه همه خیال میکنن کسی که پردیس درس میخونه بار علمی نداره و فقط یه پول میده مدرک میگیره و خیلی پشیمان بود از اینکه رفته پردیس الان کسی 4 ماه درست درس بخونه راحت میتونه روزانه شهر خودش قبول شه

karim-mech

کاربر بیش فعال
سربازی خیلی حال میده الان از پشت تویوتا اومدم پایین. همه ستون فقراتم درد میکنه!
غذا هم فقط تخم مرغ ابپز + سیب زمینی.
خدا این 60 روز کی تموم میشه!
کسری فقط کسری بسیج مونده که اون هم مکافات داره گرفتنش!
کسری لیسانس و فوق لیسانس هم حذف شده!

دوستان مکاترونیک علم و صنعت تا چند قبوله البته روژانه ش؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره میدونم همشون یه کرباسن
اما به نظرم کمی تا حدودی لازمه
در مورد ازمونهای نصیر و جامعه و کیفیتش اطلاعی نداری یا کسی رو نمیشناسی که قبلا شرکت کرده باشه؟
ممنون از پاسخت
یه پیشنهاد بدم بشین بیخیال همه ازمون ها شو جز پول هدر دادن چیزی ندارن به جاش از تایپیک ازمون های ازمایشی سوالاتو دانلود کن بزن چون نه به رتبه شون اعتماد هست نه به سطح استانداردی سوالات

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اول از همه واقعا متاسفم برای دوستان سال 93
کافیه به پست های اول تایپیک های ارشد 91و92نگاه کنید و ببینید دوستان چگونه با هم رفیقند و به کمک هم میومدند از دانلود جزوه و ازمون گرفته تا همدردی و کمک خیلی ها با اجحاف در حق ایمان ناراحت شدند و خیلی ها بعد قبولی افتخار امیزش خوشحال
اما شما از اول به فکر جنگ و رقابت هستید و ببخشید تبلیغ برای پر پول کردن جیب کسانی که..........
بگذریم امیدوارم سروش تایپیک 93را دوباره باز کند اما نه برای شما دوستان بلکه برای کسانی که با صد امید و ارزو میایند تایپیک روحیه میگیرند و روحیه میدهند و به هم تو درس ها کمک میکنند
ببخشید تند حرف زدم اما واقعا جای تاسف داره

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سوالای پارسه خیلی سخته من با ماهان راحت تر بودم همشونم سر و ته یک کرباس
اتفاقا مهندس به نظر بنده سطح سوالات پارسه (البته محض تبلیغ نیست ) نسبت به ماهان خیلی استاندارد تره ضمنا شما سعی کن آزمون های سنجش رو بدی باور کن از همش استاندارد تره گرچه جامعه آماریش کمتر
من خودم امسال فقط یه آزمون سنجش دادم یکی از تست های ساختش عینا تو کنکوراومده بود
من با مهندس فتحی موافقم سعی کنید پولتونو بیخود و بی جهت وقف این موسسات نکنید من بار ها گفتم حالا هر طور صلاح میدونید
پیرو راهنمایی مهندس فتحی میتونید سوالات آزمون های موسسات رو در تاپيك آزمون هاي آزمايشي دانلود کنید
دوستان 93 تاپیکتون متاسفانه قفل شد میتونید فعلا مسائل رو اینجا مطرح کنید و خدایش از تبلیغات تابلو و افراطی پرهیز کنید
موفق باشید;)

آخرین ویرایش:

مکاترونیک8282

عضو جدید
من الان خودم کارمند ماهان هستم. بعضی جزوه ها خوبه بعضیش اصلا! همونطور که پارسه. آزمونامون سعی شده استانداردسازی بشه.آزمون های پارسه هم خوبه هم سوالای قشنگی داره. فقط یه چیز مهمه و اون این که هیچ کدوم مثل کنکور نیستن 100%! قرار هم نیست باشن! چون طراح یکی نیست! اصولا بنظر من آزمون آزمایشی دادن واجبه نه چون اینا موسسات خوبین، چون کار ارشد سنگینه و زمان کم، و تسلط روی تست زدن لازم، پس آزمایشی کنکور دادن خیلی بهتر از اینه که هیچ آمادگی کنکوری نداشته باشی و بعد بری سر جلسه اصلی!
خود من پول نداشتم، آزمونای دوستامو میگرفتم 2 هفته یکبار کنکور میدادم تو کتابخونه. بانک تست 74 به اینطرف رو هم خریده بودم. واقعا برای من مفید بود تست زدن به سبک آزمون.

خلاااااااصه اینکه واسه ارشد پول تو جیب موسسات هرچی نریزین بهتره! بجاش یک کتاب خوب بخرین! و بجای اینکه 10 تا کتاب بخونین از یه درس، یه کتاب رو 10 بار بخونین گر همه کتاب خیلی خوبی هم نباشه، ولی نتیجه میگیرین با تکرار.
بعد هم مهم تر از همه اینا، سوالات کنکور هر سال حجم خییییییییلی زیادیش تکرار سال های پیشه؛ بانک تست هر موسسه ای هم که شد تهیه کنید، و از همین اول تست بزنید انقدر که نه فقط عالی یاد بگیرید، اصلا حفظ بشید تست ها رو! نتیجه میگیرین حسابی. اینو مشاور سازمان سنجش تو شبکه هفت گفت، واقعا بدرد من یکی که خورد.

آخرین ویرایش:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،من برام یه شک و شبهه ای ایجاد شده،لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه:
من تقریبا بهمن ماه پارسال فارغ التحصیل شدم......بعد میخواستم برم سربازی تا شهریور .......قبل عید یه اتفاقاتی افتاد و من پامو گچ گرفتم.....دیگه نشد سربازی برم و دفترچه پر کرده بودم که بفرستم و همه چی آماده بود.....که نشد بعد دیگه اصلا سرباز و اینطور مسایل رو یادم رفت....چون تحت درمان بودم...
الان میخوام بدونم این مدت که من هیچ دفترچه ای رو پست نکردم برام غیبت میخوره؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام دوستان،من برام یه شک و شبهه ای ایجاد شده،لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه:
من تقریبا بهمن ماه پارسال فارغ التحصیل شدم......بعد میخواستم برم سربازی تا شهریور .......قبل عید یه اتفاقاتی افتاد و من پامو گچ گرفتم.....دیگه نشد سربازی برم و دفترچه پر کرده بودم که بفرستم و همه چی آماده بود.....که نشد بعد دیگه اصلا سرباز و اینطور مسایل رو یادم رفت....چون تحت درمان بودم...
الان میخوام بدونم این مدت که من هیچ دفترچه ای رو پست نکردم برام غیبت میخوره؟؟؟
امیر جان شما تا یکسال پس از تاریخ فارغ التحصیلی فرصت داری دفترچه پست کنی.دقت کن که دقیق نذار یه روز مونده به پایان مهلت پست کنی باید حداقل 15 روز قبل از اتمام فرصت یکساله پست کنی چون دیر به دستشون میرسه و اونا این موضوع رو قبول نمیکنن. مثلا اگه 20 بهمن 91 فارغ شدی باید نهایتا اوایل بهمن 92 پست کنی بنابراین غیبت نخوردی چون هنوز مهلت یکسالت تموم نشده

ferferfer

عضو جدید
درود بر دوستان ارشد 92 و آینده سازان ایران:)
البته بنده هم خودم یه روز جز شماها بودم اما به دلیل مشکلاتی که پیش اومد اینده سازی ما یه سال به تعویق افتاد و رفتیم ارشد 93
دوستان بیزحمت یه راهنمایی به ما بکنید در مورد آزمونهای ازمایشی
من به دو دلیل الان میخام ثبت نام کنم
یکی بهره برداری از تخفیف و اینا
دوم مشخص شدن تکلیفم با خودم
راستی یه مورد دیگه من چون درسم تموم شده و این 6ماه تو خونه هستم حتما باید بنویسم ازمون رو
سال قبل پارسه شرکت کردم ازموناش خوب بود هم جامعه اماریش هم تا حدودی سوالاش
اما در مورد پارسه دو تا مشکل پیش اومده اول این که اساتید صاحب نظری مثل معتقدی و گوهری کوچ کردن از اونجا
دوم قیمت خیلی رفته بالا 490 هزار تومن چه خبرههه:surprised:
گزینه بعدی سنجشه که من تصمیم دارم جامعاش رو حتما بنویسم اما راستش از بودجه بندی ازمونای مرحله ایش خوشم نیومد
گزینه بعدی نصیر هست اگه کسی اطلاعی از سطح و جامعه و ایناش داره خاهشا دریغ نکنه من در جریانش نیستم
ماهان رو هم خودم حذفش کردم چون همه دوستام سال قبل میرفتن و ناراضی بودن
پس خاهشا هر کی هر چی در مورد کیفیت ازمونای نصیر میدونه بگه
بین ازمونهای مرحله ای نصیر و سنجش کدوم رو پیشنهاد میکنین
بین جامعهاش خودم نظرم سنجشه
اگه کسی بودجه بندی نصیر رو داره خاهشا بذاره
ایشالا همتون قبول میشید;)
واسه مام دعا کنید

این موسسات هرکدومشون واسه یه رشته خوبن! کلی نمیشه قضاوت کرد و یه موسسه رو رد کرد. با کمی تحقیق متوجه می شین.

amin.ham

عضو جدید
سلام دوستان من باید دفترچه بفرستم

اگه تاریخ بخوره شهریور باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟ ارشد قبول میشم

اگه بیفتم ارتش دیگه تا اخر ارتشم یا بعدا دوباره تقسیم میشه؟؟؟؟

m.r.devil

عضو جدید
سلام دوستان من باید دفترچه بفرستم

اگه تاریخ بخوره شهریور باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟ ارشد قبول میشم

اگه بیفتم ارتش دیگه تا اخر ارتشم یا بعدا دوباره تقسیم میشه؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من در این مورد خیلی تحقیق کردم
اگر شما باید دفترچه بفرستید که بفرستید هیچ راهی ندارید
متاسفانه یا خوشبختانه توی هر یگانی بیفتید باید بعد از پایان ارشد تو همون نهاد خدمت رو تموم کنید
تا اونجایی که میدونم بعد ارشد امریه هم نمیتونید بگیرید مگر این که یه جایی رو بتونید گیر بیارید که زیر نظر همون نهادی باشه که توش خدمت رو هر چند به مدت یک روز گذروندید
اینی که گفتم هر جا بیفتید باید همونجا ادامه بدید براش نمونه دارم
یکی از اشناهامون 5 ماه قبل از قبولی ارشدش تو نیرو انتظامی خدمت کرده بود بعد از این که ارشد رو از خواجه نصیر گرفته بود نه تنها نتونست امریه جور کنه بلکه سپاه هم نشد بره
و نهایتا شد راننده یه سمند که ماشین در اختیار رئیس راهنمایی رانندگی شهرشون بود.یعنی طرف با فوق لیسانس از دانشگاه خواجه نصیر شد راننده در اختیار یه سرگرد:eek:
ای خدا:(
راستی این احتمال هم هست که شما اول آبان اعزام بشید یا اگه نشد و شهریور اعزامم شدید میتونید یه در خواست تعویق بدید اما بازم هر جا بیفتید باید بعد ارشد همونجا ادامه بدین
یه مورد دیگه هم اینه که شما میتونی تو دوران ارشد از پروژه های کسری وزارت دفاع استفاده کنی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مورد دیگه هم اینه که شما میتونی تو دوران ارشد از پروژه های کسری وزارت دفاع استفاده کنی

سلام....
در مورد پروژه های کسری وزارت دفاع میتونی توضیح بدی؟برای شروع چه اقداماتی باید انجام بدیم؟چطوری کسری میدن؟چند ماه کسری میدن؟پروژه در چه زمینه ای باید باشه؟ممنون،یاعلی

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام....
در مورد پروژه های کسری وزارت دفاع میتونی توضیح بدی؟برای شروع چه اقداماتی باید انجام بدیم؟چطوری کسری میدن؟چند ماه کسری میدن؟پروژه در چه زمینه ای باید باشه؟ممنون،یاعلی
تا اونجای که میدونم تهران راحت تر میتونی از این پروژه ها بگیری اگر مقطع ارشد دانشگاه خوب باشی راحت تر بهت میدن. باید بری ستاد نخبگان ازشون پروژه بگیری البته گرفتن پروژه و کسری هفت خوان رستمم داره که باید طی کنی کلا هر راهی جز خدمت معمولی بخوای انجام بدی خیلی باید پیگیری کنی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا اونجای که میدونم تهران راحت تر میتونی از این پروژه ها بگیری اگر مقطع ارشد دانشگاه خوب باشی راحت تر بهت میدن. باید بری ستاد نخبگان ازشون پروژه بگیری البته گرفتن پروژه و کسری هفت خوان رستمم داره که باید طی کنی کلا هر راهی جز خدمت معمولی بخوای انجام بدی خیلی باید پیگیری کنی

آقا ایمان....ممنون که به سوالام پاسخ میدی.....خیلی آقایی......ممنون......یاعلی

m.r.devil

عضو جدید
سلام....

سلام
تا اونجایی که من میدونم حداکثر تا 6 ماه کسری بیشتر نمیشه گرفت
باید به سازمانهای وابسته به وزارت دفاع مراجعه کنی اینی هم که دانشجوی کجا باشی زیاد براشون مهم نیست اما باید تا میتونی مخشون رو یزنی
یک راه هم اینه که بری لیست سازمانهای وابسته رو پیدا کنی بعد بری تو همون سازمانهای وابسته بگی من همه اقدامها رو انجام دادم و معرفی نامه هم از دانشگاه دارم
اینجوری برات موضوع رو تعیین میکنن بعد میفتی دنبال کارهای اداریش یعنی معرفی گرفتن از دانشگاه و اینا
آقا ایمان هم کاملا درست میگن تو تهران راحت تر میشه افتاد دنبالش اما توی جاهای دیگه هم میشه واسش اقدام کرد

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان،میخواستم بدونم رتبه قبولی تبدیل انرژی دانشگاه صنعتی بابل تو چه حدودی هست؟رتبه های قبولی پارسال چند بودن؟
با رتبه 900-950 تبدیل انرژی روزانه بابل میشه قبول شد؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز
من در این مورد خیلی تحقیق کردم
اگر شما باید دفترچه بفرستید که بفرستید هیچ راهی ندارید
متاسفانه یا خوشبختانه توی هر یگانی بیفتید باید بعد از پایان ارشد تو همون نهاد خدمت رو تموم کنید
تا اونجایی که میدونم بعد ارشد امریه هم نمیتونید بگیرید مگر این که یه جایی رو بتونید گیر بیارید که زیر نظر همون نهادی باشه که توش خدمت رو هر چند به مدت یک روز گذروندید
اینی که گفتم هر جا بیفتید باید همونجا ادامه بدید براش نمونه دارم
یکی از اشناهامون 5 ماه قبل از قبولی ارشدش تو نیرو انتظامی خدمت کرده بود بعد از این که ارشد رو از خواجه نصیر گرفته بود نه تنها نتونست امریه جور کنه بلکه سپاه هم نشد بره
و نهایتا شد راننده یه سمند که ماشین در اختیار رئیس راهنمایی رانندگی شهرشون بود.یعنی طرف با فوق لیسانس از دانشگاه خواجه نصیر شد راننده در اختیار یه سرگرد:eek:
ای خدا:(
راستی این احتمال هم هست که شما اول آبان اعزام بشید یا اگه نشد و شهریور اعزامم شدید میتونید یه در خواست تعویق بدید اما بازم هر جا بیفتید باید بعد ارشد همونجا ادامه بدین

من الان سرباز نیروی انتظامی هستم. با لیسانس مکانیک شدم راننده تویوتا وانت! میدونم بعد ارشد باید دوباره برگردم همین ارگان! شاید اون موقع بشم راننده سمند!

mahde1818

عضو جدید
سلام من دوهفته از آموزشیم گذشت بچه ها توی آموزشی پدرتون در می اد من با لیسانس مکانیک مامور تفکیک زباله هستم کلا تحقیر زیاد می شید تازه اینجایی که من هستم می گن بهترین پادگان کشور هست وای به روز بقیه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من دوهفته از آموزشیم گذشت بچه ها توی آموزشی پدرتون در می اد من با لیسانس مکانیک مامور تفکیک زباله هستم کلا تحقیر زیاد می شید تازه اینجایی که من هستم می گن بهترین پادگان کشور هست وای به روز بقیه

سلام.........:)

چی؟؟؟؟:eek:
مامور تفکیک زباله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::D:surprised:

عجب بدشانسی هستی تو:biggrin:

شرمنده قصد بدی نداشتم......دست خودم نبود خندم گرفت....ایشالله خدا بهت کمک کنه....من سربازی نرفتم خدا کنه درآینده ما جای خوب بیفتیم:cry:

آخرین ویرایش:

mahde1818

عضو جدید
سلام.........:)

چی؟؟؟؟:eek:
مامور تفکیک زباله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::D:surprised:

عجب بدشانسی هستی تو:biggrin:

شرمنده قصد بدی نداشتم......دست خودم نبود خندم گرفت....ایشالله خدا بهت کمک کنه....من سربازی نرفتم خدا کنه درآینده ما جای خوب بیفتیم:cry:
البته این کار آسونیه نسبت به کار بقیه!!! بقیه باید هر روز صبح یه جارو دستشون بگیرن جاده رو رو جارو کنن (حدودا یک ساعت) :confused: ضمنا ما در تفکیک زباله 4 تایم که همین کار رو ساده کرده من که کارشناسی مکانیکم دوستم دکترا ژنتیک داره و دو نفر دیگه هم یکشون ارشد ریاضی هست و اون یکی هم ارشد مهندسی شیمی هست !

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستانی که دغدعه آموزشی رو دارند سعی کنند سرباز معلمی بگیرن با امریه. اگه سرباز معلم بشن کلا بسته به محل سکونتشون تو 3 تا پادگان میوفتن واسه مرکز کشور میوفتن خاتمی یزد
اگه امریه وزارت نفت بگیرید آموزشی 01 تهران هستید که از خونتون هم راحت تره!

mahde1818

عضو جدید
دوستانی که دغدعه آموزشی رو دارند سعی کنند سرباز معلمی بگیرن با امریه. اگه سرباز معلم بشن کلا بسته به محل سکونتشون تو 3 تا پادگان میوفتن واسه مرکز کشور میوفتن خاتمی یزد
ههههه از خونتونم راحت تره !! من خودم هم امریه ام مثل اینکه شما توی یه دنیای دیگه داری سیر می کنی حالا میری خودت میبینی فقط همین رو بگم که خودت رو واسه هتل آماده نکن که بد جوری حالت گرفته میشه .

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان،میخواستم بدونم رتبه قبولی تبدیل انرژی دانشگاه صنعتی بابل تو چه حدودی هست؟رتبه های قبولی پارسال چند بودن؟
با رتبه 900-950 تبدیل انرژی روزانه بابل میشه قبول شد؟

سلام،کسی این جواب ما رو بلد نیست بده!!!!

akbar159

عضو جدید

سلام،یعنی کسی سرباز معلمی بگیره،دیگه آموزشی نمیره؟یعنی سه ماه آموزشیت میشه فقط معلمی کردن بدون اینکه شبا کشیک بدیم و بشین و پاشو داشته باشیم؟؟؟؟؟
اگه متاهل بشم سرباز معلمیم جای نزدیک میفته یا دور از خانواده؟؟؟من بچه مازندرانم،واسه آنجا سرباز معلمی داره؟؟؟
امریه که گرفتنش سخته....سرباز معلمی به نظرم آسون باشه....نظر شما چیه؟؟؟

akbar159

عضو جدید
ههههه از خونتونم راحت تره !! من خودم هم امریه ام مثل اینکه شما توی یه دنیای دیگه داری سیر می کنی حالا میری خودت میبینی فقط همین رو بگم که خودت رو واسه هتل آماده نکن که بد جوری حالت گرفته میشه .

شما که امریه گرفتی،بعد از ظهرا بیکاری؟؟؟آخه من شنیدم آنایی که امریه میگیرن صبحا کار میکنن بعد از ظهرا بیکارن!!تقریبا مثل یه کارمند...
حالا نمیدونم چرا شما با این که امریه گرفتی شدی تفکیک زباله کن؟؟؟؟!!!!عجیبه!!!

akbar159

عضو جدید

شما امیریه کجا هستین؟؟؟؟آخه هر کی امریه گرفته راضی بوده.....هم کارش راحت بوده و هم جز سابقه کاری میشه.....البته این کاری که شما میکنین سابقه کاریش بدرد نمیخوره!!!

mahde1818

عضو جدید
شما امیریه کجا هستین؟؟؟؟آخه هر کی امریه گرفته راضی بوده.....هم کارش راحت بوده و هم جز سابقه کاری میشه.....البته این کاری که شما میکنین سابقه کاریش بدرد نمیخوره!!!
توی آموزشی فرقی نداره که امریه کجا باشی من امریه آموزش و پرورش هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا