مطالعه گروهی ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahel_00743

عضو جدید
سلام.. ببخشید دیر شد دسترسی به نت نداشتم.. بفرمایید.. اگه میشه خواهشا بی زحمت یکی پاسخ های آزاد
90 رو برام بذاره...​

سلام دوست عزیزم...واقعا ممنون از لطفت...اینکه وقت گذاشتی و عکس گرفتی خیلی ارزشمنده فقط گلم کیفیت بعضی عکسا انقدر پایینه که گزینه ی درست دیده نمیشه...
با کیفیت بهتر نداری برامون بزاری یا فقط پاسخنامه بدون جواب تشریحی؟؟

sahel_00743

عضو جدید
بچه ها منم خیلی قافل گیر شدم ولی خب اینجوری کسی که واقعا برای هردوش زحمت کشیده میره دانشگاه...
به ضرر ماها شد، چون دقیقه ی نود متوجه شدیم و به نفع اونایی که سال های پیش به خصوص پارسال که دیگه کم مونده بود بیان در خونه ها و بگن بفرمایید ثبت نام کنید....
در کل شاید اینجوری اعتبار دانشگاه آزاد تو مقطع ارشد کمی بالا بره...

mahyar21

عضو جدید
بچه ها کسی خبر نداره اسکیس واسه کی میافته؟
ینی نتایج تئوری کی میخواد بیاد مثلا؟؟؟
حداقلش میفته مرداد یا شهریور ،فکر نکنم اینا بتونن زودتر از 2ماه نتایج رو اعلام کنن:redface:
گذاشتم دوستان نبودم آخه... من خودم 90 رو لازم دارم اگه زحمتی نیست :redface:
دوست عزیز ممنون بابت 91 ولی بعضی جاها واقعا ناخواناست!
پاسخ های تشریحی 90 رو برات میذارم فردا صبح ;)

آخرین ویرایش:

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها منم خیلی قافل گیر شدم ولی خب اینجوری کسی که واقعا برای هردوش زحمت کشیده میره دانشگاه...
به ضرر ماها شد، چون دقیقه ی نود متوجه شدیم و به نفع اونایی که سال های پیش به خصوص پارسال که دیگه کم مونده بود بیان در خونه ها و بگن بفرمایید ثبت نام کنید....
کم مونده بود ؟؟؟ به دوستم زنگ زدن شما تهران ثبت نام کرده بودین پذیرفته نشدین الان ما گرایش شما (مرمت) رو اوردیم ... اگه خواستی بیا ثبت نام کن !!! بخداااااااااااااااااا

sin city

عضو جدید
حداقلش میفته مرداد یا شهریور ،فکر نکنم اینا بتونن زودتر از 2ماه نتایج رو اعلام کنن:redface:

دوست عزیز ممنون بابت 91 ولی بعضی جاها واقعا ناخواناست!
پاسخ های تشریحی 90 رو برات میذارم فردا صبح ;)

امسال دکترا ازاد از اسکیس جدا شد برای اولین بار بعد از سه هفته جواب تئوری اومد دو روز بعدش هم گفتن بیاین اسکیس با توجه به ماه رمضون قبلش اسکیس هست

sin city

عضو جدید
امکان نداره سوالا بیشتر از 80تا بشه

ایشا ا... که نباشه ولی با توجه به این که امسال سازه و منظر هم می خواد بیاد و رشته های دیگه ازاد 200 تا سوال میاد پس ممکنه بیشتر بشه . همه چی امکان داره نمونه ش همین جدا شدن اسکیس ازاد

mahyar21

عضو جدید
ایشا ا... که نباشه ولی با توجه به این که امسال سازه و منظر هم می خواد بیاد و رشته های دیگه ازاد 200 تا سوال میاد پس ممکنه بیشتر بشه . همه چی امکان داره نمونه ش همین جدا شدن اسکیس ازاد
دوست عزیز تو جایی اعلام شده که میخوان سازه و منظر هم بدن؟!
من که رشتم عمرانه سازه خوراک خودمه!:D

mahyar21

عضو جدید
کسانی که فقط رو اسکیس حساب باز کرده بودن از رده خارج میشن!

qazal.

عضو جدید

این منظرو کی شایعه کرده؟؟! اگه مواد امتحانی رو تو دفترچه نگا کنین، اسمی از منظر نیومده

Rahim M

عضو جدید
اصلا من یه سوالی دارم این حدنصاب نمره بر چه اساسیه؟؟؟ یعنی واسه دانشگاه تهران و دانشگاه کرمان یا بوشهر حد نصاب نمره یکیه؟؟؟ یا اینکه هر دانشگاهی یه حد نصاب نمره واسه خودش اعلام میکنه بعد نمره ما رو با اون می سنجند؟؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

واااااااااااای تو رو خدا نگید اینطوری یعنی قبول نمیشیم امسال:cry::crying::crying:

کم مونده بود ؟؟؟ به دوستم زنگ زدن شما تهران ثبت نام کرده بودین پذیرفته نشدین الان ما گرایش شما (مرمت) رو اوردیم ... اگه خواستی بیا ثبت نام کن !!! بخداااااااااااااااااا

کسانی که فقط رو اسکیس حساب باز کرده بودن از رده خارج میشن!

اصلا من یه سوالی دارم این حدنصاب نمره بر چه اساسیه؟؟؟ یعنی واسه دانشگاه تهران و دانشگاه کرمان یا بوشهر حد نصاب نمره یکیه؟؟؟ یا اینکه هر دانشگاهی یه حد نصاب نمره واسه خودش اعلام میکنه بعد نمره ما رو با اون می سنجند؟؟؟؟
به نظر من كه فقط خودشونو مسخره كردن
باور كنين اگه شما هيچ نمره اي هم كسب نكنين بازم پذيرفته اين
فقط دارن مردمو ميخندونن
واقعا كه

mokhzani

عضو جدید
مطمئنین ؟؟؟ اسکیس شنبه نیست؟؟؟؟ آخه چرا ؟؟؟ کی گفته ؟ کجا نوشته ؟؟؟؟؟ :surprised:

bober

عضو جدید
آزمون عملی طراحی مجموعه های معماری، طراحی شهری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی و هنرهای تصویری و طراحی، همچنین آزمون عملی کارگردانی مجموعه هنرهای نمایشی ازبین داوطلبانی که حدنصاب نمره لازم در آزمون تستی را کسب نموده اند، متعاقبا برگزار خواهد شد

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند ساعته این موضوعو فهمیدم
شاخ درآوردم چقد بی برنامه هستن اینا!
چرا زودتر نگفتن که مردم فعلا رو تئوری وقت بذارن!:w00:
حالا واقعا این حرف راسته؟
تروخدا دقیق مطمئن بشین بمن هم بگیییییییین

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله عزیزم راسته . تو خود سایت موقعی که میخوای کارت ورود به جلسه رو بگیری تو قسمت توضیحات این موضوع رو گفته

Tanin_hd

عضو جدید
سلام.. ببخشید دیر شد دسترسی به نت نداشتم.. بفرمایید.. اگه میشه خواهشا بی زحمت یکی پاسخ های آزاد
90 رو برام بذاره...​
مرسی از لطفت فقط میشه بعضی صفحه هارو که اصلا خوانا نیس دوباره عکس بگیری لطفا؟

baharestan.f

کاربر بیش فعال
عجب............
واقعا خوش به حال همه اونایی که امسال کنکور آزاد میدن.نه به سال پیش که ملت همه از هر نقطه ای از ایران عزیز مجبور بودن تشریف بیارن تهران..... واقعا سخت بود شهرستانی های بیچاره شب امتحانو کجا بگذرونن،تو اتوبوس یا قطار یا خونه فامیل و آشنا یا مسافرخونه و هتل....؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدم خسته مونده گشنه تئوری که تموم شد اسکیس بدن.
وای من خودم چه کشیدم سال پیش واسه این کنکور آزاد.
امسال هم .....
خوش به حال همتون......
انشالا که موفق باشین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.