استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

دوستان کسی با این شرکت بی در و پیکر تماس نگرفته؟

شماره تلفن دفتر دکتر غفاری معاونت تامین نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران: ۰۲۱۶۶۴۱۲۲۰۴
شماره دفتر وزیر نفت: ۰۲۱۸۸۹۱۷۷۵۵
شماره اداره آزمون شرکت نفت: ۰۲۱۶۱۶۲۶۳۲۰
شماره دفتر آقای دامنپاک در واحد آزمون: ۰۲۱۶۱۶۲۶۳۲۷

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

آقا جان سایت mop.ir و nioc.ir هم خراب شده فکرکنم حمله سایبری کردند خوووووو

alexmorgan

کاربر بیش فعال
بچه ها من واسه پارس جنوبی قبول شدم. کارشناسی ارشد مهندسی شیمی
یکی از آشنایان در شرکت گاز واسم پیگیری کرده بود....
حالا موندم برم یا نه......:confused:

مهندس، از آشنات میپرسیدی مرحله بعدی چیه ؟ طب صنعتی یا گزینش؟؟

اگه که طب صنعتی باشه، (حداقل با یک فرض بسیار خوشبینانه:w33::w33: یعنی قبولی در آزمون)،
برای گذر وقت تو این چند روزه و همچنین ترک اعتیادمون:w18:، بریم یه ورزشی بکنیم:w34:

دوستان لطف کنن اگه آشنا دارن، یه مقدار از جزویات کارها رو هم بپرسن، مثلا اگر به امید خدا همگی با هم قبول شدیم
مراحل بعدی چجوریه؟؟؟!! تو ماه رمضون میفتن یا نه؟؟؟

delpier0

کاربر بیش فعال

اگه که طب صنعتی باشه، (حداقل با یک فرض بسیار خوشبینانه:w33::w33: یعنی قبولی در آزمون)،
برای گذر وقت تو این چند روزه و همچنین ترک اعتیادمون:w18:، بریم یه ورزشی بکنیم:w34:

دوستان لطف کنن اگه آشنا دارن، یه مقدار از جزویات کارها رو هم بپرسن، مثلا اگر به امید خدا همگی با هم قبول شدیم

داداش واستا مرحله به مرحله میریم دیگه . بذار جواب مصاحبه بیاد . اگه قبول شدیم میریم راجب مرحله بعدی صحبت میکنیم . من 2 ماهه ترک کردم برای همیشه ...:cry:;)

وحیدوحید

عضو جدید

مگه به سیگار هم گیر میدن؟؟؟

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

داداش واستا مرحله به مرحله میریم دیگه . بذار جواب مصاحبه بیاد . اگه قبول شدیم میریم راجب مرحله بعدی صحبت میکنیم . من 2 ماهه ترک کردم برای همیشه ...:cry:;)
آقا جان تابع احتمال میگه 50 درصد جامعه نرمال قبوله خووووووووووووووووووووو

delpier0

کاربر بیش فعال
فکر نمیکردم اینهمه معتاد اینجا باشه . یه مشت معتااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد :cool:

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون

اعلام نتایج نهایی آزمون

چرا نتایج رو نمیزنن؟
احتمالا سیستمش کاغذ پانچیه اسمه نفرات رو دارند دوندون بدون می زنند بنده خدا هم تنها است منتظره یکی بیاد کمکمش خب نمی تونه تازه 130000 نفرشوخیه مگه شما خودت حساب هر نفر تقریبا 15 الی 30 دقیقه طول میکشه خووووووووووووو:biggrin:

baaroon

عضو جدید
احتمالا سیستمش کاغذ پانچیه اسمه نفرات رو دارند دوندون بدون می زنند بنده خدا هم تنها است منتظره یکی بیاد کمکمش خب نمی تونه تازه 130000 نفرشوخیه مگه شما خودت حساب هر نفر تقریبا 15 الی 30 دقیقه طول میکشه خووووووووووووو:biggrin:

:d

naser.66

عضو جدید

بهتری دیگه اینجوری که اگه بخوان حمله سایبری بزنن نتایج ما چیزیش نمیشه

delpier0

کاربر بیش فعال
بهتری دیگه اینجوری که اگه بخوان حمله سایبری بزنن نتایج ما چیزیش نمیشه

داداش خدایی یه چیزی واسه من جالب بود . عکس الکس فرگوسن رو گذاشتی - جمله از آلن سترایک نوشتی - خودتم کامنت میذاری . یعنی من خراب این حرکتم .:)

naser.66

عضو جدید
داداش خدایی یه چیزی واسه من جالب بود . عکس الکس فرگوسن رو گذاشتی - جمله از آلن سترایک نوشتی - خودتم کامنت میذاری . یعنی من خراب این حرکتم .:)

چیش چشت رو گرفته دادا؟
مشکلش کجاس؟
من همیشه بهترین ها رو خواستم اسطوره یعنی الکس فرگوسن
حرف سترایک هم که دیگه معلومه
کامنتامم سعی میکنم جوابی بدم که ازش مطمئنم
حالا کجاش خوبه کجاش بد دادا؟
منم خراب دقتتم دادا
اگه منظورت اینه که عکس اون رو به جای خودم زدم و مقایسه و از این چیزا که دادا بیخیال من واسه این چیزا این عکس رو نذاشتم میخوای اصلا عوضش کنم؟

بالا