گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

قیاسی

عضو جدید
دوستان عزیز من میگم گرایش هایی که مشابه هستن طبقه بندی بشن یعنی دولتی ها همو بشناسن با هم پیش برن بازرگانی ها هم همینطور و الی اخر بعد به صورت گروهی درس بخونیم و تعیین کنیم کدوم درسو و کدوم فصلو بخونیم بعد اخرشب اینجا رفع اشکال کنیم

قیاسی

عضو جدید
خانم منفرد اگه بخاییم از یه مشاور تا اخر راه استفاده کنیم که واسمون برنامه ریزی هم کنه ایا ماهان یا رتبه های برتر چنین کاریو واسمون میکنن مرسی اگه راهنمایی ام کنی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دوستان عزیز من میگم گرایش هایی که مشابه هستن طبقه بندی بشن یعنی دولتی ها همو بشناسن با هم پیش برن بازرگانی ها هم همینطور و الی اخر بعد به صورت گروهی درس بخونیم و تعیین کنیم کدوم درسو و کدوم فصلو بخونیم بعد اخرشب اینجا رفع اشکال کنیم
سلام عزیز دلم درسهای مشترک میتونیم باهم پیش بریم بریا بعضیها که مربوط به گرایش خاصی میشه باهاتون موفاقم کلا برای باهم پیش رفتن موافقم چون باعث میسه تلاشمون بیشتر بشه برای داشتن رقابتی سالم ومفید:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلللللللللللللللللللللللام به همه مدیرای عزیز و سلام مخصوص به آجی گلم سونیای عزیز ممنونم که به قولی که داده بودی عمل کردی و این تاپینک رو راه اندازی کردی و واقع خوشحالنم که همه دوستان اعلام آمادگی کردن امید وارم با در کنار هم بودن و با حضور استاد عزیز جناب عماد شیخان بتونیم همه برای کنکور ارشد در عالی ترین سطح ممکن موفق باشیم
خواهش میکنم داادش وظیفه ام بود
انشالله از اول تیر شروع میشه ها خودتون اماده کنید با انرِی بشینیم سر کتابا
سلام دوستای عزیزم من در مورد منابع اطلاعات کامل و جامعی دارم هرکی کمکی بخواد من در خدمتم اعلام کنه تا شمارمو بهش بدم و بهش بگم چی بخونه خودمم امسال ارشد امتحان میدم و از رتبه های خوب کنکور امسال و سال گذشته مشاوره گرفتم ماهان هم خوبه اما جامع نیست
عزیز دلم سلام
خوش اومدین اگه براتون زحمتی نیست اطلاعاتون برای گرایش مختلف اینجا بزارید تا همه استفاده کنن ازش
بازم ممنون از حضور مهربونتون
موفق و شاد وسلامت باشید

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب دوستای گلم
لطفا بیاید بگید چه تصصمیمی گرفتید قراره از یکم درس بخونیما
از کجا شروع میکنید و چه منابعی استفاده میکنید برای خوندن؟!

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام غزیزم بد نیستم.
میدونی بد جور حالم گرفته اس امسال به هوای اینکه با شاگرد اولی ارشد قبولم رفتم سر جلسه توی پاسخ نامه طراحی کردم با خوشحالی که مثل یکی از بچه بدون کنکور فردوسی قبولم نگو یک آدم مارموز معدلش از من 20 صدم بیشتره جالبیش اینه که اصلا چیزی نمی گفت که بابا منم معدلم نزدیکه تو.بعد وقتی می خواستم فرم رو پر کنم فهمیدم
سرتو درد نیارم کنکورم که با طراحی انجام شده 10000 شدم سر افراز باید سال دیگه کنکور بدم
واقعا جا نداره من خود کشی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودکشی چرا!!!
من هر سال رقیب بچه های مدیریتم
تو هم یه سال پا به پای من امتحان بده;)

anoeil

کاربر ممتاز
چون کسی جوابم نداد دوباره تکرارش کردم خب نظرتون چیه درباره این برنامه
دوستای گلم من یه فکر دیگه ام به ذهنم خطور کرداگه شما موافق باشید باهم اینم پیاده میکنیم
حالا که میخوایم گروهی درس بخونیم اگه امکانش باشه باهم پیش بریم بعد بصورت چرخشی از همون بخشی که همه داریم میخونیم یکی سوال طرح کنه و شب اینجا بزار یه ساعتی باهم ان میشیم و اون شخصی که نوبتش سوالات میزاره وماهم جوابامون میزاریم اینطوری خودمونم میسنجیم تازه اگه ناخوداگاه یکم تنبلی کرده باشیم وقتی ببینیم دوستامون بهتر خوندن ماهم ترغیب میشیم فعالیتمون بیشتر کنیم
نظرتون چیه؟!
عالیه!!!

anoeil

کاربر ممتاز
من از کتاب نظریه های عمومی مدیریت از علی اکبر افقهی استفاده میکنم که 2810تا پرسش داره
و
کتاب تست محسن نظری برای اقتصاد خرد و کلان
و
تست و جزوه های ماهان استفاده میکنم.

nafis arch

عضو جدید
من از کتاب نظریه های عمومی مدیریت از علی اکبر افقهی استفاده میکنم که 2810تا پرسش داره
و
کتاب تست محسن نظری برای اقتصاد خرد و کلان
و
تست و جزوه های ماهان استفاده میکنم.

سلام.ی راهنمایی مدید؟من کارشناسی معماری خوندم ارشد مدیریت میخوام چه گرایشی بهتره واسم؟بازرگانی یا اجرایی؟منابع هم بگید لطفا..مرسی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام.ی راهنمایی مدید؟من کارشناسی معماری خوندم ارشد مدیریت میخوام چه گرایشی بهتره واسم؟بازرگانی یا اجرایی؟منابع هم بگید لطفا..مرسی

سلام دوست عزیز به جمع ما خوش اومدین
برای گرایشها میتونید به این بخش مراجعه کنید
گرایش های مدیریت

برای منابع میتونید نظرات بچه هارو تو همین تایپک بخونید انتخاب با خودتونه ضمنا ما تو جمعمون استاد عمادشیخانم هستن میتونید از راهنماییهای ایشونم استفاده کنید
ادرس وب سایت استاد شیخان http://www.sheykhan.com/
امیدوارم موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

anoeil

کاربر ممتاز
سلام
از تصمیمتون مطمئنید؟؟
خب مدیریت دنیایی داره واسه خودش. به نظرم باید در مورد همشون تحقیق کن بعد برو دنبال گرایش.
ممکنه سلیقه و علایق همه با هم فرق داره. آبجی سونیا هم که در مورد گرایش ها راهنماییتون کرد.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب بنا به قرار که گذاشتیم قرار از شنبه درس بخونیم
به نظرم از تئوریها شروع کنیم که برای اکثر رشته ها مشترکه
لطفا نظرتون درباره اینکه کدوم فصل بخونیم و ساعت چند شنبه ان باشیم باهم اعلام کنید؟

anoeil

کاربر ممتاز
خب بنا به قرار که گذاشتیم قرار از شنبه درس بخونیم
به نظرم از تئوریها شروع کنیم که برای اکثر رشته ها مشترکه
لطفا نظرتون درباره اینکه کدوم فصل بخونیم و ساعت چند شنبه ان باشیم باهم اعلام کنید؟
موافقم.اولش معمولا مفاهیم مبانی مدیریته دیگه

مینا73

عضو جدید
عزیزم فعلا یکمی زوده من تازه ترم 2 مدیریت رو تموم کردم.ولی امیدوارم موفق باشید

anoeil

کاربر ممتاز
هان این نمیشه مبانی سازمانی ومدیریت؟!
میخواید تعاریف اولیه و مکاتب مدیریت برای شنبه بخونیم
آره دیگه
ببین من کتاب مدرسان شریف رو دارم.
توی تقسیم بندیش فصل اولش داره مبانی بنیادی مدیریت که همون اصول مدیریته دیگه.
بهدش میریم دنبال نظریه ها و سیستم و سازمان و ...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
آره دیگه
ببین من کتاب مدرسان شریف رو دارم.
توی تقسیم بندیش فصل اولش داره مبانی بنیادی مدیریت که همون اصول مدیریته دیگه.
بهدش میریم دنبال نظریه ها و سیستم و سازمان و ...
خب من ماهان دارم مهم نیست پس
برای شنبه انشالله تعاریف اولیه و مکاتب مدیریت مطالعه میکنیم؟!
امیدوارم بچه های دیگه موافق باشن
رای موافق :2
رای مخالف:0
اگه کسی نظری داشت بهش اضافه کنه
میرسی

anoeil

کاربر ممتاز
خب من ماهان دارم مهم نیست پس
برای شنبه انشالله تعاریف اولیه و مکاتب مدیریت مطالعه میکنیم؟!
امیدوارم بچه های دیگه موافق باشن
رای موافق :2
رای مخالف:0
اگه کسی نظری داشت بهش اضافه کنه
میرسی
O K....

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب منم برم شب همگی خوش
موفق و پیروز باشید
بابای

وضعیت