لطفا بیا یک نظر هم می تواند راهگشا باشد

elnaz .eh

عضو جدید
سلام دوستان من تو یه زمینه از شما نظر می خواستم لطفا منو یاری کنید

ببینید یکی از هم کلاسی های دانشگاهمون رو مدتی زیر نظر گرفتم و در تمام جوانب دربارش تحقیق کردم طرز رفتار . افکار علاقه مندی هاش و...... باور نمی کنید اون واقعا مرد رویا های منه . اما من خیلی کم حرفم کلا و اون در مورد من هیچی نمی فهمه فقط درباره سوالای درسی باهاش هم صحبت شدم . نمی دونم چه طوری بگم که شما فکر نکنید من احساساتی دارم تصمیم می گیرم ؟ من دوست دارم برم خودمو بهش بشناسونم اما می ترسم فکر بد کنه و فکر کنه من عاشقش شدم و بعد خودشو بگیره . در ضمن هردومون سال آخریم. شما بگین من چطور رفتار کنم؟.از لحاظ تیپ ظاهری هم در حد همیم خوبیم مرتب و ...../ من اهل کتاب و موسیقی و سینماو....اونم دقیقا همین طوری و خیلی شباهت های دیگر.....:gol:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوستم من دانشجو بودم و همسرم مسئول کاراموزیه من..پیشنهاد اشنایی و ازدواجو خودم بهش دادم ولی واقعا نمیتونم بهت بگم اینکارو بکن..بهتره همه جوره بسنجی..چون خدایی نکرده اگه یک طرفه باشه خیلی ناراحتو اذیت میشی..

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من خیلی بهش فکر نکنین..
یه خانم باید منتظر بمونه عاشقش بشن، یا خواستگار (به نسبت نزدیک به معیارهاش) براش بیاد و بعد ازدواج کنه :gol:

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهمیدنِ اینکه دوسش داری همان
و
شروع اذیت کردناش همان...
بعدشم مینا راس میگه، مطمئن شو که این حس دو طرفه ست بعد دست به کاری بزن

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

ببینید یکی از هم کلاسی های دانشگاهمون رو مدتی زیر نظر گرفتم و در تمام جوانب دربارش تحقیق کردم طرز رفتار . افکار علاقه مندی هاش و...... باور نمی کنید اون واقعا مرد رویا های منه . اما من خیلی کم حرفم کلا و اون در مورد من هیچی نمی فهمه فقط درباره سوالای درسی باهاش هم صحبت شدم . نمی دونم چه طوری بگم که شما فکر نکنید من احساساتی دارم تصمیم می گیرم ؟ من دوست دارم برم خودمو بهش بشناسونم اما می ترسم فکر بد کنه و فکر کنه من عاشقش شدم و بعد خودشو بگیره . در ضمن هردومون سال آخریم. شما بگین من چطور رفتار کنم؟.از لحاظ تیپ ظاهری هم در حد همیم خوبیم مرتب و ...../ من اهل کتاب و موسیقی و سینماو....اونم دقیقا همین طوری و خیلی شباهت های دیگر.....:gol:

با سلام و ادب به استارتر و مدیر تالار مشاوره!! (خانوم آوای علم)
صمیمی تر باشین! می تونین ایمیلشو بگیرین! خبری شد بهش بدین و در کل باید بدونین که یک طرفه نیس! از چشاش می تونین بفهمین!
متاسفانه چون بیشتر از نصف دخترا به ازدواج فکر می کنن پس زمینه مشترک و مکانهای مشترکتون باید زیاد باشن وگرنه درس که تموم شد هر کس سی خویش!
به خودتون اعتماد داشته باشین اولا محترمانه و آسه آسه نزدیک بشین ببینین در مورد شما چجوری فکر می کنه!
اگه واقعاً موارد مشترکتون زیاد باشه جذبتون می شه!
همیشه احترام به خودتون و طرف مقابلتونو داشته باشین و بی توقع باشین!
زودی وابسته نشین ممکنه اون نخواد!!

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینکه هردو اهل کتاب و موسیقی هستین خوبه،
حالا میتونی از یه واسطه استفاده کنی، یعنی از یکی از دوستات بخوای وقتی شما دوتا باهم مثلا دارین در مورده درس حرف میزنین بیاد وسط بحث و پیشنهاد یه مکان فرهنگی رو بده، مثلا 3تایی برین سینما یا کنسرت و اینجور جاها، بعد اونجا میتونی یکم بیشتر با هم آشنا بشین.
فک میکنم خودت پیشنها ندی بهتره، چون ممکنه واست کلاس بزاره :دی

SHELLBY

کاربر بیش فعال
دوره دانشجویی بودن رفقایی که از خانومی به نیت ازدواج خوششون میامد ولی پیش از اینکه به واکنش طرف مقابل فکر کنند به هزار دلیل مثل پیش رو داشتن سربازی، نداشتن کار و درآمد شخصی، نداشتن سرمایه برای تشکیل خانواده، هزینه ازدواج، مهریه و مسائل خانوادگی که ممکن بود برای دو طرف پیش بیاد و هزار جور کوفت و زهر مار دیگه قضیه رو کلا فراموش میکردن

• Like
واکنش ها: 3peh

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخی عزیزم...
ایشالله اونطور که میخوای بشه...
بنظر منم از یه واسطه کمک بکیر و خودت مستقیم این کارو نکن...
واسطه از زیر زبون همکلاسی پسرت بکشه که نظرش راجع به تو چیه بودن اینکه متوجه بشه از طرف توی...

nedashiva

کاربر بیش فعال
به نظر من اینکه یهویی بهش بگی من بهت علاقه دارم ممنکنه بهش شوک وارد شه.... بهتره اول رابطتتو وسیعتر کنی ایمیلشو بگیری شمارشو بگیری .... البته در حد عرف باهاش صمیمیتر بشی اونقت که مثل یه دوست خوب باهاش ارتباط برقرار کردی میتونی غیر مستقیم یا حتی مستقیم ازش بپرسی که بهت علاقه داره یا نه

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من خودم تو یه گروه کویرنوردی از یه دختری خوشم اومده بود و دقیقا مشکل شما را داشتم ونمیدونستم باید چی کار کنم تا آخر یکی از دوستان را واسطه کردم تا از زیر زبونش بکشه نظرش راجع به من چیه و وقتی فهمیدم اونم عاشقمه به یه کافی شاپ دعوتش کردم و بیشتر باهاش حرف زدم و در نهایت بهش علاقمو نشون دادم و اونم همین طور
پس بهتره همین کارو بکنی

elnaz .eh

عضو جدید
اینکه هردو اهل کتاب و موسیقی هستین خوبه،
حالا میتونی از یه واسطه استفاده کنی، یعنی از یکی از دوستات بخوای وقتی شما دوتا باهم مثلا دارین در مورده درس حرف میزنین بیاد وسط بحث و پیشنهاد یه مکان فرهنگی رو بده، مثلا 3تایی برین سینما یا کنسرت و اینجور جاها، بعد اونجا میتونی یکم بیشتر با هم آشنا بشین.
فک میکنم خودت پیشنها ندی بهتره، چون ممکنه واست کلاس بزاره :دی
سلام دوست عزیزم بابت راهنمایی تون ممنون . اما کی واسطه بشه من روم نمیشه به هیشکی بگم اصلا مگه به دخترا میشه حرف زد احساس می کنم اگه به هر کی بگم بعد یه فکر دیگه در مورد من میکنه در صورتی که من اصلا اهل زرنگ بازی و چمیدونم چربزبونی واسه گیر آوردن پسرا نیستم اصلا خوشم نمیاد از این رفتارا من خیلی جدی و منطقی رفتار می کنم اهل ناز و اشوه و .... چرت و پرتا نیستم .چیکار کنم؟یعنی رفتارم اشتباس؟

*ستاره آسمان*

عضو جدید

طبق نظربقیه دوستان منم پیشنهادم اینه که زیاد خودتون رو مشتاق نشان ندین اما همون رابطه ای که قبلا داشتین رو باهاش ادامه بدین منتهی با این تفاوت که سعی کنید نظرش رو در مورد خودتون در تمام زمینه ها بفهمید و اونوقت اگر دیدید اونم خوشش میاد میتونید نزدیک بشید بهش امااگر میبینید زیاد تمایل ندارد همون مثل قبل باهاش رفتار کنید منتهی بازم میگم خیلی احتیاط در این زمینه مهمه در کل سعی کنید یه جور اون بحث رو شروع کنه و نظرشو در مورد شما بیان کنه این چیزا یکم هنر میخواد منتهی همه چیز رو جا نیست این جا بیان کرد ما کلیات رو میتونیم راهنمایی کنیم. واسه جزئیات باید موردی بهش نگاه کردو راهنمایی کرد

*ستاره آسمان*

عضو جدید
سلام دوست عزیزم بابت راهنمایی تون ممنون . اما کی واسطه بشه من روم نمیشه به هیشکی بگم اصلا مگه به دخترا میشه حرف زد احساس می کنم اگه به هر کی بگم بعد یه فکر دیگه در مورد من میکنه در صورتی که من اصلا اهل زرنگ بازی و چمیدونم چربزبونی واسه گیر آوردن پسرا نیستم اصلا خوشم نمیاد از این رفتارا من خیلی جدی و منطقی رفتار می کنم اهل ناز و اشوه و .... چرت و پرتا نیستم .چیکار کنم؟یعنی رفتارم اشتباس؟
به نظر من به عنوان یک پسر اصلا جالب نیست شما واسطه بفرسدید یاخودتون رو مشتاق نشون بدین .همون کاری که گفتم سعی کنید مثل یک دختر نجیب رفتار کنید اینطور پسرا فکربد نمیکنن امااگر پیشنهاد مثلا سینما یا همون مکان فرهنگیه میشه خودتون پیشنهادشو بدین اینطور فکر بدم نمیشه بهتره وشروع خوبی میتونه باشه

*ستاره آسمان*

عضو جدید
دوست عزیز من خودم تو یه گروه کویرنوردی از یه دختری خوشم اومده بود و دقیقا مشکل شما را داشتم ونمیدونستم باید چی کار کنم تا آخر یکی از دوستان را واسطه کردم تا از زیر زبونش بکشه نظرش راجع به من چیه و وقتی فهمیدم اونم عاشقمه به یه کافی شاپ دعوتش کردم و بیشتر باهاش حرف زدم و در نهایت بهش علاقمو نشون دادم و اونم همین طور
پس بهتره همین کارو بکنی
دوست عزیز این مسائل وروشها از طرف پسرا با روشهایی که برای دخترها به کار میره خیلی فرق داره پسرا میتونن این کارو بکنن چون وظیفه وعرف اینو میگه اما واسه دخترا این واقعا برعکسه پس راه های دیگر را میخواد

• Like
واکنش ها: etnn

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بايد انتخاب کرد، قلبت را يا غرورت را. يکي بايد فداي ديگري شود، اين قانوني نانوشته است.

عاشق شدن هزينه دارد، بايد چيزي بخشيد تا چيزي به دست آورد، بايد به دست آورد آن چيزي که بخشيده مي‏شود.

و واي به روزي که هيچ‏ چيز براي قرباني کردن باقي نمانده باشد، يا داشته‏ هاي يک انسان ارزش فدا شدن نداشته باشد.

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب به نظرمن مشکلی نداره ولی اگه یه طرفه باشه چی؟؟؟ضربه ی سنگینیه؟؟؟غرورت میشکنه...

negar62

عضو جدید
یه پیشنهاد بهت میدم ولی ممکنه جواب نده ،ببین یه هفته سعی کن روابطتو باهاش بیشتر کنی بعد از اون یه دفعه سعی کن قطع رابطه کنی حتی سعی کن تو نگاهشم هم قرار نگیری،اینجوری اگه براش مهم باشی سعی میکنه هر جوری شده بفهمه که چرا رفتارت عوض شده ولی اگه براش مهم نباشی اصلا متوجه نمیشه.لااقل با این روش میتونی بفهمی بهت علاقه داره یا نه.ولی خودت بهش از علاقت چیزی نگو.معمولا آقایون اگه به دختری علاقمند بشن راه ابراز کردنشم بلدن.اگه بهت چیزی نمیگه تو هم نگو.اگه حرفی نمیزنه یا بهت علاقه نداره(البته شاید)یا هم میخواد کاری کنه که تو پاپیش بزاری آخرشم بگه خوب خودت خواستی دیگه.به هرحال طرح پیشنهاد از طرف دختر زیاد جالب نیست.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
یه پیشنهاد بهت میدم ولی ممکنه جواب نده ،ببین یه هفته سعی کن روابطتو باهاش بیشتر کنی بعد از اون یه دفعه سعی کن قطع رابطه کنی حتی سعی کن تو نگاهشم هم قرار نگیری،اینجوری اگه براش مهم باشی سعی میکنه هر جوری شده بفهمه که چرا رفتارت عوض شده ولی اگه براش مهم نباشی اصلا متوجه نمیشه.لااقل با این روش میتونی بفهمی بهت علاقه داره یا نه.ولی خودت بهش از علاقت چیزی نگو.معمولا آقایون اگه به دختری علاقمند بشن راه ابراز کردنشم بلدن.اگه بهت چیزی نمیگه تو هم نگو.اگه حرفی نمیزنه یا بهت علاقه نداره(البته شاید)یا هم میخواد کاری کنه که تو پاپیش بزاری آخرشم بگه خوب خودت خواستی دیگه.به هرحال طرح پیشنهاد از طرف دختر زیاد جالب نیست.
سلام بر شما
اگر این راه انتخاب کنند اینده چه تجسمی میکنید؟

بر فرض این اقا طبق راه شما بپرسد یا بر فرض علاقه ظاهری هم به وجود بیاید این خانوم ازکجا اعتماد کند به علاقه ایشون که اصلا قصدش ازدواج هست! باتوجه اینکه خود رابطه صمیمی شروع کرده و ازکجا معلوم شخصیت این مرد اون طوری که لازمه باشه!

این فکر هم کنید که افرادی هستن که از همین رفتارها برای خودشون راهی پیدا میکنند اما بدون قصدی که دختر فکر میکنه!

این پستم در جواب دوستان دیگری هم که این گونه پست زدند هست

موفق باشید

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به نظرم همونطور که بچه ها گفتن رابطتو تا اونجا که عرف اجازه میده بیشتر کن...ایمیل ...تلفن............. دیگه وقتی رابطتون بیشتر میشه خود طرف هم اگه علاقه ای داشته باشه بعد یه مدت با شما درمیون میذاره..........اگرم نه که هیچی!
من اگه جات باشم هیییییییچ موقع به یه پسر پیشنهاد نمیدم........... خودش باید بیاد جلو! این نظر منه...

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام بر شما
اگر این راه انتخاب کنند اینده چه تجسمی میکنید؟

بر فرض این اقا طبق راه شما بپرسد یا بر فرض علاقه ظاهری هم به وجود بیاید این خانوم ازکجا اعتماد کند به علاقه ایشون که اصلا قصدش ازدواج هست! باتوجه اینکه خود رابطه صمیمی شروع کرده و ازکجا معلوم شخصیت این مرد اون طوری که لازمه باشه!

این فکر هم کنید که افرادی هستن که از همین رفتارها برای خودشون راهی پیدا میکنند اما بدون قصدی که دختر فکر میکنه!

این پستم در جواب دوستان دیگری هم که این گونه پست زدند هست

موفق باشید

negar62

عضو جدید
دوست محترم شما منظور منو بد متوجه شدین من اصلا نخواستم علاقه ظاهری پیش بیاد اگه با دقت نوشته ی استارتر رو میخوندین متوجه میشدین که ایشون انتخاب خودشون رو کردن،منظور من از بیشتر کردن رابطه اون چیزی نبود که شما تصور کردین.ایشون توضیح دادن که در موارد درسی با این اقا صحبت میکنن منم خواستم بیشتر با هم صحبت کنن ،بعدشم یه پسر ممکن دوست یا همکلاس و یا همکار خوب یا ایده آلی باشه ولی الزاما نمیتونه همسر خوبی هم باشه پس برای درک این مطلب آشنایی قبل از ازدواج در حد عرف لازمه.این خانم باید در یه حدی با این آقا در ارتباط باشه تا بتونه متوجه بشه که این آقا واقعا همونی هست که میخواد یا نه فقط ظاهر شخصیتیه این آقا فقط براش جذاب بوده.به نظرم اگر بخواییم فقط فکر کنیم که همه قصد سو استفاده دارن ویا هر پسری که ما ازش خوشمون میاد حتما باید با ما ازدواج کنه،درست نیست.

elnaz .eh

عضو جدید
دوست محترم شما منظور منو بد متوجه شدین من اصلا نخواستم علاقه ظاهری پیش بیاد اگه با دقت نوشته ی استارتر رو میخوندین متوجه میشدین که ایشون انتخاب خودشون رو کردن،منظور من از بیشتر کردن رابطه اون چیزی نبود که شما تصور کردین.ایشون توضیح دادن که در موارد درسی با این اقا صحبت میکنن منم خواستم بیشتر با هم صحبت کنن ،بعدشم یه پسر ممکن دوست یا همکلاس و یا همکار خوب یا ایده آلی باشه ولی الزاما نمیتونه همسر خوبی هم باشه پس برای درک این مطلب آشنایی قبل از ازدواج در حد عرف لازمه.این خانم باید در یه حدی با این آقا در ارتباط باشه تا بتونه متوجه بشه که این آقا واقعا همونی هست که میخواد یا نه فقط ظاهر شخصیتیه این آقا فقط براش جذاب بوده.به نظرم اگر بخواییم فقط فکر کنیم که همه قصد سو استفاده دارن ویا هر پسری که ما ازش خوشمون میاد حتما باید با ما ازدواج کنه،درست نیست.
سلام . بله صد در صد که من هرگز خودم جلو نخواهم رفت حتی به قیمت از دست دادن او . در این که شکی نیست پیشنهاد دادن از طرف من بسیار وجه بدی دارد .از شما و همه دوستان کمال تشکر را دارم و از نظرات بسیار مفیدشان ممنونم .

afshin-18

عضو جدید
اگه فرد خوبی باشه و بهش بگی اتفاق بدی نمی افته
اگه اذیت کرد بعدش یه چند بار برین بش دیگه اذیت نمی کنه

مریمs

عضو جدید
بنا به تجربه ای که تا حالا داشتم نباید خودت و سبک کنی اگه اون تا حالا علاقه ای بهت داشت ابراز میکرد ببخشید که رک حرف میزنم ولی این یه واقعیت مردا بیشتر دوست دارن برای بدست آوردن زنی تلاش کنن اینجوری بهش پایبندترن چون خودشون برای بدست آوردن طرف تلاش کردن تو زحمت افتادن و چون زود به دستش نیاوردن زود هم راضی نمیشن ازدستش بدنش تا آخرین چشمه های امید تلاش میکنن برای نگه داشتن عشق شون....

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر تمایلی داشته باشه خودش جلو میاد و پاپیش میذاره اگرنه تلاش شما بی فایدست مگر در حالتهای خاص

• Like
واکنش ها: etnn

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوره دانشجویی بودن رفقایی که از خانومی به نیت ازدواج خوششون میامد ولی پیش از اینکه به واکنش طرف مقابل فکر کنند به هزار دلیل مثل پیش رو داشتن سربازی، نداشتن کار و درآمد شخصی، نداشتن سرمایه برای تشکیل خانواده، هزینه ازدواج، مهریه و مسائل خانوادگی که ممکن بود برای دو طرف پیش بیاد و هزار جور کوفت و زهر مار دیگه قضیه رو کلا فراموش میکردن

اینا بهونه نیست شرایطیه که رویروی اکثر پسراست و باید گفته بشه که بعدا مشکلی پیش نیاد

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شانستوامتحان کن سال اخرم که هستی دیگه بهترحداقل بعدا پشیمون نمیشی

بالا