ارشد پیام نور

مصطفی اس اچ

عضو جدید
سلام خدمت دوستان لطفا راهنمایم کنید
میخوام کارشناسی ارشد صنایع شرکت کنم کارشناسی پیام نور حسابداری خوندم ،برای قبولی ارشد پیام نور صنایع روزی چند ساعت مطالعه احتیاجه و اگر فراگیر شرکت بکنم مدرکش از نظر بازار کار چطوره؟ و درکل ازمون سراسری صنایع چطوره؟

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان لطفا راهنمایم کنید
میخوام کارشناسی ارشد صنایع شرکت کنم کارشناسی پیام نور حسابداری خوندم ،برای قبولی ارشد پیام نور صنایع روزی چند ساعت مطالعه احتیاجه و اگر فراگیر شرکت بکنم مدرکش از نظر بازار کار چطوره؟ و درکل ازمون سراسری صنایع چطوره؟

سلام...
ساعت مطالعه بستگی به خودتون داره...
ممکن ساعت های زیادی برای مطالعه بزارین ولی مفید نباشه...

تمرکز بر روی مطالعه باعث مفید بودن و کاهش زمان میشه...
روزی 4 تا 5 ساعت برای شروع خوبه...

نه مدرک فراگیر هم معتبر هست و مشکلی نداره... چون کنکور خود دانشگاه رو میدین مثل آزمون سراسری...

آزمون سراسری صنایع به علت گستردگی مطالعاتی و منابع کمی دشوارتر هست...
اما از طرفی وقتی تلاش کنید قبولی در دانشگاه های خوب رو به همراه داره...

موفق باشید...

مصطفی اس اچ

عضو جدید
سلام ممنون از راهنمایتون من باتوجه به رشته ام (حسابداری) درسهای مدیریت و اقتصاد و تحقیق در عملیات عادل آذر و داشتم اگه رو این سه تا درس تمرکز کنم و زبان و آمار رو صفر بزنم آیا شناسی برای قبولی دارم؟

ghedis

عضو جدید
از من میشنوی دوست خوبم دوباره ارشد پیام نور نخون وقت و هزینه تلف کردنه همان زمان را روی آزاد بذاری بهتره اگر موقعیت خوندن برا سراسری را نداری آزاد شرکت کن از لحاظ هزینه هم چندان تفاوتی با پیام نور نداهر

behnaz123

عضو جدید
من ترم 5 صنایع ام.این رشته واسه یه خانوم بازار کارش چطوره؟

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از راهنمایتون من باتوجه به رشته ام (حسابداری) درسهای مدیریت و اقتصاد و تحقیق در عملیات عادل آذر و داشتم اگه رو این سه تا درس تمرکز کنم و زبان و آمار رو صفر بزنم آیا شناسی برای قبولی دارم؟

یه درس تخصصی هم انتخاب کنید...و زبان... ایشالله موفق میشید...

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من میشنوی دوست خوبم دوباره ارشد پیام نور نخون وقت و هزینه تلف کردنه همان زمان را روی آزاد بذاری بهتره اگر موقعیت خوندن برا سراسری را نداری آزاد شرکت کن از لحاظ هزینه هم چندان تفاوتی با پیام نور نداهر

هزینه آزاد و پیام نور خیلی فرق داره تو کارشناسی ارشد...آزاد خیلی پر هزینه تره...
درس خوندن تو پیام نور واقعا سخته و نیاز به تلاش زیادی داره...

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم 5 صنایع ام.این رشته واسه یه خانوم بازار کارش چطوره؟

دوست خوبم اینجا درباره ارشد و تحصیلات تکمیلی صحبت میشه...
لطفا در انتخاب تاپیک برای پرسیدن سوال دقت کنید...

چون به خانومها حقوق کمتری داده میشه مثل رشته های دیگه بازار کارش نسبت به آقایون کمی بهتره...

بالا